انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 3:01pm

پاسخ به موضوع  [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 فرکانس های دستگاههای شرکت Treasure Now فیتزجرالد 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
سلام به دوستان
بنظر من رو فرکانسی که طلا یک کیلو به بالا بگیره کار بشه درصد خطاها خیلی پایین تر میاد و موفق ترین فرکانس فرکانس طلای دفینه ای هست که هنوز بطور حتم پیدا نشده

جمعه 18 بهمن1392 - 4:30am

فرکانس های آقای فیتزجرالد در زمینه جستجو برای طلا با تمام سازنده های ردیاب متفاوته،،من با اکثر ردیاب هاش کار کردم،،فرکانس refined Gold در ردیاب های فیتزجرالد فرکانس مطلوبیه،،مطمئن هم هست،، فرکانس طلای بالای5 khzشرکتهای دیگه فرکانس مطمئنی نیستن،شاید اگه در یک منطقه طلا وجود داشته باشه 5257khzبتونه بگیره ولی اگه طلایی تو منطقه نباشه سیگنال های اشتباه مثل گلوله های سربی قدیمی رو دریافت میکنن که البته با یه تست ساده حذف میشن..ولی ردیابهای باب فیتزجرالد اگه طلا در منطقه نباشه سیگنالی به اشتباه دریافت نمیکنه..و به راحتی فرق بینrefined Gold طلای دست ساز با natural Gold یا همون طلای طبیعی رو میزاره.

سه شنبه 21 بهمن1393 - 4:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان من یه ردیاب دارم که دی اف اسه . پشتش نوشته خروجی 40MHZ میخواستم بدونم یعنی چی پایینه یا بالای یا متوسطه .

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 11:05am

ردیاب dfs محصول گذشته شرکت gold detector.... پردازنده 40مگابایتی داره، ولی فرستنده 20 کیلو هرتزه :|

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 1:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ها ................. این که گفتی یعنی چه ؟
میشه بیشتر توضیح بدی ....مرسی گلم

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 5:04pm
مدیر کل
مدیر کل

ردیاب DFS دارای پردازنده 40 مگاهرتزی هست. این سرعت پردازش دیجیتال رو مشخص میکنه و هیچ ارتباطی با فرکانسهای ردیابی نداره! اون چیزی که از دل این سرعت پردازش بیرون میاد میزان دقت یا پایداری فرکانسی امواج ارسالی هست که 0.16 میکروثانیه ذکر شده و نسبتا خوب هست. خود فرکانسهای این ردیاب همون فرکانسهای رایج باند VLF برای ردیابی هستن. بعنوان مثال در این ردیاب از محدوده 5 کیلوهرتز برای طلا و 8.7 کیلوهرتز برای نقره و 17 کیلوهرتز برای آهن استفاده شده.

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 6:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی حمید جان از راهنماییت . حالا به نظر شما برای این ردیاب هم میشه از مکمل انجمن استفاده کنم یا نه . مثلا وقتی رو فرکانس طلا میزارم 5/5 اگه مکمل رو هم رو همین فرکانس تنظیم کنم تاثیری داره ؟ چون هر دو تاشون هم پراب داره و باید به زمین وصل بشه . چجوری میشه .؟

پنج شنبه 23 بهمن1393 - 9:49am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
تاثیرش رو بهتره در عمل تست کنین! اما بنظر من برای این ردیاب زیاد تاثیر و فایده ای نداره. بخصوص که سیستم حذف کننده وزنی درون این ردیاب های شرکت گلد دتکتور اعم از DFS و اسپکترا و ری فایندر کلا وجود نداره. حالا اگر از موج سینوسی این ردیاب ها استفاده بشه که دیگه ارسال موج سینوسی دیگه ای با همون فرکانس معنی خاصی پیدا نمیکنه! اگر قراره بررسی صورت بگیره باید روی ارسال همزمان موج مربعی و سینوسی باشه. چون خروجی موج مربعی موبایل اصلا دقت قابل قبولی برای ردیابی نداره ؛ برای تست حذف کنندگی مغناطیس باید موج مربعی توسط ردیاب و موج سینوسی توسط موبایل تولید بشه و نتیجه بررسی بشه.

پنج شنبه 23 بهمن1393 - 11:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امید 1000 نوشته است:
فرکانس های آقای فیتزجرالد در زمینه جستجو برای طلا با تمام سازنده های ردیاب متفاوته،،من با اکثر ردیاب هاش کار کردم،،فرکانس refined Gold در ردیاب های فیتزجرالد فرکانس مطلوبیه،،مطمئن هم هست،، فرکانس طلای بالای5 khzشرکتهای دیگه فرکانس مطمئنی نیستن،شاید اگه در یک منطقه طلا وجود داشته باشه 5257khzبتونه بگیره ولی اگه طلایی تو منطقه نباشه سیگنال های اشتباه مثل گلوله های سربی قدیمی رو دریافت میکنن که البته با یه تست ساده حذف میشن..ولی ردیابهای باب فیتزجرالد اگه طلا در منطقه نباشه سیگنالی به اشتباه دریافت نمیکنه..و به راحتی فرق بینrefined Gold طلای دست ساز با natural Gold یا همون طلای طبیعی رو میزاره.

احسنت امیدجان فیتز جرالد بهترین ردیابهای دنیا رو میسازه

شنبه 2 خرداد1394 - 8:30am
کاربر فعال
کاربر فعال

:-BD :-BD :-BD :-BD :-BD :-BD :-BD :-BD :-BD

شنبه 2 خرداد1394 - 1:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure