انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 1:25am

پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 
 آموزش ساخت دیسک یا همون لوپ تخت 
نویسنده پیغام
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آموزش ساخت دیسک یا همون لوپ تخت که به درد بعضی از فلزیاب ها می خوره و برای سنس طلا خوب جواب میده تقدیم به شما @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 27 اردیبهشت1394 - 2:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یک روش بسیار ساده برای درست کردن لوپ تخت رو خدمتتون توضیح میدم امیدوارم به دردتون بخوره
ابتدا روی هر سطحی که میخواین لوپ رو بپیچین یه تکه سیم 1میل رو به همون اندازه ای که میخواین لوپ بسازین به صورت دایره با چسب 123 یا قطره ای میچسبونین بعد دور سیم دایره ای رو چسب اهن(شخصا راضی استفاده میکنم :D )بریزین و با یه چیزی پهنش کنین بعد از چند دقیقه روی همون چسب شروع به پیچیدن سیم کنین اگه میخواین محکم بچسبه همینطور که میپیچین با یه تکه چوب یا قطعه ی پلاستیکی سیم رو هم به سطح و هم به طرف داخل فشار بدین فکر میکنم این راحت ترین روش برای ساخت باشه با این روش شما میتونین سیم پیچ رو هم جدا کرده و روی سطحی دیگر بچسبونین اگه میخواین سیمها از هم فاصله داشته باشن که حالت خازنی کم بشه میتونین دو رشته سیم رو همزمان بپیچین و بعد از اتمام کار یکی از سیم هارو باز کنین
موفق باشین @};-

یکشنبه 27 اردیبهشت1394 - 4:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
ممنون mnbvcxzaqwsxروش خیلی جالبه همینطور دوست خوبمون mhakهم روش خوبی گفتش :-BD

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

سه شنبه 29 اردیبهشت1394 - 11:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
mnbvcxzaqwsx نوشته است:
آموزش ساخت دیسک یا همون لوپ تخت که به درد بعضی از فلزیاب ها می خوره و برای سنس طلا خوب جواب میده تقدیم به شما @};-

خیلی عالی بود.مرسی.
ولی من آخر متوجه نشدم بینه سیمها فاصله باشه بهتره(مثل سیمه روکش دار یا لاکی بافاصله) یا نباشه.

سه شنبه 29 اردیبهشت1394 - 11:48pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

penamena نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:

خیلی عالی بود.مرسی.
ولی من آخر متوجه نشدم بینه سیمها فاصله باشه بهتره(مثل سیمه روکش دار یا لاکی بافاصله) یا نباشه.

ممنون لطف دارید دوست عزیز
بین سیم ها فاصله باشه بهتره و شما می تونید در این روش به جای سیم لاکی از سیم افشان روکش دار استفاده کنید چون همون روکش سیم باعث ایجاد فاصله مطلوبی میشه که ظرفیت خازنی رو کمتر میکنه و سیم روکش دار افشان رو از زیر صفحه شکاف دار رد کنید و محکم بپیچونید و در پایان از لای شکاف ها به سیم ها چسب بزنید تا سیم ها از هم دیگه جدا نشوند .
البته این نکته رو اضاف کنم که روش ماهک هم روش خوبیه ولی روش بنده مزیت برتر و بهترش اینه که ساخت دیسک به سرعت انجام میشه و صاف تر و زیباتر میشه

چهارشنبه 30 اردیبهشت1394 - 9:57am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
تشکر دوستان عزیز خیلی مفید بود.

چهارشنبه 30 اردیبهشت1394 - 11:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

من انجام دادم ولی داغون در اومد

چهارشنبه 30 اردیبهشت1394 - 2:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure