انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:07am

پاسخ به موضوع  [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 لطفا راهنمایی کنید : بهترین مکمل ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
mehran1545a نوشته است:
کلا هدف از حفره فضای خالی بصورت افقی منظور و مراده و ردیاب نباید چاه خالی سر باز بزنه و اصلا نمیزنه همون چوب آلبالو یا چوب انار که شما فرمایش میدید هم حفره عمودی سر باز نمیزنه درضمن فرکانس های حفره آنقدر قوی هستند که حتی با آنتن های کاملا برنجی با خوراک آلمینیوم تا 25متر میتوان جواب گرفت! هدف از اون 75 متر حفره ای که بنده عرض کردم فضای افقی به شکل تونل هست که بصورت قنات یا پشته چاه حفر شده!

بسیار عالی دتکت کردی دوست گرامی دستون درد نکنه. ولی موردی که هست اینه که بنده بعد از این مدت اپراتوری به سنس حفره بالای 8 متر برای آنتن خالی یا خوراک خور معتقد نیستم و اون هم شرایط و محدودیت های خودش رو داره که کار دشوارتر هم میشه اگه جفتوجور نباشه اوضاع و اپراتور کار کشته میخواهد. برای سنس بیشتر از این عمق بایستی ژنراتور به آنتن فرکانس و موج را با قدرت پخش کند وگرنه کار عبث میشود. در کل ردیاب نظامی لامذهب در مقابل این دست ردیابهای بازار همچون ناخدا و ملوان هستند! سپاس از بیان تجربیاتتون.

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

شنبه 11 دی1394 - 2:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی ردیابی و آنتن زدن تو دست هرکسی یجور عمل میکنه واسه همینه که نمیشه براش تعریف ثابتی کرد خیلی از دوستان با فرکانس های طلا بیشتر غیر فلز مثل سفال میگیرند و بعضی دیگر فلز مثل آهن پوسیده...! حالا دسته های برنجی تو دست بنده حفره تا 25 متر وبا دستگاه تا 75متر جواب میده درضمن همانطور که بارها گفته شده هرکسی باید برای هرفلز فرکانس منطبق بر بدن خودش پیدا کنه تا بتونه نتیجه خوبی بگیره اگه سوالی هست در خدمت هستم

شنبه 12 دی1394 - 10:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان ممنون از راهنماییتون
رامزین ردیاب نظامی سراغ نداری داداش?

یکشنبه 12 دی1394 - 12:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
mehran1545a نوشته است:
دوست گرامی ردیابی و آنتن زدن تو دست هرکسی یجور عمل میکنه واسه همینه که نمیشه براش تعریف ثابتی کرد خیلی از دوستان با فرکانس های طلا بیشتر غیر فلز مثل سفال میگیرند و بعضی دیگر فلز مثل آهن پوسیده...! حالا دسته های برنجی تو دست بنده حفره تا 25 متر وبا دستگاه تا 75متر جواب میده درضمن همانطور که بارها گفته شده هرکسی باید برای هرفلز فرکانس منطبق بر بدن خودش پیدا کنه تا بتونه نتیجه خوبی بگیره اگه سوالی هست در خدمت هستم

مواردی رو که ذکر کردی در مورد عملکرد ردیاب برای افراد گوناگون که یکسان نیست درست هست و بنده کامل اشراف دارم. هر کسی برای ردیابی در امر دفینه یابی مناسب نیست و در تاپیک باور به ردیاب این مسئله رو واضح شرح دادم. اما در مورد حرفهام تاکید دارم و فقط روی خودم صدق نمیکنه روی چندین تن اپراتور رویت کردم دوست گرامی. حالا شما میگی برای من اینطوره بله حتما هست که میگید و من منکرش نیستم چون ردیابی علم عجیبی هست.

آقای all.f نخیر بنده ردیاب نظامی سراغ ندارم و پیدا کردنشون همچون یافتن سوزن در انبار کاه میباشد! و چون کمیاب هستش قیمت فضایی دارد. استوار باشید.

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

یکشنبه 12 دی1394 - 1:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پیرو فرمایشات شما برای مثال ردیابی تو دست استاد جاوید جوریه که هرجایی که فلز میگیره درست میزنه و بقول خودشون سفال بجای فلز نزدند درمورد حفره بنظر من امواج خارج شده از داخل اون فضا با قدرت زیادی نسبت به فلز هست واسه همین میشه تا اعماق حدود 70 متر یا حتی بیشتر ردیابی کرد البته ناگفته نماند برای دیتکت کردن حفره باید در نزدیک ترین حالت ممکن باشیم حداکثر 50تا70 متری حفره قرار داشته باشیم! درضمن میتوان فرکانس هایی برای خالی و پر بودن حفره نیز پیدا کرد که برای تشخیص فضای خالی و دستور در امر حفاری بسیار حائز اهمیت است!

یکشنبه 13 دی1394 - 11:05am

با سلام دوستان کسی درباره این نقطه زن اسکنی AUX آذرکیت چیزی می دونه زیاد نعریف می کنن 7 تومن قیمتشه و حتی آذرکیت مدعی شده از اگزاماینر بهتره و حاضر در یک مسابق با اون شرکت کنه.اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 27 بهمن1394 - 10:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهران
esibala2013 نوشته است:
با سلام دوستان کسی درباره این نقطه زن اسکنی AUX آذرکیت چیزی می دونه زیاد نعریف می کنن 7 تومن قیمتشه و حتی آذرکیت مدعی شده از اگزاماینر بهتره و حاضر در یک مسابق با اون شرکت کنه.اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه

داداش نخر که پولت رو ریختی دور،من دارم و به هیچ دردی نمیخوره.افتضاحه کار کردن باهاش بسیار سخت،نفس گیر و از همه مهمتر معلوم نیست چی میزنه ،باید یه ماشین حساب دستت باشه هی جمع و تفریق کنی. به هیچ عنوان گولشون رو نخور که من ازشون نمیگذرم .گول اونهایی رو هم که تبلیغ میکنن هم نخور چون جناب قاسمی بابت معرفی مشتری بهشون پورسانت میده که انشااله تو گلوشون گیر کنه. :(( :(( من بدبخت رفتم تازه حدود 30تا از اون پرابهای استیل ساختم که سرعتم بالاتر بره ولی ....اگه خواستی حاضرم با همه پرابها با نصف قیمت هم بهت بدم :D
داداش 1000000رحمت به دستگاه زمین شناسیه خودمون.ما گفتنیها رو گفتیم. خود دانی

سه شنبه 27 بهمن1394 - 6:55pm

ممنون میشم ولی داداش مطمئنی ؟ شاید شما خوب کار نکردی .البته من خودم یک ردیاب ویزارد خریدم با مکمل حذف ذراتش .خدایی بد نیست وازش راضیم قیمتشم مناسب بود.فقط 2 تومن خریدم.البته بدون حذف ذرات استفاده کنی خطای بیشتری داره ولی با مکمل حذف ذرات بهترکار میکنه فعلا چندجا رو زده .نقطه زنم که زدیم همونجای ردیاب رو زده ولی این aux منو جذب کرد.راستش من بیشتر از بلک هانتر خوشم میاد که اونم گرونه 75 تومنه ولی خارج از کشور 23 تومن ارزونتره و درباره اونم دارم تحقیق می کنم.چون نزدیکام اونجام بگم برام بگیرن ودوسال هم گارانتی داره فقط مطمئن بشم به نزدیکام میگم برام بخرن ولی می خوام مطمئن بشم .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 28 بهمن1394 - 4:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان آیا واقعا در کنار ردیاب به پالسی یا وی ال اف نیازی هست یا نه؟ لطفا دوستان نظر بدن ممنون

چهارشنبه 28 بهمن1394 - 4:36pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بستگی به ردیابزن و ردیاب داره
هرچه ردیابزن مهارت بیشتری داشته باشه ، و ردیاب هم خوب باشه ، امکان خطا زدن کمتر میشه
اما در حدی نیست که بشه گفت هر جا رو نشون داد ، حتما فلز هست . کلمه ی حتما را فقط فلزیاب میتونه بزنه .
هرچه اپراتور مهارت کمتری داشته باشد ، شما مهارت بیشتری در حفاری پیدا خواهید کرد . البته حفاری بی اثر :D

لا اله الا هو

چهارشنبه 28 بهمن1394 - 7:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure