انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 12:45am

پاسخ به موضوع  [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی
 ردیاب یونانی ری فایندر RayFinder 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام داداش معراج . خسته نباشی .
لطفا ادامه بده برادر ما هم استفاده میکنیم . البته من تازه گیها ردیاب دستم اومده و هنوز بلد نیستم باهاش خوب کار کنم ولی مطالب شما خیلی ارزندس .
منتظریم .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

شنبه 21 شهریور1394 - 2:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ضمنا من با 35 تمرین میکنم لطفا به موضوعات اپراتوری که بین بیشتر ردیاب ها مشترک هست هم اشاره کنی خیلی ممنونت میشم عزیزم .
@};-

شنبه 21 شهریور1394 - 2:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حذف کننده e120 به نظر یه چیز الکی میاد من که از الکترونیک سر در نمیارم در یه نگاه به نظرم اومد مدارش یه ای سی و چند تا ال ای دی بیشتر نیست حالا چطوری خذف میکنه دیگه خدا داند

شنبه 21 شهریور1394 - 3:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد جان ممنونم از توجه تون ..
در مورد ردیابی چیزی رو که میخوام الان بگم شاید تو هیج جای دیگه ای باهاش برخورد نکرده باشین و نشنیده باشین .. در مورد همه ردیابهای دو آنته چه 35 و ریفاندر و دی اف اس و .... صدق میکنه . حتی با 2 تا میله خالی ....
نکته اول اینه که یه سری انرژی هایی از حفره و فلز که قدمت بالایی دارن تولید میشه که شما با چشم نمیتونید ببینید اما میله هایی که در دستان شماست جای چشم رو برای شما ایفا میکنه و شما متوجه اونا میشین ... روش کار هم به این صورت هستش که شما محلی رو مد نظر دارین فرض کن یه جایی 1 هکتاری و قدم میزنید اگر در حین قدم زدن آنتنها بر روی هم جمع شدن یا به سمت مسیری کج شدن شما با این انرژی ها برخورد کردین .....
خوب شما الان یکی از این انرژی ها رو شناسایی کردین میبینید که همانند یک نواری کشیده شده یعنی شما از 10 متر اونورتر هم که قدم بزنید باز هم آنتن بر روی هم قرار میگیره ...
حالا شما درست بر روی این نوار انرژی قرار بگیرید به طوری که آنتنها به صورت موازی بر روی نوار انرژی باشه یه چند پانیه مکث کنید تا آنتن درست و حسابی جریان رو درک کنه حالا انگشت شصت خودتون رو به مدت 3 یا 4 ثانیه بر روی قسمت ته آنتن منظور قسمت lL شکل آنتن هست قسمتی که زاویه 90 درجه ایجاد شده هست قراردهید و بعد این مدت شصتتون رو بر دارید و به سمت عقب 3 قدم آهسته تاکید میکنم آهسته قدم بردارید و بایستید و 3 ثانیه مکث کنید و به سمت جلو حرکت کنید ..
وقتی که دارید حرکت میکنید به جلو آنتن شما رو به سمت هدف راهنمایی میکنه حالا شاید به سمت عقب برگرده یا چپ یا راست و اگر هم که روبرو باشه شما رو هدایت میکنه به هدفتون و شما فقط آنتن رو دنبال کنید . خوب تا اینجا رو امیدوارم متوجه شده باشید .
حالا نکته اینجاست یک هدفی که در زیر خاک مدتها مانده باشد هدفهای مجازی متعددی درست میکنه و امکان داره وقتی که شما کارهای بالا رو انجام دادین شما رو به سمت یکی از این هدفها راهنمایی کنه . وقتی که شما رو به سمت هدف راهنمایی کرد برای مطمئن شدن دوباره شما روبروی این هدف میایستید و آنتن هم اونو درک کرده و فقط منتظره که شما بر روی هدف بروید تا قیچی بشه اما شما در 2 یا 3 قدمی هدف که ایستادید دوباره همون کار بالا < انگشت شصت و انتهای میله > رو اجرا کنید دوباره شاید آنتن شما رو به سمت هدف دیگه ای راهنمایی کنه ... به این صورت آنتنها شما رو به سمت هدف اصلی هدایت میکنه ....
اینهایی که گفتم همه تجربه خودمم هست و به صورت کلی گفتم ... خیلی ریزه کاریهای دیگه ردیابی داره که باید حتما تجربه کنید .
این رو به جرات میگم که اگر جایی بایستید برای ردیابی و آنتن به سمتی شما رو کشوند و اقدام به حفاری کردید 90 درصد خطا هست . من همیشه از روش راه رفتن و دریافت خط انرژی استفاده میکنم .
اگر در جایی 5 جا باشه که آنتن اونها رو بگیره اونی که از همه ضعیفتره خود دفینه هست یعنی خودشو به این راحتی ها لو نمید ه .....
سوالی بود در خدمتم . @};- @};- @};- @};-

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 21 شهریور1394 - 4:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام داداش معراج .
ممنون از بابت بیان تجربیات با ارزشت برادر . دو سه بار خوندم مطالبت رو و بهم حق بده چون تازه کارم خیلی شاید خوب به طور کامل درک نکردم که چی میگی . ولی تا حدودی متوجه شدم . من هر روز عصر ها تمرین جهت یابی میکنم . بعضی روزا چرخش آنتن به سمت هدف فلز روی زمین تند تر و بعضی روزا کند تر انجام میشه . مثلا دیروز عصری خیلی خوب بود و حتی فلزی که دوستم قایم کرده بود لا بوته ها رو تونستم پیدا کنم ولی امروز عصری آنتن ها کم جونتربودن و حرکاتشون هم هرز بود و نمیشد بهشون اعتماد کرد و دست آخر هم بعد یک ساعت تلاش نتونستم فلز مخفی شده رو پیدا کنم . به نظرت دلیل چی میتونه باشه . البته ای کاش این پرسش ها و پاسخ ها تو تاپیک اپراتوری 35 گفته بشه تا دسترسی به اون برای سایر دوستانی که مثل من طالب هستن راحتتر شه و افراد بیشتری بتونن از تجربیات شما بهره مند بشن .
ممنونم .
@};-

شنبه 21 شهریور1394 - 9:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام داداش معراج
خیلی ممنون زحمت افتادی.داداش سیستمم خیلی کمکم میکنه
اگه ممکنه یه روش خوب برا نقطه زدن بهم بگو واینکه ترفند رای فایندر چیه ؟خاصیت اون ولوم که گرم تا کیلو گرم داره اون چیه؟من الان میزارم رو سمت کیلوگرم؟داداش معراج من نقطه زن جی پی ۴۵۰۰ دارم بالوپ ۲۴تا جایی ردیاب نزنه من جایی رو حفاری نمیکنم تا نقطه زن تایید نکنه.

یکشنبه 21 شهریور1394 - 12:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

حفره رو خیلی دقیق میزنم اصلا شک ندارم به حفره زدنم.ولی فلز اصلا تاحالا نزدم یا جایی رو میزنم خطاس یا خیلی ریزه که نقطه زن توان سنس اونو نداره.وقتی مثلا فلز طلا رو میزنم حتی بلد نیستم اندازه اون فلز چقدره حجم گیری.درکل خیلی افتضاحم ا خواهش میکنم کمکم کن.

یکشنبه 21 شهریور1394 - 12:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام @};-
حقیقتش من نه 35 دارم نه ریفاندر که بخوام در مورد تنظیماتش صحبت کنم .... اما چیزی که گفتم به صورت کلی در مورد ردیابهای دو آنتنه بود .
در مورد اینکه الان آنتنها ضعیف عمل میکنند به خاطر اینه که ما در آخرای ماه قمری هستیم که ماه کوچکتر میشه و تاثیرش بر زمین کمتره در نتیجه انرژی های حفره ها و فلزات که باعث میشه آنتنها اونا رو ردیابی کنن کمتر میشه و آنتنها کمتر عکس العمل پیدا میکنند .
در مورد حجم گیری روشی که قبلا توضیح دادم برای حفره و فلز فرقی نمیکنه . اگه دستگاه شما بر روی فرکانس حفره یا فلز باشه حجم همون فرکانس رو میگیره . :-*

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 22 شهریور1394 - 9:24am

تو یکی از سایت های خارجی خوندم نوشته بودم
ردیابی = چاله خالی

البته چند سالی طول میکشه تا این موضوع برای هر کس مشخص بشه.

یکشنبه 22 شهریور1394 - 10:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

داداش معراج ممنونم.روش حذف خطا چیزی نداری برام بگی؟من مشکل اساسیم اینه که وقتی یه جایی رو میزنم نمیدونم مثلا سکه زده یا یه وسیله خیلی بزرگ تر.مطالب قدیمی رو خوندم ولی نگرفتم منظور چی بود

یکشنبه 22 شهریور1394 - 10:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure