انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 1:44am

پاسخ به موضوع  [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 تغییرات اعمال شده کاربران بر روی ردیاب انجمن 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
خیلی ممنون آقا مجتبی بابت این توضیح. :ymhug:
در خصوص مساله فیش اتفاقا نکته جالبی رو شما الان اشاره کردین. چون بنده بارها عرض کردم من چیزی از گیجی آنتن هیچوقت ندیدم. اما تفاوت این هست در دستگاه ساخته شده من فیش ها هم مثل تلسکوپی ها هر دو در قسمت زیر دستگاه نصب شده! شاید با در نظر گرفتن همین نکته هم مساله گیجی که بعضی دوستان اشاره داشتن بتونه حل بشه.
در هر صورت بنظر میرسه کلا بهتر همین هست که در حالت باسیم فقط فیش ها وصل باشن و در حالت بیسیم فقط تلسکوپی ها. این در مجموع مطمئن ترین راه هست و پیاده سازیش هم از طریق کلید امکانپذیره.

درود
دوستان عزیز اوندسته از عزیزانی که نمیخوان اینکارو انجام بدن یا بلد نیستن ویا کلا نیترسن 35 رو باز کنن خراب شه :D اصلا نترسین
برای اینکه از گیج زدن آنتنها جلوگیری بشه همونطوری هم که قبلا توضیح دادمو بارها هم اشاره کردمو تستهای زیادی هم انجام دادم
میتونید دستگاه رو اصلا با خودتون حمل نکنید و توی یه قسمتی مثلا رو یه سنگ قرار بدید و حتی تا فواصل زیادم ازش دور بشید البته در حالت بیسیم منظورم هست که بیشترین کاربرد رو هم داره
من اینقضیه رو بارها تست کردمو به جرات میتونم بگم خیلی از مشکلات مربوط به گیج زدن آنتنها و حتی قیچیهای الکی و وزنهای غلط رفع میشه و دقت نقطه زنی و قیچی کردن و ثبات حرکت آنتنها و ... بالا میره
در هرصورت موفق باشید عزیزان :-*

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 12 اسفند1392 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
حمید جان در صورت گذاشتن این کلید در کل ما دیگه حالت سیم برنجی وصل و تلسکپی هم وصل رو نداریم ؟
اگه اینجوری باشه که احتمالا شعاع ردیاب میاد پایین که
میشه یه کم بیشتر توضیح بدین
ممنون

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

دوشنبه 12 اسفند1392 - 11:56pm
مدیر کل
مدیر کل

شایان جان دقت کنین گذاشتن این کلید که بارها پیشنهاد شد و در نهایت تایید شده صرفا جهت جلوگیری از حالت گیجی آنتنهاست که در اثر تداخل حالت بیسیم و باسیم بوجود میاد. بنابراین بهیچ وجه روی شعاعزنی اثر منفی نداره. این کلید باعث میشه در حالت بیسیم فقط تلسکوپیها وصل باشه و فیشها قطعا بشن. و در حالت باسیم هم فقط فیش و سیمها متصل هستن و تلسکوپی ها قطع میشه. دو حالت کلید هر کدوم یکی از این دو حالت رو انتخاب میکنه.متاسفانه پیاده سازی این مساله بهیچ وجه از نظر الکترونیکی امکانپذیر نبود و شاید از فیشهای خاصی میشد برای این کار استفاده کرد که اون فیشها هم امکان خرابیشون زیاد بود. بنابراین بنظر میاد بهترین کار استفاده از یک کلید هست که آقا مجتبی به صورت تصویری زحمت توضیحش رو کشیدن. کسی از دوستان هم اگر در گذاشتن این کلید مشکل داره میتونه با اقا مجتبی تماس بگیره تا کمکشون کنن.

سه شنبه 12 اسفند1392 - 1:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقامجتبی یه زحمت بکش تصویره ترمیمه فیش های قطع شده تهه انتن هام بذاریدددددد.من دسته م زیرش قطع شده واون 2سیمه زیربایدکجالحیم بشه ....وبه نظرم فیش هایه متفاوت که عوض میکنی زبون که میزنی گزش توهرفیشی کمتربیشتره .این روعملکرده دستگاه تاثیرنداره ه؟؟؟

سه شنبه 13 اسفند1392 - 11:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فیش هایه زیره ردیابوچه کنیم .انقدروش لحیم شدس معلوم نیس اون 2سیم به کجامیخوره که وصل بشه ؟؟؟من دسته ندارم بره س ره کا ر :(( :((

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 10:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
برای اینکه دوستانی که الکترونیک بلد نیستن خوب متوجه بشن و همچنین جلوگیری از آسیب دیدن احتمالی دستگاه لطفا با تصویر داخل دستگاه چگونگی این تغییرات با مشخص نمودن تمام جزئیات شرح داده بشه. ممنون

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 4:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد اگه ما کلید رو طبق گفته آقا مجتبی بزاریم ولی آنتنها تلسکوپی رو همون جور به صورت عمودی بزاریم بمونه آیا تو کار کرد دستگاه خلل ایجاد میشه؟

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 15 اسفند1392 - 12:10am
مدیر کل
مدیر کل

کاوشگر عزیز اگر تلسکوپی ها نباشن که کلا در حالت بیسیم دستگاه درست کار نمیکنه! تلسکوپی ها سر جای خودشون هستن. فقط این کلید باعث میشه تلسکوپی در حالت با سیم قطع بشه و وجودش هم در اون حالت اشکالی ایجاد نمیکنه چون به جایی وصل نیست.

جمعه 15 اسفند1392 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد شرمنده مثل اینکه من نتونستم منظورم رو بهتون بگم
تو شکلی که آقا مجتبی زحمتش رو کشیدن من این جور متوجه شدم که جای آنتها تلسکوپی تغییر کرده ( قبلا که عمود به زمین قرار میگرفت الان موازی زمین قرار گرفته ) یعنی در قسمت جلو دستگاه قرار گرفته درسته؟ یا من بد متوجه شدم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 16 اسفند1392 - 6:46am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم کاوشگر عزیز. نه مشکل از تصویر هست! :D تلسکوپی ها جاشون عوض نمیشه. ظاهرا در تصویر اشتباه فتوشاپی صورت گرفته! :D

جمعه 16 اسفند1392 - 8:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure