انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 5:42am

پاسخ به موضوع  [ 57 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 چگونه از شر طلسم در امان باشیم؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من خيلي خوب به نكته اشاره كردي و اگر از انصاف نگذريم بياييد به همين آيه عمل كنيم با اجازه معني آيه رو بگذارم و به اميد خدا بدونه هيچ چون و چرايي گردن در برابر فرمان الله خم كنيم اگر بنده او باشيم آيات به اين روشني ديگر جاي معما و اينا ندارد همه آيات خداوند مبين و آشكار و بدونه كجي هست (لم يجعل له عوجا) خوب
و(يهود)به آنچه شياطين در عصر سليمان بر مردم ميخواندند پيروي ميكردند و سليمان هرگز(دست به سحر و جادو و طلسم نزد و)كافر نبود.((((((يعني سريح و آشكار خداوند ميگه سحر و جادو و طلسم كفر است))))) ولي شياطين كفر ورزيدن و به مردم سحر مي آموختند و نيز(يهود) به آنچه بر دو فرشته بابل هاروت و ماروت نازل شده بود پيروي ميكردند (آن دو راه سحر كردن را براي آشنايي به طرز ابطال آن به مردم ياد ميدادند)و به هيچ كس چيزي ياد نميدادند مگر اينكه از پيش به او ميگفتند ما وسيله آزمايشيم كافر مشو(از اين تعليمات سو استفاده مكن) ولي آنان از اين دو فرشته مطالبي ميآموختند كه به وسيله آن بين مرد و همسر جدايي بيفكند (يا هر عمل غير طبيعي ديگه رزق و روزي ويا حتي محبت) ولي هيچ گاه نميتوانستند بدونه اجازه خداوند به كسي ضرري برسانند.آنها قسمتهايي را ياد ميگرفتند كه به آنان زيان ميرساند(يهني طلسم و جادو و سحر ) منفعت نميداد (يعني راه ابطال رو ياد نميگرفتند) و مسلما ميدانستند هر كسي خريدار اينگونه مطاع باشد در آخرت بهره اي نخواهد داشت وچه زشت و ناپسند بود آنچه خود را به آن فروختند. اگر ميدانستند. 102
خوب بيايد كمي فكر كنيم و حتي از مديرت بخواهيم كه اين انجمن رو حتي حذف كنه . غرور در برابر فرمان الله كه.....

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 12:31pm

سلام دوست عزیز آقای kanii
حرف شما کاملاٌ صحیح که باید فقط به خداوند ایمان داشته باشیم ، ولی آیا شیطان و روح وجود ندارند؟

شنبه 25 مرداد1393 - 5:07pm

دوستان موضوع طلسم و جادو سحر این نیست که یدفعه تو محلی که بار هست جن ظاهر بشه و شما از ترس دیونه بشید موضوع طلسم اینه که شما هر کاری می کنید که به بار برسید ولی مانعی به وجود میاد به صورت طبیعی که شما به نتیجه نمی رسید و موانع خارج از دید شماست و افراد عادی قادر به دیدن موانع نیستن و تنها راه باطل کردن طلسم دعای مخصوصشه دوستانی که طلسم و سحر جادو رد میکنن و خرافات میدونن خواهشا به چیزی که علم ندارید در موردش بحث نکنید تا به بی راهه کشیده نشید .

شنبه 8 شهریور1393 - 11:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

آفرین جیم جیم ،حرف درستی زدی
خیلی از طلسمات دفینه این شکلی هستن .اگر شما برای باطل کردن طلسمات تجربه ای دارید مضایقه نفرمایید مثلا ما چه جوری میتونیم دعای مخصوص یک دفینه رو بدست بیاریم

یکشنبه 8 شهریور1393 - 12:22am

من اخر متوجه نشدم طلسم وجود داره یا نه

یکشنبه 2 اسفند1393 - 12:12am

با سلام به دوستان و اساتید
این آیه که دوستمون نوشته می شه بگی کدوم کلمه دقیقا به طلسم اشاره داره ؟ سحر نه طلسم ....
طلسم قبل از اسلام هم وجود داشته و الان هم وجود داره . البته توکل به خدا برای ضربه نزدن طلسم به شخص کمک می کنه اما طلسم رو باطل نمی کنه .
و البته با آیه های قرآن می شه طلسم رو باطل کرد و این کار من و شما نیست که مثلا 60 قاف رو بخونیم و طلسم باطل بشه باید مراحلی طی بشه تا بقول معروف نفس آدم گرم بشه و دعاش گیرا بشه . بعد هم وجود طلسم رو درک می کنه و هم میتونه باطلش کنه . (این نظر منه )

در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند & گر تو نمی پسندی تغییر ده قضا را

یکشنبه 3 اسفند1393 - 7:59pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
128/1081 عزيز نظر شما كاملا درسته وليكن بنده كمي تكميلش ميكنم.
قطعا هر علمي پايه و مباني خودش رو داره و طلسم و سحر و جادو و ... هم همينطوره و مثلا طلسم رو كسي ميتونه باطل كنه كه ازش مطلع باشه و دركش كنه و ...
و اما بحث ديگه قدرت اراده و ايمان هست كه ميتونه مانع از اثر طلسم و ... بشه و در مراحل بالاتر ميتونه اونا رو بلااثر كنه كه اين كار اشخاص عادي نيست و شخص بايد صاحب نفس و عالم و عامل باشه.
قرآن و كتب آسماني هم داراي رموزي هست كه با درك اونا ميشه بسياري از علوم ديگه رو بواسطه اون فهميد و عمل كرد.
ياحق --- غقيائيل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 3 اسفند1393 - 8:57pm

برای دفع شر جننیان وبیرون کردن از جسم وروح خویش گیاه سداب را جوشانده با نیم استکان شیر غسل نمایید اب غسل را داخل ظرفی ریخته به پای درختی بیرون از خانه بریزد.سداب گیاهیست که جن از ان متنفر میباشد وانسان برای جدا کردن انرژی منفی از خویش ان را باید به یک موجوده زنده دیگر بدهد بخاطر این باید به پای یک درخت ریخته شود. از مکتوبات سکاکی بزرگ میباشد ازموده شده

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 2:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان همونطور که در قرآن هم نوشته شده به آدمیان هم از طرف شیاطین سحر و دعا و طلسم آموخته شده هم از طرف فرشته ها راه باطل کردن اونارو
کانی جان ما دنبال سحر و طلسم نیستیم ما دنبال برطرف کردن اوناییم این که دیگه کفر نیست.
اونایی که طلسمو خرافات میدونن همشون در اشتباهن چرا؟چون 1.به قرآن اعتقاد دارید؟تو قرآن وجود طلسم ثابت شده 2. داستانیه که خودم دیدم و تعریف میکنم
ببینید در اینکه خدا حافظ و یار ماست شکی نیست.وقتی شما سر حفاری میرید شما به دنیای از ما بهترون تجاوز کردید دقت کنید "تجاوز".و چون تجاوز به حریم اونا کردید اونا هم طبیعتا به مقابله با شما میپردازن.مث کسی که میره دزدی از یه خونه دیگه.حالا شما میگید خدا با منه من برم وسایلشو بردارم.پای خدا پرا وسط کشیده شده؟!!برادرای من اونا موکل اون اشیاعن تقریبا میشه گف صاحبشونن میخوایین برین بردارین بیاین.بدون اینکه به شما آسیبی بزنن؟!!!نمیشه که بگی خدا دستمو میگیرم جلو آتیش چون ایمان دارم به تو نمیسوزه.میگن حضرت علی ع پایین یه دیوار نشسته بود دید دیوار میریزه اومد اینطرف گفتن دیدی از مرگ میترسی اگه ایمان داشتی خدا نگهت میداره نمی اومدی حضرت فرمودن خدا به انسان عقل داده نمیشه سر هر چیزی که خدا رو درگیر کرد.چشم داری عقل داری دیوار داره میریزه باید بیای اینطرف.این موضوعم همینه طلسم هست ما عقل داریم چش داریم ولی نمیشه پای اینجور چیزا که پای خدارو وسط بکشیم.تو داری میری حفاری به خدا توکل کن ولی این کار چه ثوابی داره که خدا هم بهت کمک کنه؟!!؟! آره خدا بود آتیشو گلستان کرد.اما خدا برای یه کار مباه هم آدمو کمک میکنه اونم اینطوری؟!!!
من برم سحری بخورم برگردم داستانو بگم

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

پنج شنبه 17 تیر1394 - 2:38am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ساعت ها حدودین
ساعت 20:30 در راه رفتن به محل.روز آفتابی و خوبی داشتیم الانم هوا خوبه هممون با اراده و مصممیم و داریم با هم شوخی میکنیم میخندیم تو ماشین.یکی از دوستان که خودش اهل اون دهاته به ما داره میگه نگران آدما نباشیم چون امروز چوپونا هیچ چارپایی نبردن بیرون
21:15 داریم به محلی که دیگه ماشین نمیره نزدیک میشیم.پیاده شدیم.کنار رود خونه جا پای فقط دوتا سم هست.اما ما بی اعتنا رد شدیم و به یاد نیاوردیم که امروز از اینجا حیوونی گذر نکرده.جای پا خیلی سالم و تازه س انگار همین الان به جا گذاشته شده (چون به نیت حفاری میریم حتی طلسم از کیلومتر ها مونده به خود محل شرو شده بود)
21:45 از راهمون فقط حدود نیم ساعت بیس دیقه مونده صبر کنید چرا یه لحظه هوا گرف؟! این چه بارونیه؟!! غرق آبو گل شدیم
22:45 بعد استراحت شروع به کار کردیم و بعد دو سه ساعت که حدودا به قدری کنده بودیم که آدم بون کمک نمیتونست از گودال بیاد بالا برای آخرین بار فلزیابو بردیم پایین تا به طرف درست حفاری کنیم.فلزیاب چیزی حدود 80 سانت تا هدفو نشون میداد.تا 30 چل سانت کندیم صدای عجیبی به گوش رسید.انگار ده بیستا خوک حولو حوش 20 متری صدا میکردن.کارشناس علوم غریبه مون گفت به دوستم بیا بالا خوکه.از کله شقی جواب داد من از خوک نمیترسم با ضربه کلنگ بعدی صدا ها تا پنج متری ما جلوتر اومدن.صدا می اومد اما چیزی دیده نمیشد.کارشناسمون گف میای بالا یا خاکارو بریزم سرت چالت کنم طلسمه احتمالا طلسم خوکه اومدیم بالا.بچه ها ترسیدن یکی از بچه از فرط ترس میخواد بره بالای درخت!!! هه خخخخخ.
بعد 5 دقیقه صدا ها قطع شدند.
کارشناس میگه دوباره کار میکنیم اگه صدا اومد کار تعطیله تا بریم و من دفعه بعدی باطلش کنم
رفتیم اینبار نوبت منه که برم تو گودال.رفتم هنوز اولین سطل پر نشده بود حتی داخل گودال هم صدا اومد.از ترس تنهایی اومدم بیرونم.باز صدا قط شد.تصمیم گرفتیم بریم.اما کسی جرات نمیکرد بره پایین.اما کارشناس رف خودش برداشت و صدایی نیومد چرا؟؟!!! چون به نیت کندن نرفته بود به نیت برداشتن وسایل رفت و اومد.
ساعت 1:30 در راه بازگشت صداهای عجیبی میاد روی زمین چیزهای عجیبی هستن مثل خودکار جاکلیدی(اینارو دیدم من خودم اما دوستام وسایل دیگه ای هم مث انگشتر دیده بودن) جالبه تو این هوای بارونی و گلی بودن زمین این وسایل تمیزن و روی گل ها موندن و توش فرو نمیرن.کارشناس گف من چراغو میندازم جلو همه فقط به چراغ نگا کنن وگرنه میکشمتون.انگار چیزی فهمیده و به ما نمیگه.من صب تو دانشگاه خودکارم گم شده بود خودکاری که به چشمم خوردو برداشت گفتم عهه چه خوب اینم عوض اون خودکارم!!! ههههه! یدفه انگار یه سنگ از تپه ملق بزنه بیاد پایین اومد طرفمون.که کارشناس با لگد محم زد دستم خودکار افتاد.گف مگه نگفتم به چیزی دس نزنید جایی نگا نکنید؟
نمیدونم تا راه برگشت چقد صلوات گفتم 500 تا 1000 تا 1500 تا.اصلا افاقه نکرد
تا اینکه به ماشین رسیدیم.کارشناس گفت طلسم جن بود.اگه به چشمشون نگاهتون می افتاد شمارو تسخیر میکرد همینطور اگه وسایل بر میداشتین تسخیر می شدین.دنبالمون یه 2 و خورده ای سانتیش افتاده بود(اون میگه.ما که نگا نکردیم) اومدیم.تا اون موقه به طلسم اعتقاد نداشتم.
ببینید من نه نفعی میبرم شما به طلسم اعتقاد داشته باشید نه تبلیغاتی میکنم.نه بازار باز کردم و خدایی نکرده شما رو ایسگاه کردم.فقط بدونید این چیزا واقعیته
جالبه بدونبد ما رفتیم و طلسم جنو باطل کردیم یه دایره دور محل حفاری با آبی که بهش دعا خونده شده بود کشیدیم و بعد یکی از ما از لحظه ای که شرو به کار کردیم تا تموم شدن کار نشست یه ورق از قرآنو میخوند.کارشناس گف هرکی اومد از آشنا ها به شما دشنام داد کاریتون نباشه جواب ندید که اگا بدید اینبار سنگ بهون پرتاب میکنن اگه جواب ندید میره یه گوشه میشینه و بعد پا میشه میره.ولی باز یه طلسم دیگه سر راهمون بود و اونم طلسم آب بود با اولین کلنگ آب با فشار زد بیرون.چون بچه های بالا و اهالی ده مشکوک شده به اونجا دیگه کنسلش کردیم

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

پنج شنبه 17 تیر1394 - 3:28am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 57 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure