انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 6:12pm

پاسخ به موضوع  [ 292 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 30  بعدی
 همه چیز درباره شیلد لوپ 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

این ورقها به استیکر آشپزخانه معروفه دوستان مدلی که طرح وسطش چهارخونه دار هست بهتره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 28 بهمن1393 - 11:23am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون مهدی جان. امیدوارم دوستان از این مطالب استفاده کنن و این موضوع رو بعنوان بهینه سازی نهایی لوپ جهت کاوش واقعی جدی بگیرن.
در خصوص مساله دیلی که فرمودین چیزی بذهنم نمیرسه. دیلی لوپ به بازه انتگرال هیچ ارتباطی نداره و فقط با پهنای پالس ارتباط اندکی داره. اما در حدی نیست که منجر به عدم شناسایی بشه! گاهی روی برخی اعداد پهنای پالس نویز تا حدی تاثیر میذاره که لوپ شناسایی نمیشه.

سه شنبه 28 بهمن1393 - 5:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دستت درد نکنه کمال جان امیدوارم که روی این مدار جواب بده من اینو قبلا روی چنس تست کردم هیچ تاثیری تو کاوش ازش ندیدم همون تو سحرا بازش کردم انداختمش دور هرچند با گرافیت هم چیزی ندیدم ولی به هر حال چنس سرو صداش زیاده و این چیزا هیچ تاثیری روش نمیزارن امیدوارم روی این مدار توری جواب بده که بشه باسنس18و19هم بدون سرو صداکار کرد

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 28 بهمن1393 - 6:43pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان دقت کنن همه انواع این برچسب ها جوابگو نیست! بطور مثال بنده دقیقا همین نمونه ای که مهدی عزیز در پست بالا تصویرش رو قرار دادن تهیه کردم و بعد از کلی کلنجار رفتن با اهم متر دیدم هیچ مقاومتی نداره و اصلا رسانا نیست! =(( :D دوستانی هم که تهیه کردن لطف کنن دقیق تست کنن و اگر رسانایی داشت و توسط فلزیاب هم سنس نمیشد ؛ عکس و مارک و مشخصات دقیقش رو بذارن که همون تهیه بشه. این نمونه که بنده گرفتم و جواب نداد روش نوشته شده Great Kitchen Sheet Size 750x450mm حواستون باشه این رو نگیرین!
مهدی جان این ضرر هم بخاطر شما کردیم! :-w :D

پنج شنبه 29 بهمن1393 - 2:02am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
مهندس اتفاقا بنده هم خریدم و تست کردم اصلا با دو دستگاه اهم متر مختلف تست کردم هیچ واکنشی نداشتن ! به آقا کمال هم عرض کردم این موضوع رو ، حالا فقط آقا کمال باید زحمت بکشه دقیق همون مارکی که استفاده کرده و رسانا بوده رو معرفی کنه ، شاید هم اهم متر داش کمال ما مشکل داره ، اگر امکان داره داش کمال باید از اهم متر های دیگه هم تست بگیرن و ببینن رسایی داره یا نه و بعد یک فکر بکنیم ، درضمن مهندس شما اون استیکر رو برام بفرست ببینم خوش سلیقه هستی یا نه چه طرحی رو انتخاب کردید من پولش رو تقدیم کنم به حساب :D ;) من که سه تا خریدم زدم به در و دیوار حموم و آشپزخونه ;;)
راهش اینه که هریک از دوستان که میخوان استیکر بخرن ، اهم متر همراهشون باشه و بعد از تست رسانا بودن خرید کنن

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
منم یکی رو تست کردم هیچ رسانایی نداشت!

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینو 2تا را من تست کردم اهم داره از قبل رو دیوار اشپز خانه زدیم مارکشو نمیدونم اگه بوده روی کاغذ پشتش بوده روش یه کم چسبناکه یه کم باهاش ور بریت معلوم میشه اهم داره یا نه بکنمش برا تست هم خراب میشه هم کت میخرم :))

توجه کنید اون قسمتی که شکل المینیوم نواری هست هیچ اهمی نداره فقط قسمتهای مربع اهم دارن

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 11:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید و دوستان عزیز

شاید این جنسها از یه شرکت نیست ،چون همشون ساخت چین هستن .ولی اهممتر بنده سالمه ،از این بابت خیالتون راحت باشه.
چون همه کارهام رو با این اهممتر انجام میدم.
مدارم هنوز مشکلش حل نشده .الا حتما یه فیلم از کار با لوپ شیلد رو میزارم.
در ضمن این برچسب اینجا که یه شهر تقریبا مرزیه ۲۰۰۰ تومانه.

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان. منم امروز از این برچسب خریدم که در دو سایز 750x450 و 900x600 بود که فکر کنم برچسب اقا کمال هم اندازه 900x600 که روش همونی که مهندس حمید گفتن نوشته Kitchen Sheet راستش مال منم هر دوتاش رسانایی داشت و اهمش گرفتم که فردا حتما عکسشم میزارم . بازم ممنون از مهندس حمید و اقا کمال

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدمت دوستان

جمعه 30 بهمن1393 - 12:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 292 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 30  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure