انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 1:31pm

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 رزین 
نویسنده پیغام

سلام
من نیاز به کمک شما دوستان دارم. رزین رو از کجا بگیرم و چطوری درست کنم.چه مقدار باید رو بورد بریزم
ممنون

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 10:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
mahdi1380 نوشته است:
سلام
من نیاز به کمک شما دوستان دارم. رزین رو از کجا بگیرم و چطوری درست کنم.چه مقدار باید رو بورد بریزم
ممنون

خ جمهوری کنار پاساژ امجد داخل کوچه روبروی فروشگاه نیو کیت L-)

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 9:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من دوروز پیش رفتم رزین خریدم و دوتا مایع به من داد و با هم قاطی کردم ولی اصلا سفت نمیشه دلیلش چه چیزی میتونه باشه؟

جمعه 26 تیر1394 - 4:57pm
مدیر کل
مدیر کل

alidadashi نوشته است:
سلام من دوروز پیش رفتم رزین خریدم و دوتا مایع به من داد و با هم قاطی کردم ولی اصلا سفت نمیشه دلیلش چه چیزی میتونه باشه؟

شما باید یک به ده قاطی کنین یعنی ده گرم رزین یک گرم اون مایع رو بریزین و هم بزنین بعضی ها یک به هفت هست اما معمولا یک به ده میباشد .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 26 تیر1394 - 6:44pm

علی اقا کجا گرفتی؟
اقا مجتبی رزین بعد خشک شدن چقدر اصتحکام داره؟

جمعه 26 تیر1394 - 6:57pm
مدیر کل
مدیر کل

seid reza نوشته است:
علی اقا کجا گرفتی؟

چقدرشو چطوری بگم خیلی محکم میشه مثل سنگ البته این درصد مخلوط کردنشو باید خوب دقت کنین با ترازو های دیجیتال زیر 250 گرم اندازه گیری کنین که گرمای شدیدی ایجاد میکنه باعث نشه قطعات اسیب ببینه مثلا اگر یک به ده هست میتونین یک به 12 بگیرین دیرتر سفت میشه و با اطمینان اونطوری حتی بخارشو میتونین ببینین چقدر گرما داره میتونین داخل رزین پودر رنگ مشکی المانی بریزین تا مدارتون خوب مدفون بشه یادتون باشه بعضی از پودرها توش ذرات اهن داره از نوع المانی خوبه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

جمعه 26 تیر1394 - 9:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مجتبی نوشته است:
seid reza نوشته است:
علی اقا کجا گرفتی؟

چقدرشو چطوری بگم خیلی محکم میشه مثل سنگ البته این درصد مخلوط کردنشو باید خوب دقت کنین با ترازو های دیجیتال زیر 250 گرم اندازه گیری کنین که گرمای شدیدی ایجاد میکنه باعث نشه قطعات اسیب ببینه مثلا اگر یک به ده هست میتونین یک به 12 بگیرین دیرتر سفت میشه و با اطمینان اونطوری حتی بخارشو میتونین ببینین چقدر گرما داره میتونین داخل رزین پودر رنگ مشکی المانی بریزین تا مدارتون خوب مدفون بشه یادتون باشه بعضی از پودرها توش ذرات اهن داره از نوع المانی خوبه

سلام
از کدوم سابت بخریم؟دقیقا چی بگیم به فروشنده؟

جمعه 26 تیر1394 - 9:27pm
مدیر کل
مدیر کل

detector1368 نوشته است:
مجتبی نوشته است:
seid reza نوشته است:
علی اقا کجا گرفتی؟

سلام
از کدوم سابت بخریم؟دقیقا چی بگیم به فروشنده؟

دقیقا الان حظور ذهن ندارم چه سایتی بود هرچند من از طریق سایت خرید نکردم رفتم ناصرخسرو بود فکر کنم اونجا خریدم البته ی برگه ای هم داده بودند اسم سایت و پشتیبانی هم داشت و باید بگی برای دفن مدار میخوام گشتم پیدا کردم حتما اینجا قرار میدم .

جمعه 26 تیر1394 - 10:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام ممنون آقا مجتبی از راهنماییتون من از جمهوری خریدم دوتا مایه داد اون هم گفت یک به 10 بریز ولی چجوری باید بریزم که کتوجه بشم که 10 قطره شده ؟ من همینجوری ریختم الان دو روزه گذشته ولی هنوز سفت نشده؟

شنبه 26 تیر1394 - 12:00am
مدیر کل
مدیر کل

alidadashi نوشته است:
با سلام ممنون آقا مجتبی از راهنماییتون من از جمهوری خریدم دوتا مایه داد اون هم گفت یک به 10 بریز ولی چجوری باید بریزم که کتوجه بشم که 10 قطره شده ؟ من همینجوری ریختم الان دو روزه گذشته ولی هنوز سفت نشده؟

شما بدون ترازو دیجیتال نمیشه کاری بکنین صد درصد اون مایع شما کم ریختی که دیر سفت میشه . طبق فرمول کار میکنه . ضمنا دوتا مایع نمیدن یکی مایع هست یکی که سطل 4 کیلیوییه بصورت جامد

شنبه 26 تیر1394 - 12:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure