انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:31am

پاسخ به موضوع  [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 19  بعدی
 ردیاب یونانی ری فایندر RayFinder 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

من مستقیم از شرکت یونانیه اگزاماینر دارم خریداری میکنم پس تقلبی نیست .

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 12:15pm

محل اقامت: تخت سلیمان
angel-hope نوشته است:
آقا خدارو شکر که همه تو سایت صحبت می کنیم و حضوری مکاتبه نمیکنیم وگرنه الان کلی مجروح داشتیم.ما که آخر نفهمیدیم تهش چی شد.البته همیشه همینه.آخرش همین شکلی میشه :-? اما من هم ری فایندر را دارم و ازش راضیم.این دکتر بدبخت راست میگه بخدا.کار باهاش سادست و کارایشم خوبه.آقایانی که از ردیاب انجمن پشوانی میکنند خوب یک کلام بگن این خوب اونم خوب و این این کارایی اون این مارایی هر کدام دوست دارید انتخاب کنید.چرا این رو نمیگید؟چرا اینقدر پافشاری می کنید؟ :-? فقط تنها ایرادی که داره اینه که 3.5 تا 4 متر بیستر عمق را جواب نمیده اما همین هم کافیه دیگه مگه می خوایم دنبال نفت بگردیم
خواهشن سر نیزه هاتون را رو به من نکنید من چیزی رو که دارم و باهاش کار کردم را گفتم.

دوست عزیز من خودم ردیاب ری فایندر دارم وخیلی خیلی هم ازش راضیم وتا عمق پنج مترونیم هم ازش نتیجه گرفتم وتونستم 333تاسکه راداخل یک کوزه بادهانه پلمپ بزنم ومفرغ هم بود وردیاب اف22انجمن هم دارم وچند وقت پیش یک کاسه مفرغی بادوتا دست بند ویک عدد انگشتر چهار خان در عمق حدود3 متر بزنم وهدفم در مورد این بحث اینه اپراتور اگه اپراتور باشه با یک ردیاب یک هزاری هم باردرمیاره وری فایندر هم بی نظیره

پنج شنبه 31 اردیبهشت1394 - 1:06pm

مشکل ما ایرانی ها اینه که غریبه پرستیم و حسود اولاً اگه اطلاعاتی داریم با حسادت با بقیه share نمیکنیم و اگه هم کسی دراه اطلاعاتش رو share میکنه میریم و تخریبش میکنیم ! اینه که همه ی کشورا به یه جایی رسیدن اما ما هنوز داریم درجا میزنیم شما یه سر به فروم های چینی بزن ! حتی سورس آنتی ویروس نود 32 رو هم من دیدم که یکی با کولی مکافت شبیه سازی کرده بود از روی اسمبلی و به رایگان گذاشته بود که بقیه استفاده کنن و واسه بای پس کردنش ازش استفاده کنن ! حالا تو ایران و شما نگاه کنید ! این دوست پروفسور کبدمون حتی نمیدون رنگ روی مقاومت نقاشی هست یا یادگاری شرکت سازنده بعد اومده جلو یه آدمی که اگه 2 تا پستشو بخونی میفهمی طرف این کارس ادعا میکنه که آقا اون بدرد نمیخوره این خوبه ! اولاً که اگه حرف شما صحیح باشه چرا اومدی اینجا اینا رو میگی ؟ شما که میدونستی بدرد نمیخوره می زاشتی دوستان در جهل خودشون فکر کنن که خوبه و شما با ریفایندرت کار می کردی

تنها برداشت من از خوندن چند تا پست شما و مدیر با سواد انجمن اینه که شما یا یکی از فروشندگاه کلاه بردار هستی که 35 کاسبیت رو خراب کرده و اومدی اینجا اینا رو نوشتی که اگه کسی بهت گفت فلان ردیاب که خداست و قیمتش مفته شما که کم اوردی بهش بگی که عاقا تو فرومشون فلان دکتر قلابی اومده میگه آشغاله که شما مثلاً جنستو بفروشی

بیاین از هم حمایت کنین تا به یه جایی برسیم اینقدر بخیل نباشید زیر پای همو خالی نکنین اگه دوست ندارین بخرین نخرین ولی تخریب نکنین وقتی چیزی نمیدونیین از اظهار نظر بی مورد پرهیز کنید تا بقیه گیج و گمراه نشن
دوستمون اومده حاصل چند سال تلاشش رو به مر حله تولید رسونده و با قیمت بسیار پایین در اختیار دیگران قرار داده عوض اینکه ببینید مثلاً کجاش ضعف داره که بهش اعلام کنید تا توی ورژن بعدی برطرف بشه فقط حسادت میکنیدو تخریب

مدیرای انجمن هم خیلی روشن فکربودن که بن نکردن و پست هارو پاک نکردن من بودم یه جور دیگه ای برخورد می کردم

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 3:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان عزیز
الان ریفاندر کارکرده چه قیمته ؟؟؟
دوستانی که حرفه ای کار میکنن واقعا جواب میده ؟؟؟؟ البته مدل 2012 به بالا .

شنبه 23 خرداد1394 - 10:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت آقا حمید.من چند باره پست راجب رای فایندر میزارم نمیاد.نحوه کارکرد آنتن زنی رو خواستم یاد بگیرم خداشاهده خیلی واجبه ^:)^

یکشنبه 27 تیر1394 - 1:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام داش حمید خوبی؟داداش تورو خدا کمکم کن نحوه ردیابی رای فایندر رو برام بگو توکه با خدایی هرکاری وهر زحمتی میکشی بچه ها دوقران نان حلال در بیارن منم کمک کن بخدا ثواب داره.همه فرکانساشو برام بزار.یاعلی مدد

سه شنبه 6 مرداد1394 - 11:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با بدبختی این وسیله رو گرفتم ازت خواهش میکنم آقا حمید ومجتبی برتم کاری کنین که نتیجه بگیرم این همه شب و روز تلاش میکنین گره مشکلات بچه هارو باز کنین برا منم توضیح بدین به چه صورت ردیابی کنم و فرکانس دقیق طلا و نقره ومفرغ رو برام بزارین.

سه شنبه 6 مرداد1394 - 11:54pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
دوست عزیز البته بنده اطلاعات فنی نسبتا زیادی در خصوص این ردیاب و مدلهای قبلیش دارم! ولی بنظر میاد بحث شما اپراتوری باشه که در مفهوم کامل خودش برای ردیابی یک کتاب مطلب هست و تازه تا زمانیکه خودتون آنتن دست نگیرین و تجربه نکنین متوجه خیلی چیزها نمیشین. اما اگر موضوع شما فقط مسائل خاص اپراتوری همین دستگاه باشه باید دوستانی که باهاش زیاد کار کردن پاسخ شما رو بدن.

سه شنبه 6 مرداد1394 - 11:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

داداش من قبلا ردیاب داشتم ولی الان نمیدونم کدام روش رو انجام بدم حتی نمیدنم کدام فرکانس بهتر جواب میده.داداش من کمک میخوام کمکم کن به کسی که بلده بگو برام توضیح بده.ممنونت میشم

چهارشنبه 6 مرداد1394 - 12:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

بهترین فرکانس طلا به من گفتن ۵۲۵۲ //۵۰۵۲ ولی دیگه مال نقره ندارم و مفرغ.منتظر راهنمایی هایه دوستان هستم چون به غیر فلز جو هیچ جایی نیست دلسوزانه راهنمایت کنن به خدا.یاعلی منتظرم

چهارشنبه 6 مرداد1394 - 12:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure