انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 7:56am

پاسخ به موضوع  [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 12  بعدی
 نظر سنجی{آیا به طلسم اعتقاد دارید؟} 

لطفا یکی از گزینه ها را انتخاب کنید:
1-بله ، طلسم وجود دارد و میشود اثباتش کرد. 47%  47%  [ 100 ]
2-خیر ، وجود ندارد و اثباتی هم ندارد. 53%  53%  [ 111 ]
مجموع آرا : 211

نظر سنجی{آیا به طلسم اعتقاد دارید؟} 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان عزیز
میخوام ی موضوعی را براتون تعریف کنم که همتون طلسم بشین B-( نه نترسید کاریتون ندارم ...
آقا زیاد کشش ندم . تقریبا دو ماه پیش یکی از فامیلهای عزیزمون که با هم چند بار حفاری های مجاز داشتیم امد سراغ من که ما جایی را کندیم و به چنتا کوزه رسیدیم که من از زبون ایشون در این تاپیک نقل کردم و شرح مفصلش را میتونید اونجا بخونید
viewtopic.php?f=26&t=1084&start=850
و دوست و استاد عزیزم پارسی هم در موردش راهنمایی کردند واماااااا وقتی سکه ها رو به جناب پارسی نشون دادم گفتن ممکن اصل نباشند منم خدمت استاد عرض کردم حقیقتا من خودم توی حفاری نبودم و صحبتهای پسر فامیل عزیز رو توی این تاپیک نقل کردم این موضوع باعث شد که به کارشون شک کنم ولی چیزی بهشون نگفتم. خلاصه ما ی شب دیگه با دوستان فامیل رفتیم سره مکان حفاری شده دقیقا اون قبر را کنده بودند سنگ چین داشت پره خورده کوزه بود و..... سرتونو درد نیارم گفتن که به یک طرف راه میده که مشغول حفاری که شدیم دیدیم از زمین آسمون سنگ میاد آقا قلبمون امده بود تو پاچه شلوار میخورد رو زمین یعنی 200بار من خوردم زمین.. نمیدونید چطوری خودمونا به ماشین رسوندیم که چی جن ها حمله کردند کار طلسم داره باورتون نمیشه با اینکه میدونستم ی جای کار میلنگه ولی همه رو جن میدیدم اصلا یادم که میفته ...بیخیال...
من کلا بیخیال این مکان شدم تا اینکه چند روز بعدش گفتن بیا بریم از ی طلسم شکن دعا گرفتیم منم گفتم خیر گور مرده و زندتون من نمیاااااااااااام :-ss
خودتون برید.
خلاصه رفتندو دو روز بعدش با کلی آداب و رسوم امدن مارا بردن سر ششصدو اندی سکه تقلبی که 7 تاش توی اون کوزه در امده بودکه چی ما اینا رو از اونجا پیدا کردیم .
منم اصلا به روی خودم نیاوردم خیلی شیک مجلسی امدم بیرون گفتم نگران نباشید تا فردا پولن .
خلاصه فامیل جونا سوار ماشین کردم دم تاریکی بود بردمش تو باغمون بهش گفتم من از اون شب که رفتیم حفاری هرشب 1 ساعت جنی میشم میام اینجا که کسی منو نبینه تو اگه کار غیر ارادی من کردم نترس بیچاره چقدر ترسیده بود خلاصه آقا یهو ما جنی بشیم :ymdevil: کپ کنیم تو سره این بدبخت حالا بزن کی نزن اقا حسابی که گردگیریش کردم و سخن به اعتراف گشود و طلسم شکست جنها هم از من بیرون امدن بله دوستان تمام قبر و کوزه و طلسم و سنگ و غیره سراسر خالی بندی بود. خیلی حواستون باشه توی این کار ذهنیت بد آدما همون طلسمه که اگه یکی بخواد سره دیگری رو کلاه بزاره مطمئن باشه به چیزی نمیرسه بخدا اگه امده بودن همون اول حقیقتا میگفتن که سکه تقلبی بهشون قالب کردن حد اقل پول نقرشون زنده میشد بازم از استاد پارسی عزیز ممنونم که راهنمایی کردن پارسی جان روم نشد بیا بگم چه کلاهی داشت سرم میرفت و دم بچه های شیراز گرم که سکه تقلبی میزنند با نقره ی قدیم که از هر آزمایشی سر بلند بیرون میاد این نونها خوردن نداره این بدبختا پول وامشونا دادن جای این سکها ...

چهارشنبه 14 مرداد1393 - 1:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همگی دوستان عزیز
نمیدونم باید با چه زبونی بگم ولی اگر بشینید حساب کنید میبینید اخر خط نشستید عزراییل داره واستون دست تکون میده
طلسم 100درصد وجود داره جادو 100درصد وجود داره
ولی نمیشه توصیفش کرد
یه جورایی داری از غیر از خدا کمک میگیری و اینم مطمعا باشید که هرکسی به خواد کسی رو طلسم کنه فقط با خوندن یه عبارت حالا هرچی هم که درست باشه عمل نمیکنه باید با شیاطین در ارطباط باشه پس مسلمان نیست به هیچ وجه
اگر خودتون بخواهید واسه خودتون انجام بدید برعکس عمل میکنه
حتما در این مورد که ما از کجا اومدیم به کجا خواهیم رفت هدف افرینشمون چی بوده برسی کنید
شما کل این جهان سیاره هارو کوچیک کنید تصور کنید داخل یه قوطی نوشابه هست چند نفرم دارند به داخلش نگاه میکنندماداخل این قوطی هستیم اگر بخواییم هم نمیتونیم بفهمیم بیرون چه خبره
به نظر شما خداوند از اینده ما خبر داره؟
دوستان طلسم جابه جایی که دوتا تیکه سکه زیر زمین جابه جا بشه که هیچی نیست راست یا دروغ کنار اینهمه شگفتی اصلا جای تعجب نداره
شما هارو اگر با همین اطلاعاتتون برگردونند به چندین قرن پیش چه چیزی از خودتون دارید میگید ما یه گوشی داشتیم فلان کارو میکرد یه ماشین داشتیم و... چیز های دیگه ولی اینا همش تعریفه اگر بهتون بگن خب اینایی که گفتی درستش کن دست به سینه میمونید یه کمی تحقیق کنید بد نیستا
سعی کنید دست خالی از این دنیا نرید
فکر میکنید اهرام با طلسم چقدر در ارتباط هست اون زمان طرف بیکار نبوده بیاد یه همچین چیزی درست کنه که یه هدف بزرگی پشتش بوده یه علم بزرگی پشتش بوده
ببخشید سرتون درد اوردم یه کم حالمون گرفته بود :ymsigh:
موفق باشید

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 16 مرداد1393 - 1:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

believe.me نوشته است:
سلام دوستان عزیز
میخوام ی موضوعی را براتون تعریف کنم که همتون طلسم بشین B-( نه نترسید کاریتون ندارم ...
آقا زیاد کشش ندم . تقریبا دو ماه پیش یکی از فامیلهای عزیزمون که با هم چند بار حفاری های مجاز داشتیم امد سراغ من که ما جایی را کندیم و به چنتا کوزه رسیدیم که من از زبون ایشون در این تاپیک نقل کردم و شرح مفصلش را میتونید اونجا بخونید
viewtopic.php?f=26&t=1084&start=850
و دوست و استاد عزیزم پارسی هم در موردش راهنمایی کردند واماااااا وقتی سکه ها رو به جناب پارسی نشون دادم گفتن ممکن اصل نباشند منم خدمت استاد عرض کردم حقیقتا من خودم توی حفاری نبودم و صحبتهای پسر فامیل عزیز رو توی این تاپیک نقل کردم این موضوع باعث شد که به کارشون شک کنم ولی چیزی بهشون نگفتم. خلاصه ما ی شب دیگه با دوستان فامیل رفتیم سره مکان حفاری شده دقیقا اون قبر را کنده بودند سنگ چین داشت پره خورده کوزه بود و..... سرتونو درد نیارم گفتن که به یک طرف راه میده که مشغول حفاری که شدیم دیدیم از زمین آسمون سنگ میاد آقا قلبمون امده بود تو پاچه شلوار میخورد رو زمین یعنی 200بار من خوردم زمین.. نمیدونید چطوری خودمونا به ماشین رسوندیم که چی جن ها حمله کردند کار طلسم داره باورتون نمیشه با اینکه میدونستم ی جای کار میلنگه ولی همه رو جن میدیدم اصلا یادم که میفته ...بیخیال...
من کلا بیخیال این مکان شدم تا اینکه چند روز بعدش گفتن بیا بریم از ی طلسم شکن دعا گرفتیم منم گفتم خیر گور مرده و زندتون من نمیاااااااااااام :-ss
خودتون برید.
خلاصه رفتندو دو روز بعدش با کلی آداب و رسوم امدن مارا بردن سر ششصدو اندی سکه تقلبی که 7 تاش توی اون کوزه در امده بودکه چی ما اینا رو از اونجا پیدا کردیم .
منم اصلا به روی خودم نیاوردم خیلی شیک مجلسی امدم بیرون گفتم نگران نباشید تا فردا پولن .
خلاصه فامیل جونا سوار ماشین کردم دم تاریکی بود بردمش تو باغمون بهش گفتم من از اون شب که رفتیم حفاری هرشب 1 ساعت جنی میشم میام اینجا که کسی منو نبینه تو اگه کار غیر ارادی من کردم نترس بیچاره چقدر ترسیده بود خلاصه آقا یهو ما جنی بشیم :ymdevil: کپ کنیم تو سره این بدبخت حالا بزن کی نزن اقا حسابی که گردگیریش کردم و سخن به اعتراف گشود و طلسم شکست جنها هم از من بیرون امدن بله دوستان تمام قبر و کوزه و طلسم و سنگ و غیره سراسر خالی بندی بود. خیلی حواستون باشه توی این کار ذهنیت بد آدما همون طلسمه که اگه یکی بخواد سره دیگری رو کلاه بزاره مطمئن باشه به چیزی نمیرسه بخدا اگه امده بودن همون اول حقیقتا میگفتن که سکه تقلبی بهشون قالب کردن حد اقل پول نقرشون زنده میشد بازم از استاد پارسی عزیز ممنونم که راهنمایی کردن پارسی جان روم نشد بیا بگم چه کلاهی داشت سرم میرفت و دم بچه های شیراز گرم که سکه تقلبی میزنند با نقره ی قدیم که از هر آزمایشی سر بلند بیرون میاد این نونها خوردن نداره این بدبختا پول وامشونا دادن جای این سکها ...

سلام دوست من
چشمها را باید شست
جور دیگر باید دید
گاهی اگر فکر کنیم که مثلا در عصر تکنولوژی هستیم نه در قرون وسطی بدنیست
موفق باشید

جمعه 17 مرداد1393 - 11:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول یک نفر که از کسی که جنس یافته در قدیم:
ایشان میگفت اون کس طبق نسخه ای که از دیگری گرفته و همون دیگری گفته 6 تا کوزه پر در فلان نقطه هست نحوه قرار گیری و متراژ و اتاق را گفته و همون شخص دیگری طلسمدان و نسخه دار و از اینجور آدما بوده خلاصه این شخص با عده ای میروند و آنجا را می کنند طبق گفته دیگری ایتقدر حفاری فلان سنگ فلان مسیر چند متر طونل میرسند به اتاق و بعد از خالی کردن خاک اتاق طبق نسخه می دانستند که مثلا در نیم متری بغل این دستم باید یکی از کوزه ها باشه خاک را خالی کرده میبینند میبینند هیچ کوزه ای نیست و جای کوزه ها کاملا قابل رویت است مثل اینه همین الان کوزه را کسی برداشته هر چی هم فکر میکنند قبل از ما کسی اینجا را کنده میبینند نه درب این اتاق کاملا بسته بوده امکان نداشته دستکاری شده باشه چون طبق توضیحات نسخه بوده بعدا زنگ میزنند به اونی که داننده اینکار و طلسمدان بوده اونهم به کتاب های طلسم و جادویی و انجام کار هایی به اینها میگه جنس جا به جا شده اینها باور نمیکنند . مثل ماها. داننده میگه به این علت جابجا شده که در میان شما یکیتون در قلبش پلیدی داشته یا مثلا قصد خیانت داشته یا نامرد بوده یا نسبت به دیگر حفاران کوچکترین دشمنی داشته. اینها و خود فرد نامرد و یا پلید قلب متوحه میشه و قبول میکنه و دست میکشه از بدیها و اون شخص مستقر در تهران طلسمدان به آنها میگه که دفینه از آنجا جابجا شده و برید حیاط فلان آدم در روستا یه سنگی در حیاط همیشگی او شخص به طور عادی و معمولی قسمتیش دیده میشه برش دارید زیرش شش کوزه گذاشته شده واینها مورد تمسخر صاحب حیاط میشوند بالاخره بعد از کندن شش کوزه را از زیر سنگ در می آورند حیرت زده میشند و الان به گفته اون شخص همه چی دارند و خانه اش در نزدیکی فلانجا هست و اون وقتا میامده پیش من و .. خودش می گفته که فلان جا همه چیز دارم از چشمهاش اشک جاری میشده هنگام تعریف این داستان.

همیشه امید داشته باش

چهارشنبه 21 مرداد1393 - 1:11am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

delta2014 نوشته است:
نقل قول یک نفر که از کسی که جنس یافته در قدیم:
ایشان میگفت اون کس طبق نسخه ای که از دیگری گرفته و همون دیگری گفته 6 تا کوزه پر در فلان نقطه هست نحوه قرار گیری و متراژ و اتاق را گفته و همون شخص دیگری طلسمدان و نسخه دار و از اینجور آدما بوده خلاصه این شخص با عده ای میروند و آنجا را می کنند طبق گفته دیگری ایتقدر حفاری فلان سنگ فلان مسیر چند متر طونل میرسند به اتاق و بعد از خالی کردن خاک اتاق طبق نسخه می دانستند که مثلا در نیم متری بغل این دستم باید یکی از کوزه ها باشه خاک را خالی کرده میبینند میبینند هیچ کوزه ای نیست و جای کوزه ها کاملا قابل رویت است مثل اینه همین الان کوزه را کسی برداشته هر چی هم فکر میکنند قبل از ما کسی اینجا را کنده میبینند نه درب این اتاق کاملا بسته بوده امکان نداشته دستکاری شده باشه چون طبق توضیحات نسخه بوده بعدا زنگ میزنند به اونی که داننده اینکار و طلسمدان بوده اونهم به کتاب های طلسم و جادویی و انجام کار هایی به اینها میگه جنس جا به جا شده اینها باور نمیکنند . مثل ماها. داننده میگه به این علت جابجا شده که در میان شما یکیتون در قلبش پلیدی داشته یا مثلا قصد خیانت داشته یا نامرد بوده یا نسبت به دیگر حفاران کوچکترین دشمنی داشته. اینها و خود فرد نامرد و یا پلید قلب متوحه میشه و قبول میکنه و دست میکشه از بدیها و اون شخص مستقر در تهران طلسمدان به آنها میگه که دفینه از آنجا جابجا شده و برید حیاط فلان آدم در روستا یه سنگی در حیاط همیشگی او شخص به طور عادی و معمولی قسمتیش دیده میشه برش دارید زیرش شش کوزه گذاشته شده واینها مورد تمسخر صاحب حیاط میشوند بالاخره بعد از کندن شش کوزه را از زیر سنگ در می آورند حیرت زده میشند و الان به گفته اون شخص همه چی دارند و خانه اش در نزدیکی فلانجا هست و اون وقتا میامده پیش من و .. خودش می گفته که فلان جا همه چیز دارم از چشمهاش اشک جاری میشده هنگام تعریف این داستان.

سلام
تصدیق میشود.

چهارشنبه 22 مرداد1393 - 9:47am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان راستش من اعتقاد ندارم به این چیزا ولی اجنه و جادو رو قبول دارم...
بگذریم یه اقایی بود میومد دستگاه میزد هر جارو تایید میکرد بچه ها میکندن میدیدن چیزی نیست بیچاره واسه این که ضایع نشه میگفت اینجا طلسم داره مال جابه جا میشه :)) :)) :)) نه یک بار یک نفر بلکه دها نفر بخاطر خطای خودشون یادستگاه مجبور به گفتن این چیزا میشن به نظر من ادم باید یه کم شهامت داشته باشه راستشو بگه نه این که همه چیزو ربط بده به طلسمو این جور چیزا [-X

چهارشنبه 22 مرداد1393 - 1:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
اینو بخون و یه یا علی بگو برو جلو نترس

ﺍﻟﻠَّﻬُﻢَّ ﺭَﺏَّ ﻣُﻮﺳَﯽ ﻭَ ﺧَﺎﺻَّﻪُ ﺑِﮑَﻠَﺎﻣِﻪِ ﻭَ ﻫَﺎﺯِﻡَ ﻣَﻦْ ﮐَﺎﺩَﻩُ ﺑِﺴِﺤْﺮِﻩِ ﺑِﻌَﺼَﺎﻩُ ﻭَ ﻣُﻌِﯿﺪَﻫَﺎ ﺑَﻌْﺪَ ﺍﻟْﻌَﻮْﺩِ ﺛُﻌْﺒَﺎﻧﺎً ﻭَ ﻣُﻠَﻘِّﻔَﻬَﺎ ﺇِﻓْﮏَ ﺃَﻫْﻞِ ﺍﻟْﺈِﻓْﮏِ ﻭَ ﻣُﻔْﺴِﺪَ ﻋَﻤَﻞِ ﺍﻟﺴَّﺎﺣِﺮِﯾﻦَ ﻭَ ﻣُﺒْﻄِﻞَ ﮐَﯿْﺪِ ﺃَﻫْﻞِ ﺍﻟْﻔَﺴَﺎﺩِ ﻣَﻦْ ﮐَﺎﺩَﻧِﯽ ﺑِﺴِﺤْﺮٍ ﺃَﻭْ ﺑِﻀُﺮٍّ ﻋَﺎﻣِﺪﺍً ﺃَﻭْ ﻏَﯿْﺮَ ﻋَﺎﻣِﺪٍ ﺃَﻋْﻠَﻤُﻪُ ﺃَﻭْ ﻟَﺎ ﺃَﻋْﻠَﻤُﻪُ ﻭَ ﺃَﺧَﺎﻓُﻪُ ﺃَﻭْ ﻟَﺎ ﺃَﺧَﺎﻓُﻪُ ﻓَﺎﻗْﻄَﻊْ ﻣِﻦْ ﺃَﺳْﺒَﺎﺏِ ﺍﻟﺴَّﻤَﺎﻭَﺍﺕِ ﻋَﻤَﻠَﻪُ ﺣَﺘَّﯽ ﺗُﺮْﺟِﻌَﻪُ ﻋَﻨِّﯽ ﻏَﯿْﺮَ ﻧَﺎﻓِﺬٍ ﻭَ ﻟَﺎ ﺿَﺎﺭٍّ ﻟِﯽ ﻭَ ﻟَﺎ ﺷَﺎﻣِﺖٍ ﺑِﯽ ﺇِﻧِّﯽ ﺃَﺩْﺭَﺃُ ﺑِﻌَﻈَﻤَﺘِﮏَ ﻓِﯽ ﻧُﺤُﻮﺭِ ﺍﻟْﺄَﻋْﺪَﺍﺀِ ﻓَﮑُﻦْ ﻟِﯽ ﻣِﻨْﻬُﻢْ ﻣُﺪَﺍﻓِﻌﺎً ﺃَﺣْﺴَﻦَ ﻣُﺪَﺍﻓَﻌَﺔٍ ﻭَ ﺃَﺗَﻤَّﻬَﺎ ﯾَﺎ ﮐَﺮِﯾﻢ

چهارشنبه 22 مرداد1393 - 2:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

reza68 نوشته است:

ﺍﻟﻠَّﻬُﻢَّ ﺭَﺏَّ ﻣُﻮﺳَﯽ ﻭَ ﺧَﺎﺻَّﻪُ ﺑِﮑَﻠَﺎﻣِﻪِ ﻭَ ﻫَﺎﺯِﻡَ ﻣَﻦْ ﮐَﺎﺩَﻩُ ﺑِﺴِﺤْﺮِﻩِ ﺑِﻌَﺼَﺎﻩُ ﻭَ ﻣُﻌِﯿﺪَﻫَﺎ ﺑَﻌْﺪَ ﺍﻟْﻌَﻮْﺩِ ﺛُﻌْﺒَﺎﻧﺎً ﻭَ ﻣُﻠَﻘِّﻔَﻬَﺎ ﺇِﻓْﮏَ ﺃَﻫْﻞِ ﺍﻟْﺈِﻓْﮏِ ﻭَ ﻣُﻔْﺴِﺪَ ﻋَﻤَﻞِ ﺍﻟﺴَّﺎﺣِﺮِﯾﻦَ ﻭَ ﻣُﺒْﻄِﻞَ ﮐَﯿْﺪِ ﺃَﻫْﻞِ ﺍﻟْﻔَﺴَﺎﺩِ ﻣَﻦْ ﮐَﺎﺩَﻧِﯽ ﺑِﺴِﺤْﺮٍ ﺃَﻭْ ﺑِﻀُﺮٍّ ﻋَﺎﻣِﺪﺍً ﺃَﻭْ ﻏَﯿْﺮَ ﻋَﺎﻣِﺪٍ ﺃَﻋْﻠَﻤُﻪُ ﺃَﻭْ ﻟَﺎ ﺃَﻋْﻠَﻤُﻪُ ﻭَ ﺃَﺧَﺎﻓُﻪُ ﺃَﻭْ ﻟَﺎ ﺃَﺧَﺎﻓُﻪُ ﻓَﺎﻗْﻄَﻊْ ﻣِﻦْ ﺃَﺳْﺒَﺎﺏِ ﺍﻟﺴَّﻤَﺎﻭَﺍﺕِ ﻋَﻤَﻠَﻪُ ﺣَﺘَّﯽ ﺗُﺮْﺟِﻌَﻪُ ﻋَﻨِّﯽ ﻏَﯿْﺮَ ﻧَﺎﻓِﺬٍ ﻭَ ﻟَﺎ ﺿَﺎﺭٍّ ﻟِﯽ ﻭَ ﻟَﺎ ﺷَﺎﻣِﺖٍ ﺑِﯽ ﺇِﻧِّﯽ ﺃَﺩْﺭَﺃُ ﺑِﻌَﻈَﻤَﺘِﮏَ ﻓِﯽ ﻧُﺤُﻮﺭِ ﺍﻟْﺄَﻋْﺪَﺍﺀِ ﻓَﮑُﻦْ ﻟِﯽ ﻣِﻨْﻬُﻢْ ﻣُﺪَﺍﻓِﻌﺎً ﺃَﺣْﺴَﻦَ ﻣُﺪَﺍﻓَﻌَﺔٍ ﻭَ ﺃَﺗَﻤَّﻬَﺎ ﯾَﺎ ﮐَﺮِﯾﻢ

اقا رضا این چیه...ترجمش چی میشه به فارسی :-?

چهارشنبه 22 مرداد1393 - 2:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
ali.m نوشته است:
reza68 نوشته است:

اقا رضا این چیه...ترجمش چی میشه به فارسی :-?

خداوند باری تعالی به حضرت محمد میفرماید:
ﺍﯼ ﻣﺤﻤﺪ، ﺳﺤﺮ ﻭ ﺟﺎﺩﻭ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﻗﺪﯾﻢ
ﻫﺴﺖ، ﺍﯾﻦ ﺳﺤﺮ ﻭ ﺟﺎﺩﻭ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﻭ ﺑﻪ
ﮐﺴﯽ ﺿﺮﺭ ﺑﺮﺳﺎﻧﺪ ﻣﮕﺮ ﺑﺎ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻣﻦ. ﭘﺲ ﻫﺮ ﮐﺲ ﻣﯽ
ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺍﺯ ﺷﺮ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭ ﺍﻣﻦ ﻭ ﺍﻣﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﮕﻮﯾﺪ.
.
.
.
.

ترجمه متن عربی بالا:
ﺍﯼ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻣﻮﺳﯽ ﮐﻪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺑﻪ ﺗﮑﻠﻢ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ
ﮐﺮﺩﯼ ﻭ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺳﺘﻨﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭ ﺳﺤﺮ
ﮐﻨﻨﺪ ﺑﺎ ﻋﺼﺎﯾﺶ ﻣﻐﻠﻮﺏ ﻧﻤﻮﺩﯼ ﻭ ﺁﻥ ﻋﺼﺎ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺍﮊﺩﻫﺎ
ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻋﺼﺎ ﮐﺮﺩﯼ ﻭ ﻫﻤﻪ ﺍﻫﻞ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﻭ ﺑﻬﺘﺎﻥ
ﺭﺍ ﺭﺳﻮﺍ ﻧﻤﻮﺩﯼ. ﺍﯼ ﺧﺮﺍﺏ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺳﺎﺣﺮﺍﻥ ﻭ
ﺑﺎﻃﻞ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﻣﮑﺮ ﺍﻫﻞ ﻓﺴﺎﺩ، ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ
ﺑﻮﺳﯿﻠﻪ ﺳﺤﺮ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻧﺰﺫﯾﮏ ﺷﻮﺩ ﻭ ﯾﺎ ﺿﺮﺭ ﺑﻪ ﻣﻦ
ﺑﺮﺳﺎﻧﺪ ﺧﻮﺍﻩ ﻣﻦ ﺁﻧﻬﺎ ﺁﮔﺎﻩ ﺑﺎﺷﻢ ﯾﺎ ﻧﺒﺎﺷﻢ ﻭ ﺧﻮﺍﻩ
ﺑﺘﺮﺳﻢ ﯾﺎ ﻧﺘﺮﺳﻢ ﺑﻮﺳﯿﻠﻪ ﺍﺳﺒﺎﺏ ﺁﺳﻤﺎﻧﯽ، ﻋﻠﻢ ﺁﻥ ﺳﺎﺣﺮ
ﻭ ﺟﺎﺩﻭﮔﺮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻗﻄﻊ ﮐﻦ ﺗﺎ ﺑﺪﻭﻥ ﺿﺮﺭ ﻭ ﺧﺴﺮﺍﻥ
ﺍﺯ ﻣﻦ ﺩﻭﺭ ﺷﻮﻧﺪ .ﺯﯾﺮﺍ ﻣﻦ ﺑﻪ ﻋﻈﻤﺖ ﺗﻮ ﺩﺭ ﺟﻠﻮ ﮔﯿﺮﯼ
ﺍﺯ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ ﭘﻨﺎﻩ ﻣﯽ ﺑﺮﻡ ﭘﺲ ﺗﻮ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺮﺍﯾﻢ
ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻭ ﮐﺎﻣﻠﺘﺮﯾﻦ ﻣﺪﺍﻓﻌﻬﺎ ﺑﺎﺵ ﻭ ﺍﯾﻦ ﻟﻄﻒ ﺭﺍ ﺩﺭ
ﺑﺎﺭﻩ ﺍﻡ ﺗﻤﺎﻡ ﮐﻦ ﺍﯼ ﮐﺮﯾﻢ.
ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺍﻡ ﺍﯾﻦ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺭﺍ ﺑﮕﻮﯾﺪ، ﻫﯿﭻ ﺳﺎﺣﺮﯼ
ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺿﺮﺭ ﺑﺮﺳﺎﻧﺪ ﻭ ﻫﯿﭻ ﺟﻨﯽ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ
ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺘﺮﺳﺎﻧﺪ

چهارشنبه 22 مرداد1393 - 3:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
دوستان عزیز هر طلسمی راه باطل کردن خودشو داره که حتی ممکنه فقط یه کلمه باشه که باید به تعداد مشخص بخونن و دعای بالا ربطی به طلسم دفینه نداره بلکه از زبان مولا علی ع اگر کسی از طلسمی که توسط انسانی در حال انجامه بترسد دعای فوق را خوانده تا ضرری به او نرسد حالا برای طلسم دفینه اگر از قرآن هم لباس بدوزی تنت کنی باز میزنه حالا حساب خودتونو کنید!

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 22 مرداد1393 - 10:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure