انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 8:46pm

پاسخ به موضوع  [ 275 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 28  بعدی
 آموزش ساخت لوپ یک متری برای فلزیاب پالسی فلزجو 
نویسنده پیغام

koohyar نوشته است:
freepax نوشته است:
koohyar نوشته است:
کابل رو هرچی استفاده کنی فقط باید دقت کنی که مس خالص باشه نه از اینا که آلومینیم با روکش مس میزنن
کانکتور رو هم از 3پین نظامی ها بزن جواب میده.

درود. فقط این لوپ لازم هست که شیلد بشه.

خیر دوست عزیز
نیازی به شیلد احساس نمیشه

ممنون

شنبه 27 تیر1394 - 11:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام و خسته نباشد خدمت دوستان عزیز .دوستان من امروز زنگ زدم به یه فروشنده دستگاه های مینلب که قیمت لوپ ازش گرفتم لوپ ۱۸اینچی تفکیک دار مینلب ۳میلیون تومن و لوپ ۱در۱ رو چهار میلیون و نیم میفروشن .دوستان یه نظر بهتر نیست بجای اینکه سیم ها رو بندازیم سر لوپ بزاریمشون داخل لوله ها که هم حملش راحتره و شیکتره یکی عز دوستان یادمه تو انجمن فلز یاب چنس یکی درست کرده بود و تاشو بود حالا دوستان عزیز کسی ساخته کمک کنه تا بسازیم مشگل اینه سیم هارو چطور و چقد بندازیم داخل لوله ها که موقع تا زدن راحت تا بشه دوستان لطفا کمک کنن

چهارشنبه 31 تیر1394 - 12:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

saeed.jo نوشته است:
سلام و خسته نباشد خدمت دوستان عزیز .دوستان من امروز زنگ زدم به یه فروشنده دستگاه های مینلب که قیمت لوپ ازش گرفتم لوپ ۱۸اینچی تفکیک دار مینلب ۳میلیون تومن و لوپ ۱در۱ رو چهار میلیون و نیم میفروشن .دوستان یه نظر بهتر نیست بجای اینکه سیم ها رو بندازیم سر لوپ بزاریمشون داخل لوله ها که هم حملش راحتره و شیکتره یکی عز دوستان یادمه تو انجمن فلز یاب چنس یکی درست کرده بود و تاشو بود حالا دوستان عزیز کسی ساخته کمک کنه تا بسازیم مشگل اینه سیم هارو چطور و چقد بندازیم داخل لوله ها که موقع تا زدن راحت تا بشه دوستان لطفا کمک کنن

سلام

من با این روش درست کردم . شما باید با فنر سیم بندازید .لوله ها به هم وصل نباشن تا موقع جمع شدن سیممها کوتاه نیان.یه مقدار بین زانوها و لول فاصله باشه .

چهارشنبه 31 تیر1394 - 6:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش میشه از لوپت عکس بگیری از باز شده و بستش میخوایم شروع به ساخت کنیم

چهارشنبه 31 تیر1394 - 9:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
سلام خدمت شما دوستان عزیز و جناب کوهیار @};-
جناب کوهیار یکی از دوستان ازاین نوع سیم که برای سیم کشی روکار ساختمان استفاده میشه برای لوپ 1*1 و 60 عنکوبتی استفاده کرده بود و فکرکنم برای لوپ 1*1 نتیجه قابل قبولی گرفته بود.
از شماودوستان ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید آیا برای لوپ بزرگ خوبه ونحوه پیچدنش رو بفرمایید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 11 مرداد1394 - 5:34pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
دوست عزیز والا بنده تا حالا از این نوع سیم استفاده نکردم ولی اطلاعات روی کاور نشون میده که سیم کیفیت خوبی داره
بنده همونطور که قبلا هم گفتم سیم همدان رو بسیار مرغوب دیدم و اگر ازش استفاده کنید قطعا نتیجه ی خوبی میگیرید.
درمورد نحوه ی پیچیدن دیگه از شما بعید بود، بنده که در پست اول همین تاپیک بصورت پی دی اف همراه با تصویر نحوه ی ساخت لوپ یک متری رو با تمام جزییات آموزش دادم میتونید از صفحه ی اول دانلود کنید.
پیروز باشید.

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 11 مرداد1394 - 5:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

shayanii نوشته است:
جناب کوهیار یکی از دوستان ازاین نوع سیم که برای سیم کشی روکار ساختمان استفاده میشه برای لوپ 1*1 و 60 عنکوبتی استفاده کرده بود و فکرکنم برای لوپ 1*1 نتیجه قابل قبولی گرفته بود.
از شماودوستان ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید آیا برای لوپ بزرگ خوبه ونحوه پیچدنش رو بفرمایید.

اقای شایانی عزیز
این سیم مقداری اهن درش هست.
اگه میتونی پیدا کنی ،کابل پیام افشان پیرانشهر بگیرید.
کیفیتش عالیه.

یا الله

یکشنبه 11 مرداد1394 - 6:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

koohyar نوشته است:
درود
دوست عزیز والا بنده تا حالا از این نوع سیم استفاده نکردم ولی اطلاعات روی کاور نشون میده که سیم کیفیت خوبی داره
بنده همونطور که قبلا هم گفتم سیم همدان رو بسیار مرغوب دیدم و اگر ازش استفاده کنید قطعا نتیجه ی خوبی میگیرید.
درمورد نحوه ی پیچیدن دیگه از شما بعید بود، بنده که در پست اول همین تاپیک بصورت پی دی اف همراه با تصویر نحوه ی ساخت لوپ یک متری رو با تمام جزییات آموزش دادم میتونید از صفحه ی اول دانلود کنید.
پیروز باشید.

سلام جناب کوهیار عزیز ممنون برای پاسختون @};-
اختیار دارید کوهیار عزیز بنده اول روز که شما زحمت کشیدید وپی دی اف رو گذاشتید دانلود کردم.
ولی منظورم من ی چیز دیگه بود چون این سیمهای روکار دورشته هستند و سوال بنده این بود که آیا باید سیمهارو ازهم جدا کنم و تک رشته پیچیده بشه یا خیر باید دورشته و باهم سری بشن و بپیچم؟ و دراصل چند متر و چند دور لازمه ؟
ممنون خسته نباشید.

دوشنبه 12 مرداد1394 - 5:26am
مدیر سایت
مدیر سایت

shayanii نوشته است:
koohyar نوشته است:
درود
پیروز باشید.

سلام جناب کوهیار عزیز ممنون برای پاسختون @};-
اختیار دارید کوهیار عزیز بنده اول روز که شما زحمت کشیدید وپی دی اف رو گذاشتید دانلود کردم.
ولی منظورم من ی چیز دیگه بود چون این سیمهای روکار دورشته هستند و سوال بنده این بود که آیا باید سیمهارو ازهم جدا کنم و تک رشته پیچیده بشه یا خیر باید دورشته و باهم سری بشن و بپیچم؟ و دراصل چند متر و چند دور لازمه ؟
ممنون خسته نباشید.

درود
خواهش میکنم
نه نیازی به دوتاش نیست شما جداش کن و از یه رشتش استفاده کن و 10 دور بپیچ
پیروز باشید

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 12 مرداد1394 - 5:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

chalak نوشته است:
shayanii نوشته است:

اقای شایانی عزیز
این سیم مقداری اهن درش هست.
اگه میتونی پیدا کنی ،کابل پیام افشان پیرانشهر بگیرید.
کیفیتش عالیه.

ممنون از شما چالاک عزیز
دوست من حق باشماست جنس اصلی و باکیفیت برامون شده ی رویا.

دوشنبه 12 مرداد1394 - 5:37am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 275 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 28  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure