انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 7:53am

پاسخ به موضوع  [ 633 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 64  بعدی
 فقط فلزجو (لوپ - ديسک) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
مهدی نوشته است:
احسنت اوس جواااااد ماشاا... به اینپشتکار عزیزم ، بجای اینهمه زحمت و در آوردن مغزی کابل آرجی 58 ، میتونستی از سیم برق سفید روکش ضخیم استفاده کنی که اینهمه زحمت نیوفتی ، همین جواب رو هم میگیرفتی . خواستی یک بار تست کن ، سیم دو قلو سفید برق شماره 1در1 جفت جفت کنار هم ردیف کن ؛ درضمن کارگاه خانگی رو عشق است برادر :-BD :D

سلام دوستان
ماشاالله جواد عزیز خیلی وقت و هزینه گذاشتن واسه اینکار و امیدوارم تلاش ایشون نتیجه بده.
مهدی جان کابل سفید که فرمودین 2 رشته هستش آیا باید از هم جدا کنیم یا 2 رشته رو با هم موازی میبندیم و بعد لوپو میپیچیم؟
اگه ممکنه لطفا عکسی از لوپ و مدارتون بذارین.
یاحق @};-

سلام با اجازه مهدی جان .مهندس عزیز من قبلا از این سیم استفاده کردم و به فرموده مهندس حمید از هم جدا کردم و اینکه بعد از جدا کردن میتونید برای اینکه سیم اضافی نخرید باهم سری کنید البته لحیم بشن بهم خوبه . ببخشید وارد بحث شدم @};- @};-

پنج شنبه 29 تیر1396 - 8:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام کسی فایل کورل لوپ 60 سانتی رو داره؟؟ممنون میشم بفرستین عجله دارم

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

جمعه 30 تیر1396 - 2:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لوپ 60

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 31 تیر1396 - 11:20am
مدیر سایت
مدیر سایت

ba.davood نوشته است:
bina نوشته است:
مهدی نوشته است:
احسنت اوس جواااااد ماشاا... به اینپشتکار عزیزم ، بجای اینهمه زحمت و در آوردن مغزی کابل آرجی 58 ، میتونستی از سیم برق سفید روکش ضخیم استفاده کنی که اینهمه زحمت نیوفتی ، همین جواب رو هم میگیرفتی . خواستی یک بار تست کن ، سیم دو قلو سفید برق شماره 1در1 جفت جفت کنار هم ردیف کن ؛ درضمن کارگاه خانگی رو عشق است برادر :-BD :D

سلام دوستان
ماشاالله جواد عزیز خیلی وقت و هزینه گذاشتن واسه اینکار و امیدوارم تلاش ایشون نتیجه بده.
مهدی جان کابل سفید که فرمودین 2 رشته هستش آیا باید از هم جدا کنیم یا 2 رشته رو با هم موازی میبندیم و بعد لوپو میپیچیم؟
اگه ممکنه لطفا عکسی از لوپ و مدارتون بذارین.
یاحق @};-

سلام با اجازه مهدی جان .مهندس عزیز من قبلا از این سیم استفاده کردم و به فرموده مهندس حمید از هم جدا کردم و اینکه بعد از جدا کردن میتونید برای اینکه سیم اضافی نخرید باهم سری کنید البته لحیم بشن بهم خوبه . ببخشید وارد بحث شدم @};- @};-

با سلام
طبق این روش درست کنید بسیار عالی با دیلی اتومات 18 الی 19 بالا میاد ، روی سیمهارو به هیچ وجه چسب نواری نپیچید ! نهایت داخل وارنیش بذارید که کامل لوپ داخلش آزاد باشه و چسبیده نباشه ( دقت شود ) چسبیده به سیم ها نباشه ؛ و در آخر سیمها مثل کابل کت با هم سری بشن . یاحق
برای لوپ 1 متری 5 زوج سیم 1*1
برای 1/5 متری 4 زوج 1*1

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 1 مرداد1396 - 11:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
اقا مهدی عزیز برای اتصال و لحیم کاری تعداد سیم هارو کم میکنین؟
چون اگه کم نشه سیم نمره 1 وقتی به هم اتصال پیدا میکنن نمره 2 میشه و لحیم هم روش بیاد کمی ضخیم تر میشه.
من هم از این سیم گرفتم قطر خارجی سیم 3 میلیمتر و مقاومت 45 متر 1 اهم در میاد.
2. اهم هم کابل ار جی میشه 1.2 کل مقاومت لوپ.

جمعه 13 مرداد1396 - 4:42pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mohammad22 نوشته است:
سلام
چون اگه کم نشه سیم نمره 1 وقتی به هم اتصال پیدا میکنن نمره 2 میشه و لحیم هم روش بیاد کمی ضخیم تر میشه.

مقداری بیشتر مطالعه و تحقیق کن برادر من ، قرار نیست برای سری کردن سیمها دو به دو به هم وصل بشن ! تک به تک باید سری بشن که اهم لوپ حدود 0/5 تا 0/7 اهم میشه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 17 مرداد1396 - 10:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
mohammad22 نوشته است:
سلام

مقداری بیشتر مطالعه و تحقیق کن برادر من ، قرار نیست برای سری کردن سیمها دو به دو به هم وصل بشن ! تک به تک باید سری بشن که اهم لوپ حدود 0/5 تا 0/7 اهم میشه

منظور منو درست متوجه نشدین!
کجا من گفتنم سیما دو به دو وصل بشن؟ اگه اینطوری هم بود اهمش خیلی کمتر از اهم لوپ شما میشد که.
اگه دو به دو به هم وصل میشدن که 45 متر نمیشد !
عرض کردم وقتی به هم متصل میکنیم نقطه اتصالشون بیشتر از 2 میلی متر میشه .آیا میتونیم کمی از تعداد داخل هر یک از سیم ها در نقطه اتصالشون کم کنیم تا خیلی کلفت نشه در نقطه اتصالشون؟
چندین نوع سیم 1 گرفتم و بیش از ده ها تست در سیم فروشی ها با اهم انجام دادم سیمی ندیدم که 45 متر از اون نیم .5 اهم مقاومت داشته باشه.(سیم 1 میل)

چهارشنبه 18 مرداد1396 - 2:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کرمانشاه
سلام . من ی لوپ تخت 40 سانت قطر داخلی رو با سیم 07 پیچیدم که حدود 19 دور سیم و مقاومت حدود 1 اهم . ارومه تو خونه و بصورت عمود ثابت کردم و سینی اندازه خودش رو در 150 میزنه و یک سکه رو 38 و کنسرو رو 90 سانت . اینها با تنظیمات پیش فرض و تغییر اسپید به 8 و حساسیت به 19
پیوست:
P09-08-17_18.10.jpg
میباشد.
پیوست:
P09-08-17_18.11[01].jpg

پنج شنبه 19 مرداد1396 - 3:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
من میخواهم برای فلزجو یک لوپ که در یوتیوب یا آپارات دیدم که دوستان با لوله آب ساختند وبا رابط سه راهی دسته هم برای لوپ درست کردند در مجموع لوپ خیلی خوب و برای حمل کردن هم عالیه. دوستان من می‌خواهم یک لوپ به این شکل برای دستگاه ام بسازم ولی نمیدانم چه طوری باید سیم لاکی را از درون لوله رد کنم به هر حال دوستان که وارد هستند و این لوپ را ساختند روش ساخت آن را به من هم یاد بدهند. ممنون

جمعه 20 مرداد1396 - 1:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شهرام عزیز لوپی که تاشو باشه بهتر از سیم لاکی استفاده نشه چون چند بار که باز و بسته بشه یا سیم میشکنه یا کیفیتشو از از دست میده و بهتر اینجور لوپ هارو با سیم افشان درست کنیم.

جمعه 20 مرداد1396 - 3:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 633 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 64  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure