انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:19pm

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 محصولات جدید شرکت Image Locator 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

من که تعریف مادرلود و اکیومتر رو زیاد شنیدم L-)

UltraLRL@outlook.com

سه شنبه 21 بهمن1393 - 10:16am

سلام من با دستگاه اکیومتر کارکردم واقعا عالیه و دستگاه جدید quaterforce مدل پیشرفته همون دستگاه اکیومتر هستش و مال کشور یونان هست من این دستگاه را خریدم و الان دارم این جور دستگاه ها که بهشون چهار میخ میگن قدرت تفکیک بی نقصی دارن و کار کردن باهاش بسیار راحته و شما مطمعن باشید هر جارو نشون بده بی شک درسته فقط یه ایراد دارن که نقطه کردن باهاش بسیار کار سختیه اگر کسی در مورد نقطه کردن با این دستگاه تجربه داره لطفا راهنمای کنه منظورم کاتولوگ دستگاه نیست چون اونو بلدم منظورم تجربیه

دوشنبه 2 فروردین1394 - 12:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
این شرکت یونانی خیلیارو دیدم از اگزاماینرش راضی بودن :-? اسکن لوله ای فلزی مثل لوله های انتقال نفت در 13 متری زمین! بنظرم نسبت به قیمتشون خوبند و جواب میدن.
این محصول جدیدش quatroforce قیمتشو 2500یورو زده به نسبت خوبه اگه مثل اگزما عمل کنه... :-?
کسی از دوستان تهیه نکرده این محصولو ؟
هرچند میدونم کسی نتیجه بگیره از سیستمی، خیلی کم اتفاق میفته بیان اینجا عنوان کنند!

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

چهارشنبه 25 فروردین1394 - 1:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure