انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 1:18am

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 37  بعدی
 به ماورا خوش آمدید 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب سنه دز عزیز
فلسفه دود کردن پوست سیر و پیاز یا کندر یا چای چی هست؟
آیا اجنه از آتش زدن پوست مار گریزان هستند؟
کلا جه مواردی باعث دور شدن اجنه میشود؟

دوشنبه 22 دی1399 - 5:00pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
خوب مردم خیلی چیزا میسوزونن و خیلی راه حلها رو میگن ، نمیگم که همه ی این راه حلها بی تاثیر هستن اما اکثرشون تاثیر آنچنانی ندارن که مردم فکر میکنن
مردم قبل از اینکه چیزی ببینن ، مثلا فلان چیز رو میسوزونن یا فلان دعا رو میخونن ، و فکر میکنن که اجنه ازشون یا از خونه شون فرار میکنه . خوب کی دیده که تو خونه باشن و کی دیده که با این کار فرار کرده باشن ؟
همشو طبق ذهنیات خودشون میگن
برای اثبات تاثیر این کارها و راه حلها ، لازمه که شخصی متفاوت ، اجنه رو ببینه و فلان کار رو انجام بده و بعدشم بتونه تاثیر داشتن یا نداشتنشو بر روی اجنه ببینه . یعنی عملا آزمایش بشه تا راست و دروغش مشخص بشه . نه اینکه همینطوری یه چیزی بگن و برای خودشون فکر کنن که امنیت برقرار هست
مثلا :
همین بسم الله گفتن که همه فکر میکنن اجنه ازش میترسن و فرار میکنن ، خیلی از واقعیتش دور هست
بیشتر اجنه از اینکه ما بسم الله بگیم یا نگیم ، ترسی ندارن . حتی کفار اجنه
اگه یه جای خلوت بشینیم و قرآن رو تلاوت کنیم ، ممکنه که خیلی هاشونم بیان و گوش بدن و لذت هم ببرن . خصوصا اجنه مسلمان
جنی که از قرآن فرار نکنه ، از بسم الله هم نمیترسه .
تعدادی از اجنه که از گفتن بسم الله فرار میکنن ، حالت امنیت رو در نظر میگیرن که نکنه مشکل دیگه ای براشون پیش بیاریم و قدرتی داشته باشیم که اونا ندونن و ضربه ای بخورن از طرف ما ، نه اینکه از گفتن بسم الله بترسن

لا اله الا هو

سه شنبه 22 دی1399 - 1:30am
استاد
استاد
آواتار کاربر

برای دور شدن اجنه ، اولش باید ببینیم چه جنی و چرا به ما نزدیک شده ؟ چند حالت داریم :

1 - اجنه ای که عمدا و به قصد خاصی نزدیک میشن
2 - اجنه ای که بنوعی اجازه داده شدن که نزدیک بشن ( اجازه از طرق شخص دیگری یا از طریق خودتون )
3 - اجنه ای که بصورت طبیعی به جایی علاقه دارن یا جایی رو مسکن خودشون میدونن و اونجا نیز خونه ی ماست یا محلیست که ما به آنجا آمد و شد داریم
4 - اجنه ای که بصورت اتفاقی ممکنه جایی باهاشون برخورد بکنیم و مشکلی پیش بیاد

هر کدام از این حالتها ، راه حل متفاوتی دارد و به طریق خاصی میتوان اجنه را در آن حالت دور کرد
- مثلا اگه مثل گزینه ی آخر ، اتفاقی بریم جایی که اونا هستن ، اکثرا با اومدن ما ، خودشون اونجا رو ترک میکنن ، بسم الله گفتن نیز مثل یه اجازه ی ورود هست و گفتنش رسم و احترام به حریم اوناست ( مثل وقتی که وارد خونه شخصی میشیم و یا الله میگیم که خبر دار باشن از وردو مهمان )
- اگه مثل گزینه 3 باشه و به جایی وارد بشیم که اونا بنوعی مالک اونجا باشن یا اونجا رو مال خودشون بدونن ، جدا از الزامات گزینه ی 4 ، باید بیشتر دقت کنیم و عمل بدی انجام ندیم که باعث ناراحتی اونا بشه . مثلا اونا برای همیشه تو یه خرابه متروکه مثل خانه ساکن باشن ، بعد یه نفر بیاد و اونجا مثلا رفع حاجت بکنه ، یا مرض داشته باشه و ناخودآگاه سنگی پرتاب بکنه
یا اونا خودشونو مالک فلان چشمه میدونن و یکی میاد اونجا و با بی احترامی و بدون بسم الله ، آب میخوره یا چشمه رو آلوده میکنه . تو این حالت موارد زیادی داشتیم که به پشت شخص ضربه زدن و شخص مرده . موارد دقیقی دارم که همینطور بوده و باعث مردن انسان شده
- اگه اجنه بنوعی اجازه داده شده باشن ( مثل موارد محافظت از گنجینه ) اینجا دیگه با بسم الله گفتن و احترام ، نمیشه اونا رو دور کرد و فقط با افراد خاص و توانا و استفاده از دعاهای قوی ، میتونیم بسختی اونا رو دور کنیم . چون اونا اجازه دارن . مثل تفنگداری که اجازه ی شلیک داره
- اجنه ای هم که عمدا نزدیک آدم میشن و قصد خاصی دارن ( مانند حالت بختک ) یا اجنه ای که مقاصد بدی دارن . اینا هم براحتی دور نمیشن اما چون اجازه ندارن ، بازم با دعا و بهمراه داشتن نوشته های مخصوص ، دور میشن یا از همون اول ، بطرف افراد دعادار نمیان و همچین ریسکی نمیکنن . میرن سراغ یکی دیگه که راحتتر بتونن قصدشونو انجام بدن

در آخر بصورت کلی عرض کنم ، بسته به شرایط و موقعیت زندگی و آمد و شد انسان ، باید هر کسی از قبل تدبیری برای خود اندیشیده باشد که دچار چنین مشکلاتی نشه
مثلا یه شخص شهری ، به ندرت ممکنه با جنی برخورد داشته باشه . اما یه فرد روستایی که محیطش فرق میکنه و جاهای خلوت تری میره ، باید بیشتر مواظب باشه و بیشتر ، نکات لازم رو رعایت بکنه

توجه داشته باشید که نباید خودسرانه از بعضی از دعاها نیز استفاده کنید . مثلا دعاهای خاصی مانند ابودجانه هستن که میتونن اجنه رو نابود کنن . نباید بیاین همچین دعایی بهمراه خودتون ببرین برای هر محلی که میرین و میترسین
دعاهای قوی ، برای موارد ضروری هستن که اونا حالت اذیت کردن دارن و با اون دعا ، جواب کارشونو میگیرن
مثلا : اگه با دعای قوی برید به یه محلی که اونا تا حالا اونجا براتون مشکلی پیش نیاوردن و محل اوناست ، ممکنه که اون دعا برای اونا مشکل جدی پیش بیاره و اونا نیز در عوض این کارتون ، به مقابله بپردازن و دشمنتون بشن !
بقول کردا { اومد براش خط چشم بکشه ، زد چشمشو کور کرد }
پس دعاهای پیشگیری رو با دعاهای مقابله ، اشباه نکنید و بدن دانش کافی ، از هیچ دعایی استفاده نکنید

لا اله الا هو

سه شنبه 22 دی1399 - 1:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود استاد عزيز ممنون از توضيحات خوبتون. فقط اگر امكانش هست در رابطه با خطاهاي انسان كه باعث واكنش اجنه ميشه موضوع رو باز تر كنيد مثلا چه كارهايي هنگام كاوش نبايد انجام داد؟ و همچنين اگه يه دعايي معرفي كنيد براي مواردي كه اجنه از روي علاقه به دفينه مانع نزديك شدن انسان به اون ميشن (البته ميدونم دعا بايد توسط شخص خاصي خونده بشه ولي شما لطفا معرفي كنيد ما بخونيم ان شاالله مورد قبول واقع بشه) توي نت هم يكسري دعا هست ولي ميترسم دعاها باعث آسيب بشه و دشمني اونا رو برانگيزد. ممنون از لطفتون

سه شنبه 23 دی1399 - 2:39pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

برای اینکه بدونیم که کدام کارهای ما ، باعث رنجش یا آسیب زدن اجنه میشه ، باید بیشتر با خلق و خو و خواص وجودی آنها ، آشنا باشیم
اولا باید بدونیم که تعداد اجنه چندین برابر تعداد انسانهاست و از نظر پراکندگی جمعیت ، میتونن همه جا باشن
اما بخاطر آسیب های احتمالی که ممکنه ما عمدا یا ندانسته به اونا وارد کنیم ، معمولا از جمعیت انسانها دوری میگیرن و بیشتر در جاهای خلوت و دوردست زندگی میکنن که آدمیزاد اونجا نباشه یا کمتر عبور و مرور داشته باشه

آسیبهای فیزیکی برای اجنه که معمولا توسط انسان صورت میگیره ، میتونه کارهایی شبیه همین حرکاتی باشه که انسانها باهاش آسیب میبینن
اما چون اجنه با ورود انسان به محل ، معمولا از اونجا دور میشن . بیشتر توسط حرکاتی آسیب میبینن که ما از دور انجام میدیم یا اینکه حرکات ما غافلگیرانه باشه و اونا انتظارشو نداشته باشن
مثلا :
- اینکه ما همینجوری میرم بالای یه بلندی برای تفریح یا کوهنوردی . بعدش معمولا آدم دلش میخواد که چند تا سنگ پرت کنه به اون دوردستا . شاید این حرکت برای اکثر آدمها پیش اومده باشه و جذاب باشه
اما اگه جنی اون اطراف باشه و از وجود ما خبردار نباشه ، و از شانس بد ما ، یکی از سنگا بخوره به بچه ای از اونا
مطمئن باشید که این لطفتون رو فراموش نخواهند کرد و براتون جبران میکنن :D
اگه خدای ناکرده ، باعث مردن کسی بشه ، دیگه وضعیت خیلی بدتر میشه و حتی تا حد مرگ ، انتقام میگیرن

- حرکت دیگری که معمولا باعث آسیب دیدن اجنه توسط انسان میشه ، ریختن و پرتاب آب داغ به اطراف خانه یا رودخانه هست که معمولا باعث سوختگی اجنه میشه و عواقب بسیار بدی بدنبال داره . موارد بسیاری رو داشتیم که اجنه بخاطر سوختن بچه توسط انسان ، شروع به انتقام گیری های بسیار بد و ترسناکی کردن که حتی با دعا و نوشته نیز از تصمیمشون دست بردار نیستن و معمولا کار به آوردن افراد روحانی و شیوخ برای گفتگو و میانجی گری و خواهش و قسم دادن آنها میکشه که از سر این تقصیر آدم بگذرن
از نظر شرعی و قانونی نیز حق دارن و میتونن آسیب بزنن و حتی آدم رو بکشن و حلال باشه براشون . چون اون آدم بر اساس شرع عمل نکرده و بدون خبر و بسم الله ، حرکت خطرناکی رو انجام داده
اینه که قدیمیا میگفتن : قبل از ریختن آب داغ ، بسم الله بگین
بسم الله یه نوع خبردار هست نه اینکه بخوایم باهاش کسی رو بترسونیم

- توجه داشته باشید که هرگونه تیراندازی با سلاحهای سرد و گرم مختلف نیز ، میتونه بسیار خطرناک باشه ، چون برد بیشتری دارن و ممکنه تیر تا دوردستها بره .و اجنه در اون دوردستها ، از وجود ما خبردار نباشن .
پس بدون هدف ، تیراندازی نکنید ( قابل توجه شکارچیان )

اینا نمونه هایی از حرکات فیزیکی هستن که معمولا انسانها انجام میدن و اونا آسیب میبینن

لا اله الا هو

سه شنبه 23 دی1399 - 7:42pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

حرکات دیگه ای که فیزیکی هستن اما از نوع ضربه زدن نیستن و به انواع دیگری باعث رنجش اونا میشه ، دو صورت کلی دارن :
1 - اعمالی که ما انجام میدیم و بنوعی برای آنها زشت یا بی ادبی باشه
مثلا :
- انجام اعمال زناشویی در محل باز و جلو دید آنها
- رفع حاجت در محل نشستن آنها یا در محل مرگ یکی از عزیزان آنها
2 - اعمالی که ما انجام میدیم و از نظر ما بی ادبی و بی شرمانه نیستن اما برای اونا بنوعی تجاوز به حریمشون هست و در برابرش مقابله میکنن
مثلا :
- ریخت و پاش کثیف کاری بر روی یه چشمه ی دنج که پاتوق اونا باشه
- خراب کردن دیوارهای یک خرابه که از نظر اونا ، خونه و پناه گاهشون باشه
- خراب کردن محلهای دنج و امن مانند غارهای سنگی و طاقچه های صخره ای که بعلت دوردست بودن ، انسان به اونجاها آمد و شد نداره اما برای اونا خانه ی امنی محسوب میشه
قابل توجه کاوشگران یا بهتره بگیم تخریب کاران :D
- هرگونه وارد شدن نابهنگام انسان به خرابه ها و محلهایی که اونا زندگی میکنن یا تجمع میکنن و بخاطر ورود ما ، تجمع و آرامش اونا بهم میریزه . حتی بهم زدن جلسات زناشویی
- هرگونه تجاوز به حریم گنج و دفاینی که سالهای سال ، دست اونا بوده و اونا اینقدر کنارش بودن که نسبت به محل و به اجناس دفینه ، حس مالکیت پیدا کردن و اونا رو مال خودشون میدونن

لا اله الا هو

سه شنبه 23 دی1399 - 8:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد سنه دژ مطالب مفید و ارزشمندی اینجا ارائه کردید از شما تشکر میکنم
حدودا 7 سال پیش تازه ردیاب خریده بودم و کار با اون رو هم زیاد بلد نبودم
اون موقع نسخه و سندی هم پیدا نکرده بودم یک چشمه ای در روستای ما هست
که آب خوبی داره و از قدیم هم میگفتن که اونجا دفینه داره زیاد هم کندن اما چیزی
پیدا نکردن فقط یک نفر بر حسب اتفاق یک مجسمه سنگی اونجا پیدا کرده
خلاصه من یه روز صبح زود سوار ماشین بین راهی شدم و رفتم اونجا اون حوالی
پیاده شدم و حدود 2 کیلومتری هم به طرف پایین دره رفتم چشمه اونجاست
وقتی رسیدم یه مقدار اونجا نشستم و از آب اونجا خوردم و به اطراف نگاه کردم که کسی نباشه
صبح زود بود و کسی هم اونجا نبود ردیاب رو در آوردم وقتی ایستادم خواستم ردیابی کنم یک
صدای خنده بلندی اونجا پیدا شد انگار که توی بلندگو میخندید و من هم هرچی نگاه کردم چیزی ندیدم
و نشستم زمین و دوباره بلند شدم ردیابی کنم باز صدای خنده بلند پیدا شد و باز هم نگاه کردم چیزی ندیدم
دوباره نشستم این دفعه یک کمی نشستم و همونجور اطراف رو نگاه کردم چیزی ندیدم
این دفعه بلند شدم باز هم صدای خنده بلند شد خلاصه ردیاب رو جمع کردم و اومدم چند کیلومتری اون طرفتر
که چند تا درخت اونجا داریم تا ظهر نشستم اما کسی اون حوالی پیدا نشد
بعد از ظهر هم برگشتم خونه
احتمالا اجنه ای اون مکان بوده و به کار من میخندیده :D
بعدا هم چند بار بادوستان اونجا رفتیم اما نه چیزی دیدیدیم نه شنیدیم
اجنه ها عمر زیاد دارن و تعدادشون هم زیاده به احتمال زیاد هم همه دفینه ها رو صاحب شدن
به فرض که ما دستگاه خوب هم داشته باشیم با این اوضاع احتمال دفینه در آوردن هم خیلی کم هست
آیا باید با افراد متخصص علوم غریبه دنبال دفینه بگردیم ؟

چهارشنبه 23 دی1399 - 12:46am
استاد
استاد
آواتار کاربر

خواهش میکنم
بله عمر اجنه زیاده و تقریبا همه جا سرک میکشن
بجز دفینه هایی که دعاهایی بر اونا خونده شده باشه یا نوشته ی محافظ داشته باشن ، میشه گفت که جای اکثر دفینه ها رو بلدن . اما چون نمیتونن اونا رو دربیارن ، بیشتر علاقه شون به دفینه های غاری و اتاقی هست که فضایی داشته باشن و بتونن کنارش باشن و خودی نشون بدن

اینکه با افراد علوم غریبه بدنبال دفینه بگردیم ، خوبه ، اما متاسفانه اکثر این افراد یا بحد کافی وارد نیستن که بتونن عملا کار مفیدی انجام بدن یا اینکه کلا نیستن و گاهی هم اصلا اهلش نیستن و دروغ میگن

اگر فرد کاوشگر ، خودش از نظر روحی قوی باشه ، بهتره
و همچنین نکات لازم رو رعایت بکنه و در صورت لزوم برای موارد مهم ، بهمراه داشتن دعا نیز لازمه
البته نکات خواندنی نیز هستن که بهتر از بهمراه داشتن هستن و عملا کارآمد هستن
اما متاسفانه چون امروزه عقاید ضعیف شده ، حتی نکات پایه ای رو هم رعایت نمیکنن

از میان کاوشگرانی که کارشون گشتنه و بارها و بارها جاهایی رو میگردن ، مطمئن باشید که خیلی طبیعیه که بعضی از موارد رو بخاطر رعایت نکردن نکات دینی و اخلاقی ، از دست بدن و خودشونم متوجه نمیشن

حالا بخاطر کمبود افراد خوب علوم غریبه ، توصیه نمیکنم که کل روند کار رو در یک کاوش بدید دستشون اما بعنوان کسی که حداقل نکات شرعی و اخلاقی لازم رو انجام بده و به افراد نیز گوشزد بکنه ، بله بهمراه داشتن چنین افرادی بسیار خوبه و درصد موفقیت رو بالا میبره

لا اله الا هو

چهارشنبه 23 دی1399 - 2:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود استاد عزيز واقعا ممنون استفاده كرديم
استاد در رابطه با دعا ها هم ميشه يكم توضيح بديد آيا دعا متن قرآن هستش يا مثلا روايتي از بزرگان؟

چهارشنبه 24 دی1399 - 10:47am
استاد
استاد
آواتار کاربر

درود
ببینید دعاهایی که کارآمد هستن و واقعا جواب میدن ، هم خود دعا و هم طرز انجامش و هم شرایطتش و هم فردی که انجامش میده و هم فردی که استفاده ش میکنه ، باید بسیاری از نکات مهم رو رعایت کرده باشن تا جواب بده
علت اینکه خیلی از افراد معمولی ، بارها و بارها دعاها و نوشته های مختلف رو مینویسن و میخونن و انجام میدن ، اما عمل نمیکنه ، رعایت نکردن همین نکات هست
گاهی حتی رعایت کردن نیز میتونه کافی نباشه
مثلا در دعاهایی که به هر نحوی به اجنه مربوط میشه ، خود شخص اجرا کننده یا استفاده کننده دعا ، باید شخص مخصوصی باشه . جواب گرفتن از دعا ، به چگونگی شخصیت اون فرد هم بسیار وابسته است
حتی اگه دعای مخصوصی رو بدیم به یه فرد معمولی که اجراش بکنه ، مطمئنا هیچ اتفاقی نمیافته و هیچ جنی ازش فرار نمیکنه . چون خود فرد نیز باید خصوصیاتی داشته باشه
برای همینه که بنده قصد ندارم دعاهایی رو اینجا معرفی کنم به علاقمندان . چون انجام میدن و عمل نمیکنه و عقیده شونم ضعیفتر میشه
البته که دعاهای مهم از قرآن استخراج میشن و گاهی میتونه مستقیما آیاتی از قرآن باشه . اما شرایط دعا و عامل دعا نیز بسیار مهم است
اگر فقط خواندن قرآن بصورت معمولی و توسط فرد معمولی کافی بود ، هنگام جلسات تلاوت قرآن و حفظ و غیره در مساجد ، باید هزاران اتفاق میافتاد و هنگام تلاوت آیات شفا ، همه ی بیماریها ی افراد آن محیط درمان میشد و هنگام تلاوت آیات قیامت ، دیوارها و سقف مساجد به لزره میافتاد و هنگام تلاوت الحمد ، نور و برکت چنان بر آن محیط میبارید که همه با چشم میدیدن .
اما اینطور نمیشه ،چون هر کاری شرایط و نکاتی داره و هر خانه ای دری دارد و هر فردی مقامی
بسیاری از اجنه ، از خلوص و هیبت روح ، شخص دعا کننده ، بیشتر میترسن تا از خود دعا
اگه به رفتار و تلفظ افراد جن گیر در جلسات جنگیری و خروج جن از کالبد انسان ، توجه کنید ، شخص جنگیر رفتار قاطع و محکمی دارد و آیات و اوراد و دستورات رو با لحن محکم و مطمئنی تلفظ میکنه و یه تلفظ معمولی نیست
یعنی حتی نوع تلفظ کردن هم مهمه ، چه برسه به اینکه خطایی در خواندن داشته باشیم

در روزگار شیخ بایزید بسطامی رحمت الله علیه ، هیچوقت شیطان جرات نمیکرد که وارد بسطام بشه . یعنی خود شیطان اصلی که خیلی قدرتمنتر و داناتر از همه ی اجنه هست ، وارد اون محیط نمیشد ، چه برسه به بقیه ی اجنه
روزی شیخی دیگر ، از دور دید که شیطان راهشو کشید و رفت داخل بسطام . دانست که شیخ در حیات نمانده

شیخ بایزید را گفتند : کار تو با شیطان چگونه است؟
فرمود: همسایگان ما ، به حشمت ما ، از وسوسه ها ی او برآسوده اند . سی سال است که شیطان را یارای آن نیست که در کوی ما قدم نهد

لا اله الا هو

چهارشنبه 24 دی1399 - 12:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure