انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 7:06am

پاسخ به موضوع  [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 19  بعدی
 ردیاب یونانی ری فایندر RayFinder 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

بله شما درست میفرمایید :))
خوش باشید :-*

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 8 اسفند1392 - 1:53am
استاد
استاد

kahyal نوشته است:
ری فایندر فقط ری فایندر ایرانی
البته سازندش الان بجایی رسیده که فقط با دوتا میله خالی بدون دسته میر سر بار

درود بر دوستان
این چه بار ی هست که اینقدر کم ارزش هست که صاحب این ردیاب برای امرار معاش مجبور به فروش این ردیاب در پیتی شده. دوست من ردیابی ارزش داره که حداقل چندبار ازمایش پس داده باشه و نتیجه اون مثبت بوده شما که اینقدر میگین ردیابی اصول قانونی و منطقی نداره پس جرا ردیاب ساختید و بر چه اساسی ردیاب زدید و اگه اینجوری باشه پس شما هم این ر دیاب را زدید فقط برای کلاه برداری. شما خودتون حرف خودتون را نقض میکنید.با این توصیفاتی که می فرمایید صاحب این دستگاه با انتن خالی میره سر بار پس چرا زحمت ساختن ردیابی را که به نظر شما هیچ اصول منطقی برای ساحتنش وجود نداره کردید و بدتر از اون چرا همچنین وسیله ای که بر اساس بی اساسی ساخته شده توی دید عموم گذاشتید برای فروش. شما یا واقعا حرف حالیتون نیستن یا اینکه نمی خواهید بفهمید و یا واقعا روش تیلغتون اینجوری هست که ابتدا جلب توجه کتید بعد از جمع کردن مشتری اقدام به فروش کنید. اقای مجترم اینجا تا دستگاه دست سازی توسط مدیران تایید نشه خریداری برای شما وجود نخواهد داشت همون بهتر که از نقطه زنتون توی بیرون از سایت طبق گفته خودتون صدتا صدتا بفروشید و بزارید ما به درد خودمون بنالیم که دستگاه خوب وجود نداره که با توهمات و توقعات گنج پزوهان همسو باشه و رفع نیاز برای اونها کنه. پس منطقی تر باشید و پستهای متعال تری توی سایت بزنید تا به کسی یه وقت نخواد توهینی بشه . شما اگه واقعا سواد دارید نه اینکه مدرک فقط دارید یه دستگاه را چه ردیاب چه نقطه زن خودتون طراحی کتید نه اینکه کپی از روی دست نفر روسی یا مجاری یا امریکایی یا یونانی یا ترکی زده باشید. کپی کردن که دیگه اینقدر فیس و افاده نداره اقای مجترم و اگه واقا کارامد هستید یک طرح جدید توی دنیای فلزیابی یا ردیابی بدخید که نا حالا کسی ارائه نکرده باشه وگرنه کپی زدن و چهارتا مقاومت و خازن کم و زیاد کردن که یه رادیو و ضبط ساز قدیمی که بیشتر از چند کلاس سواد هم نداره میتونه انجام بده.سعی کنید پستهای که میزنید بوی سنگینی عقل و فهم و نبود غرور را بشه از اون حس کرد نه درک بچه گانه از اون برداشت کرد.توی هر قسمتی که پست میزنی پای دوستان و مدیران مجترم به عنوان اعتراض به اون شما باز میشه. این چه طرز رفتاری هست که شما از خودتون بروز میدهید اگه کسی ادعایی داره باید اون را اثبات کنه حداقل در مورد الکترونیک میشه تا حدود فرضیات را اثبات کرد. اقای مجترم شما برای تست و کارایی ردیاب خودتون میتونید یه 35 گیر بیارید و واقعا خودتون اون را با ساخته خودتون تست کنید و نتایح را بررسی کنید و ببینید که کدوم سر تر هست و نیازی نیست که سر ساخته خودتون و دستگاههای دیگه با کسی کلنجار بروید شما که اینقدر ادعای توانایی دارید میتونید همین 35 را هم بهینه کنید البته اگه اشکالی داشته باشه البته نه با چندتا ولوم اضاف و کم کرده یا تغییر ال سدی یا جعبه یا رنگ دسته های ردیاب که ظاهری هستند شاید واقعا با برسی مدار اون و شکوندن میکرو و دستکاری تونستید ردیابی بهتر از اون به بازار بدهید. خواستن توانستن هست. ولی باور کن بهتر از 35 تا حالا نیومده
در هر صورت من یکی که ارزوی موفقیت برای همه ایرانیان دارم

جمعه 9 اسفند1392 - 6:39am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
جناب حمید استاد عزیز
سرکشی من توی اینجور فرومها فقط یک دلیل داره من نزدیک به نیمی از عمرم توی اینکار گذشت افراد زیادی رو دیدم که با وعده ثروتمند کردن دیگران متاسفانه کلاهشون رو برداشتند و چیزی رو که دیگران بدنبالش بودن رو خودشون تصاحب کردند...
محمد ساسانی - علی مقدم که هر دوشون از سازنده های بنام ایرانند مخصوصا آقای ساسانی که اولین نفر در ایران بود که سیستم های دیجیتال رو رو پالس تعبیه کرد من رو میشناسن - علی قدرتی - ناصر امجد توی کردستان - جعفری و پناهی توی kxs که چند بارهم پیشنهاد همکاری توی کلاهبرداریهاشون رو بهم دادند و...
توی فروم های انگلیسی زبانها یکی از مواردی که باعث حذف پروفایل کاربری میشه و رعایتش هم جز قوانین او سایت محسوب میشه رعایت نزاکت و ادبه!
که دوستانی که این پستها رو خواهند خوند خودشون قضاوت خواهند کرد راجع به نوع الفاظ گفته شده از طرف برخی بظاهر دوستان...
اما چیزی که برای من مهمه اینه که حدالمکان جلوی برداشته شدن کلاه هموطنام رو چه توی این انجمن و چه جای دیگه بگیرم برام هم مهم نیست که با چراغ سبز شما زنجیر شخصی مثل جناب کوهیار و جاوید رو باز کنند و اونها هم بسمت من هجوم بیارند...
و سخن آخرم هم با جناب کوهیاره من هیچوقت دوست ندارم با حرفام بقول شما کسی رو بگریونم که اگر اینطور میبود و من مثل خود شما باهاتون صحبت میکردم شما نه تنها گریه نمیکردین بلکه مطمنا خودتون رو دار میزدین اما این از شان و شخصیت من بدوره که بخوام...
دوستانی که به اینجور انجمن ها میایین خیلی حواستون رو جمع کنین چون از یکی از همین آقایون شنیدم که میگفت گنج توی فروش اینجور دستگاهاست.
حالا خود دانید...

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

آخرین بار توسط kahyal در جمعه 9 اسفند1392 - 10:22am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 9 اسفند1392 - 10:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقاکهیال به شخصه سطحه شمابالاست وازتجربیات وسطحه علمیتون فیض میبرم به شخصه .باباخواهشافقط دعواوبحث نکنیدباهم م م م.اقاکوهیار:شماهم بیخیال باباخواهشا.من به شخصه میگم بذارین 2نفرحرفه ایی توانجمن 4تاپست بذارندکه ادم سطحش بره بالالااقل.اقاکهیال شماهم ادامه بدین صرفامطالبه علمیتونو.بحثه ردیاب حالاهرمدلش وهربرندوهرنوعش :خب ادم چالش میکشه وتست میکنه همه چی دستش میادبابااین دیگه دعوانداره واعصاب خوردی که ه ه عزیزان.

جمعه 9 اسفند1392 - 10:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
kahyal نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر دوستان
اقای نا محترم حرف مفت میدونی یعنی چه یعنی شخصیت تو که خودت داری اون را جلو دوستان لگد مال میکنی و خودتون هم نمی دونید خیال میکنید معرفت را با چوب و چماق میشه توی حلق ادمی کرد تا با معرفت بشه نه اقای نامحترم شخصیت ادم با منش و بزرگواری همراه ادب شکل میگیره نه با پوفیوزی و و بی تربیتی و تهمت و و توهین کردن به این و اون اگه فکر میکنی این شخصیت ارزش داره سخت در اشتباهی. و اگه میدونی از ادعا و تمجید من از این ردیاب چیزی به من می ماسه از این به بعد ماستش مال تو تا یه وقت فکر نکنی این جا ماست فروشی هست. مره اش را هم بده هم سوادها و هم فکرهایت تا اونها هم بی نصیب نمونن. یه دو روز اومدی دور برای خودت گرفتی و مدیر سایت هم ملاحضه شما را میکنه دیگه شما حدااقل شرم همون گربه ای را که گفتی نگه دار و گرنه از اون گربه هم کمتری.به چه چیزت می نازی به سوادت که الحمدولله کسی از شما ندیده به مدرکت که احتمالا با کادوی یه گوشی به استادا یه نمره ناپلعونی توی مدرکت رفته و یا اینکه طرز رفتارت که هنوز تشخیص نمیدی حرف مفت یعنی نشون دادن شخصیت منفی خود که نمیتونی ادعای کسی را رد کنی اون هم با مدرک و به اجبار اسفاده از این الفاظ منفی سعی در پیشرفت بی و بن و اساس برای خودت داری و در عالم توهمات با فرد حشیشی که به اندازه وزن خودش دود کرده بر طبل خیال خود می کوبی و احساس میکنی که دنیا را گرفتی ولی وقتی به چشم حقیقت نگاه میکنی می بینی تازه پشت الف الفبای شخصیت گیر کردی و اگه هاف کینگز همون فیزیک دان افسانه ای میدونست که یکی مثل شما می خواین عهده دار علم و طرز را ه اون باشید تنها چیزی که داره یه نفس هست اون را هم نمیکشید تا این علم با این غرور زیر زمین برود و دیگه اسمی از اون نباشه که بخواد این علم وسیله سواری عده ای بر هم نوعان خود بشه. حالا خوبه که شما علم را زمین گیر نکردید که همچنین ادعای برتری جویانه دارید. به دور بر خودت نگاه کن کجای دنیا سواری و یا هنوز پیا دهای و در ارزوی سواری هستید بعد بیاید و اظهار نطری کنید که اب را باید بجوی یا بنوشی

اگر توی این انجمن موندگار بودم مطمن باش گذشت زمان خیلی چیزهارو برای کاربران مشخص خواهد کرد...
واگر arash55 این مطالب رو خوند ایشون رو بهمون شرف آذری که واسطه قرار دادن قسم میدم توی تماس تلفنی که با مدیران سایت داشتند چیزهایی رو که شنیدن رو بیان کنند...

درود

جناب کهیال بنده بشخصه طالب علم و تجربه هستم وتمام این 62 پستی رو که زدین بنده از این تاپیک به اون تاپیک دنبال کردم ولی چیزی جزء تیکه انداختن و به چالش کشیدن بعضی موارد و ترور شخصیتی دوستان و حتی خودتان چیزی رو ندیدم و حتی خود بنده هم بعضی جاها میخاستم چیزی بگم ولی هی جلو خودمو میگرفتم و باید این حقو به دوستان بدید که از این راه و روش و مسلکی که شما دارین و در پیش گرفتین ازرده خاطر بشن این که شما بخاید دوستان رو به تفکر و تعمق سوق بدید ایده خوبیه ولی واسه این کار پاسخگو نیست چون همه دوستان این فروم دارای تحصیلات مشابه نیستن وبحث ازمون و خطا هم تو اینکار در هر زمینه ای با وجود گستردگی این حرفه جواب نمیده بنده اگه بخواهم تمامی علوم این حرفه رو با سعی و خطا فرا بگیریم و از این سنی که الان دارم بخاد وقت بیشتری بگذره میخام صد سال سیاه اون چیزایی رو که میخام تو اون سن بهم نرسه !!!!!!!!

این فروم هام چه در ایران و چه در خارج کشور کلاس دانشگاه و محل تحصیل و واحد گذروندن نیست!!!ما اینجا با هم تبادل اطلاعات میکنیم و هر کسی در هر زمینه ای اگر اطلاعاتی داره بدون ادعاء و شسته رفته و بدون حاشیه در اختیار دیگران قرار میده لذا بنده از شما یه بار دیگه مثل خیلی از دوستان که درخواست به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود با دیگر دوستان رو در این فروم داشتن دعوت میکنم خالصانه و بدون طفره رفتن و جارو جنجال با دوستان و بی محتوا بودن پستهای که واقعا وقت و تمرکز رو میگیره حزر کنید و اطلاعات خودتون رو با دوستان به اشتراک بزارید!!

سپاس از تمامی دوستان خوش خلق :ymhug:

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 9 اسفند1392 - 10:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دوستان لطفا بحث رو بزاريد كنار قرار نيست علم كسى به رخ كسى ديگه كشيده بشه بلكه همكارى بشه تا دوستانيكه از علم الكترونيك لذت ببرن و چيزى ياد بگيرن من نميدونم مگه دوستان قانون انجمن رو نخوندن و تعهد ندادن پس چرا بايد مثل دور از جونه دوستان مثل سگ و گربه به هم بپرن كجاى دنيا گفتن علم باعثه دعواست چرا صلح آميز از اين علم استفاده نميشه شمارو به على بس كنيد همه شما دوستان بنده هستيد پس چرا نزاع آقا اصلا من تو انجمن نباشم بهتره وقتى ميگم شرف آذرى حاضرم به خاطر شرفم جون هم بدم و اگه اينطورى ميخواد پيش بره يكى كهيال جان بگه يكى ديگر دوستان بنده حاضرم زندگيمو بفروشم و واسه تك تك بچه ها يه نقطه زن بخرم اما نه اگر بحثه علمه كه خداوند سره همتونه ولى بايد با دقت و اصولى سرگفته ها بحث بشه نه نزاع كردن و پرخاشگرى /بنابراين ديگه بس كنيد جان عزيزتون /كايال جان داداش من اگه منو قبول دارى و ميدونى چطور آدمى هستم ازت خواهش ميكنم بحث و جدل رو فيصله بديد من خوب ميشناسمت و به علمت هم آگاهم حالاكه مدار رو شده يا كمك دوستان باشيد يا واقعا بيخيال بشيد قبلا هم گفتم اعتقاد من بر اينه اگه كسى واقعا روى مدارى شب و روز زحمت كشيده براى رسيدن به منفعت مالى و اگه واقعا ايده ال باشه پولش نوشه جونش چون زحمت كشيده حالا يه عده هم هستن كه واقعا از علم الكترونيك چيزى نميدونن ولى عاشق عالم عجيب فلزو فلزياب و دفينه هستن پس بياييد از علم بيكرانتون قطره اى به اين دوستان عطا كنيد يعنى ببخشيد تا به دست بياريد ولى وجدانن و شرفا كارى نكنيد از هرچى انجمن متنفر بشيم به مولا شايد باورتون نشه ولى نظرات بعضى از دوستان كه اصلا با الكترونيك اونقدر سازنده هست كه استادى چون مجتبى و حميد و كايال هم به عقلشون نميرسه نمونش جناب اسدف كه طرزه زنده كردن باطريهاى اتمى رو گفتن بنده تا الان ده تا باطرى صفر خوابيده رو پنج تومن گرفتم بازنده شدنش پنجاه الى شصت تومن ميتونم بفروشم اما اجازه صاحب طرح لازمه بنده تا حالا حرام نخوردم اينقدر بلاسرم اومده حالاحساب كن اگه ميخوردم چى ميشد/پس فقط ادعا نباشه عمل چاشنى ادعا بشه علم شخص رو به عالم تبديل ميكنه
پس بسم الله

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 9 اسفند1392 - 12:58pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

دوستان شما رو بخدا این بحث و جدل رو بس کنید ,والله اینطور حرف زدن در شئن شما نیست ,من که خودم خیلی وقته تو این انجمن هستم وقتی این مباحث رو میخونم شرمم میگیره چه برسه به کسانی که تازه وارد این انجمن شدند.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 9 اسفند1392 - 1:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستانی که با ردیاب انجمن کار کرده اند ایا در مناطق رطوبتی و جاهایی که زمین اب داره به درستی کار میکنه؟؟؟؟

یکشنبه 11 اسفند1392 - 10:04pm

سلام دوستان بنده یه ردیاب ریفایندر دارم به همراه المیناتورش میفروشم که خودمم باهاش موفق شدم ردیابم اصل یونانه به دلیل نیاز مالی برای عمل یکی از اعضای خونواده قصد فروش دارم در ضمن ردیاب بنده در حد نو بوده و یک ماهه که از خود شرکت گلد دتکتور از یونان تهیش کردم دوستان در صورت نیاز میتونن با این شماره تماس بگیرن 0935***** خواهشا فقط کسانی که قصد خرید دارن تماس بگیرن ممنون

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 10:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوستان به چالش کشوندن یه موضوع ، باعث برطرف شدن بعضی ابهامها و ظهور یه سری ابهامای جدید میشه. شخصا اعتقاد دارم مناظره کنیم نه مجادله و تبادل اطلاعات منجر به ترور شخصیت نشه. چه بسا ما انسانها گهگاهی بدلیل عدم تجربه موضوعی و بی هیچ دلیلی و صرفا بخاطر اعتقاد قلبی نسبت به اون موضوع،مقاومت کرده، غافل از اینکه بدونیم میگن آدم عاقل تجربه میکنه و آدم باهوش از تجربه دیگران استفاده میکنه.دوستانی که به هر دلیل مقاومت میکنن بهتر نیست کمی فک کنن ممکنه حق با مخاطبشون باشه.خواهش میکنم خویشتندار باشیم و مجادله نکنیم.من مدت زیادیه که ردیاب میزنم ،ولی اینو تجربه کردم که مثلا شاید حذف کننده E-120 خیلی بتونه حذف کنه 20 سانت باشه. چرا که اینو عملا کار کردم ،تو عمق 70 سانت یه لایه سیلیس رو نتونست حذف کنه و من و همراهانمو به اشتباه واداشت.حالا اگه یه جایی E-120 زده شد و اپراتور موفق به یافتن شد دلیل بر کارایی این دستگاه نباشه و شاید اون بار چنان یون قوی داشته باشه که مواد حریفش نباشه .به امید موفقیت کلیه اعضا انجمن و ایجاد حس رفاقت و دوستی و کمک به یکدیگر.یا علی.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

شنبه 4 مرداد1393 - 3:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure