انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 9:04am

پاسخ به موضوع  [ 252 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 26  بعدی
 لوپ عنکبوتی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
دوستان جدا بياييد يه فکری واسه قاب لوپهای کوچيک بکنيم واقعا جالب نيست لوپی رو که درست کرديم با اين سرو وضع ببريم بيرون والله امروز به درخواست يک دوست عزيز رفتم واسش دستگاه بزنم خداشاهده بى منت و بدونه هيچ چشم داشتى وقتى خود دستگاه رو ديد کيف کرد اما وقتی لوپ 60رو از کيف چادر مسافرتی کشيدم بيرون خنديد که اين چيه ديگه چدا خجالت کشيدم اما ماجرای زدن دستگاه به خاطر گم شدن انگشتر خانومش تو قسمتی از يک محيط گلى بود که بعداز گم کردن موفق به کشفش نشده بودن حالا که محل کاملا خشک شده بود به درخواستش رفتيم اونجا و بعداز ده دقيقه سرچ کردن دو جا دستگاه بوق خورد که با کندن زمين اوليش سر شيشه مربای پوسيده بود و دومی همون طلا که اولی 40سانت و دومی که طلا بود 25سانت سنس شد حالا طرف تريپ معرفتی گذاشت و يه شام ناقابل تقديم ما کرد و عرض کرد فقط لوپ دستگاهت رو شيکتر کن پس دوستان کمک کنيد تا بشه شيک

:ymapplause: :ymapplause:
به نظر من برای لوپ یک در یک هم بهتره از لوله یک اینچ استفاده بشه تا شیک تر و با ثبات تر نگه داشته بشه..دیروز لوپ یکی در یک و امادش کردم خیلی شیک و مرتب درومد..قبلا لوپ رو با لوله سه چهارم اینچ تست کردم و همش کج میشد..مخصوصا زمانی که جای علف زار باشه همین که به جایی گیر کنه کج میشه..انشالله منم به زودی تست هام و شروع میکنم.

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 10:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان سلام من میخام لوپ 60 رو به صورت تخت با سیم افشان نمره 1 بپیچم دوستانی که قبلا این کار را کردند یا

اطلاعاتی در موردش دارند لطفا راهنمایی فرمایند . ممنون میشم

سه شنبه 5 خرداد1394 - 8:49am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

برای لوپ60 تا حالا هزار بار دوستان اطلاعات دقیقی دادن بگردی مشخصات دقیقشو پیدا می کنی

سه شنبه 5 خرداد1394 - 2:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یوسفp نوشته است:
برای لوپ60 تا حالا هزار بار دوستان اطلاعات دقیقی دادن بگردی مشخصات دقیقشو پیدا می کنی

ممنون از جوابتون لطفا رو هوا حرف نزنید اگه تجربه ی دارید بفرمائید . من همه مطالب رو خوندم منظور من تجربه جدید و با تست واقعی هست . این انجمن با پرسش و پاسخ به درد بخور من و شما وحضور پربار استاد حمید بارورتر میشه .!!!!!!! :D

سه شنبه 5 خرداد1394 - 9:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ادمهای مثل شما باعث میشن که کسی به کسی کمک نکنن اشتبا از منو امسال منه که وقتمونو حروم امسال شما ها می کنیم

سه شنبه 5 خرداد1394 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ba.davood نوشته است:
یوسفp نوشته است:

ممنون از جوابتون لطفا رو هوا حرف نزنید اگه تجربه ی دارید بفرمائید . من همه مطالب رو خوندم منظور من تجربه جدید و با تست واقعی هست . این انجمن با پرسش و پاسخ به درد بخور من و شما وحضور پربار استاد حمید بارورتر میشه .!!!!!!! :D

اقآداود اگه کمک خاستی وکاربرا راهنمایت می کنن بی احترامی نکنید لطفا احترام خودتونو نگه دارید.!!!!!!!!!!!!!!!

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 5 خرداد1394 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام دوستان
لوپ 80 عنکبوتی
13 دور سیم 1 مبل افشان
اهم 0/9
ظرفیت 367

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 15 خرداد1394 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا رضا جان طرح جالب و سبکی برای لوپ ریختی! اما اگه ممکنه یه عکس از اون سمت لوپ هم بذارید
ممنون

جمعه 15 خرداد1394 - 6:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود

دوستان برای ساخت لوپ عنکبوتی از سیم افشان نمره چند استفاده کنم؟ و چند متر سیم باید تهیه کنم؟
برای لوپ 1 در 1 تخت هم اگه ممکنه راهنمایی کنید

جمعه 15 خرداد1394 - 7:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برادر عزیز سوالتون تکراریه مطالعه بفرمایید موجوده!
برای ساخت لوپ 60 سانتی 18دور (حدودا 35 متر) سیم افشان 1در1 مرغوب
براری فریم 1در1متر 11دور (حدودا 44متر) سیم افشان 1در1 مرغوب

جمعه 15 خرداد1394 - 7:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 252 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure