انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 7 اسفند96 - 4:51amپاسخ به موضوع  [ 173 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18
 ردیاب یونانی ری فایندر RayFinder 
نویسنده پیغام

تاریخ عضویت: چهارشنبه 9 تیر95 - 11:10am
پست: 8
پاسخ با نقل قول
حمید نوشته است:
paral نوشته است:
با سلام خدمت دوستان
من ردیاب ریفایندر رو دارم و چند ماهی هست که خریدمش ولی متاسفانه باهاش کار نمیکردم فقط هر از گاهی یه ساعتی تمرین میکردم تا اینکه تصمیم گرفتم هر شب باهاش تمرین کنم سه شب و هر شب 5 ساعت تمرین میکردم تا اینکه فرکانسی که با بدن من سازگاره رو پیدا کردم همون شب سوم به یکی از دوستانم گفتم که یه تیکه طلا برام مخفی کنه و بعد از 10 دقیقه تونستم پیداش کنم و دوباره گفتم که مخفی کنه و باز هم بعد از چند دقیقه تونستم پیدا کنم و باز هم تمرین کردم تا دقیق بیاد دستم و حرفای معراج عزیز خیلی به واقعیت نزدیکه چون 80 درصد تجربه های ایشون رو منم تجربه کردم .
ردیاب زن خوب میخوای بشی باید تمرین کنی تا بتونی فرکانسی که با بدن تو سازگاره پیدا کنی و بعد دیگه خیلی راحتتر میتونی به بقیه نتیجه ها برسی .
و اتاد حمید عزیز
درسته شما دستگاه ساختین و از الکترونیک سر در میارین ولی درست که شما هر دستگاهی را که دوستان حرفش رو میزنن یه نقصی ازش بگیری و اونو مسخره کنی ( این نشانه ضعف شماست ) چون هر دستگاهی که تولید میشه به قطع بر روی اون تحقیقاتی صورت گرفته و هیچ تولید کننده ای نیست که بخواد دستگاه بی مصرف و الکی رو به بازار بده و مورد تمسخر افراد و شرکتهای دیگه بشه .

من خیلی از این تایپک ها و پست های دوستان رو مطالعه کردم ولی یه پست ندیدم که شما از دستگاهی تمجید کنید و فقط ساخته دست خودتون رو مورد تعریف و تمجید قرار دادین .
منم فوق لیسانس الکترونیک گرایش کنترل هستم و از سن 15 سالگی توی کار الکترونیک بودم و تا حدودی سر در میارم . پس لطفا هر دستگاهی رو که باهاش کار کردین درموردش قضاوت کنین نه فقط بر اساس تحقیقات و علمتون .

کار توی عمل خیلی تفاوت داره با کتاب و جزوه .

و سوالم از دوست عزیز جناب علی حسینی اینه که بعد از دو ماه هنوز نتونستین به مقایسه و تفاوت این دو دستگاهی که قرار بود تست کنین ، برسین ؟؟؟؟؟


دوست عزیز تازه وارد که با سوال آثار شناسی شروع میکنی و بعد یهو ردیاب زن حرفه ای و دارای مدرک ارشد کنترل از آب در میاین! توجه داشته باشین بنده همیشه چیزی رو عرض میکنم و در موردش بحث میکنم که ازش مطمئن باشم وگرنه اظهار نظری نمیکنم. پس اگر بنده رو به این صورت بعد از چند هزار پست شناخته باشین و واقعا آدم تحصیلکرده ای باشین نباید ناشیانه وارد بحث با من بشین.
اینکه من هر دستگاهی که دوستان "حرفشو" میزنن قبول ندارم اصلا مطلب درستی نیست. بسیاری از دستگاهها هستن که واقعا بیس علمی و فنی درست و اثبات شده ای دارن و کارکردشون هم ثابت شدست. این موضوع شامل هیچ نوع ردیابی نمیشه!!! در ردیابی توی این چند سال احدی نتونسته بصورت مطلق ثابت کنه کدوم ردیاب بهتره! وگرنه بحث خیلی ردیابها تا بحال مطرح بوده ؛ بنظر شما چرا نتیجه گرفته نمیشه که بالاخره کدوم ردیاب بهتره؟! دوستان بقول شما حرفشو میزنن ولی وقتی یک تست ساده اسکوپ درخواست میکنیم هیچکس قرار نمیده! تجربه مدیریت در این انجمن به من ثابت کرده اکثر موارد تعریف و تمجید و به نوعی تبلیغ از فلان دستگاه صرفا توسط فروشندگان و دلالان داره انجام میشه نه کاوشگران واقعی. به همین دلیل هیچ مطلب فنی مفیدی در این نوع پستها مطرح نمیشه و سوالات اپراتوری که دیگران در پی کنجکاوی و توجه به دستگاه مورد بحث مطرح میکنن معمولا از طرف مدعی پاسخ داده نمیشه!!! وگرنه کسی جلو بحث فنی رو نگرفته. کسی جلو بحث اپراتوری رو نگرفته و کسی هم جلو کمک به دیگران رو نگرفته! شما به سهم خودتون میتونین این کمک رو به دیگر علاقه مندان انجام بدین نه اینکه از در وارد نشده تیکه و انتقاد بار ما کنین.
در خصوص ردیاب ری فایندر در چند تاپیک بحث داشتیم. مدار داخلیش مشخصه. نمایشی بودن سیستم بالانس زمین اون هم ثابت شدست! نمایشی بودن سیستم جرقه آنتنها در اثر خاصیت القایی سیم پیچ یک رله ساده و بدون هیچ محاسبه و حساب و کتاب فنی هم ثابت شدست. مدار داخلی حذف کننده الیمیناتور 120 ساخت همین شرکت هم موجوده. داشتن حالت تجاری و نمایشی در تمامی قسمتهای این ردیاب همگی با مدرک و سند قابل اثباته. اصل دستگاه چیزی جز یک فانکشن ژنراتور DDS با چیپستی که امروزه دیگه قدیمی محسوب میشه نیست و من ادعا میکنم پایداری فرکانسی موج خروجی یک موبایل با نرم افزار فانکشن میتونه بیشتر باشه. اگر واقعا تخصصی که فرمودین رو داشته باشین میتونین بسادگی خودتون با اسکوپ بررسی کنین و نیازی هم نیست به حرف من یا دیگران توجه کنین. درسته که ردیاب روی کاغذ و جزوه کار نمیکنه! ولی فرکانس و شکل موجی که تولید میشه کاملا مطلبی فنی و مهندسی هست که براحتی میشه بررسیش کرد و گمان نمیکنم جای بحثی باشه. حداقل در ردیاب های آنتنی که سیستم گیرنده وجود نداره و هر چه هست امواج خروجیه ؛ بررسی اون امواج خروجی هم کار خیلی ساده ایه.
اینکه شما از این ردیاب جواب خوب گرفتین اصلا درش بحثی نیست! ما هیچوقت در هیچ کجا نگفتیم با فلان ردیاب نمیشه جواب گرفت! اگر فقط یک جا در انجمن از من چنین مطلبی دیدین لطفا اشاره کنین تا من بابتش عذرخواهی کنم! اصولا ردیاب دستگاهی نیست که ما همه موفقیتها رو به گردن اون بیندازیم. خیلیها هستن با آنتن خالی و بدون هیچ دستگاهی هم هدفهای بزرگی زدن! خیلیها با ردیاب موبایلی ساده به جوابهای آنچنانی رسیدن. فکر نکنم نیاز به بیان مجدد این مساله باشه که در ردیابی اپراتور تعیین کنندست نه دستگاه ردیاب! جالبه که خودتون اشاره کردین مشغول پیدا کردن فرکانس مخصوص بدن خودتون هستین! اگر این ردیاب کار خارق العاده ای انجام میداد آیا دیگه شما نیاز به استفاده از چنین روشی داشتین؟!
در مورد شرکت گلد دتکتور هم بد نیست حالا که ما رو قبول ندارین در سایتها و انجمنهای خارجی تحقیق کنین ببینین اونها چی میگن و چه حقایقی در مورد این شرکت رو بیان کردن. شرکتها که همیشه تبلیغات گسترده انجام میدن و طبیعیه. ولی با مرور تجربیات سایرین متوجه میشین که این ردیاب و بسیاری دستگاههای مشابه بیشتر جنبه تجاری دارن و با اینکه همگی کار میکنن ولی کارکردشون چیزی نیست که در تبلیغات و ظاهر دستگاه دیده میشه. خلاصه حرف ما اینه که با توجه به همه این واقعیات هیچ یک از این ردیاب های گرانقیمت واقعا به اندازه پولشون کار انجام نمیدن و اصل داستان در بخش الکترونیکی ردیاب ساده تر از اینهاست که نیاز به هزینه آنچنانی داشته باشه. وانگهی بقول دوستان اگر فقط یکی از این ردیابها عملکرد خارق العاده ای داشت نه تنها خبرش مثل بمب میترکید بلکه دیگه چیزی زیر زمین باقی نمیموند! در حالیکه تک تک این دستگاهها سالهاست که تولید شدن و اشخاص زیادی هم ازشون استفاده کردن. پس چیز جدیدی هم نیستن که ما به اندازه کافی در موردشون اطلاع کسب نکرده باشیم.
در ضمن جا داره مراتب تاسف خودم رو برای یک فارغ التحصیل برق-کنترل (الکترونیک- کنترل صحیح نیست!!!) اون هم در سطح کارشناس ارشد ابراز کنم که چطور چنین شخصی مجبوره هر شب آنتن ردیابی به دست بگیره و فرکانس سازگار با بدنش رو پیدا کنه!!!(((دوست عزیز تازه وارد که با سوال آثار شناسی شروع میکنی و بعد یهو ردیاب زن حرفه ای و دارای مدرک ارشد کنترل از آب در میاین! )))

آقا حمید گل سلام .
اولا تازه وارد بودن دلیل بر نداشتن دانشی نیست
دوماٌ سوال آثار شناسی که گناه نیست و عیبی هم نیست من بلد نبودم سوال کردم .
سوماٌ من من ادعایی بر حرفه ای بودن خودم ندارم و گفتم طی چند روز تونستم نتیجه بگیرم و اینم نشونه توانایی من بود .
و حتما باید چند سالی عضو انجمن شما باشم و بعد ادعا کنم که میتونم با ردیاب کار کنم ؟
چهارماٌ مگه مدرک داشتن ارشد کنترل را باید به جنابعالی ثابت کنم ؟؟

(((در ضمن جا داره مراتب تاسف خودم رو برای یک فارغ التحصیل برق-کنترل (الکترونیک- کنترل صحیح نیست!!!) اون هم در سطح کارشناس ارشد ابراز کنم که چطور چنین شخصی مجبوره هر شب آنتن ردیابی به دست بگیره و فرکانس سازگار با بدنش رو پیدا کنه!!!))))

جواب این تاسف شما هم :
اگه برا یه ارشد کنترل تاسف داره خود شما اینجا چکار میکنین ؟ شمایی که الکترونیک رو برا خیلی ها دارین توضیح میدین و میدونین که متوجه نمیشن . اگه ایقد که دارین توضیح میدین و از الکترونیک بلد هستین پس برین دنبال اون هدفی که میخواین منو به سمتش هدایت کنین و برام تاسف میخورین .
در اطلاع هستین که کنترل یکی از گرایشهای رشته برق هستن ؟
مگه کارشناس یا ارشد یا دکترا بودن دلیل بر این هست که دنبال این کار نباشی ؟؟
تو هر پست و مقام و مدرکی که باشیم ، ایراد نداره دنبال کاری باشیم ، که علمی ازش بدست بیاریم .
این مورد رو شک نداشته باش که هر انسانی ساختار جسمش متفاوت از بقیه هست و یه فرکانسی نیاز داره تا سازگار باشه .
من هم تو این مدرک و مقامی که الان هستم اصلا عیبی بر خود نمیبینم که اگه روزانه 20 ساعت هم آنتن بگیرم و دستم و دور خودم بچرخم .
((( چون میدونم دنبال چی هستم و مطمئنم که هر آنچه رو آدمی بخواد بهش میرسه .)))


جواب بقیه حرفاتون هم :
حرفا و جملاتی که بکار میبرین خیلی خوب هستن و خیلی قشنگ میتونین با کلمات بازی کنین این حرفایی که از الکترونیک میدونین و خیلی قشنگ تو جملاتتون بکار میبرین ، اگه تو عمل بکار ببرین الان اسم شما و شرکت شما هم مثل گلد دتکتور توی جهان مطرح بود .

البته اگه جواب نمیدادم که خیلی خوب بود ولی بخاطر فکر منفی خیلی از افراد جواب دادم که کسی فکر نکنه حق فقط با شما بوده .
بیشتر از این وقتتون رو نمیگیرم .
خدا نگهدارتون


پنج شنبه 11 آذر95 - 10:51am
مدیر کل
مدیر کل

تاریخ عضویت: یکشنبه 19 اسفند91 - 2:43am
پست: 10351
پاسخ با نقل قول
جالبه حالا شدیم آقا حمید گل!!!
فکر کنم منظور از تازه وارد بودن مشخص بود. شما 5 ماهه ثبت نام کردی تعداد پستهاتون به 10 هم نرسیده چطور از من اینطور به تندی انتقاد کردین؟! پس یا آگاهی کافی نسبت به مجموعه فعالیتهای بنده و فلزجو در این 4 سال ندارین یا اینکه برعکس کاملا آگاهی دارین و این انجمن و بنده رو از مدتها قبل میشناختین و با قصد و غرض وارد اینجور بحثها میشین!
توانایی که شما در ردیابی ازش صحبت میکنی خیلی از دوستان حتی با آنتن خالی یا نهایتا ردیاب موبایلی و با هزینه نزدیک به صفر هم بهش رسیدن! این چیزی رو در مورد کارایی ویژه ردیاب شما ثابت نمیکنه. مطمئنا هر کسی برای هر دستگاهی هزینه بکنه حداقل تا مدتی سنگش رو هم به سینه میزنه! ما از این مسائل زیاد دیدیم. اگر یکی دو سال این ردیاب رو داشتین و واقعا در کاوش ازش جواب گرفتین درسته. نه اینکه بقول خودتون در عرض چند روز بخواین نظر بدین! تست مخفی کردن فلز توسط دیگران و پیدا کردن اون به کمک ردیاب جزو تستهای مقدماتی با هر ردیابی هست و موفقیت در این زمینه فقط نشانه استعداد اولیه شخص شما در زمینه آنتن زنیه که خودش مهمترین موضوع برای شروع ردیابیه. نه اینکه الزاما چیزی رو در مورد قابلیت ویژه اون ردیاب خاص ثابت کنه. مطلب پیدا کردن فرکانس سازگار با بدن هم حتی با هر فانکشن ژنراتور معمولی و ردیاب موبایلی امکانپذیره! من متوجه نشدم در این بین ردیاب ری فایندر چه کار ویژه ای براتون انجام داده که اینقدر خوشحال شدین! نگرانی من از این نیست که ری فایندر تا چه حد ردیاب خوبی باشه! خیر ؛ حداقل در مورد این مدل خاص ردیاب زیر و زبر اون برای ما مشخصه. ولی نگرانی اونجاست که از بابت تبلیغات سهوی یا عمدی اشخاصی نظیر شما بعضیها تصمیم به خرید چنین ردیاب گرانقیمتی میگیرن و به 6 ماه نکشیده در همین انجمن میذارن برای فروش! نمونه هاش رو هم زیاد دیدیم. برای همین در پست قبلی اشارات فنی مشخصی به واقعیتهای موضوع کردم.
داشتن مدرک تحصیلی شما یا من یا هر کسی در چنین محیط مجازی ملاک چیزی نیست و کسی هم دنبال اثبات این چیزها نیست. مساله اینه که اصلا نیاز نبود شما چند بار در متن خودت به این موضوع اشاره کنی در حالیکه محتوای کلامی که بنده خوندم از یک آدم تحصیلکرده بعید بود! بنده هیچوقت از مدرک تحصیلی خودم حرفی نزدم و هر چه بوده کارهایی بوده که اینجا انجام دادم و همه دیدن. ادعایی هم نیست. مجموعه ای از فعالیتهای انجام شدست که در انجمن موجوده و توسط شما هم قابل پیگیری و مطالعست. پس از دید کسی مثل من ادعای شما که حتی نمیدونی گرایش کنترل مربوط به رشته برق هست و الکترونیک خودش گرایش دیگری از رشته برق هست واقعا مضحک بود! متن پیام قبلیتون رو بخونین مشخصه که چی گفتین.
حساب بنده مشخصه. هرگز کاوشگر نبوده و نیستم و بارها هم عرض کردم. طی سالیان سال کار من در زمینه مباحث الکترونیک و سخت افزار و کامپیوتر و نت و ... بوده و در هر مقطعی در یکی از این زمینه ها بیشتر فعالیت کردم. طی این 4 سال هم دست تقدیر ما رو در این مسیر قرار داد و تجربیات و اطلاعات خودم رو با دوستان قسمت کردم. حساب حضور من با شما در اینجا زمین تا اسمان تفاوت داره! چیزی که من حداقل در اطراف خودم میبینم این هست که اگر مثلا شما مدرک ارشد کنترل داشته باشی و واقعا متخصص باشی دیگه نیازی به آنتن زنی ردیاب نداری! باید بقدری کار و مشغله برات باشه که اصلا به این چیزها نیازی نداشته باشی. بخصوص که حداقل در زمینه ردیابی همه میدونن هیچ مبنای علمی براش وجود نداره!
مطلبی هم که در پست قبلی عرض شد بازی با کلمات نبود! خلاصه ای از واقعیات فنی و منطقی بود که طی چند سال بدست اومده بود و مشروحش رو میتونین در چند تاپیک مربوط به این ردیاب مطالعه کنین. شما به اصل بحث فنی من اشاره ای نکردی و فقط بحث شخصی و بیهوده با من میکنی!!! دوست عزیز بنده از سر سودجویی برای جیب خودم مطلبی ننوشتم! اگر اینطور فکر میکنین خب دوباره مطلب رو بخونین. هر چه بود با نگاه فنی بود. شبهه ای هم داشتین میتونین از من طلب مدرک کنین تا ارائه بدم. ولی فعلا ردیاب ری فایندر در اختیار شماست. امیدوارم با داشتن مدرک ارشد کنترل و هزینه ای که برای خرید این ردیاب کردین نفرمایین یک اسکوپ هم ندارین که تست درخواست شده بنده رو انجام بدین! البته برای آگاهی خودتون وگرنه من نتیجه اون تست رو قبلا دیدم و بیهوده مطلبی عرض نمیکنم.
در ضمن بابت تبلیغی هم که برای یکی از شرکتهای فروشنده معلوم الحال انجام دادین احتمالا باید از شما تشکر کنن! وانگهی حساب اکثر این فروشندگان مدتهاست که روشن شده. در مورد معروفیت جهانی گلد دتکتور هم دیگه این واقعا از اون جوکها بود!!! گلد دتکتور جز در چند کشور مثل ایران و ترکیه و یونان و چند کشور عربی در هیچ کجای دنیا معروفیت نداره و میتونین از تبلیغات مختلف این شرکت و فیلمهای تست دستگاههاشون که در یوتیوب هم هست متوجه بشین. دوست عزیز امیدوارم توجه داشته باشین کسی که بخواد جا پای اینجور شرکتها بذاره هیچوقت نمیاد مثل من با شما بحث کنه و در چند هزار پست و هزاران پیغام خصوصی جواب سوال این و اون رو بده و این کار رو بیش از 4 سال هم ادامه بده! خودتون کمی فکر کنین متوجه میشین. هر کسی مسیر خودش و هدف خودش و اعتقادات خودش رو داره. پس امیدوارم از این مقایسه های بیمورد انجام ندین.


پنج شنبه 11 آذر95 - 4:12pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

تاریخ عضویت: دوشنبه 8 مهر92 - 6:26pm
پست: 958
پاسخ با نقل قول
حمید نوشته است:
جالبه حالا شدیم آقا حمید گل!!!
فکر کنم منظور از تازه وارد بودن مشخص بود. شما 5 ماهه ثبت نام کردی تعداد پستهاتون به 10 هم نرسیده چطور از من اینطور به تندی انتقاد کردین؟! پس یا آگاهی کافی نسبت به مجموعه فعالیتهای بنده و فلزجو در این 4 سال ندارین یا اینکه برعکس کاملا آگاهی دارین و این انجمن و بنده رو از مدتها قبل میشناختین و با قصد و غرض وارد اینجور بحثها میشین!
توانایی که شما در ردیابی ازش صحبت میکنی خیلی از دوستان حتی با آنتن خالی یا نهایتا ردیاب موبایلی و با هزینه نزدیک به صفر هم بهش رسیدن! این چیزی رو در مورد کارایی ویژه ردیاب شما ثابت نمیکنه. مطمئنا هر کسی برای هر دستگاهی هزینه بکنه حداقل تا مدتی سنگش رو هم به سینه میزنه! ما از این مسائل زیاد دیدیم. اگر یکی دو سال این ردیاب رو داشتین و واقعا در کاوش ازش جواب گرفتین درسته. نه اینکه بقول خودتون در عرض چند روز بخواین نظر بدین! تست مخفی کردن فلز توسط دیگران و پیدا کردن اون به کمک ردیاب جزو تستهای مقدماتی با هر ردیابی هست و موفقیت در این زمینه فقط نشانه استعداد اولیه شخص شما در زمینه آنتن زنیه که خودش مهمترین موضوع برای شروع ردیابیه. نه اینکه الزاما چیزی رو در مورد قابلیت ویژه اون ردیاب خاص ثابت کنه. مطلب پیدا کردن فرکانس سازگار با بدن هم حتی با هر فانکشن ژنراتور معمولی و ردیاب موبایلی امکانپذیره! من متوجه نشدم در این بین ردیاب ری فایندر چه کار ویژه ای براتون انجام داده که اینقدر خوشحال شدین! نگرانی من از این نیست که ری فایندر تا چه حد ردیاب خوبی باشه! خیر ؛ حداقل در مورد این مدل خاص ردیاب زیر و زبر اون برای ما مشخصه. ولی نگرانی اونجاست که از بابت تبلیغات سهوی یا عمدی اشخاصی نظیر شما بعضیها تصمیم به خرید چنین ردیاب گرانقیمتی میگیرن و به 6 ماه نکشیده در همین انجمن میذارن برای فروش! نمونه هاش رو هم زیاد دیدیم. برای همین در پست قبلی اشارات فنی مشخصی به واقعیتهای موضوع کردم.
داشتن مدرک تحصیلی شما یا من یا هر کسی در چنین محیط مجازی ملاک چیزی نیست و کسی هم دنبال اثبات این چیزها نیست. مساله اینه که اصلا نیاز نبود شما چند بار در متن خودت به این موضوع اشاره کنی در حالیکه محتوای کلامی که بنده خوندم از یک آدم تحصیلکرده بعید بود! بنده هیچوقت از مدرک تحصیلی خودم حرفی نزدم و هر چه بوده کارهایی بوده که اینجا انجام دادم و همه دیدن. ادعایی هم نیست. مجموعه ای از فعالیتهای انجام شدست که در انجمن موجوده و توسط شما هم قابل پیگیری و مطالعست. پس از دید کسی مثل من ادعای شما که حتی نمیدونی گرایش کنترل مربوط به رشته برق هست و الکترونیک خودش گرایش دیگری از رشته برق هست واقعا مضحک بود! متن پیام قبلیتون رو بخونین مشخصه که چی گفتین.
حساب بنده مشخصه. هرگز کاوشگر نبوده و نیستم و بارها هم عرض کردم. طی سالیان سال کار من در زمینه مباحث الکترونیک و سخت افزار و کامپیوتر و نت و ... بوده و در هر مقطعی در یکی از این زمینه ها بیشتر فعالیت کردم. طی این 4 سال هم دست تقدیر ما رو در این مسیر قرار داد و تجربیات و اطلاعات خودم رو با دوستان قسمت کردم. حساب حضور من با شما در اینجا زمین تا اسمان تفاوت داره! چیزی که من حداقل در اطراف خودم میبینم این هست که اگر مثلا شما مدرک ارشد کنترل داشته باشی و واقعا متخصص باشی دیگه نیازی به آنتن زنی ردیاب نداری! باید بقدری کار و مشغله برات باشه که اصلا به این چیزها نیازی نداشته باشی. بخصوص که حداقل در زمینه ردیابی همه میدونن هیچ مبنای علمی براش وجود نداره!
مطلبی هم که در پست قبلی عرض شد بازی با کلمات نبود! خلاصه ای از واقعیات فنی و منطقی بود که طی چند سال بدست اومده بود و مشروحش رو میتونین در چند تاپیک مربوط به این ردیاب مطالعه کنین. شما به اصل بحث فنی من اشاره ای نکردی و فقط بحث شخصی و بیهوده با من میکنی!!! دوست عزیز بنده از سر سودجویی برای جیب خودم مطلبی ننوشتم! اگر اینطور فکر میکنین خب دوباره مطلب رو بخونین. هر چه بود با نگاه فنی بود. شبهه ای هم داشتین میتونین از من طلب مدرک کنین تا ارائه بدم. ولی فعلا ردیاب ری فایندر در اختیار شماست. امیدوارم با داشتن مدرک ارشد کنترل و هزینه ای که برای خرید این ردیاب کردین نفرمایین یک اسکوپ هم ندارین که تست درخواست شده بنده رو انجام بدین! البته برای آگاهی خودتون وگرنه من نتیجه اون تست رو قبلا دیدم و بیهوده مطلبی عرض نمیکنم.
در ضمن بابت تبلیغی هم که برای یکی از شرکتهای فروشنده معلوم الحال انجام دادین احتمالا باید از شما تشکر کنن! وانگهی حساب اکثر این فروشندگان مدتهاست که روشن شده. در مورد معروفیت جهانی گلد دتکتور هم دیگه این واقعا از اون جوکها بود!!! گلد دتکتور جز در چند کشور مثل ایران و ترکیه و یونان و چند کشور عربی در هیچ کجای دنیا معروفیت نداره و میتونین از تبلیغات مختلف این شرکت و فیلمهای تست دستگاههاشون که در یوتیوب هم هست متوجه بشین. دوست عزیز امیدوارم توجه داشته باشین کسی که بخواد جا پای اینجور شرکتها بذاره هیچوقت نمیاد مثل من با شما بحث کنه و در چند هزار پست و هزاران پیغام خصوصی جواب سوال این و اون رو بده و این کار رو بیش از 4 سال هم ادامه بده! خودتون کمی فکر کنین متوجه میشین. هر کسی مسیر خودش و هدف خودش و اعتقادات خودش رو داره. پس امیدوارم از این مقایسه های بیمورد انجام ندین.

لایک.درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند


پنج شنبه 11 آذر95 - 4:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 173 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان


در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure