انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت1403 - 2:10am

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 نقش درویش و خواب در گنج یابی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد بینا لطف کنند راجع به خواب کردن و اینکه روح طرف رو پیش ملائک فرستادن و به مکان های مختلف بردن توضیح بدن.

برای من که مثل روز روشنه .اما این حقیقت رو استاد توضیح بدن بهتره ویه چیزی هم یاد میگیریم.

یکشنبه 3 شهریور1392 - 7:48pm
استاد
استاد

معین نوشته است:
اولا سلام به همه ...دوما این حرفا چیه برادر من خواب و رویا و اهل کریمه و .....هیچ با خودتون فکر کردید اگه این حرفا رو تو انجمن علمی مثل ناسا بگید چی در موردتون فکر میکنن .. :D :D :D :D :D به نظر شما چند درصد خواب و اینا تو بیشرفت علم اثر داشته :D :D :D :D

دوست من یه چیزهایی هست که اصلا با مدرک علمی قابل اثبات نیست خودم بارها با اون مواجه شدم و چون میدونم اگه بخوام دنبالش بروم رسم جهان مادی یادم میرود یا شاید به نظر افراد یه دیونه بشم بخاطر همین هم فقط نام اون را توی ذهنم حفظ میکنم و اصلا به اون امور نمیپردازم چون ما مادی هستیم و به جهان مادی تعلق داریم و غوطه ور شدن در دنیای فراتر از ماده با زندگی ما سازگاری نداره هر چند اون لذتی که داره دنبای ماده نداره . هر وقت خواستی مطمعن شوی همچنین چیزی هست من در خدمتت هستم در ضمن من هیچ اعتقادی به هیچ کس به جز خدا ندارم که یه وقت خیال پرداز یا خیالباف دینی باشم و اهل دعا و اهل اعتکاف و یا رفیق شیطان باشم ولی مطمعن باش همچنین چیزهایی وجود داره منتهی باید فکرت خیلی ازاد باشه تا بتونی اون را احساس کنی

یکشنبه 3 شهریور1392 - 8:00pm
استادیار
استادیار

اتفاقا از نظر علمی هم ثابت شده
مغز انسان دارای دو نیمکره چپ و راسته که نیمکره چپ به امور دنیوی و مادی و نیمکره راست به امور غیر مادی مرتبطه که فقط 10 درصد انسانها با استفاده از هردو نیمکره مغزشون به شیوه متعادل و میانه به تفکر میپردازن و 90 درصد بقیه بیشتر نیمکره چپشون رو مورد استفاده قرار میدن
دامنه امواج مغزی انسانها که بوسیله دستگاه الکتروآنسفالوگراف قابل اندازه گیری هست بین 1 تا 20 سیکل در ثانیه هست وتفکر دنیای مادی و فیزیکی با فرکانس امواج 20 سیکل درثانیه هست اما زمانی که ما تفکراتمون رو بر فرکانس 10 سیکل در ثانیه متمرکز میکنیم از هر دو نیمکره مغزمون بصورت متعادل استفاده میکنیم که این تفکر در این محدوده فرکانسی سرشار از امدادهای غیبی و روحی است و دانشمندان آن را سطح امواج مغزی آلفا مینامند که در زمان خواب و بیداری یا ریلکس کامل اعضای بدن ما میتونیم به این محدوده امواج که بین 7 تا 14 سیکل در ثانیه هست برسیم

یکشنبه 3 شهریور1392 - 8:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بنظرم تو این دنیا هیچی محال و غیرممکن نیست
غیرممکن غیرممکنه ;)
خودم شنیدم 1 درویشی تو اصفهان بود که اگه خاک یه منطقه رو براش میبردی بهت میگفت جنس کجاست
وضع مالی خودش توپ بود چندتا سنگ بری داره اما دیگه واسه کسی اینکارو نمیکنه :((

یکشنبه 3 شهریور1392 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان دقت کنید منظور بنده هم درویش بود نه درپیت :))

چرا که متاسفانه جمع دراپیت رو به افزایش وعرفان های کاذب و حلقه های زیادی به وجود اومده و هر کس از کناری ادعای میکنه اکثرا هم با دروغ و دغل فقط فکر این هستند که چه طوری پول در بیارند از گشنگی نمیرند.

و الا امثال (آقا نظام ) نیازی به این کارها ندارند درلحظه سنگ بی ارزش رو به الماس تبدیل میکنه با نفس قدسیش.

یکشنبه 3 شهریور1392 - 11:25pm
استادیار
استادیار

یک درویش هم در شهر گنبد بود همین کارو انجام میداد البته چند سالیه که برحمت خدا رفته :(

دوشنبه 4 شهریور1392 - 4:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
اقایون ولمون کنید توروخدا بابا اینا همش خزعبلاته نمیتونن کاری بکنن

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 4 شهریور1392 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
سلام دوستان

دم گرم زنرال جان ...باهات موافقم ...و اقایی که از نفس قدسی دیگران مینویسی من برای شخصی مثل اقا نظام ارزش قائل هستم اما دیگه اقرار خوب نیست برادر من..نفس .الماس :-? :-? :-? :-?

سه شنبه 5 شهریور1392 - 7:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معین نوشته است:
ژنرال نوشته است:
سلام دوستان

دم گرم زنرال جان ...باهات موافقم ...و اقایی که از نفس قدسی دیگران مینویسی من برای شخصی مثل اقا نظام ارزش قائل هستم اما دیگه اقرار خوب نیست برادر من..نفس .الماس :-? :-? :-? :-?

منظورت از اقرار خوب نیست چیه ؟ متوجه نشدم

سه شنبه 5 شهریور1392 - 8:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
نقش درویش و این چیزها رو نمیدنم اما بعضی از خواب ها درست هستن
مثلا پدر بزرگ من خواب دیده بود در یه جایی گنج هست اونم چند بار به پدر من
اومد گفت که برو اونجا رو بکن حتما یه چیزی هست پدر من هم به این چیزها اصلا
اعتقادی نداره نرفت من هم اون موقع کوچک بودم و نمیتونستم حفاری انجام بدم
من با خودم گفتم بعد از این که بزرگ شدم میام اینجا رو حفاری میکنم از شانس بد
هم بعداز دو سه سال یه نفری اومده بود اونجا رو کنده بود وبار رو برده بود پدر بزرگ هم اومد
گفت خواب من درست بود اونجا رو کندن و بردن وما موندیم و یه عمر افسوس

سه شنبه 5 شهریور1392 - 10:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure