انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 2:38pm

پاسخ به موضوع  [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 19  بعدی
 ردیاب یونانی ری فایندر RayFinder 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

با اراده عزیز ضمن تشکر از شما بابت زحماتی که میکشین باید عرض کنم این سیستم یونانی و بخصوص اون حذف کننده E120 اصلا کارایی تبلیغ شده رو ندارن و معادل یک کلاهبرداری زیبا بیشتر نیستن! واقعا من نمیدونم چه کسی یا کسانی این سیستمهای یونانی رو اینقدر در ایران جا انداختن در حالیکه هیچ کدوم ردیاب زنها در امریکا اصلا این دستگاهها رو قبول ندارن و حتی مسخره هم میکنن! در صفحه 5 مطالبی عرض کردم که ثابت میکنه حذف کننده E120 جز یک رقص نور چیز خاص دیگری که واقعا ارزش داشته باشه نیست!

شنبه 4 مرداد1393 - 5:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
حق با شماست مهندس حمید، سه سال پیش که چش و گوشم بسته بود و از این قضایا هیچی حالیم نبود، فروشنده با معرفت E120 رو دست دوم 1200000) یک میلیون و دویست هزار تومن( فروخت و نوش رو میگفت 1800000 . وااااای وقتی اون زمان رو به یاد میارم به دیوونگی خودم خندم میگیره. :)) :))

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

شنبه 4 مرداد1393 - 10:31pm

بنظر من کسی که با یه دستگاه به جواب میرسه اونو به هیچ قیمتی نمیفروشه از طرفی دیگه نیازی به فروش اون نداره! و من باشم اون دستگاه قاب میگیرم میذارم تو گاوصندوق هر از گاهی نگاهش میکنم و یادی از گذشته! :ymsmug: و پیش خودم میگم این بود که منو به اینجا رسوند!!

شنبه 4 مرداد1393 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همگی! @};-

بعضیها بلدن همش ایراد بگیرن و ... . اینا که ادعای علم و تکنولوژی دارن، درگیری نکنن، لطفا بجای صرف انرژی برای ایراد و انتقاد، این تاپیک را پاسخ بدین!
viewtopic.php?f=8&t=1527
خدا نگهدار همگی! @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 10:05am

آقا خدارو شکر که همه تو سایت صحبت می کنیم و حضوری مکاتبه نمیکنیم وگرنه الان کلی مجروح داشتیم.ما که آخر نفهمیدیم تهش چی شد.البته همیشه همینه.آخرش همین شکلی میشه :-? اما من هم ری فایندر را دارم و ازش راضیم.این دکتر بدبخت راست میگه بخدا.کار باهاش سادست و کارایشم خوبه.آقایانی که از ردیاب انجمن پشوانی میکنند خوب یک کلام بگن این خوب اونم خوب و این این کارایی اون این مارایی هر کدام دوست دارید انتخاب کنید.چرا این رو نمیگید؟چرا اینقدر پافشاری می کنید؟ :-? فقط تنها ایرادی که داره اینه که 3.5 تا 4 متر بیستر عمق را جواب نمیده اما همین هم کافیه دیگه مگه می خوایم دنبال نفت بگردیم
خواهشن سر نیزه هاتون را رو به من نکنید من چیزی رو که دارم و باهاش کار کردم را گفتم.

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 4:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دقت و کم خطا بودن در ردیابی خیلی مهمه اما 3.5 تا 4 متر برای ردیاب کمه چون مقبره های تومولوسی و تپه جنگی و قلعه ای بیشتر از 6متره!

شنبه 29 آذر1393 - 9:24pm

اگه همون 4 متر هم درست بزنه

روزگار غریبی است

شنبه 29 آذر1393 - 9:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهران
بالاخره ما قسم روباه رو قبول کنیم یا دم خروس رو!!!!!!!!!!!! والا بنده مدت 2هفته ای هست مشغول مطالعه دقیق تمامیه پستهای مربوط به ردیاب35 هستم تا اگه مطمئن شدم تهیش کنم.تکلیف چیه دوستان؟آخه از اینطرف میگن ماله ما بهترینه و همه ردیابها از نظره بعضی دوستان کلا به سخره گرفته میشه و از اونطرف هیچ کس باهاش به موفقیت نرسیده یا تجربه خوبی حتی با خذف کننده موبایلیش نداشته.چیکار باید کرد؟؟؟؟

جمعه 17 بهمن1393 - 6:05pm
آواتار کاربر

مهم نیست مدار یه دستگاه ساده باشه یا پیچیده!!!
مهم اینه که آیا کار میکنه یا نه؟؟
قرار نیست که هرچی پیچیده تر باشه بهتر هم باشه که!!!
باید دید تو عمل چجور کار میکنه.......

UltraLRL@outlook.com

یکشنبه 19 بهمن1393 - 10:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فقط گلادیاتوررررررررررررررررررررررررررررر :D :D :D

یکشنبه 19 بهمن1393 - 11:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure