انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 8:30pm

پاسخ به موضوع  [ 633 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 64  بعدی
 فقط فلزجو (لوپ - ديسک) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خسته نباشین.
عجیبه که با 7 دور به ظرفیت 500 میکرو هانری رسیدین! چون نمونه های مشابه ساخته شده در کنار محاسبات نشون میدن باید 7 دور بهتر باشه. شاید در شمارش دورها یا ابعاد دقیق فریم اشتباهی کردین. بهرحال اگر برای شما اینطور بوده حتما از همین 6 دور استفاده کنین.

نه مهندس عزیز،مطمئنم که 6 دور و دقیقا" 2*2 هست.سیمها را در دو ردیف سه تایی روی هم منظم کردم.دیلی اتومات هم 19 شناسایی میشه.
حق با شماست طبق محاسبه کویلها باید 7 دور باشه، اما اینطور نیست.
حالا دوستانی که 2*2 ساخته اند هم نتایجشونو اعلام کنن.
سپاس

جمعه 28 مهر1396 - 11:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حميد خسته نباشيد
من نياز فوري به لوپ هاي فلز جو دارم وقت درست كردن لوپ رو ندارم ايا فروشگاه سايت لوپ هاي مدار رو به صورت جداگانه ارائه مي ده چطوري مي تونم لوپ ها رو تهيه كنم

پنج شنبه 18 آبان1396 - 9:50pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
من در جریان جزئیات فروش نیستم. باید با آقا مجتبی تماس بگیرین.

پنج شنبه 18 آبان1396 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تو تلگرام با اقا مجتبی هماهنگ کنین.
احتمال قوی فروشی دارن.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 18 آبان1396 - 9:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آدرس لینک فایل کورل جهت ساخت لوپ 60 و 30 عنکبوتی
http://s9.picofile.com/file/8311537726/01.cdr.html

بیهوده نشین
وقت طلاست

شنبه 20 آبان1396 - 6:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید عزیز
برای فلزجو به نظر شما لوپ تخت بهتر جواب میده یا لوپ عنکبوتی یا لوپ عمودی یا لوپی که سیم کشی داخل لوله باشه مثل لوپ های یک متری و بالا تر
مرسی از پاسخگویی

دوشنبه 22 آبان1396 - 3:43pm
مدیر کل
مدیر کل

بنظر من برای لوپهای کوچکتر در مجموع حالت عنکبوتی بهتر هست. اما برای فریم های بزرگ باید از همون روش لوله و سیم پیچی معمولی استفاده کرد. دقت کنین در ساخت هر مدل کویلی اگر از سیم مناسب و نظم خوب در پیچیدن استفاده کنین نتیجه خوبی بدست میاد! بطور مثال حالت استوانه ای بخوبی عنکبوتی نیست اما اگر استوانه ای منظم با سیم لاکی رو با عنکبوتی بی نظم با سیم نامناسب مقایسه کنین قضیه برعکس در میاد!

دوشنبه 22 آبان1396 - 5:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و خسته نباشید خدمت مهندس حمید عزیز
مهندس جان من یه لوپ پنجاه سانتی معمولی با لوله آب ساختم،با وجود اینکه با حساسیت زیادی ساختمش ولی اصلا برد راضی کننده‌ای نداره.ولی یه تستی کردم لوپ عنکبوتی رو به دستگاه وصل کردم وقتی لوپ لوله‌ای رو میگرفتم روش از تقریبا یک متری میتر منفی میداد،مثل موقعی که سنس حفره داریم،با نزدیک کردن لوپ لوله‌ای میتر منفی بیشتر میشه تا تقریبا ده سانتی دیگه میتر مثبت میشه و سیمهای مسی لوپ رو سنس میکنه. بنظرتون این حالت خلأ باعث شده برد این لوپ کم بشه؟دو بار دیگه هم ساختم همین مشکل رو داشتم

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

دوشنبه 22 آبان1396 - 7:41pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون. خسته نباشین.
سنس لوپ دوم بصورت میتر منفی بدلیل معکوس شدن مغناطیس میدان و تاثیرش بر موج بازگشتی هست. این ارتباطی با سنس حفره نداره چرا که فلزیاب اثر حفره رو بلحاظ کاهش رسانایی الکتریکی در برابر زمین معمولی میتونه بصورت میتر منفی سنس کنه ولی آثار مغناطیسی مثل اثر یک سیم پیچ یا حتی آهنربا هم میتونن منجر به میتر منفی بشن. این مساله بدلیل استفاده از سیم پیچ بعنوان سنسور در همه فلزیاب ها وجود داره.
از نظر برد لوپ معمولی هر چقدر هم خوب درست بشه در حد لوپ عنکبوتی با کیفیت خوب برد نداره! اگر غیر از این بود دلیلی نداشت روشهایی مثل عنکبوتی رو توصیه کنیم. میزان تفاوت برد معمولا بین 10 تا 20 درصد هست.

دوشنبه 22 آبان1396 - 7:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از توضیحاتتون @};- مثل همیشه عالی

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

دوشنبه 22 آبان1396 - 8:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 633 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 64  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure