انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 11:54am

پاسخ به موضوع  [ 292 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 30  بعدی
 همه چیز درباره شیلد لوپ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این نکته رو هم اضافه کنم بدلیل مقاومتی که شیلد داره ،من فقط ازیک سر روبانم استفاده کردم و به شیلد کابل اتصال دادم.
تا احیانا سبب درست شدن جریانات اضافه و احیانا نویز اضافه نشه.
شبیه سربندی موتورهای با درایو اف سی که شیلد کابل تنهااز یک طرف ان سربندی می شود.

سه شنبه 21 بهمن1393 - 6:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من هم این نمونه کاغذ دیواری رو خریدم .ظاهرا ساخت چین هستش و جز لوازم تزیینی منزل هستش .نسن میکنم خبر می دم.

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 7:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
هر کسی ک این بر چسب رو تهیه کرد لطف کنه قبا از باز کردن ی عکس ازش بگیره و توی سایت قرار بده تا بقیه بتونن ب خوبی این بر چسب رو شناسایی کنن!!!
از اقا کامل هم بابت این مطلب شون واقعا متشکر چون این موجب میشه حسابی در هزینه صرفه جویی بشه!!چرا ک اسپری گرافیت شده 70000تومان!!!! :(( :((
فروشنده گفت چون گران شده دیگه نمیاره!!!اگر خاستی سفارش بده!!!!!! :(( :((
@};-

پنج شنبه 23 بهمن1393 - 11:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون دوست من.
من فعلا لوپ اماده دارم ولی متاسفانه مدارم ایراد پیدا کرده.
وتا رسیدن قطعات باید صبر کنم.
در اولین فرصت ،یه فیلم از کارکردش تو منزل تهیه می کنم.
برچسب یا کاغذ دیواری ،تو لوازم اشپزخونه فروشی پیدا میشه.اونایی که کاور و سفره و ... میفروشن.
ساخت چینه.

جمعه 24 بهمن1393 - 7:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان خوشحابم به عرض برسونم .من این نمونه از برپسب رو تست کردم .و همان گونه که اقا کمال گفتن .اهم داره و رسانا هستش . دستگاه اصلا به این کاور حساسیت نداره .و وقتی اون رو روی لوپ قرارمی دادم هیچ واکنشی از دستگاه مشاهده نمی شد. برد دستگاه هم قبل از استفاده از این کاور بعد از استفاده هیچ تفاوت محسوسی نداشت و فیبر مسی 5*15 رو با لوپ 30 قبل و بعد از استفاده از این کاور در 90 سانت سنس داشتم.مرسی. @};-

دوشنبه 27 بهمن1393 - 9:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE:
مرسی تالار جان.
اگر بتونی کشف کنی که این پوشش تاثیر مثبتی روی کار در شرایط واقعی داره و بلانس رو استوارتر میکنه یا نه ، خیلی خوب میشه.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

دوشنبه 27 بهمن1393 - 9:52pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون talar عزیز. زحمت کشیدین و خبر خوبی هم دادین! با این حساب خیلی بیشتر میشه روی این ورق حساب باز کرد. اینکه خودش سنس نمیشه و برد رو کم نمیکنه و در عین حال رسانایی خوبی داره همه فاکتورهایی بودن که واقعا نیاز داشتیم. قطعا روی زمین هم نتیجه بهتری خواهد داشت. اگر امکان داره از جعبه ورق خریداری شده خودتون عکس بذارین تا مارک و مدل دقیقش رو هم دوستان داشته باشن.

دوشنبه 27 بهمن1393 - 11:07pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
دوستان واقعا تبریک میگم
این ماده با این ویژگیها یعنی مقاومت کم و رسانایی بالا و سنس نشدن توسط فلزیاب میشه گفت بهترین گزینه برای شیلد لوپ هست و حتی بهتر از گرافیت هم جواب میده
فقط از دوستان خواهش دارم که در محیط مناسب و دور از فلزات مزاحم هم تست بگیرن بینم در حساسیتهای بالا باز هم سنس نمیشه!؟
با توجه به گفته های مهندس حمید حتی اگر با وجود سنس شدن درجه سنس تا حدود 5 هم باشه باز مناسب هست.
حالا اینکه اصلا سنس نمیشه دیگه واقعا فوق العاده هست و قطعا میتونیم دیگه به ثبات کامل و دفع کامل اثر زمین امیدوار باشیم.
منتظر تست دوستان هستیم.
موفق باشید.

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 27 بهمن1393 - 11:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام.استاد حمید عزیز خداقوت.
گویا این نوع ورق کاربردهای مختلفی داره.و بنده یک مورد که بنام مقوای بهداشتی هستش و در جعبه شیرینی (شبیه به فویل آلومینیوم)استفاده شده وبراحتی جدا میشه.که از یک طرف رسانایی داره و طرف دیگرش عایق خیلی نازکی داره...و یک تیکه 15*15 روی لوپ هم قرار دادم سنس نمیشه و هیچ واکنشی فلزیاب بهش نداره...

سه شنبه 27 بهمن1393 - 12:04am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
هرچند بنده حدود یکسالی هست از انواع این برچسبها در منزل استفاده میکنم ولی همچین تستی به ذهن بنده نرسیده بود ، آفرین بر دوست عزیزمون آقا کمال ( خواستن توانستن است ) دوستان این سایتی هست که این جنس رو اینترنتی هم میفروشه ، ولی نیازی به خرید اینترنتی نیست چون اکثر لوازم پلاستیکی و ظروف آشپزخانه فروشی ها دارن ، در دو مدل وجود داره بزرگ و متوسط ؛ بزرگ هارو داخل دیواره حمام یا سرویس بهداشتی نصب میکنن و نوع متوسط رو روی درپوش شیشه ای اجاق گاز می چسبونن که خودم هرسه مورد رو در منزل استفاده کردم
http://www.camp99.ir/?p=228 هرچند بنده اسپری گرافیت دارم ولی گذاشتم تا سیم مناسبی پیدا کنم یا یک لوپ دائمی بسازم و نهایی بشه ، هرچند کابل آیفون 6 زوج شیلد دار رو بنده لوپ 55 سانتی تخت ساختم و از کابل رابط شیلد دار دو مغزی افشان استفاده کردم که دیلی 16 شده و فیبر مسی 5 در5 سانتی رو از 60 الی 75 سانت میزنه با حساسیت 18 ، سیم لختی که داخل کابل برای اتصال شیلد هست رو باید از یک طرف لوپ قطع باشه و از یک طرف دیگه به شیلد کابل متصل بشه که انصافاً بنده خیلی از عملکرد این لوپ راضی هستم ، جالب اینجاست که یک آهن ربای 8 سانتی رو وقتی به لوپ نزدیک میکنم دستگاه هیچ سنسی نداره در صورتی که مدارات انالوگ آهن ربارو واکنش نشون میدن ، درضمن وقتی آهنربا رو به لوپ چسبوندم مدارم برای اولین بار کوئل ارور داد ! و بعد از خاموش و روشن کردن درست شد ، ولی وقتی پهنای پالس رو روی 155 و انتگرال رو روی 50 میزارم دیلی اتومات 18 میشه و وقتی پهنای پالس رو 140 میگذارم کوئل ارور به نمایش درمیاد ! مهندس حمید نظرتون چیه ؟ متشکرم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

آخرین بار توسط مهدی در سه شنبه 28 بهمن1393 - 11:26am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 28 بهمن1393 - 11:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 292 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 30  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure