انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 10:56am

پاسخ به موضوع  [ 275 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 28  بعدی
 آموزش ساخت لوپ یک متری برای فلزیاب پالسی فلزجو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
اقا محسن لطف میکنی یه عکس از لوپت ونحوه شیلد کردنت ارسال کنی؟
با تشکر

چهارشنبه 9 تیر1394 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محسن جان شما هم وقتی در حالت روشن ورق شیلد رو روی لوپ قرار میدین دستگاه میتر منفی میندازه؟

چهارشنبه 9 تیر1394 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیزم الان اومدم بخوابم،فردا می ذارم.من لوپ یک در یک و بیست سانت رو شیلد کردم،یک در یک رو آزمایش نکردم،ولی بیست رو امشب کاملا آزمابش کردم که دیدم واقعا دستگاه عمق خیلی بیشتری می زنه،باور کن ده دفعه شیلد رو باز کردم و بستم تا باورم شد.خیلی ساده شیلد کردم،واسه بیست سانت نواری نکردم،اول گذاشتمش داخل نایلون فریز تا عایق بشه،بعد یکی از زرورق هارو باز کردم و لوپ رو گذاشتم داخلش،یکم وسط بدون شیلد می مونه که اونم چند تکه گذاشتم،بعد گوشها رو تا کردم و چسب نواری زدم،خیلی راحت،لازم نیست سخت بگیری،قسمت رسانا رو به بالا باشه

چهارشنبه 9 تیر1394 - 1:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله اول منفی می شد،بعد فهمیدم مشکل از سیم لاکی لوپه که بعضی جاها خراش داره و با شیلد برخورد می کنه،واسه همین اول گذاشتم داخل نایلون فریزر،دوست عزیز واسه لوپ 20 نواری نکن،لازم نیست زرورق تکه تکه شه،یکی از سمتاش رو ببر تا باز بشه،بعد لوپ رو بزار داخل و بپیچ،مثل کادو کردن،شما هم با لوپ 20 آزمایش کنید تا به حرف بنده در مورد افزایش عمق برسیم،بعد راه شیلد لوپ بزرگترم می گم.راستی لازم نیست به منفی مدار وصل کنید

چهارشنبه 9 تیر1394 - 1:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب به شیلد سیم رابط وصلش کردی؟

چهارشنبه 9 تیر1394 - 1:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohsenlrl نوشته است:
بله اول منفی می شد،بعد فهمیدم مشکل از سیم لاکی لوپه که بعضی جاها خراش داره و با شیلد برخورد می کنه،واسه همین اول گذاشتم داخل نایلون فریزر،دوست عزیز واسه لوپ 20 نواری نکن،لازم نیست زرورق تکه تکه شه،یکی از سمتاش رو ببر تا باز بشه،بعد لوپ رو بزار داخل و بپیچ،مثل کادو کردن،شما هم با لوپ 20 آزمایش کنید تا به حرف بنده در مورد افزایش عمق برسیم،بعد راه شیلد لوپ بزرگترم می گم.راستی لازم نیست به منفی مدار وصل کنید

محسن جان من از کاغذ کادو استفاده کردم که کامل لوپ رو میپوشونه و نیازی به تکه کردن نداره.من هر دو روش اتصال به شیلد و بدون اتصال رو تست کردم خوب جواب داد البته بدون اتصال یه خورده پهنارو میشد بالاتر برد ولی تستهای تکمیلی رو چند روز اینده انجام خواهم داد فقط دوستان یه نکته رو حتما دقت داشته باشن که با کوچکترین کشش یا تا خوردگی توی ورقه ها قسمت الومینیومی یا همون شیلد به میزان قابل توجهی افزایش مقاومت خواهد داشت و دیگه برای کار شیلد قابل استفاده نخواهد بود

چهارشنبه 9 تیر1394 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تهم نوشته است:
خب به شیلد سیم رابط وصلش کردی؟

جناب تهم عزیز شما خودتون میتونین تست کنین ببینین کدوم حالت براتون بهترین جواب رو میده و همون روش رو استفاده کنین :D

چهارشنبه 9 تیر1394 - 1:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
mohsenlrl نوشته است:

محسن جان من از کاغذ کادو استفاده کردم که کامل لوپ رو میپوشونه و نیازی به تکه کردن نداره.من هر دو روش اتصال به شیلد و بدون اتصال رو تست کردم خوب جواب داد البته بدون اتصال یه خورده پهنارو میشد بالاتر برد ولی تستهای تکمیلی رو چند روز اینده انجام خواهم داد فقط دوستان یه نکته رو حتما دقت داشته باشن که با کوچکترین کشش یا تا خوردگی توی ورقه ها قسمت الومینیومی یا همون شیلد به میزان قابل توجهی افزایش مقاومت خواهد داشت و دیگه برای کار شیلد قابل استفاده نخواهد بود

واسه من که اینطوری نبود، البته من محکم پیچیدم و روش رو بعدن با چسب کتاب پوشوندم تا کامل رو لوپ صاف و محکم بشه.بنده به منفی مدار وصل نکردم

چهارشنبه 10 تیر1394 - 8:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام

بنده هم یه لوپ60 سانتی تخت رو با این زرورقهای ساندویچ شیلد کردم که روی دیلی اتومات مدار هیچ تاثیری نداشت.فقط در کمال تعجب مقداری در حد 3 الی 4 درصد به برد دستگاه اضافه شد.عدد اول هم 20 تا افزایش پیدا کرد.

چهارشنبه 10 تیر1394 - 3:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پویا جان میشه روش کارتون رو توضیح بدین.با تشکر

چهارشنبه 10 تیر1394 - 9:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 275 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 28  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure