انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 7:01am

پاسخ به موضوع  [ 195 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 20  بعدی
 چند فوت کوزه گری برای ساخت لوپ با کیفیت برای دستگاه چنس و... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:
دوست عزیز
اگه شما اهم متر در دسترس دارید با یک سنجاق تا گرد میتونید توی سیم فرو کنید وبعد از هر بار پیچیدن اهم اونو اندازه بگیرید.
به همین سادگی و خوشمزگی

داداش منظورم اینی که شما فرمودید نبود . میخواستم بدونم فرمولی هست که یتونم سیم با مغزی مناسب انتخاب کنم.

جمعه 18 اردیبهشت1394 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببینید فرمول وقتی جواب میده که همه چی مطلوب واستاندارد باشه
وقتیکه هر کارخونه ای یه مدل سیم واسه خودش تولید میکنه دیگه چه انتظاری از استاندارد و فرمول دارید؟
بنابراین تنها راه استفاده از راههای کاربردی وتجربه برای بدست اوردن مقاومت سیمه.

شنبه 18 اردیبهشت1394 - 1:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza2490 عزیز میخوام یه لوپ 45 دیگه با یه لوپ 60 بسازم با استفاده از فوت آخر. و همینطور اهمش با سیم رابط 1.1 در بیاد. برای هر کدوم از این لوپها باید از چه شماره سیمی استفاده کنم که اهمشون 1.1 در بیاد؟ و سوال دیگه بنظر شما و طبق تجربه های که در ساخت لوپ کسب کردید از چه سیمی استفاده کنم؟ لاکی یا افشان؟

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 6:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

milad7 نوشته است:
reza2490 عزیز میخوام یه لوپ 45 دیگه با یه لوپ 60 بسازم با استفاده از فوت آخر. و همینطور اهمش با سیم رابط 1.1 در بیاد. برای هر کدوم از این لوپها باید از چه شماره سیمی استفاده کنم که اهمشون 1.1 در بیاد؟ و سوال دیگه بنظر شما و طبق تجربه های که در ساخت لوپ کسب کردید از چه سیمی استفاده کنم؟ لاکی یا افشان؟

خسته نباشید. سعی کن ازتمام فوتها استفاده کنی
دوست عزیز این سوال ها بارها بیان شده وتکراری هست تو پستها بگردی جواب هاشو پیدا می کنی به کامپیوتر دسترسی ندارم با ن م افزار برات حساب کنم خودت با اون نرم افزار که گذاشتم میتونی راحت حساب کنی
بهترین سیم سیم افشان هست

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 7:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza2490 نوشته است:
milad7 نوشته است:

خسته نباشید. سعی کن ازتمام فوتها استفاده کنی
دوست عزیز این سوال ها بارها بیان شده وتکراری هست تو پستها بگردی جواب هاشو پیدا می کنی به کامپیوتر دسترسی ندارم با ن م افزار برات حساب کنم خودت با اون نرم افزار که گذاشتم میتونی راحت حساب کنی
بهترین سیم سیم افشان هست

ممنون دوست عزیز \M/

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 7:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
اقا رضا این فوت اخری که به اندازه یک یا دومیل بین سیمها فاصله میندازیم کار خیلی سختیه.
من که هر کاری کردم تمیز در نمیاد
گه راه بهتری سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی کنید

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:
سلام
اقا رضا این فوت اخری که به اندازه یک یا دومیل بین سیمها فاصله میندازیم کار خیلی سختیه.
من که هر کاری کردم تمیز در نمیاد
گه راه بهتری سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی کنید

گفتم که سخته این راحت ترین راهه شما بین سیمها چی گذاشتی گفتم باید چیزی کاملا استخانی باشه که حالت فنری نداشته باشه
من لوپوروی زمین گذاشتم وسیمو پیچوندم دوروز هم تول کشید

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حالا واقعا این فاصله انداختن تاثیر داره؟
منظورم اینه که با حالت معمولی چه اختلافی داره؟

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:

خودت تست کن .!!!!!!! ما وقتمونو گذاشتیم برای شما اموزشهای لازمو دادیم که شما وقتتونو تلف نکنید برید از صفر خودتون شروع کنید حالا خود دانید ~X(
40سانتی که من با این روش درست کردم حالت خازنیش خیلی کم شده ودیلی 13وعمق سینی استیل 55سانت با سنس 17در2متر میزنه

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 10:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
تهم نوشته است:

خودت تست کن .!!!!!!! ما وقتمونو گذاشتیم برای شما اموزشهای لازمو دادیم که شما وقتتونو تلف نکنید برید از صفر خودتون شروع کنید حالا خود دانید ~X(
40سانتی که من با این روش درست کردم حالت خازنیش خیلی کم شده ودیلی 13وعمق سینی استیل 55سانت با سنس 17در2متر میزنه

ایول اقا رضا.منظور منم همین تستها بود
ممنون از اینکه وقتتونو گذاشتین
منم از یه پلاستیک استفاده کردم واسه فاصله انداختن ولی خوب منظم درنمیاد خیلی حوصله میخادهر یک ساعت باید دو دور بپیچی

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 10:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 195 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 20  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure