انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 3 خرداد1403 - 7:21pm

پاسخ به موضوع  [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

راستش فضای انجمن خیلی بچه گانه و بچه بازی شده به جای ردو بدل کردن اطلاعات مفید مثل خانوما همه دارن از هم دیگه گلایه میکنن و اینا ضعف مدیریت

ازمیر شما هم الان جزئی ا ز این همه در سایت هستید با این حساب شما هم الان مثل خانم ها باید باشید. ولی ما خانم نیستیم و لطفا دیگران را هم خانم فرض نکنید. رعایت نزاکت در پستها از طرف افراد طبق قوانین انجمن باید باشه لطفا قانون شکنی نکنید

جمعه 10 آبان1392 - 6:44pm

جاوید نوشته است:
راستش فضای انجمن خیلی بچه گانه و بچه بازی شده به جای ردو بدل کردن اطلاعات مفید مثل خانوما همه دارن از هم دیگه گلایه میکنن و اینا ضعف مدیریت

ازمیر شما هم الان جزئی ا ز این همه در سایت هستید با این حساب شما هم الان مثل خانم ها باید باشید. ولی ما خانم نیستیم و لطفا دیگران را هم خانم فرض نکنید. رعایت نزاکت در پستها از طرف افراد طبق قوانین انجمن باید باشه لطفا قانون شکنی نکنید

جاوید جان در مثال مناقشه وجود نداره من منظور خاصی نداشتم اگه کسی به خودش گرفت بنده عذر می خوام من کلیات رو گفتم جاوید جان
آقا حمید بنده از چند روز دیگه اینشالا فعالیت خودم رو شروع میکنم ایشالا همه ذهنیت ها و کدورت ها برطرف شه
حق نگهدارتون

جمعه 10 آبان1392 - 7:33pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. پس ما منتظر هستیم و امیدوار هستم از این لحظه این تاپیک در چارچوب عنوان خودش و در مسیر مطرح کردن مسائل فنی و تجربیات عملی کار با این دستگاهها جلو بره.

جمعه 10 آبان1392 - 9:40pm

سلام به همه دوستان و مسئولین وکاربران عزیز.
من میخوام دوستان خالصانه به من کمک کنن.من بین دو ردیاب اردی پرو و بیونیک 4 کدومو خریداری کنم از دوستانی که در مورد بیونیک 4 تجربه کاری دارن خواهش میکنم که کمک کنن ونظر بدن.
با تشکر فراوان. :(

جمعه 17 آبان1392 - 12:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

siroos نوشته است:
من میخوام دوستان خالصانه به من کمک کنن.من بین دو ردیاب اردی پرو و بیونیک 4 کدومو خریداری کنم از دوستانی که در مورد بیونیک 4 تجربه کاری دارن خواهش میکنم که کمک کنن ونظر بدن.

سلام
بنظر من اگه تازه داری وارد کار ردیابی میشی اولاش اینقد سرمایه گذاری نکن چون 40-50میلیون پول کمی نیست.
شما 1 ردیاب خوب و ارزون بگیر اولاش با هاش کار کن تا حساب این کار بیاد دستت بعد بهتر و راحت تر میتونی تصمیم بگیری واسه خرید دستگاه.شایدم دیگه نیازی نباشه بری دنبال دستگاه های گرون و با همین ردیاب جواب بگیری.
آموزش خیلی مهمه .بنظرم ردیاب انجمن هم خوبه هم قیمتش مناسبه و هم آموزش کامل داره و اگه سوالی هم درموردش داشتی اینجا فورا جوابتو میگیری.
بین دستگاه هایی که گفتی آردی پرو خیلی بهتر از بایونیکه

یکشنبه 19 آبان1392 - 2:23pm

siavash01 نوشته است:
siroos نوشته است:

سلام
بنظر من اگه تازه داری وارد کار ردیابی میشی اولاش اینقد سرمایه گذاری نکن چون 40-50میلیون پول کمی نیست.
شما 1 ردیاب خوب و ارزون بگیر اولاش با هاش کار کن تا حساب این کار بیاد دستت بعد بهتر و راحت تر میتونی تصمیم بگیری واسه خرید دستگاه.شایدم دیگه نیازی نباشه بری دنبال دستگاه های گرون و با همین ردیاب جواب بگیری.
آموزش خیلی مهمه .بنظرم ردیاب انجمن هم خوبه هم قیمتش مناسبه و هم آموزش کامل داره و اگه سوالی هم درموردش داشتی اینجا فورا جوابتو میگیری.
بین دستگاه هایی که گفتی آردی پرو خیلی بهتر از بایونیکه

با سلام.
اقا سیاوش خیلی لطف کردین.

سه شنبه 21 آبان1392 - 8:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب حضور دوستان و سروران گرامی @};-
دوستان عزیز لطفا توجه کنید: من دارم روی deepfinder تحقیق میکنم. تا حالا هم نتیجۀ بخشی از تحقیقاتو گرفتم.ان شاءالله نتیجۀ کامل تحقیقاتو میذارم.ولی کوتاه اینکه: خبر خوبی برای این محصول ندارم!.پس در خرید این محصول عجله نکنید و منتظر نتایج تحقیقان حقیر باشید.امیدوارم که خداوند منو از فحاشیها و تهمتهای منفعت طلبان، مصون نگه دارد.آمین.
موفق و سربلند باشید. @};-
مدد یا کافی. ^:)^

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

چهارشنبه 21 آبان1392 - 1:24am

سلام دوستان عزیز
طبق قولی که به آقا حمید داده بودم قرار بود بنده راجع به اوپراتوری یه سری دستگاها مثل آر دی- لورنز-محصولات وایتس و محصولات فیتز جرالد یه سری آموزش ها بزارم
متاسفانه یه سری مشکلات واسم پیش اومده که خیلی درگیر شدم و هنوز وقت نکردم بیام تا هم به قولم عمل کنم کنم هم در خدمت دوستان عزیزم باشم .اینشالا سعی میکنم توی چند روز آینده به محض برطرف شدن مشکلات در خدمت شما دوستان گلم باشم .راستی توی این چند وقت راجع به دستگاه انجمن هم از یکی از دوستانم که مثل اینکه تهیه کرده بود تحقیق کردم .ایشون راضی بود و میگفت ردیاب خیلی خوبیه.حالا ایشالا سعی میکنم اطلاعات کامل تر در این زمینه رو هم خدمتتون عرض کنم .
دوت عزیز آقا سیروس روی بیونیک به هیچ وجه هزینه نکن در مورد آر دی هم به قول دوستمون خوب تحقیق چون پول کمی نمی خواید بدید پول زیادیه.و مراقب محصولاتی باش که دارن توی اصفهان و کرج تولید میکنن و به اسم دیپ فایندر اصل به مردم میفروشن.
آر دی ردیاب خیلی خوبیه اما اول اینکه باید توی اوپراتوریش حرفه ای باشی و دوم اینکه اگه میخوای هزینه کنی و تازه وارد این وادی شدی از خیلی کم شروع کن.همون فرمایش دوستمون آقا سیاوش.
ردیاب های شرکت گلد دتکتور هم بد نیست اما اون هم یکمی قیمتش بالاست.
خوب خوب خوب در مورد دستگاه تحقیق کن
باز هم میگم مراقب دستگاهای تقلبی باش
موفق و سربلند باشید.

جمعه 24 آبان1392 - 8:07pm

افشین1 نوشته است:
با سلام و ادب حضور دوستان و سروران گرامی @};-
دوستان عزیز لطفا توجه کنید: من دارم روی deepfinder تحقیق میکنم. تا حالا هم نتیجۀ بخشی از تحقیقاتو گرفتم.ان شاءالله نتیجۀ کامل تحقیقاتو میذارم.ولی کوتاه اینکه: خبر خوبی برای این محصول ندارم!.پس در خرید این محصول عجله نکنید و منتظر نتایج تحقیقان حقیر باشید.امیدوارم که خداوند منو از فحاشیها و تهمتهای منفعت طلبان، مصون نگه دارد.آمین.
موفق و سربلند باشید. @};-
مدد یا کافی. ^:)^

سلام آقا افشین
اینجا نه کسی اجازه داره به شما فحاشی کنه نه کسی میتونه چنین کاری رو بکنه.
نتیجه همه بحث ها این شد که بیایم اینجا تا با هم را جع به این سیستمها بحث و تبادل نظر سازنده کنیم.
هر کسی یه نظری داره .بنده آر دی دارم راضیم یکی دیگه داره نا راضیه و 1000 نظر متفاوت موافق و مخالف دیگه.اگه قرار باشه کسی در مورد دستگاهی به نتیجه ای رسید از این بترسه که بهش توهین بشه نیاد نظر بده به نظرم در حق دوستان ظلم میشه
دوست عزیز بنده خودم طرفدار این محصولم اما اگه شما در رابطه با این سیستم به نکته منفی رسیدید بنده خودم ازتون حمایت میکنم و سعی میکنیم با تحلیل های سازنده به نتیجه خوبی بگیریم :) :-BD
منتظر نتیجه تحقیقات شما هستیم
موفق باشید

جمعه 24 آبان1392 - 8:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

;) ;;)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 27 آبان1392 - 12:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure