انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 7:00pm

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 راهنمایی جهت خرید لوپ و کویل مناسب برای GPX5000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
مهرداد مینلب نوشته است:
سلام دوستان گرامی

درمورد لوپ تجربه خودمو میگم امیدوارم بدرد دوستان بخوره.
ببینین دوستان لوپ 18 اینچ کاماندر خیلی خوبه برای جی پی و خوب هم جواب داده.مخصوصآ اگر بتونین قدیمیاشو که مال جی پی 3000 بود گیر بیارین که خیلی عملکردش خوبه.لوپ بیضی 15 اینچ دبل دی که اونهم مال شرکت کاماندر هستش هم خیلی خوبه ولی به پای 18 اینچ نمیرسه دوستان ولی حساسیتش به طلا بیشتر از 18 اینچه.حالا یه لوپ بهتون معرفی میکنم که از هردوتای اینها بیشتر عمق میزنه دوستان.لوپ 17*21 اینچ مال شرکت دتچ کویل بلغارستانه که هم قیمتش خیلی کمتر از کاماندر و کویلتک هستش هم عمقزنیش حدودآ 20-30 سانت بیشتر از اونهاست و چون سطح بیشتری رو پوشش میده بهتر میتونین باهاش کار کنین و خیلی سبکتر از لوپهای کاماندر هستش دوستان.من و تمامی دوستانم داریم از این لوپها استفاده میکنیم.مخصوصأ برای قبرها عالی کار میده.
این تجربه من بود در لوپ جی پی.
موفق باشید.
اینهم عکس لوپشه.

پیوست:
detech-21x17-sef.jpg

مهرداد عزیز، ممنون از شما بخاطر راهنمایی تون
یه سوال دارم :
مقاومت و اندوکتانس این لوپ 17*21 چنده؟
آیا این لوپ مونو هست یا دابل دی؟
آیا کانکتور این لوپ دقیقا مانند کانکتور لوپهای سری جی پی هست یا باید تعویض بشه؟
با سپاس

شنبه 4 مهر1394 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.
لوپ پنجره ای 21*17 اینچ از نظر فیش لوپ و مقاومت و همه چیزهایی که لوپ کاماندر داره شبیه بهشه.
فقط عمق بهتری میزنه و تفکیک بهتری میکنه.تنها بدیشم اینه که لوپ کاماندر اگر خراب بشه میشه بازش کرد و تعمیرش کرد ولی این لوپ چون از پایین با رزین و چسب پر شده نمیشه کاریش کرد.مال خودم یکیش خورد به سنگ و شکست مجبور شدم یکی دیگه بگیرم.ولی لوپ کاماندرم سیم ارتش قطع شده بود که بازش کردم و لحیمش کردم درست شد.
موفق باشید. @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

شنبه 4 مهر1394 - 7:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود اقا مهرداد هنوز با جی پی کار میکنی .....؟یا کلا با ایتراک کاوش میری؟

یکشنبه 5 مهر1394 - 9:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
@};- آقا مهرداد این لوپ DDهست؟
http://www.depardetector.com/product/co ... o-/534/180
لطف نظر تون برای این لوپ بگین آیا برای عمق خوب هست؟

شنبه 11 مهر1394 - 7:06pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام برادر.چاکرم.
این لوپی که شما گفتی مونو هستش و تفکیک نداره.مال شرکت کویل تک هستش و عمق زنی خوبی داره.نسبت به لوپ 18 اینچ کاماندر عمق بیشتری میزنه ولی تفکیکش صفره.فقط بدرد جاهایی میخوره که شما مطمعنی که قبرستونه و قبراش جنس خوب میده ولی عمق قبرهاش بالاست و زور لوپ دبل دی نمیرسه که قبراشو پیدا کنی.با این لوپ میتونی حدود 50-60 سانت بیشتر از کاماندر گرد کاووش کنی.
موفق باشی.

راه در جهان یکی است و آن راستی است

شنبه 11 مهر1394 - 11:33pm

آقا مهرداد سلام
با تشکر از راهنماییهای ارزشمندتون شرکت کویلتک یه لوپ جدید ارایه کرده
http://www.coiltekmanufacturing.com.au/ ... ical-drag/
نظر شما در مورد این محصول چیه ؟ آیا تجربه کار کردن باهاش رو 5000 داشتین؟

دوشنبه 13 مهر1394 - 11:03am

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام برادر.چاکرم.
این لوپی که شما گفتی مونو هستش و تفکیک نداره.مال شرکت کویل تک هستش و عمق زنی خوبی داره.نسبت به لوپ 18 اینچ کاماندر عمق بیشتری میزنه ولی تفکیکش صفره.فقط بدرد جاهایی میخوره که شما مطمعنی که قبرستونه و قبراش جنس خوب میده ولی عمق قبرهاش بالاست و زور لوپ دبل دی نمیرسه که قبراشو پیدا کنی.با این لوپ میتونی حدود 50-60 سانت بیشتر از کاماندر گرد کاووش کنی.
موفق باشی.

سلام آقا مهرداد عزیز.
ببخشید به نظر شما لوپ پروانه ای 15در18 اینچ برای دستگاه های اسپگترا وی 3 در ایران گیر میاد؟

پنج شنبه 7 آبان1394 - 8:21pm

سلام خدمت دوست عزيزم
با اجازتون چندتا سوال دارم از شما
اول اينكه من دستگاه٤٥٠٠دارم وبالوپ ١٨دبل دى كار ميكردم كه لوپم خراب شده وخيلى بد سنس ميكنه،حال ميخوام بدونم بايد چه كنم ميشه تعميرش كرد؟ايا خودم ميتونم؟
دوم،من چون فقط بالوپ١٨كاركردم اصلا از ٢لوپ ديگه دستگاه چيزى نميدونم آيا لوپ بيضى دبل دى هست يا منو؟يا آيا موقع كار باآن بايد تنظيمات را تغيير داد؟....لوپ گرد كوچك چطور آيادبل دى هست يامنو؟آيا تنظيمات موقع كار باآن با١٨فرقى دارد؟
سوال سومم كه شايد سوال دوستانم باشه اينه كه هرلوپ را كى وهنگام چه نوع حفارى بايد استفاده كنيم وچه مزايائى داره كه البته من جائى نديدم توضيحى دراين مورد كامل باشه
بازم صميمانه بابت جواب از شما تشكر ميكنم وسپاسگزارم

شنبه 7 آذر1394 - 9:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Mohammadreza.y نوشته است:
سلام خدمت دوست عزيزم
با اجازتون چندتا سوال دارم از شما
اول اينكه من دستگاه٤٥٠٠دارم وبالوپ ١٨دبل دى كار ميكردم كه لوپم خراب شده وخيلى بد سنس ميكنه،حال ميخوام بدونم بايد چه كنم ميشه تعميرش كرد؟ايا خودم ميتونم؟
دوم،من چون فقط بالوپ١٨كاركردم اصلا از ٢لوپ ديگه دستگاه چيزى نميدونم آيا لوپ بيضى دبل دى هست يا منو؟يا آيا موقع كار باآن بايد تنظيمات را تغيير داد؟....لوپ گرد كوچك چطور آيادبل دى هست يامنو؟آيا تنظيمات موقع كار باآن با١٨فرقى دارد؟
سوال سومم كه شايد سوال دوستانم باشه اينه كه هرلوپ را كى وهنگام چه نوع حفارى بايد استفاده كنيم وچه مزايائى داره كه البته من جائى نديدم توضيحى دراين مورد كامل باشه
بازم صميمانه بابت جواب از شما تشكر ميكنم وسپاسگزارم

بله میشه ولی بهتر از یه با تجربه استفاده کنی
لوپ بیضی مونو هست لوپ 11 دبل هست
بهتر برای لوپ مونو تنضیمات کویل روی Mباشه
دوست من لوپ کوچیک برای برای توی چاله ها . پاک سازی سطح و برای سکه یابیم میشه چون تفکیکش عالیه لوپ مونو ام برای فلز جو :D کارذبرد دیگه برای لوپ بیضی نمی بینم

سه شنبه 10 آذر1394 - 11:47am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب بهتر این دو تا لینک رو باهم مقایسه کنید :؟!!!!! حیف توی دپار وزنشو ننوشت
http://www.detech-metaldetectorsaustral ... oils/c1jlg

http://www.depardetector.com/product/de ... h-/543/189

سه شنبه 13 بهمن1394 - 10:28am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure