انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 11:11am

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 راهنمایی جهت خرید لوپ و کویل مناسب برای GPX5000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همگی
خرید دستگاه قطعی شده باید به اون بنده خدایی که دستگاه رو میاره بگیم لوپ یا کویل هم بیاره برامون..بهترین لوپ موجود برای خود دستگاه یا کویل بزرگ که روی این دستگاه خوب جواب بده چی باید بگیریم و اینکه لوپ موجود در داخل پک این دستگاه چند اینچیه ؟
عنایت داشته باشید این لوپ یا کویل رو برای عمق زنی نیاز داریم
ممنون

پنج شنبه 21 اسفند1393 - 6:23pm

همراه سیستم لوپهای 11 اینچی مونوودابل هست اگه بتونی یه لوپ18اینچی همبگیر کارت روراحت میکنه

شنبه 1 فروردین1394 - 10:44am

سلام دوستان عزیز
به نظر شما استفاده از لوپ پروانه ای برای gpx4500 بهتر نیست :-?

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 12:37pm
مدیر سایت
مدیر سایت

متأسفانه قبل از روی کار اومدن مدار فلزجو قیمت لوپ مونو gpx حدود 300 تا 400 هزار بود که وقتی همگانی شد که به دستگاه فلزجو میخوره قیمت رفته روی 1 میلیون و خورده ای !!!!

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 11:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان گرامی

درمورد لوپ تجربه خودمو میگم امیدوارم بدرد دوستان بخوره.
ببینین دوستان لوپ 18 اینچ کاماندر خیلی خوبه برای جی پی و خوب هم جواب داده.مخصوصآ اگر بتونین قدیمیاشو که مال جی پی 3000 بود گیر بیارین که خیلی عملکردش خوبه.لوپ بیضی 15 اینچ دبل دی که اونهم مال شرکت کاماندر هستش هم خیلی خوبه ولی به پای 18 اینچ نمیرسه دوستان ولی حساسیتش به طلا بیشتر از 18 اینچه.حالا یه لوپ بهتون معرفی میکنم که از هردوتای اینها بیشتر عمق میزنه دوستان.لوپ 17*21 اینچ مال شرکت دتچ کویل بلغارستانه که هم قیمتش خیلی کمتر از کاماندر و کویلتک هستش هم عمقزنیش حدودآ 20-30 سانت بیشتر از اونهاست و چون سطح بیشتری رو پوشش میده بهتر میتونین باهاش کار کنین و خیلی سبکتر از لوپهای کاماندر هستش دوستان.من و تمامی دوستانم داریم از این لوپها استفاده میکنیم.مخصوصأ برای قبرها عالی کار میده.
این تجربه من بود در لوپ جی پی.
موفق باشید.
اینهم عکس لوپشه.

پیوست:
detech-21x17-sef.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

راه در جهان یکی است و آن راستی است

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 11:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام دوستان گرامی

درمورد لوپ تجربه خودمو میگم امیدوارم بدرد دوستان بخوره.
ببینین دوستان لوپ 18 اینچ کاماندر خیلی خوبه برای جی پی و خوب هم جواب داده.مخصوصآ اگر بتونین قدیمیاشو که مال جی پی 3000 بود گیر بیارین که خیلی عملکردش خوبه.لوپ بیضی 15 اینچ دبل دی که اونهم مال شرکت کاماندر هستش هم خیلی خوبه ولی به پای 18 اینچ نمیرسه دوستان ولی حساسیتش به طلا بیشتر از 18 اینچه.حالا یه لوپ بهتون معرفی میکنم که از هردوتای اینها بیشتر عمق میزنه دوستان.لوپ 17*21 اینچ مال شرکت دتچ کویل بلغارستانه که هم قیمتش خیلی کمتر از کاماندر و کویلتک هستش هم عمقزنیش حدودآ 20-30 سانت بیشتر از اونهاست و چون سطح بیشتری رو پوشش میده بهتر میتونین باهاش کار کنین و خیلی سبکتر از لوپهای کاماندر هستش دوستان.من و تمامی دوستانم داریم از این لوپها استفاده میکنیم.مخصوصأ برای قبرها عالی کار میده.
این تجربه من بود در لوپ جی پی.
موفق باشید.
اینهم عکس لوپشه.

پیوست:
detech-21x17-sef.jpg

سلام مهرداد جان
ممنون از توضیحاتت
بالانس کردن دستگاه با این کویل چطوره؟
من شنیدم که بعضی کویلها رو جی پی راحت بالانس نمیشن.
درمورد قیمت هم ممنون میشم راهنمایی کنید.

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 12:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام برادر.چاکرم.
والله بالانس کردن دسگاه با این لوپها خیلی راحته و فرقی با کاماندر نداره.بنظر من اتفاقا بهتر بالانس میشه چون وقتی با لوپ کاماندر میری سر کار بعضی مواقع میبینی صدای زمینه حالت آمبولانسی میشه و همش بالا و پایین میشه صدا.(حتما برای خیلی از دوستان این قضیه اتفاق افتاده ) و باید یبار دیگه دسگاهو بالانسش کرد ولی با این لوپها وقتی که کار میکنی از بالانس خارج نمیشه و جنسهای عمیقی که لوپ کاماندر نمیتونه بگیره رو براحتی سنس میکنه و یه مورد دیگه که من خیلی راغبم با این لوپها کار کنم تفکیک خوبشونه.
دوستان خوب توجه داشته باشند که وقتی با لوپ دبل دی کاماندر کار میکنین اگر جنسی بیشتر از یکمتر بیاد زیر دسگاه نمیشه خوب تفکیکش کرد که آهنی هستش یا غیر آهنی ولی با این لوپها شما براحتی میتونین جنسهای بالای یکونیم مترو تفکیک کنید دوستان.خیلی راحت با صفحه کشیدن آرام روی منطقه جنس اگر جنستون آهنی باشه در چند قسمت صدارو قطع میکنه و حقیقتا من تابحال ندیدم هیچ لوپی به این خوبی روی جی پی تفکیک داشته باشه.
ببینید دوستان گرامی...من نه فروشنده لوپ هستم و نه اینکه از کارخونش سودی بمن میرسه.من فقط تجربمو دارم میگم بهتون و دوست دارم شما توی کار بهترین نتیجه رو از کارتون بگیرید.
در مورد قیمتش هم توی سایت دپار قیمتشو زده.حالا دیگه چقدر بخاد کرایه بهش بخوره و چقدر هزینه حمل برداره دیگه نمیدونم دوستان.ولی توی شرکتهای ایرانی دارند حدودآ سه میلیون تا سه و نیم میفروشنش.
موفق باشید @};-

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 1:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام برادر.چاکرم.
والله بالانس کردن دسگاه با این لوپها خیلی راحته و فرقی با کاماندر نداره.بنظر من اتفاقا بهتر بالانس میشه چون وقتی با لوپ کاماندر میری سر کار بعضی مواقع میبینی صدای زمینه حالت آمبولانسی میشه و همش بالا و پایین میشه صدا.(حتما برای خیلی از دوستان این قضیه اتفاق افتاده ) و باید یبار دیگه دسگاهو بالانسش کرد ولی با این لوپها وقتی که کار میکنی از بالانس خارج نمیشه و جنسهای عمیقی که لوپ کاماندر نمیتونه بگیره رو براحتی سنس میکنه و یه مورد دیگه که من خیلی راغبم با این لوپها کار کنم تفکیک خوبشونه.
دوستان خوب توجه داشته باشند که وقتی با لوپ دبل دی کاماندر کار میکنین اگر جنسی بیشتر از یکمتر بیاد زیر دسگاه نمیشه خوب تفکیکش کرد که آهنی هستش یا غیر آهنی ولی با این لوپها شما براحتی میتونین جنسهای بالای یکونیم مترو تفکیک کنید دوستان.خیلی راحت با صفحه کشیدن آرام روی منطقه جنس اگر جنستون آهنی باشه در چند قسمت صدارو قطع میکنه و حقیقتا من تابحال ندیدم هیچ لوپی به این خوبی روی جی پی تفکیک داشته باشه.
ببینید دوستان گرامی...من نه فروشنده لوپ هستم و نه اینکه از کارخونش سودی بمن میرسه.من فقط تجربمو دارم میگم بهتون و دوست دارم شما توی کار بهترین نتیجه رو از کارتون بگیرید.
در مورد قیمتش هم توی سایت دپار قیمتشو زده.حالا دیگه چقدر بخاد کرایه بهش بخوره و چقدر هزینه حمل برداره دیگه نمیدونم دوستان.ولی توی شرکتهای ایرانی دارند حدودآ سه میلیون تا سه و نیم میفروشنش.
موفق باشید @};-

سلام
خیلی ممنونم واقعا از راهنماییهای خوبت
حسن نیت شما برای همه ثابت شده هستش.
گویا قیمتش در دبی 200 دلار هستش.
بنده قصد خرید وستگاه رو با لوپ کماندر داشتم که با این حساب میرم تو کار دتچ.
من که واقعا از پستهای شما استفاده میکنم
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 1:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شما بمن لطف دارین جناب بردیای عزیز.خوبی از خودتونه برادر @};- @};-
اتفاقا خودمم میخام یکی بگیرم.قبلیه رفتش زیر پا و شکست.درستش کردم ولی نویز داره.
در کل خیلی لوپهای خوبین و من و همه بچهای منطقه ما دارند ازینها استفاده میکنند و همشونم راضی هستند.
برقرار باشی @};-

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 1:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر اساتید مینلب,
دوستان یه نفر بهم گفت طبق قوانین فیزیک هیچ کویل یا دیسکی نمیتونه بیشتر از سه و نیم برابر قطرش عمق زنی داشته باشه, ایا درسته؟

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 11:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure