انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 5 اردیبهشت1403 - 1:44am

پاسخ به موضوع  [ 8 پست ] 
 کی میدونه مطمئن ترین و کم هزینه ترین ردیاب یونی چیه؟ 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

کم هزینه ترین روش برای پیدا کردن یون های طلا در بالای بار که قابل اجرا باشه بعضیا میگن شاقول بعضیا میگن دستگاه های مغناطیسی من همکنون نیازمند یاری شما هستم انصافا جوابای مفید و کم هزینه بدین ^:)^ روش علمی باشه

گاهی وقتها باید دیدو رد شد باید با سکوت تاثیر گذاشت شاید این سکوت ما امیدی باشد برای ناامیدی :-)

دوشنبه 25 آذر1392 - 5:15pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

برای این منظور از ردیابهای خوراکی میتونی استفاده کنی دوست من

--------------------
تو چیزها رو می بینی و می پرسی چرا؟
من خواب چیزهایی که وجود ندارند رو میبینم و میگویم چرا که نه!

جرج برنارد شاو

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

سه شنبه 26 آذر1392 - 1:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ردیاب های خوراکی غالبا ارزانتر هستند.شاقول و ردیاب های آنتنی هر دو از خوراک استفاده میکنند و نسبتا کارایی خوبی دارند که بستگی به اپراتوری و سیستم بدن اون داره.این رو میتونید تست کنید یک محلی رو اماده کنید و در قسمتی طلا و در قسمتی سفال واستخوان و در قسمتی خاک سلیس دار رو در عمق های مختلف قرار بدید و بعد از مدتی شروع به کار کنید تا ردیابی و پیدا کردن نقطه رو یاد بگیرید سعی کنید خودتون اون اجسام رو دفن نکنید تا مساله ذهنیت هم منتفی بشه و هر وقت جای دقیق رو پیدا کردید دوستتون به شما بگه.

چهارشنبه 27 آذر1392 - 5:33pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوستان .یه بنده خدایی که ارمنی بود، چند سال پیش دستگاهی داشت که می گفت اتمیه.وموقع کار با دستگاه میگفت که این دستگاه ردیاب اتمی هستش وجلوی دید آنتن نباشید .وهمچنین میگفت که کار طولانی مدت با این دستگاه کلیه انسان را کوچیک میکنه .حالا یا میخواست که اگه دستگاه جایی را گرفت ما رابپیچونه یا اینکه............
اون موقع من که از دستگاه زیاد سردر نمی آوردم .ولی باتوجه به اطلاعاتی که از اتم داشتم حرف ایشون برام قابل تایید نبود .
حالا میخوام از دوستان بپرسم :اصلا این چنین دستگاهی وجود داره که با اتم کار کنه؟چون باورش برام خیلی سخته .هنوزم هر وقت دستگاه میبینم به یاد اون می افتم .

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

دوشنبه 9 دی1392 - 2:59pm
استادیار
استادیار

آره وجود داره شنیدم شرکت نفت این دستگاهها رو داره و باید اپراتور دائما در حال خوردن آب باشه تا کلیه هاش از بین نرن و بالطبع هر دم ودقیقه باید بره دستشویی!!!

دوشنبه 9 دی1392 - 3:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آرش نوشته است:
آره وجود داره شنیدم شرکت نفت این دستگاهها رو داره و باید اپراتور دائما در حال خوردن آب باشه تا کلیه هاش از بین نرن و بالطبع هر دم ودقیقه باید بره دستشویی!!!

سلام
آرش جان اسمشونو میدونی؟؟

چهارشنبه 11 دی1392 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

siavash01 نوشته است:
آرش نوشته است:

سلام
آرش جان اسمشونو میدونی؟؟

واقعا وجود داره خب مگه بیکارن اینهمه دستگاه چرا میرن به خودشون اسیب میزنند
کارش چهطوریه که چنین اثری رو بدن میزاره :(

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 9 اسفند1392 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
tehrani39111355 نوشته است:
سلام دوستان .یه بنده خدایی که ارمنی بود، چند سال پیش دستگاهی داشت که می گفت اتمیه.وموقع کار با دستگاه میگفت که این دستگاه ردیاب اتمی هستش وجلوی دید آنتن نباشید .وهمچنین میگفت که کار طولانی مدت با این دستگاه کلیه انسان را کوچیک میکنه .حالا یا میخواست که اگه دستگاه جایی را گرفت ما رابپیچونه یا اینکه............
اون موقع من که از دستگاه زیاد سردر نمی آوردم .ولی باتوجه به اطلاعاتی که از اتم داشتم حرف ایشون برام قابل تایید نبود .
حالا میخوام از دوستان بپرسم :اصلا این چنین دستگاهی وجود داره که با اتم کار کنه؟چون باورش برام خیلی سخته .هنوزم هر وقت دستگاه میبینم به یاد اون می افتم .

سلام دروغی بیش نیست اولا دستگاه شرکت نفت انتن نداره
کار کردن با این دستگاه ها لباس مخصوص داره و قبل از استفاده امپول مخصوص داره که باید بزنه به خودش اپراتور
دوستان گول نخورین خدا عقل داده اتم و اورانیوم و موادی از این قبیل ارتعاش داره که در کمترینشون تا ۱۰۰۰متر انسان و هر جنبنده ای را به مرور از بین می‌بره

شنیدن کی بود مانند دیدن

شنبه 10 اسفند1392 - 12:24pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 8 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure