انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 6:31pm

پاسخ به موضوع  [ 252 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 26  بعدی
 لوپ عنکبوتی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رضا جان اگه سه میل میشه پس سنگین نمیشه احتمالا ایندفعه 80 بزنم

برای لوپ 80 چندتا شیار ایجاد کنم و عمق هر شیار چند سانت باشه؟

شنبه 16 خرداد1394 - 6:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saleh700 نوشته است:

دوست عزیز اگه می خای از تجربیات من استفاده کنی باید بگم من لوپ 60رو هم کنار کذاشتم فقط با 40سانت عنکبوتی ولوپ 1در2متر کار می کنم کمی به فکر حملو نقل هم باشید
لوپ 80 باید یک وانت براش کرایه کنی
پیشنهاد من به همه لوپ عنکبوتی 45 ولوپ برای تفکیک بهتر و نقطه دقیق هدف و1در1 تاشو واگه خاستی عمق بیشتر 2در2 وسلام به فکر یک سانت بیشتر یا 10 سانت بیشتر نباشید ~O)

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 16 خرداد1394 - 7:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از راهنمایت رضا جان

شنبه 16 خرداد1394 - 9:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
saleh700 نوشته است:

سلام درودبرشما دوستان عزیز
صالح جان دوستمون جناب رضاعزیز درست میفرمایند واقعا لوپ 80 حمل و نقلش خیلی سخته.
با این حال به گفته دوست عزیزم جناب بهرام برای لوپ 80 عنکوبتی :
13 شیار به عمق 5 cm و فاصله و عرض شیارها 6 میل موفق باشید.

یکشنبه 17 خرداد1394 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
دوستان اگر توانایی شیلد کردن لوپ رو دارن لوپ عنکبوتی بسازن لوپ عنکبوتی بدون شیلد مثل آنتن هست و نویز میگیره اگر هم لوپ برای فلزیاب مهندس حمید میسازن از لوپ معمولی 1متری استفاده کنن جواب خوبی میده

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 17 خرداد1394 - 6:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
دوستان اگر توانایی شیلد کردن لوپ رو دارن لوپ عنکبوتی بسازن لوپ عنکبوتی بدون شیلد مثل آنتن هست و نویز میگیره اگر هم لوپ برای فلزیاب مهندس حمید میسازن از لوپ معمولی 1متری استفاده کنن جواب خوبی میده

alirezaii21 عزیزمنم با شما موافقم ،
اما بنظرمن لوپ 1 متری هم مشکلات خاص خودشو داره و نمیشه هرجا یا مکانی ازش استفاده کرد و به تنهایی مناسب این کار نیست. پس ی لوپ عنکوبتی یا تخت 50 یا 60 cm واقعا لازمه اگر دوستانی که لوپهای عنکوبتی ساختن و اونو شیلد کردن راهنمایی کنند ممنون میشم.

یکشنبه 17 خرداد1394 - 9:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saleh700 نوشته است:
سلام دوستان اموروز قاب لوپ رو برش زدم با ام دی اف 8 میل
هرچی فکر میکنم راهی به ذهنم نمیرسه که دسته رو بدون پیچ یا میخ یا هر شی قیر فلزی بهش وصل کنم

لوپ شست سانتیه با 15 تا شیار که فقط هزچقدر هم دقیق محاسبه کردم با یکی از خونه ها 7 مخیبیمتر از بقیه بزرگتره مشکلی ایجاد نمیکنه؟

پیوست:
IMG_۲۰۱۵۰۶۰۶_۱۳۱۷۵۴.jpg

سلام دوست عزیز لوپ قشنگیه. ولی 8 میل یکم زیاد نیست؟ برای پیچ میتونی از زانویه لوله پولی اتیلن یا از زانویه لوله های که برای لوله کشی ساختمون استفاده میکنن استفاده کنید. که 45 درجه شو هم دارن. داخلشو رزوه کن وبعد با استفاده از پروفیل براش مهره درست کنید

یکشنبه 17 خرداد1394 - 9:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون میلاد جان اگه میشه راجب پیچ و مهره بیشتر توضیح بده من هرچی گشتم پیچ و مهره پلاستیکی پیدا نکردم کجا میشه گیر آورد؟

امروز با هزار بدبختی تونستم ام دی اف 3 میل بخرم آخه تیکه نمیدن درسته میدن و باید تو کابینت سازی ها چرخید

دوستان برای لوپ 60 سانتی عرض هر شار چقدر باید باشه؟ فکر کنم یک سانته درسته؟

لوپ 45 میخوام بسازم لطفا بگید چنتا شیار باید برای لوپ 45 ایجاد کنم؟ و طول هر شیار چقدر یاشه؟ و از چه سیمی استفاده کنم؟ 1*1 خوبه؟

دوشنبه 18 خرداد1394 - 7:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saleh700 نوشته است:
ممنون میلاد جان اگه میشه راجب پیچ و مهره بیشتر توضیح بده من هرچی گشتم پیچ و مهره پلاستیکی پیدا نکردم کجا میشه گیر آورد؟

امروز با هزار بدبختی تونستم ام دی اف 3 میل بخرم آخه تیکه نمیدن درسته میدن و باید تو کابینت سازی ها چرخید

دوستان برای لوپ 60 سانتی عرض هر شار چقدر باید باشه؟ فکر کنم یک سانته درسته؟

لوپ 45 میخوام بسازم لطفا بگید چنتا شیار باید برای لوپ 45 ایجاد کنم؟ و طول هر شیار چقدر یاشه؟ و از چه سیمی استفاده کنم؟ 1*1 خوبه؟

جناب صالح ، من و خیلی از دوستان دیگه منتظر دوستان باتجربه‌ هستیم که راه حلی برای شیلدکردن لوپ ارائه بدن اما شما :-? دوست عزیز این سوالات شما تکراری و درچندین تاپیک جوابشون هم داده شده لطف کنید کمی به خودتون زحمت بدین جواب همه سوالات خودتونو پیدامیکند :ymhug:
viewtopic.php?f=28&t=2073&start=10

دوشنبه 18 خرداد1394 - 7:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shayanii عزیز کجای صفحه ای که لینک دادین در مورد پیچ پلاستیکی نوشته؟
جناب میلاد و در مورد پیچ پلاستیکی فرمودند بنده هم گفتم از کجا میشه تهیه کرد؟ پیروش دو سوال دیگه هم پرسیدم که وقتم صرف گشتن توی انبوهی از مطالب نشه
ببخشید اینطور میگم ولی شما که زحمت نکشیدید پست بنده رو درست بخونید اصلا نیازی هم نیست پاسخی بدید.

در هر حال اگه پست گذاشتن بنده در اینجا موجب آزار شما شده واقعا عذر میخوام @};-

دوشنبه 18 خرداد1394 - 8:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 252 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure