انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 4:44pm

پاسخ به موضوع  [ 275 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 28  بعدی
 آموزش ساخت لوپ یک متری برای فلزیاب پالسی فلزجو 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

mohsenlrl جان , ایا اهم زرورق ساندویچی برای شیلد مهمه؟ من الان از کاغذ کادوی زرورقی تست گرفتم , یه طرفش رساناست و طرف دیگه رسانا نیست ولی اهمش به اندازه 20 سانت طرف رنگی شد 54 اهم , این جواب میده ؟ نشکر

سه شنبه 8 تیر1394 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
mohsenlrl جان , ایا اهم زرورق ساندویچی برای شیلد مهمه؟ من الان از کاغذ کادوی زرورقی تست گرفتم , یه طرفش رساناست و طرف دیگه رسانا نیست ولی اهمش به اندازه 20 سانت طرف رنگی شد 54 اهم , این جواب میده ؟ نشکر

دوست عزیز به نظر من شما انتخاب درستی کردین و این کاغذهای کادو بهتر از فویل های ساندویچی هستن.البته دوستان توجه داشته باشن که با بالا بردن فرکانس,دستگاه این ورقه ها رو خیلی ضعیف سنس خواهد کرد و توی وی ال اف ها کاملا سنس خواهند شد

سه شنبه 8 تیر1394 - 12:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
mhak نوشته است:
shayanii نوشته است:
سلام به همه دوستان عزیز فلزجو
دوستان بعد از اینکه 10 دور سیم رو برای لوپ 1*1 کنارهم پیچدیم کابل رابط رو همونجا به سیمها لحیم کنیم یا بهتره هردو سر سیمهای لوپ چندسانتیمتری دور هم تابونده بشن بعد کابلو بهش لحیم کنیم؟

سلام شایانی عزیز
شما باید سعی کنید که سیمها بدون پیچ و تاپ کنار هم قرار بگیرند و هنگام لحیم کردن هم بدون پیچش به سیمها لحیم کنین

سلام محک عزیز ممنون ازپاسختون دوست عزیز.
محک جان فرمودیداز کاغذ کادو بجای زورق استفاده کنیم؟ یعنی کاغذکادوها هم رسانا هستند و هم میتونن تاحدی روی نویز اثر بزارن؟

سه شنبه 8 تیر1394 - 2:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shayanii نوشته است:
mhak نوشته است:
shayanii نوشته است:
سلام به همه دوستان عزیز فلزجو
دوستان بعد از اینکه 10 دور سیم رو برای لوپ 1*1 کنارهم پیچدیم کابل رابط رو همونجا به سیمها لحیم کنیم یا بهتره هردو سر سیمهای لوپ چندسانتیمتری دور هم تابونده بشن بعد کابلو بهش لحیم کنیم؟

سلام شایانی عزیز
شما باید سعی کنید که سیمها بدون پیچ و تاپ کنار هم قرار بگیرند و هنگام لحیم کردن هم بدون پیچش به سیمها لحیم کنین

محک جان فرمودیداز کاغذ کادو بجای زورق استفاده کنیم؟ یعنی کاغذکادوها هم رسانا هستند و هم میتونن تاحدی روی نویز اثر بزارن؟

سلام شایانی عزیز
هر کاغذ کادویی رسانا نیست مدلهایی که به درد کار ما میخوره مشخصه یک طرفشون فویل داره و رسانا هست

سه شنبه 9 تیر1394 - 4:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mhak نوشته است:
shayanii نوشته است:
mhak نوشته است:

سلام شایانی عزیز
هر کاغذ کادویی رسانا نیست مدلهایی که به درد کار ما میخوره مشخصه یک طرفشون فویل داره و رسانا هست

سلام محک عزیز
این برچسپهای آشپزخانه که عکسشو گذاشتم بنظرشما ودوستان چطوره؟ البته واسه لوپ عنکبوتی هم میخوام استفاده کنم خوبی که داره یکطرفش هم چسپیه ودستگاه اونوسنس نمیکنه.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 9 تیر1394 - 5:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شایانی عزیز این دیگه چیه گذاشتی؟باید یه طرفش فویل باشه اینی که شما گذاشتین به درد این کار نمیخوره

سه شنبه 9 تیر1394 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mhak نوشته است:
شایانی عزیز این دیگه چیه گذاشتی؟باید یه طرفش فویل باشه اینی که شما گذاشتین به درد این کار نمیخوره

محک عزیز برای پوشوندن لوپ عنکبوتی عرض کردم چون چسبندگی عالی داره و توسط دستگاه سنس نمیشه :ymhug:

سه شنبه 9 تیر1394 - 8:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مجتبی نوشته است:
افرین کوهیار جان شما که زحمت کشیدین یکدفعه ویرایش کن لوپ یک و یکی ونیم و دومتری رو توضیح بدین

با سلام خدمت دوستان و جناب کوهیار

پیرو صحبت آقا مجتبی خواستم بگم مشخصات لوپ 2در 2 رو از دوستان و اساتید محترم اگر کسی میدونه اینجا قرار بدن تا استفاده کنیم.

چون در مورد این لوپ مطلب قابل توجهی تو سایت پیدا نکردم. ممنون

سه شنبه 9 تیر1394 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارتین نوشته است:

ولا دوست عزیز من فقط با زرورق ساندویج ساختم، بقیه رو نمی دونم. از دوستان عزیز خواهش می کنم مدار رو شیلد کنن و نتیجه تست هارو بذارن. مال من بعد از شیلد (من شیلد رو به منفی مدار وصل نکردم) از نظر برد یکم ثباتش بهتر شد، ولی متوجه شدم دستگاه سکه ها رو (لوپ من 20 سانته) با عمق بیشتر می زنه (تقریبا 30 درصد بیشتر، یعنی ربع سکه رو که قبلا از 18 می زد الان از 25 می زنه!!!!) که خیلی برام عجیبه، تا حالا 2 دفعه شیلد باز کردم و دوباره بستم ولی واقعا سکه ها رو در عمق بیشتری زد، آقا حمید امکان چنین چیزی هست واقعا؟من الان دوباره شیلد می کنم و آزمایش می کنم تا به نتیجه قطعی برسم)

سه شنبه 9 تیر1394 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من تست زیادی انجام دادم. در حالت شیلد لوپ 20، برای فلزات کوچک واقعا بیشتر می زنه. با لوپ 20 سانت ربع سکه رو از 21 می زنه و در 15 عدد تفکیم ظاهر میشه. سکه 50 تومانی رو از 32 می زنه و در 24 عدد تفکیک ظاهر میشه. جالب اینکه واسه فلزات بزرگترم نتایج بهتر بود. واسه تست حساسیت رو آوردم رو 10 و یه فاصله رو از تیر آهن مشخص کردم، تو اون فاصله در حالت شیلد با قدرت 150 می زد و در حالت بدون شیلد در 120. رو تفکیکم تقریبا تغییر نکرده. آقا حمید باید لطف کنند نظرتون رو بگید، بنده 10 دفعه شیلد رو باز کردم و بستم، رو نتایج شک ندارم

چهارشنبه 9 تیر1394 - 12:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 275 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 28  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure