انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 12:50pm

پاسخ به موضوع  [ 176 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 18  بعدی
 گمانہ زنی از راہ دور با gps 
نویسنده پیغام

دوستان مثل من امتحانش کنید یعنی دو تا عکس متفاوت از یه جا براش بفرستید تا جوابها رو با هم مقایسه کنید قطعا جالب میشه ;)

جمعه 23 مهر1394 - 1:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان عزیزم لازم است برخی افراد نا اگاہ مطالعہ داشتہ باشند کہ ذہن انسان قابلیت ہای شگفتی و کشف نشدہ دارد کہ برای انہا توہم تلقی میشود،
در ضمن من نظرم را گفتم حق انتخاب دارید، دلیلی نمی ببینم افرادی جبہہ گیری ک۔
نند
گفتم اگر جایی علایم و سند داشتہ باشید دلیل بر صدرصد جنس نیست
برای صحت این روش کسانی کہ واقعا قصد نتیجہ دارند یک کار واقعی انتخاب تا از راہ دور محدودہ مشخص کنم و حفاری شود تا نتیجہ،،،،،،،
باز بگویم اینکہ کارشناسی شدہ یا دستگاہ جواب دادہ یا دروہش ہ
یا ،،،،،،، دلیل صدرصد جنس نیست با سپاس

جمعه 24 مهر1394 - 8:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام راز بوعلی میشه عکس صفحه قبل رو ببینی. ممنون

To be willing is to be able

جمعه 24 مهر1394 - 8:58am

درود
دوستان اگه اعتقاد به این روش ندارید اصلا اشکال نداره . ولی خواهشی که از حضورتون دارم اینه که لطفا به روش کار و عقاید دیگران احترام بگذارید و سعی نکیدکه با تیکه پروندن کسی رو از کارش دلسرد کنید . باتشکر حقیر کمترین کسرا

خریدار سنگهای قیمتی

جمعه 24 مهر1394 - 10:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقای رازبوعلی همون اولش بهم گفتین در عمل ثابت بشه بعد اظها نظر کنم .لطف کنین نظرتوت رو بفرمایید.با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 24 مهر1394 - 10:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خسته نباشید جناب بوعلی عزیز. چند منطقه که قابل حفاری هستو آماده کردم لطفا بررسی کنید ممنون از لطفتون @};-

جمعه 24 مهر1394 - 11:30am

راز بوعلی نوشته است:
دوستان عزیزم لازم است برخی افراد نا اگاہ مطالعہ داشتہ باشند کہ ذہن انسان قابلیت ہای شگفتی و کشف نشدہ دارد کہ برای انہا توہم تلقی میشود،
در ضمن من نظرم را گفتم حق انتخاب دارید، دلیلی نمی ببینم افرادی جبہہ گیری ک۔
نند
گفتم اگر جایی علایم و سند داشتہ باشید دلیل بر صدرصد جنس نیست
برای صحت این روش کسانی کہ واقعا قصد نتیجہ دارند یک کار واقعی انتخاب تا از راہ دور محدودہ مشخص کنم و حفاری شود تا نتیجہ،،،،،،،
باز بگویم اینکہ کارشناسی شدہ یا دستگاہ جواب دادہ یا دروہش ہ
یا ،،،،،،، دلیل صدرصد جنس نیست با سپاس

ببین جناب محسن11 یا123و چندتا اسم دیگه ،بنده نتیجه عملکرد شما رو گفتم یعنی تناقض 180درجه ای از یه عکس! اینجا هر کسی مختاره شما رو بیازمایه تا مطمئن بشه روش شما یه تیر تو تاریکیه که یا میخوره یا نه! و این به هیچ وجه نه توهمه نه جبهه گیری .شمایی که اینجا مسئولیت قبول میکنی و جواب بچه ها رو میدی باید پای حرفت بایستی نه اینکه اینطوری جواب بدی ! هیچکس وقت و افکارشو مفت و در بعضی جاها با هزینه کردن که لازم بشه اونم جزئیاتشو به دوستان میگم،در اختیار شما یا هر کس دیگه نمیتونه بزاره مگر اینکه شما مثل قبل بخوای بعده یه مدت درخواستی رو داشته باشی که فعلا زوده قضاوت کنیم.
الان شما بفرما که چرا یه نقطه یه بار طلای بالای 300گرم داره و همون جا که دست نخورده الان هیچی نداره؟ باید برای همه روشن بشه یا نه؟لطفا فرافکنی و حاشیه هم نرو یه جواب منطقی بده
کسرای عزیز بنده شما رو میشناسم با همین ادبیات خاص و دلنشین و عرض میکنم که دارید یکم زود قضاوت میفرمایید بگذارید یکم زمان بگذره خودتون متوجه میشید خوده منم تا حدودی به این روش واقفم ولی قاطعانه عرض میکنم که تو این زمینه کارایی نداره والسلام @};-

جمعه 24 مهر1394 - 12:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rahim3514 نوشته است:
آقای رازبوعلی همون اولش بهم گفتین در عمل ثابت بشه بعد اظها نظر کنم .لطف کنین نظرتوت رو بفرمایید.با تشکر

دوست عزیز محدودہ مورد نظر را علامت گذاری کنید و شعاع کاوش در ان محدودہ

جمعه 24 مهر1394 - 2:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بفرمایید استاد

جمعه 24 مهر1394 - 2:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

shojadel نوشته است:
سلام دوست عزیز میشه نظر بدید.

دوست عزیز بہ نظر من ہدف طلا بالا ی سی صد گرم ندارید

جمعه 24 مهر1394 - 2:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 176 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure