انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 11:43pm

پاسخ به موضوع  [ 27 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 لوپ 1متری ساده و راحت که در 10 دقیقه میشه ساخت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم لوپ 1متری ساده وراحت که در 10دقیقه میشه درستش کرد وراحت تکه تکه کرد خیلی سبک وقالب اماده
این وسیله ورزشی هست که دور کمر میندازی و می چرخونی در سایزهای مخطلف وجود دارد
سیم روروش میندازی وبا چسب برق از چند نقته اونو می بندی
تو لوازم ورزشی پیدا میشه ~O)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 22 آذر1393 - 4:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم نمونه ای که لورنز درست کرده بدون اینکه بتونه تکه تکش کنه با لوله اب درست کرده
اینو برا نمونه کار گذاشتم براتون که چطور سیم را روش ببندید @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 22 آذر1393 - 4:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حاج رضا ممنون ، پیشنهاد جالبی بود .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

شنبه 22 آذر1393 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضا جان ایده خوی هست من خودم زیبای اندام کار میکنم وتوی باشگاه ما از این حلقه های لاغری چندتای هست ومن امتحانش کرده بودم.دوستانی که از این روش استفاده میکنن فقط یادتون نره چندتا پیچ کوچیک اهنی داره که اونارو باز کنن تا توی سیستم اختلال ایجاد نکنه \M/

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 24 آذر1393 - 12:14am

داداش لطف میکنی روش ساخت کل دستگاه رو توضیح بدی؟

سه شنبه 25 آذر1393 - 6:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام جان پیچش کجا بود اونا حتما خود بخود از هم جدا میشده پیچ بستن..

سه شنبه 25 آذر1393 - 10:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خداقوت،دوستان با این حلقه های لاغری در سایزهای کوچک و بزرگتری همانطوریکه میدانید موجودن،وچند تکه شده و در محل اتصال نری و مادگی بصورت فشار وچرخش فیکس میشن که خیلی در ساخت لوپ های بزرگ کمک کننده هستش.قبلا ازش استفاده کرده بودم،بدلیل مشغله شدید نتونستم بخوبی به انجمن سربزنم...در اولین فرصت میخواستم اطلاع رسانی کنم که دوستمون زحمتشو کشیدند،ولی دوست خوبم،چرا از روی حلقه سیم رو چسب بزنید،!میتونین از همانند روش لوله از داخل حلقه استفاده کنید،چون سر و انتهای هر تیکه حلقه در محل اتصال بسته هستش وبایستی با اره بخوبی وخیلی کم از انتها بریده بشه تا مسیر برای عبور سیم باز باشه و یا میتونین به اندازه ی کابل شبکه ...سوراخش کنین...و در پایان کابل رابط لوپ به دستگاه رو هم از سوراخی در اوایل تیکه عبور بدین و بوسیله بند پهن متصل نموده و برای استفاده در جستجوی زمین بهره بگیرین...سایز بزرگش حدود یک و نیم متری قطر داره وخیلی محکم و بدون لقی و با قابلیت چند تیکه بودن ،براحتی باز و بسته میشه و جای کمتری میگیره وقیمت حلقه از لوازم ورزشی حدود ده هزار تومان هستش...مطمعنا با سلیقه ی خوبتون در لوپ بزرگ ازش بهره بگیرین موفق باشید.

سه شنبه 25 آذر1393 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

PEERE DANA نوشته است:
سلام خداقوت،دوستان با این حلقه های لاغری در سایزهای کوچک و بزرگتری همانطوریکه میدانید موجودن،وچند تکه شده و در محل اتصال نری و مادگی بصورت فشار وچرخش فیکس میشن که خیلی در ساخت لوپ های بزرگ کمک کننده هستش.قبلا ازش استفاده کرده بودم،بدلیل مشغله شدید نتونستم بخوبی به انجمن سربزنم...در اولین فرصت میخواستم اطلاع رسانی کنم که دوستمون زحمتشو کشیدند،ولی دوست خوبم،چرا از روی حلقه سیم رو چسب بزنید،!میتونین از همانند روش لوله از داخل حلقه استفاده کنید،چون سر و انتهای هر تیکه حلقه در محل اتصال بسته هستش وبایستی با اره بخوبی وخیلی کم از انتها بریده بشه تا مسیر برای عبور سیم باز باشه و یا میتونین به اندازه ی کابل شبکه ...سوراخش کنین...و در پایان کابل رابط لوپ به دستگاه رو هم از سوراخی در اوایل تیکه عبور بدین و بوسیله بند پهن متصل نموده و برای استفاده در جستجوی زمین بهره بگیرین...سایز بزرگش حدود یک و نیم متری قطر داره وخیلی محکم و بدون لقی و با قابلیت چند تیکه بودن ،براحتی باز و بسته میشه و جای کمتری میگیره وقیمت حلقه از لوازم ورزشی حدود ده هزار تومان هستش...مطمعنا با سلیقه ی خوبتون در لوپ بزرگ ازش بهره بگیرین موفق باشید.

دوست عزیز میشه از نمونه کارت عکس بزاری :ymapplause:
اگه من گفتم سیم را روش بندازید وچسب بزنید برای اینه که نویز کمتری داشته باشید.
وقتی که سیم داخل لوله بره حدود 40سانت سیم اضافه بایدداخل لوله ها خم بشه که باعث نویز میشه
روش پیچیدن به این شکله که یک زیر کار مثل تخته قرار میدیم وقالبمونو روش میندازیم وازداخل خط کشی میکنیم واون دایره را بامیخ 5سانت یا10سانت میزنیم و حدود 11دورسیم1در1یا1در1.2می پیچونیم وسیمها را کامل چسب کتابی می زنیم که از هم جدا نشن
وتمام دیگه وقتی خاستید کاوش کنید اونو روی قالبتون بندازید وازچند جا چسب بزنید ودیگه خدتون فکری به حال دسته هاش بکنید
بااین روش دیگه لحیم کاری ندارید
بااین روش بسیار ساده دست فروشندها کوتاه میشه زیادسخت نگیرید

سه شنبه 25 آذر1393 - 2:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
بهرام جان پیچش کجا بود اونا حتما خود بخود از هم جدا میشده پیچ بستن..

نه قربونت شرکتی جای پیچ واسش تعبیه شده پس واسه شما نداشته. اینام چند مدل دارن یکی پیچ میزنه یکی نمیزنه .ولی نوع 1متری معمولا از نوع چفتی وپیچی با هم هست چون بزرگه نباید زود باز بشه.خلاصه روش خوبی پیشنهاد دادی به بچه ها @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 25 آذر1393 - 3:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام...خیلی توضیح و کار مورد نظر واضحه ،چون لوپ بزرگ لازم نداشتم و جریان مال قبلا هاست واوراق کردم و لوازم ورزشی و بازی بچه ها بود.وعکسی ازش ندارم .انشا...اگر در آینده نزدیک دوباره ساختم حتما تصویرشو قرار میدم.

سه شنبه 25 آذر1393 - 10:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure