انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 6:08pm

پاسخ به موضوع  [ 195 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 20  بعدی
 چند فوت کوزه گری برای ساخت لوپ با کیفیت برای دستگاه چنس و... 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

اگر به حفاری کردن بود باید همه چاه کن های دنیا سازنده بهترین فلزیاب ها و لوپهای مربوطه باشن! ;) شما هم بهتره بجای جر و بحث بیفایده لطف کنین به توضیحاتی که بنده تهیه کردم و دوستمون زحمت قرار دادنش رو کشیدن توجه کنین تا مساله ای که چند ماه موضوع اصلی کار ما در مورد لوپ فلزیاب بوده رو به این صورت مورد پرسش قرار ندین! وگرنه من با کسی مشکل شخصی ندارم. مسائل فنیه که از نظر من اهمیت داره. وقتی دوست ما تصویر لوپی رو میذاره که این همه مدت ما روش کار کردیم و شما متوجه این تلاش نشدی ؛ قطعا کسی مثل من رو که چندین شبانه روز وقت زندگیم رو روی این قضیه گذاشته تا امثال شما امروز این سوالات رو نکنین ؛ ناراحت میشم! شما هم اگر جای من باشی ناراحت میشی. همونطور که من هم بابت برخی ادعا هایی که دوستان گهگاه مطرح میکنن و در نهایت ازشون هیچ خیری به کسی نمیرسه ؛ باز هم ناراحت میشم! ;) پس تا مسیر من اون باشه و مسیر شما این ؛ امثال من با امثال شما تا آخر دنیا مشکل داریم! بحث امروز و دیروز و مساله شخصی من و شما هم نیست. بحث هدفها و آرمانهاست. ایشالا شما هم در حفاریهای بیشمار خودتون بیشتر موفق بشین که دیگه به این جور چیزها نیازی نداشته باشین!

جمعه 29 آبان1393 - 2:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس والله منم حوصله بحث ندارم..اینم خدمت عزیز شما عرض کنم ما که اینجا جمع شدیم واین همه زحمت کشیدیم روی مسائل بحث کردیم ازمایش انجام دادیم حتی از خوابمون زدیم رو با یک چاه کن مقایسه میکنید پس اگه اینطور باشه فرق من وشمایی که به قول خودتون 24 ساعت نخوابیدین وبه امور سایت میرسین با اون چاه کن چی هست [-( ..مگه میشه فقط خوند وکاری نکرد به هر حال باید ی کاری انجام داد بحثها واختلافات نظری رو باید عملی هم کار کرد این رو منباب خودم عرض کردم نه شما مهندس شما که دیگه نباید به خودتون بگیرین و بماند که مسائل فنی هم جای خودشور دارد وما هم قافل نبودیم..علت حضور نیافتن بنده هم تو اون تایپیک دلیل بر بی اهمیت جلوه دادن کار شما که نیست مهندس من خوشم نیومد از مدار واسه همین تو اون تایپیک حتی یک پست هم بیشتر نذاشتم.به هر حال ما که خوشحال میشیم شما به ما لطف میرسونی @};- البته علت ناراحتی شما رو بنده در جریانم این اختلاف زمانی شروع شد که بحث سر حذف کننده من پیش اومد.البته امیدوارم اشتباه کنم چون الان رکورد دار حذف جناب سعید هستن :D سلام اقا سعید عرض ادب واحترام @};- حتی من به ایشون هم پست دادم ولی جوابی ندادن و من هم مزاحم ایشون نشدم.این دلیل نمیشه که هر روز یک تیکه بار ایشون کنم .با اینکه هر روز شاهد زحمات ایشون هستم

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 30 آبان1393 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
مهندس والله منم حوصله بحث ندارم..اینم خدمت عزیز شما عرض کنم ما که اینجا جمع شدیم واین همه زحمت کشیدیم روی مسائل بحث کردیم ازمایش انجام دادیم حتی از خوابمون زدیم رو با یک چاه کن مقایسه میکنید پس اگه اینطور باشه فرق من وشمایی که به قول خودتون 24 ساعت نخوابیدین وبه امور سایت میرسین با اون چاه کن چی هست [-( ..مگه میشه فقط خوند وکاری نکرد به هر حال باید ی کاری انجام داد بحثها واختلافات نظری رو باید عملی هم کار کرد این رو منباب خودم عرض کردم نه شما مهندس شما که دیگه نباید به خودتون بگیرین و بماند که مسائل فنی هم جای خودشور دارد وما هم قافل نبودیم..علت حضور نیافتن بنده هم تو اون تایپیک دلیل بر بی اهمیت جلوه دادن کار شما که نیست مهندس من خوشم نیومد از مدار واسه همین تو اون تایپیک حتی یک پست هم بیشتر نذاشتم.به هر حال ما که خوشحال میشیم شما به ما لطف میرسونی @};- البته علت ناراحتی شما رو بنده در جریانم این اختلاف زمانی شروع شد که بحث سر حذف کننده من پیش اومد.البته امیدوارم اشتباه کنم چون الان رکورد دار حذف جناب سعید هستن :D سلام اقا سعید عرض ادب واحترام @};- حتی من به ایشون هم پست دادم ولی جوابی ندادن و من هم مزاحم ایشون نشدم.این دلیل نمیشه که هر روز یک تیکه بار ایشون کنم .با اینکه هر روز شاهد زحمات ایشون هستم

سلام اقا بهرام. دوستانی که به من پیام میدن میدونن که هیچ پیامی رو بدون جواب نمیزارم. حالا چی شده من خبر ندارم. یا پیامتون نرسیده و یا من ندیدم. حالا من در خدمتم.

جمعه 30 آبان1393 - 3:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام داداش معذرت من یک چند روزی گرفتار بودم نتونستم در انجمن حضور داشته باشم عذر خواهی میکنم..بله من پیام دادم شاید نرسیده به هر حال چیز زیاد مهمی هم نبود. @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 11 آذر1393 - 5:40pm

درود آقا رضا شما در صفحه اول لوپ را با سیم روکش دار درست کردید
سوالی داشتم آیا نباید روکش برداشته بشه؟ یا مهم نیست؟
در ضمن مغزی این سیم روکش دار چند رشته ای؟
طریقه ی شیلد کردن لوپ می گین
متشکرم :D

شنبه 20 دی1393 - 10:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
رضا جان خسته نباشی خیلی ممنون از لطفتون این لوپی که عکسش رو گذاشتی چند سانتی است؟ از تعداد دورهای سیم که 11دور باید لوپ 45 باشه و ظاهرا شما این توضیحات رو برای لوپ 60 گذاشتی ؟میتونی توضیخ بدی

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

شنبه 20 دی1393 - 12:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohamadshamse نوشته است:
درود آقا رضا شما در صفحه اول لوپ را با سیم روکش دار درست کردید
سوالی داشتم آیا نباید روکش برداشته بشه؟ یا مهم نیست؟
در ضمن مغزی این سیم روکش دار چند رشته ای؟
طریقه ی شیلد کردن لوپ می گین
متشکرم :D

دوست عزیز سیم 1میل افشانه سیم برق ساختمان اگه روکشش برداشته بشه که اتصال ایجاد میشه
لوپو شیلد نکردم باید اسپری گرافیت گیر بیاری بعد ببینی تاثیر داره یانه

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 20 دی1393 - 2:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mani1063 نوشته است:
رضا جان خسته نباشی خیلی ممنون از لطفتون این لوپی که عکسش رو گذاشتی چند سانتی است؟ از تعداد دورهای سیم که 11دور باید لوپ 45 باشه و ظاهرا شما این توضیحات رو برای لوپ 60 گذاشتی ؟میتونی توضیخ بدی

مانی جان 11تا یک طرفشه که دو طرفش میشه24دور لوپ 60سانت

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 20 دی1393 - 3:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام دوستان
واسه لوپ میشه از طلق فایبر کلاس بجای چوب استفاده کرد؟!

شنبه 20 دی1393 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
آقا رضا الان که هستی لطفا جواب بده
ممنون

شنبه 20 دی1393 - 4:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 195 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 20  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure