انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 2:31am

پاسخ به موضوع  [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 12  بعدی
 نظر سنجی{آیا به طلسم اعتقاد دارید؟} 

لطفا یکی از گزینه ها را انتخاب کنید:
1-بله ، طلسم وجود دارد و میشود اثباتش کرد. 47%  47%  [ 100 ]
2-خیر ، وجود ندارد و اثباتی هم ندارد. 53%  53%  [ 111 ]
مجموع آرا : 211

نظر سنجی{آیا به طلسم اعتقاد دارید؟} 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوستان بنظر من بحث رو نباید اعتقادی کرد! بحثهای غیر مستدل هیچوقت به نتیجه نمیرسن. هر کسی برای قبول کردن یا نکردن طلسم حتما استدلالی داره. ولی گرفتن عکس و فیلم هم بنظرم خیلی مشکله! چون شخصی که بخواد طلسم رو ببینه دچار ترس و حالتی میشه که گرفتن عکس و فیلم در اون حالت منطقی بنظر نمیاد!
بنده خودم چیزی بعنوان طلسم ندیدم! ولی 3 مورد مشخص از شنیده هایی که برام معتبر هستن رو عرض میکنم.
سالها پیش که ما دنبال فلزیابی بودیم یکی از دوستان که با اکیپ خاصی کار میکرد و خودش و همه اکیپش در واقع بسیجی و اطلاعاتی بودن طبق نسخه و البته بهمراه چندین دستگاه رفتن جایی حوالی دامغان. ظاهرا مورد داخل غاری بود و همه چیز هم درست بود. ولی عین چند نفر میگفتن تا میخوایم به قسمتی از غار که هدف هست نزدیک بشیم نیروی عجیب و بسیار قوی ما رو به سمت بیرون غار هل میده! بارها هم تلاش کردن و هر بار بدتر از بار قبل و اصلا موفق نشدن کاری صورت بدن!
مورد دیگه زمینی در حوالی یزد بود که دوست ما خودش میدونست دفینه ای در نقطه ای مشخص از زمین توسط اجدادش گذاشته شده. هر کسی هم که میخواست اونجا رو کلنگ بزنه به نوعی دچار حالت ضعف میشد که دیگه توان بلند کردن کلنگ رو از دست میداد!
مورد دیگه ای که توسط بچه های انجمن بوده بوسیله همین ردیاب انجمن جایی شناسایی شد که دوست عزیز ما تشریف میبرن برای حفاری. هر بار که میخوان شروع بکنن طوفان عجیبی از شن به راه میفته که کلا امکان حفاری رو از بین میبره! ایشون میگفتن اصلا ما نمیدونیم این طوفان و شن ها یهو از کجا میان! :D
بهرحال این شنیده های من در این مورد بوده و نمیدونم ارتباطش با طلسم تا چه حد هست اما در مورد نقلهایی که عرض کردم مطمئن هستم.

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 2:41am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوستان بنظر من بحث رو نباید اعتقادی کرد! بحثهای غیر مستدل هیچوقت به نتیجه نمیرسن. هر کسی برای قبول کردن یا نکردن طلسم حتما استدلالی داره. ولی گرفتن عکس و فیلم هم بنظرم خیلی مشکله! چون شخصی که بخواد طلسم رو ببینه دچار ترس و حالتی میشه که گرفتن عکس و فیلم در اون حالت منطقی بنظر نمیاد!
بنده خودم چیزی بعنوان طلسم ندیدم! ولی 3 مورد مشخص از شنیده هایی که برام معتبر هستن رو عرض میکنم.
سالها پیش که ما دنبال فلزیابی بودیم یکی از دوستان که با اکیپ خاصی کار میکرد و خودش و همه اکیپش در واقع بسیجی و اطلاعاتی بودن طبق نسخه و البته بهمراه چندین دستگاه رفتن جایی حوالی دامغان. ظاهرا مورد داخل غاری بود و همه چیز هم درست بود. ولی عین چند نفر میگفتن تا میخوایم به قسمتی از غار که هدف هست نزدیک بشیم نیروی عجیب و بسیار قوی ما رو به سمت بیرون غار هل میده! بارها هم تلاش کردن و هر بار بدتر از بار قبل و اصلا موفق نشدن کاری صورت بدن!
مورد دیگه زمینی در حوالی یزد بود که دوست ما خودش میدونست دفینه ای در نقطه ای مشخص از زمین توسط اجدادش گذاشته شده. هر کسی هم که میخواست اونجا رو کلنگ بزنه به نوعی دچار حالت ضعف میشد که دیگه توان بلند کردن کلنگ رو از دست میداد!
مورد دیگه ای که توسط بچه های انجمن بوده بوسیله همین ردیاب انجمن جایی شناسایی شد که دوست عزیز ما تشریف میبرن برای حفاری. هر بار که میخوان شروع بکنن طوفان عجیبی از شن به راه میفته که کلا امکان حفاری رو از بین میبره! ایشون میگفتن اصلا ما نمیدونیم این طوفان و شن ها یهو از کجا میان! :D
بهرحال این شنیده های من در این مورد بوده و نمیدونم ارتباطش با طلسم تا چه حد هست اما در مورد نقلهایی که عرض کردم مطمئن هستم.

سلام مهندس :ymhug:
ما در نظر داریم که اینجا سر این موضوع بحثهایی بشه تا بالاخره با توجه به بحثها بشه یه نتیجه ای گرفت :-? .یه چیز که نمیتونه وجود داشته باشه و در حین حال وجود نداشته باشه.بالاخره هر چیزی یه اثبات و دلیلی داره دیگه
مثلا در مورد این سه مورد که فرمودید میشه برای مورد اول گفت که یه نیرو ای مثل فشار هوا این کار رو بکنه(اگه دقت کنید توی غار هم هست.پس امکانش هست)
در مورد دوم میشه گفت که اونجا یه گازی چیزی تعبیه شده باشه(میشه با ماسک امتحان کرد و یا کلا با استفاده از بیل مکانیکی هم حفاری کرد)
در مورد سوم میشه شنها جایی تعبیه شده باشن

در مورد اول و دوم که نمیشه فیلمی تهیه کرد
اما مورد سوم رو میشه.چون نه خسارتی به بار میاره و نه ضرری داره.بارها و بارها هم میتونه اتفاق بیوفته.آدم هم فقط بار اول ازش میترسه

حالا این سه مورد رو میشه یه جوری توجیح کرد.تو هر سه تاش یه نیروی فیزیکی و یا شیمیایی وجود داره
ولی آیا میشه یه صندوق از زیر خاک جابه جا بشه بدون اینکه خاکهای اطرافش حرکت کنن؟(این مورد رو دوستان معتقد خیلی قبول دارن)
و یا اینکه با رسیدن به بار یه موجود(جدای از موارد تخیل) ظاهر بشه و به آدم حمله کنه و آدم رو بکشه؟
همه طلسمها که ترسناک نیستن.بعضیهاشون رو مثلا میگن تا دست میزنی یه موجود جلوت رو میگیره و فقط همین.نه حمله میکنه نه هیچی (ممکنه تخیل زاده مواد شیمیایی هم باشه که اونموقع نیازی به اثبات نداره.یه جور مواد روان گردانه که امروزه هم تا دلتون بخواد تو بازار هست)
آیا نمیشه از این موارد فیلمی تهیه کرد؟ والا من که باشم فوری گوشیم رو در میارم و فیلم میگیرم.مردم از در و دیوار فیلم تهیه میکنن.از چیزهایی که حتی ارزش شارژ مصرف شده هنگام فیلم برداری رو هم نداره
در نتیجه به نظر بنده فیلم برداری از یه چیزی که بهش میگن طلسم امکان پذیر و راحته.فقط به دلایلی کسی نمیخواد که فیلم بگیره.دلایلی که واسه کسانی که فعلا به طلسم معتقد نیستن کاملا نامعلومن

پنج شنبه 3 مرداد1392 - 4:27am
استاد
استاد

سلام
کلا من به این نتیجه رسیده ام که همه چیز وجود داره و امکانش هست
گروهی هستند که به خاطر ترس خیالاتی به اونها دست میده که در عمل برای اونها به واقعیت تبدیل میشه و مثل معروف اون هم که میگه از هر چی ترسیدی سرت در میاد همیشه بوده و هست و واقعیت دارد
گروهی هستند که حالتهای روانی خاصی دارند که به نوعی این انرزیهای منفی یا مثبت را درک میکنند حالا یا در خواب یا در بیداری
گروهی هستند که کنترل براینگونه چیزها و نیروها دارند و میتوانند دخل یا تصرفی در اون کنند که این گروه هم از چاکراهای بدنشون استفاده میکنند
گروهی هستند که از عالم بالا به اونها خبرهای میدهند که در حالت خلسه به اونها الهام میشه و گروهایی هم در حالت بیداری به اونه الهام میشه من نمونه اش را به چشم خود دیده لم
گروهی هم هستند که بسیلر عاقل هستند و قدرت پیش بینی اینده را با توجه به معیارهای موجود میتوانند حدس بزنند البته در زمینه مادیات و سیاست بیشتر تبحر دارند چون داری قانون تقریبا مشخص شد های هستند

پنج شنبه 3 مرداد1392 - 9:46am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان وقت همه بخیر
ببینید گروهی که برای حفاری میرن جایی قطعا با هول و هراس و در خفا برا این کار میرن و سعی میکنن وسایلی که میبرن تابلو نشه حالا شما بیا یه دوربین هم با خودت ببر و جلو چشم همه پنهونش کن.
من خودم خاطرات زیادی از این مسائل دارم که تلخ و شیرینه و حتی تا 10 سال پیش بیشتر جاها و تجربیاتی که از همه چیز داشتم رو مستند فیلم میگرفتم و بعد مینشستم و بازبینی و تحلیلش میکردم .
حالا یه خاطره کوچیک عرض کنم:
سالها پیش با گروهی برای حفاری رفتیم باغ یکی از دوستان و جندروزی مشغول شدیم که متوجه شدیم اتفاقات عجیب و مشکوکی دوروبرمون اتفاق میافته.
بهرحال روز بعد من دوربین و سه پایه و ... رو هم باخودم بردم و موقع شب که خواستیم کار کنیم روشن کردم.
بعد از کمی برای استراحت روفتیم خونه باغ و گفتم نگاهی به فیلم بندازم که دیدم اصلا فیلمی نگرفته . گفتم شاید اشتباه از من بوده و دوباره بردیم برای فیلمبرداری و دوربین رو روشن کردم و بعد از جنددقیقه سرزدم دیدم خاموشه. هی من روشن میکرد و هی خاموش میشد. بازم رفتیم خونه باغ روشن کردم دیدم کار میکنه ولی تا میرفتیم بیرون سرکار دیگه قطع میشد و...
خواستم عرض کنم که گاهی اوقات اصلا شرایط مهیا نمیشه که کاری بتونی بکنی یا فیلمی بگیری.
یاعلی مدد --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 3 مرداد1392 - 1:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این مورد رو یکی از دوستان نزدیک تعریف کرد که یه بار در مورد دستگاه اتفاق افتاده بود که اصلا روشن نمیشد :)) مهدی جان شما که میگی فیلم بگیرید...اول اینکه چند بار گفته شده که هر جا میری طلسم نیست...شاید 100 نفر بار در بیارن و به چیزی بر نخورن حتی گنجهای بزرگ.نمونه خوبش گنج غار کلماکره.دیگه از اون بزرگتر بوده چیزی؟؟؟؟..بعضی از زیرخاکی ها..خیلی کم اتفاق میفته که به دلایلی روش طلسم گذاشته میشده....این دوستانیکه میان میگن قوچ دیدیم و اژده ها دیدیم حالا من فرض بر راست بودن میزام ولی خودت شما قضاوت کن اخه قوچ یهو از کجا پیداش میشه تا جنس رو برداری.بعد شما هم ازش میخوای فیلم بگیره.اینا همش حاصل توهمات هست ودیگر هیچ....در مورد اون بنده خداییی که گفت تا بر میداریم یه قوچ طاهر میشه و وقتی میزایمش میره منم با پارسی موافقم که همون بر اساس وزن جنس کار میکنه و یه مجسمه یا چیزی نمایان میشه...این در مورد تله ها هم صدق میکنه که بعضی از قطعه ها هستن که اگر دست بهشون بزنی یا در بسته میشه یا کلا همه چیز میریزه به هم و هر کسی نمیدونه و اطلاعاتی نداره میگه طلسم بود..

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

پنج شنبه 3 مرداد1392 - 4:30pm
استاد
استاد

حالا یه خاطره را ما هم بگیم در یک محل بچه ها با لودر دلشتن یه تپه را صاف میکردن که یه گوسفند ظاهر میشه همه اونها هم میبینند که گوسفند هست از ثضا یکی از بچه ها هوس گوشت کرد همون لحظه و خنجری برداشت و توی تاریکی دنبال گوسفند حدود 200 متری رفت تا اون را گم کرد باز گوسفند اومد کنار لودر که داشت کار میکرد مجددا دنبال اون میره که بگیردش و باز اون را در تاریکی گم میکند و باز بر میگردد و باز میبیند که گوسفند کنار لودر ایستاده که دیگه بچه ها مطمعن میشوند غول بیابون هست و کار خودشون را میکنند و گوسفند هم اونجا بوده و نگاهشون میکرده و بچه ها هر چند دقیقه ای با سنگ اون را برای سرگرمی هدف گیری میکردن و اتفاقا هیچ سنگی هم به گوسفند نمی گرفت و با روشن شدن هوا غول اونها را رها میکنه

پنج شنبه 3 مرداد1392 - 6:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنده به طلسم اعتقاد دارم چون دیدم بشخصه
یه داستان کبسیار مفصله ولی من خلاصش میکنم که برای خودم اتفاق افتاد
من حدودا 14 روز در یک منطقه کار کردم که بیشتر از 2 ساعت نمیشه فعالیت داشت چرا؟ چون دقیقا بعد از یک ساعتوچهلو پنج دقیقه سروکله دوتا چرا از سر تپه پیدا میشه القضا ما 8 روزو پشت سر هم رفتم تا تونستیم حفاری کنم آخرین روز چراغها دقیقا 25 متری ما پدیدار شدند (اینم بگما هرچی بودند انسان نبودند از ما بهترون بودن) ماهم که از ترس جون پا به فرار گذاشتیم من چند روزی جای دیگه کار داشتم و نرفتم دوستانم که رفته بودند این بلا سرشون اومد که کم مونده به هدف برسند چشمشون به اون طرف دره میخوره یک انسان باخنده به اونها نگاه میکنه و دوستانم منم که ....
من همین ماجرارو برای دعا نویسی تعریف کردم دعایی روی سینی نوشتو آبشو بمن داد من همون شب باز همون منطقه رفتم با ریختن اب دیگه چیزی نه دیدیم ن هم شنیدم

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

دوشنبه 7 مرداد1392 - 11:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

atabak نوشته است:
من حدودا 14 روز در یک منطقه کار کردم که بیشتر از 2 ساعت نمیشه فعالیت داشت چرا؟ چون دقیقا بعد از یک ساعتوچهلو پنج دقیقه سروکله دوتا چرا از سر تپه پیدا میشه القضا ما 8 روزو پشت سر هم رفتم تا تونستیم حفاری کنم آخرین روز چراغها دقیقا 25 متری ما پدیدار شدند (اینم بگما هرچی بودند انسان نبودند از ما بهترون بودن) ماهم که از ترس جون پا به فرار گذاشتیم من چند روزی جای دیگه کار داشتم و نرفتم دوستانم که رفته بودند این بلا سرشون اومد که کم مونده به هدف برسند چشمشون به اون طرف دره میخوره یک انسان باخنده به اونها نگاه میکنه و دوستانم منم که ....
من همین ماجرارو برای دعا نویسی تعریف کردم دعایی روی سینی نوشتو آبشو بمن داد من همون شب باز همون منطقه رفتم با ریختن اب دیگه چیزی نه دیدیم ن هم شنیدم

سلام اتابک جان. حتما بار سنگینی هم بدست آوردی که طلسم داشته!! :D

دوشنبه 7 مرداد1392 - 1:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dust نوشته است:
atabak نوشته است:

سلام اتابک جان. حتما بار سنگینی هم بدست آوردی که طلسم داشته!! :D

:-? :-? :-Q :-Q :-? :-?
B-) B-) B-)

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

دوشنبه 7 مرداد1392 - 1:41pm

سلام
من خودم تا یه هفته پیش اعتقاذی به طلسم نداشتم تا اینکه واسه کار رفتیم یه جایی.
صبح دستگاه زدیم هم ردیاب هم نقطه زن یه جایی رو روی یه سنگ بزرگی زد شب خواستیم کار کنیم 20 سانت بیشتر نرفته بودیم که دوباره دستگاه زدیم اینبار دستگاه یه جای دیگه ای رو زد دو سه متر اون ور تر گفتیم شاید اشتماه کندیم شرو کردیم به کندن اونجا 20 سانت که کندیم دستگاه زدیم دیدیم دو سه متر اونور تر رو زد
اومدیم شهر از یه استادی پرسیدیم :)] گفت طلسم جابه جایه.... :-o
کسی هست که راهنماییم کنه؟؟!!!!!! :YMPRAY:

زمیــن خـــوردن زیبـــــاســــت اگـــر مــقصــد خــاک پــای دوســتــان بــاشـــد

پنج شنبه 10 مرداد1392 - 6:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure