انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 12:17pm

پاسخ به موضوع  [ 633 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 64  بعدی
 فقط فلزجو (لوپ - ديسک) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی گرامی اما مولتی متر من akb dt9208a هست حدود 12سالی میشه که مهمون من هست و ازش راضیم و خطای خودش هم 0.8 اهم هست که از مقدار نشان داده شده کم میکنم اما کابل رابط من هم از ارجی59 استفاده کردم هم ارجی 58 هم کابل انتن کرمان و سه مدل کابل میکروفن که یکیشون خیلی باریکه ولی اهمش کمتره برای خودم هم عجیبه که چرا باید اینقدر اهم داشته باشه نکته بعدی من لوپ عنکبوتی با سیم لاکی 1 پیچیدم که اهمش با سیم رابط شده 2 اهم یعنی 2.8 نشون میده ولی اندوکتانس اون 350 میکرو هانری هست یا لوپ یک متری پیچیدم با سیم افشان 0.75 که اهمش شده 1.8 و همینجور الی اخر و مشکل اکثر این لوپا سیم رابط هست والا اهم خودشون مناسب هست شما دقیقا چه نوع و مارک سیمی رو برای رابط پیشنهاد میکنید

پنج شنبه 26 مرداد1396 - 4:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
k.irani70 نوشته است:
مرسی گرامی اما مولتی متر من akb dt9208a هست حدود 12سالی میشه که مهمون من هست و ازش راضیم و خطای خودش هم 0.8 اهم هست که از مقدار نشان داده شده کم میکنم اما کابل رابط من هم از ارجی59 استفاده کردم هم ارجی 58 هم کابل انتن کرمان و سه مدل کابل میکروفن که یکیشون خیلی باریکه ولی اهمش کمتره برای خودم هم عجیبه که چرا باید اینقدر اهم داشته باشه نکته بعدی من لوپ عنکبوتی با سیم لاکی 1 پیچیدم که اهمش با سیم رابط شده 2 اهم یعنی 2.8 نشون میده ولی اندوکتانس اون 350 میکرو هانری هست یا لوپ یک متری پیچیدم با سیم افشان 0.75 که اهمش شده 1.8 و همینجور الی اخر و مشکل اکثر این لوپا سیم رابط هست والا اهم خودشون مناسب هست شما دقیقا چه نوع و مارک سیمی رو برای رابط پیشنهاد میکنید

بنده هم از نوعی rj59تمام مس استفاده کردم که علیرقم ظاهر کت کلفتش تودومتر سه دهم اهم مقاومت داشت اما نوعی rj58بدونه فویل از تهران گرفتم که توهمون متراژ اهمش صفر بود حالا شب خونه رفتم براتون عکس میگیرم

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

جمعه 27 مرداد1396 - 4:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود گرامی و سپاس از پاسخگویی
اگر میشه عکس کابل ها رو برام بفرست در ضمن به غیر از لوازم الکترونیکی کابل RG59 رو از کدام مغازهای دیگه میشه خرید کرد چون اینجا همه RG58 شیلد دار دارن که مقاومت اون هم 100 اهمی هست

یکشنبه 29 مرداد1396 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

k.irani70 نوشته است:
درود گرامی و سپاس از پاسخگویی
اگر میشه عکس کابل ها رو برام بفرست در ضمن به غیر از لوازم الکترونیکی کابل RG59 رو از کدام مغازهای دیگه میشه خرید کرد چون اینجا همه RG58 شیلد دار دارن که مقاومت اون هم 100 اهمی هست

ببخشید دوست عزیز چند روزی نبودم اینهم چندا عکس از کابل ومدل اون ومقاومت کل پک اون با سه تا ابزار اندازه گیری کالیبره ومعتبر که حدود چهل متر هست در حالی که در انتهای کابل دو سرش رو به هم بستم واز یک سر دیگه اندازه گیری رو انجام دادم
کابل رو هم از نبش چپ درب ورودی پاساژ امجد خریدم به قیمت متری هزار تومن و واسه چندتا لوپ که استفاده کردم مشکلی نداشته وعالی جواب داده \M/

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط A.D.H1360 در چهارشنبه 1 شهریور1396 - 4:53pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 1 شهریور1396 - 4:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینهم آخریش

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 1 شهریور1396 - 4:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سپاس گرامی
اگر ما یه لوپ عنکبوتی 45 داشته باشیم که مقاومت اون 0.7 شده باشه به نظرتون برای فلزجو چیکارش کنیم که مقاومت اون بیشتر بشه

جمعه 3 شهریور1396 - 11:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

k.irani70 نوشته است:
سپاس گرامی
اگر ما یه لوپ عنکبوتی 45 داشته باشیم که مقاومت اون 0.7 شده باشه به نظرتون برای فلزجو چیکارش کنیم که مقاومت اون بیشتر بشه

باید سیمشو عوض کنی،برای این سایز لوپ سیم 0.6 جواب خوبی میده

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

شنبه 4 شهریور1396 - 7:46am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان .من میخوام یه لوپ بزرگ در حدود 1.5*1.5 درست کنم .لطفا راهنمایی بکنین که میتونم از کابل هایی که در سیم کشی تلفن یا آیفون استفاده میشه استفاده بکنم .و از چه نوع کابلی چد دور و چند متر استفاده بکنم .لطفا اسم کابل رو بگین .دوستانی که تا به حال نتیجه خوبی گرفتن راهنمایی بکنن. ^:)^

سه شنبه 7 شهریور1396 - 8:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

iran eslami نوشته است:
سلام دوستان .من میخوام یه لوپ بزرگ در حدود 1.5*1.5 درست کنم .لطفا راهنمایی بکنین که میتونم از کابل هایی که در سیم کشی تلفن یا آیفون استفاده میشه استفاده بکنم .و از چه نوع کابلی چد دور و چند متر استفاده بکنم .لطفا اسم کابل رو بگین .دوستانی که تا به حال نتیجه خوبی گرفتن راهنمایی بکنن. ^:)^

نه دوست عزیز،برای این سایز لوپ فقط از سیم افشان با روکش زخیم باید استفاده کنی.9 دور سیم 1.5 افشان جواب خوبی میده

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

چهارشنبه 8 شهریور1396 - 11:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

1426539 نوشته است:
iran eslami نوشته است:

نه دوست عزیز،برای این سایز لوپ فقط از سیم افشان با روکش زخیم باید استفاده کنی.9 دور سیم 1.5 افشان جواب خوبی میده

ممنون از راهنمایی تون.خب برای لوپ 45 از چه سیمی و چند دور استفاده کنم

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 12:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 633 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 64  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure