انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:44pm

پاسخ به موضوع  [ 25 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 Re: لوپ.قاب لوپ.دسته تلسکوپی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

penamena نوشته است:
اینا با تزریق پلاستیک ساخته شده؟یا رزین؟قیمتشون چنده؟

سلام. نه باتزریق نه رزین
قیمتها از 130 شروع میشه برای لوپ 35
میتونید برای اطلاع از قیمت ها به کانال مراجعه کنید

برای تهیه قاب لوپ ولوپ ودسته تلسکوپی به لینک زیر مراجعه نمایید
https://t.me/joinchat/EbJXtUMD3cUynlOqO2J6yw

چهارشنبه 21 آذر1396 - 1:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان گلم من کانال رو نگاه کردم لوپ 60 320 هزار تومن بدون شلید و با شیلد از 500 شروع میشه که 60 سانت احتمالا بیشتر از 500 تومن بشه اگه اشتباه نکنم مهندس مجتبی لوپ 60 و 30 با دسته تلسکوپی رو خوب میفروشن که بشخصه کیفیتشون رو دیدم عالیه از ورقه های پلکسی که هم براق هستن هم محکم و دسته خیلی شیک و قابل تنظیم و برای فلز جو ساخته شده و از تکنیک پیچدن نوع خاصی هست که برد رو بیشتر میکنه

دوشنبه 4 دی1396 - 11:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
برا لوپ 60 چه مقدار مواد فايبر گلاس لازم هستش من قالب 60 رو با يونوليت درست كردم فقط نمي دونم چقدر مواد اوليه رو بخرم لطفا راهنمايي كنيد كه از هر كدوم چه مقدار بخرم

جمعه 13 بهمن1396 - 12:41pm
مدیر سایت
مدیر سایت

وقتی بحث کاسبی و درآمد میاد جلو ، دیگه خیلی ها روزهای گذشته رو فراموش میکنن که چقدر از این انجمن استفاده کردن و اطلاعات رایگان و مفید بدست آوردن ، حتی بهترین پالسی حال حاضر رو از مهندس حمید بزرگوار هدیه رایگان گرفتن !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 15 بهمن1396 - 11:57am

با سلام و درود
این لوپ ۴۵تخت رو با لوله پلی اتیلن ساختم گفتم شاید بدرد دوستانی که توان مالی بالایی ندارن بخوره.بسیار سبک هست و زاویه لوپ نسبت به دسته رو سریع میشه عوض کرد و چون روی لوپ پوشیده نیست دید مناسبی هم نسبت به زمین داره که باعث میشه موقع کاوش به سنگ یا چیزی برخورد نکنیم.
لوله پلی اتیلین رو به اندازه لوپ برش دادم خم کردم و گذاشتم توی قابلمه(تریجحا قابلمه اندازه لوپ باشه)روش آب ریختم جوشوندم بعد گذاشتم خنک شد که لوله حالت دایره به خودش گرفت.بعد یه شکاف تو لوله ایجاد کردم و سیم پیچ رو داخلش گذاشتم و بقیه مراحل هم تو عکس معلومه...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 4 شهریور1397 - 8:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeed.jo نوشته است:
سلام دوستان گلم من کانال رو نگاه کردم لوپ 60 320 هزار تومن بدون شلید و با شیلد از 500 شروع میشه که 60 سانت احتمالا بیشتر از 500 تومن بشه اگه اشتباه نکنم مهندس مجتبی لوپ 60 و 30 با دسته تلسکوپی رو خوب میفروشن که بشخصه کیفیتشون رو دیدم عالیه از ورقه های پلکسی که هم براق هستن هم محکم و دسته خیلی شیک و قابل تنظیم و برای فلز جو ساخته شده و از تکنیک پیچدن نوع خاصی هست که برد رو بیشتر میکنه

داداش آپولو میسازن مگه،؟ فرم با چوب یا یونولیت بسلزین روش مواد فایبر بریزین بعد ااضافشو با واتر تمیز کن یه رنگ بزن ۵۰۰ تومن یه لوپ دست ساز. مردم خوب دارن کاسبی میکنن

جمعه 13 مهر1397 - 10:26pm

komiser نوشته است:
این یه نمونه
سلام دوستان این قالب لوپ از ورق absساخته شده

شنبه 26 آبان1397 - 11:44pm

penamena نوشته است:
اینا با تزریق پلاستیک ساخته شده؟یا رزین؟قیمتشون چنده؟

ورق absهست که با گرما دادن فرم میگیره_البته یه قالب چوبی باید ساخت و این ورق رو داغ کرد و روی اون قالب فشارش بدی ردش میوفته و اینجوری میشه_یه توضیح کوچولو دادم به عنوان مثال_البته کامل بلدم ساختشو و اینکه داخل فر باید گرما داد_

شنبه 26 آبان1397 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با برش cnc که بعضی از کارگاههای کابینت سازی دارن میتوان لوپ دلخواه را با نرم افزار دستگاه برش داد ، البته روی ورق پی وی سی ، همونی که در کابینت روشویی های سفید استفاده میشه ، البته اکثر کارگاههای معتبر خودشون ورق پی وی سی هم دارن،
قلاب نگهدارنده هم از پلکسی کلاس 5 میل میشه سفارش داد به تابلوسازها.
حالا اگه کسی خواست لوپ حالت چرمی داشته با ش میتونه با وکیوم نمودن لوپ در دستگاه وکیوم که اینم سی ان سی کارا دارن ، لوپ را یکدست نماید .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

یکشنبه 27 آبان1397 - 10:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
درود دوستان @};-
یکی از بهترین روشها واسه ساخت قاب لوپ روش وکیوم هست که من تقریبا همه ابزار لازم جهت ساخت یه نمونه خانگی دستگاه وکیوم رو تهیه کردم ومیتونم اونوبسازم اما بزرگترین مشکل که موجب توقف کار شده اینه که توشهرستان نتونستم ورق ABS یا چیزی جایگزین اون پیدا کنم =((
اگه دوستان نمونه ای رو که با کمترین قیمت بشه جایگزین ورق ABSکرد سراغ دارن ممنون میشم راهنمایی کنن ^:)^

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

سه شنبه 29 آبان1397 - 1:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 25 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure