انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت1403 - 11:43pm

پاسخ به موضوع  [ 57 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 علوم غریبه (برای مطالعه) 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
مرلين عزيز داستان جالبي بود.
ممنون از شما
ياعلي مدد

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 14 مهر1392 - 11:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهش میکنم بینای عزیز
علی یارت

یکشنبه 14 مهر1392 - 11:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
البته این قسمت که

می‌خواستم یکی از طلسم ها را به صورت کتیبه‌ای بر سر در ورودی حرم بزنم، با این اثر که افرادی که آمادگی لازم را ندارند نمی‌توانند وارد حرم مطهر و حریم مقدس حضرت علی بن موسی الرضا(ع) شوندوارد

من اینطور شنیدم که اگر کسی ولد زنا باشد و از زیر سردر حرم اقا علی ابن موسی رضا (ع) میخاسته وارد بشه خون دماغ میشده

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 14 مهر1392 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ariana2014 نوشته است:
البته این قسمت که

می‌خواستم یکی از طلسم ها را به صورت کتیبه‌ای بر سر در ورودی حرم بزنم، با این اثر که افرادی که آمادگی لازم را ندارند نمی‌توانند وارد حرم مطهر و حریم مقدس حضرت علی بن موسی الرضا(ع) شوندوارد

من اینطور شنیدم که اگر کسی ولد زنا باشد و از زیر سردر حرم اقا علی ابن موسی رضا (ع) میخاسته وارد بشه خون دماغ میشده

من این رو نشنیدم اما امام رضا (ع) همه رو قبول کرده فکر نکنم به خون دماغ شدن کسی راضی باشه

دوشنبه 14 مهر1392 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
بله درسته منظورم این بود که این نقشه شیخ بهایی بوده که امام رضا(ع) :x بخواب تولیت میاد واجازه این کارو نمیده

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

دوشنبه 14 مهر1392 - 12:09am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
merlin نوشته است:
ariana2014 نوشته است:
البته این قسمت که

من این رو نشنیدم اما امام رضا (ع) همه رو قبول کرده فکر نکنم به خون دماغ شدن کسی راضی باشه

من این مورد رو شنیدم ولی جور دیگه ای بود، قضیه از این قرار بود که اگه کسی دزدی میکرد و بهش شک داشتن اون رو میبردن حرم قسم میدادن و اگه کار اون بود دروغ گفته بود، خون دماغ میشد و در بعضی از امامزادگاه نیز....

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

دوشنبه 13 آبان1392 - 5:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

bina نوشته است:
سلام دوستان
موضوع مطرح شده در مورد جن دارای پیچیدگیهای خاصی هست ولی با اجازه دوستان و اساتید محترم مختصر عرض میکنم.
وجود جن در همه دورانها و اماکن غیر قابل انکاره ولی اونها به کارخودشون مشغولن و در بعد فرا مادی و به قول اساتید در فراتر از بعد سوم زندگی میکنن.
ولی اینکه چرا مثلا در مورد دفینه و ... دخالت دارن این امر همیشه اتفاق نمیافته . چه بسا بیشتر بارهای موجود در زمین براحتی قابل دستیابی هستن .
اما بهرحال اجانین نیز دارای علایقی هستن مثل انسان که موجب میشه بعضی جاها احساس تملک داشته باشن و شاید این علایق مرتبط به دفینه یا هر چیز دیگه ای اعم از با ارزش و بی ارزش باشه.
و البته مسئله شیطنت بعضی اجانین هم موضوع بعدی هست که دوست دارن بعضی ها رو سرکار بذارن یا بترسونن و ...
در مورد جابجایی اجسام توسط اجانین قضیه تخت ملکه صبا که قبلا هم مطرح شده که دیگه تکرار نمیکنم.
ولی نهایتا روایت شخصی بنام ابودجانه که از اجانین به پیامبر اکرم شکایت میکنه و پیامبر گرامی اسلام نیز حرزی به ایشان میده که بعدها به حرز ابودجانه معروف میشه که بواسطه اون حرز اجانین دست از سر دارنده و یا خواننده اون حرز برمیدارن و فرار میکنن.
و البته باید عرض کنم بیشتر این موارد توسط اجانین کافر صورت میگیره و جنهای دیندار و معتقد از این موارد انجام نمیدن.
شرمند اطاله کلام شد. @};- @};-
یاعلی مدد --- غقیائیل

ممنون از استاد بینا عزیز و دیگر دوستان / استاد عزیز شخصی که طلسم باطل میکنه باید چه ویژگی هایی داشته باشه...چه شرایطی ( تمام ابعاد) لازمه برای باطل کردن طلسم...
ممنون میشم نکات ریز بینانه بازگو کنید
سپاس

شنبه 10 اسفند1392 - 5:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

merlin نوشته است:
یکی از دوستان بنده که تو نخ جن از این حرفها بود تعریف میکرد که میخواستم
جن تسخیر کنم وبرای پیدا کردن گنج ازش استفاده کنم یه دعایی رو با توجه به
دستوراتش شروع کردم وتاکید شده بود باید تا آخرش ادامه بدم میگفت 40روز درجایی مینشتم
ویه دعایی رو میخوندم مگفت روز سیم بود که ناگهان دیدم دور و اطرافم رو آب فرا گرفته
و از روبرو یه موج بزرگ به طرف من میاد میگفت من ترسیدم ودر رفتم و ذکر رو قطع کردم
یهو همه چیز ناپدید شد اینو به یه نفر که اوستای این کاربود تعریف کرده بود میگفته اگه نترسیده بودی
وتا روز چهلم ادامه میدادی حتما تسخیر میکردی دوستم اونقدر ترسیده بود که دیگه این کا رو گذاشت کنار

اگه واقعا اینکارو کرده باشه تا اخر عمرش راحت نمیزارن زندگی کنه...

شنبه 10 اسفند1392 - 5:34pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

نقل قول:
ممنون از استاد بینا عزیز و دیگر دوستان / استاد عزیز شخصی که طلسم باطل میکنه باید چه ویژگی هایی داشته باشه...چه شرایطی ( تمام ابعاد) لازمه برای باطل کردن طلسم...
ممنون میشم نکات ریز بینانه بازگو کنید
سپاس

سلام دوستان
عذرخواهی میکنم که جوابتون دیر شده.
راستش فقط اکتفا به یک قاعده کلی در باب علوم بویژه علوم غریبه هستش که شخص عامل باید عالم و صاحب نفس و دارای نَفَس حق باشه .
این حرفی که عرض کردم خیلی تفسیر داره و فقط خلاصه عرض میکنم.
البته قبلش میخوام حقیقتی عرض کنم در مورد شیادی بعضی سودجویان که خود را عالم و عامل بر این امر مینامند ولی جز به امور شیطانی نمیپردازند و شاید خیلی از دوستان دیده و یا شنیده باشین.
بهرحال سخن به اطاله نره عرض کنم ابتدا باید خصوصیات طلسم عنوان بشه که شخص مدعی بتونه اونو تشخیص بده و بعد بره سراغ باطل کردنش.
ولیکن شخص مدعی که عرض کردم نباید واقعا ادعای چنین کاری داشته باشه بلکه فقط در جهت ادای تکلیف انسانی و شرعی در صورت لزوم و در راه خیر به این امر بپردازه.
یاحق --- غقیائیل
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 12 اسفند1392 - 4:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درود بر استاد بینای عزیز :ymhug:
چند وقتی بود کم پیدا بودید نگران شدیم که خدای نکرده گرفتاری پیش اومده باشه
خدا رو شکر که برگشتید و از اومدنتون خوشحال شدیم
L-)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 12 اسفند1392 - 11:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 57 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure