انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 4:54am

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37  بعدی
 به ماورا خوش آمدید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
خب چطوری جنسو برداریم و اذیت نشیم و از کجا بفهمیم بدون صاحبه و بعدش اذیت نمیشیم.
چون اکثر افرادی که اطلاع دارم یا توی جاده تصادف کردن یا گرفتنشون .دورو نزدیک اطلاع دارم‌.حتی دوستیو گرفته بودن اموالشو مصادره کردن و تا اعدام رفته .داستانش طولانیه .
تنها درصد کوچیکی اطلاع دارم گزران زندگی میکنه

یکشنبه 17 دی1402 - 11:40pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
خوب وقتی میگم طلسم ، اینه دیگه
طلسم برای جلوگیری و بستن راه است
قرار نیست که روی مکان بنویسن " طلسم دارد لطفا وارد نشوید " اونطوری مشخص میشه که بار داره
مثل اینه که بنویسن " این مکان مجهز به دوربین مدار بسته است "
فقط در نسخه های گنج هست که می بینیم گفته طلسم فلان رو داره و با فلان باطل میشه
بعضیها با همین نسخه ها میرن جلو و حفاری میکنن و جنس رو بیرون میکشن و آخرشم میگن نوشته بود طلسم فلان داره اما دروغ بود ما چیزی ندیدیم
کسی نیست بگه آدم نیمه عقل ، شما اگه میتونستین طلسم رو ببینین ، دیگه احتیاجی به نسخه نداشتین
حالا از خودتون نپرسیدین چطور تو نسخه جای گنج و مشخصاتشو راست گفته اما طلسم رو دروغ گفته !

اگه نسخه ای در دست باشه ، و طلسمی در کار باشه ، تو نسخه اشاره میکنه
و اگه بدون نسخه ، حالا با دستگاه یا کارشناسی یا خواب یا گمانه یا هر روش دیگه ای هدفی رو پیدا کنید و اقدام به حفاری بکنید . باید منتظر چنین اتفاقاتی هم باشید
فقط افراد خاص که چشم سوم شون باز هست یا دارای موکل واقعی یا قدرتهای ماورائی خاصی هستن ، میتونن طلسم رو از دور تشخیص بدن . بقیه آدمهای معمولی بسادگی ممکنه گرفتارش بشن و چیزی هم مشاهده نکنن
ماهیت اصلی طلسم اینه ، نه اینکه اکثر کارشناسای مجازی و نامدار میگن که طلسم دروغه و منظور از طلسم همون تله هست و برای ترسوندن هست و اینا
خیلی چیزا داریم که دیده نمی شن اما دمار از روزگار آدم درمیارن

لا اله الا هو

دوشنبه 18 دی1402 - 9:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

سنه دژ نوشته است:
wave نوشته است:
سلام استاد سنه دژ عزیز
یه کلیپ قرار میدم سخنان استاد کاوه هست
در مورد موکل دفینه لطفا این کلیپ رو نگاه کنید
و نظرتون رو بفرمایید ممنون
https://s31.picofile.com/file/847123981 ... 6.mp4.html

سلام بر شما
خوب استادای زیادی رو در مجازی داریم که عملا در حقیقی هم مشغول هستن و نام نشان و درآمد خوبی برای خودشون بهم میزنن
حالا بنده نمیخوام از کسی اسم ببرم و منظورم ایشون یا شخص خاصی نیست . برای بعضیهاشون هم احترام قائل هستم

ببیند در دنیای معمولی ، دروغ گفتن آسونه و شاید آدمهای معمولی نتونن دروغ رو تشخیص بدن
اما در دنیای ماورا و در دنیای ماورای دینی که شامل سه مرحله ی شریعت و طریقت و حقیقت میشه ، دروغ گفتن معنی نداره . شاید افراد ناواردی که تازه وارد این دوره ها شدن تشخیص ندن اما بلاخره یکی از خودت بزرگتر پیدا میشه که دروغت رو تشخیص بده
پس بهتره که هر جایی دروغ نگیم و همیشه تا حدی که بلد هستیم یا تجربه داریم حرف بزنیم وگرنه یکی میاد دستتو رو میکنه

- عنصر اجنه از خاک نیست وگرنه اکثر خصوصیات فیزیکی اونا مثل ما آدما میشد . حالا شاید عنصر تشکیلی منظورشون نباشه
- هیچ کدام از دسته ها یا انواع اجنه ، بدون اجازه ، نمیتونن دخالت داشته باشن بر دنیای ما . حالا رانش زمین باشه یا هر حرکتی دیگه . اما با اجازه میتونن که خود اجازه ، توضیحات طولانی داره
- اکثر اجنه خودشون میتونن مکان طلا یا سایر معادن و گنجها رو تشخیص بدن و نیازی به اجیر کردن یا استفاده از گنوم و غیره رو ندارن که برن براشون مکان رو پیدا بکنن
و اگه قرار به محافظت باشه ،البته اگه اجازه یا قدرتی برای محافظت داشته باشن ، خودشونم میتونن محافظت بکنن .
- بغیر از طلا و الماس هم ، چیزهای دیگه ای داریم مثل نقره و سنگهای قیمتی ، کسی از اجنه مختص چیز محدودی نیست
- اگه اجنه چنین موجودی رو برای محافظت اجیر میکردن و اون موجود اینقدر بی رحم و توانا بود ، الان دیگه کسی جرات نمیکرد به هیچ دفینه ای دست بزنه ، همه مرده بودن .
اون 7 نسل هم جریان دیگه ای داره که فقط در صورت خطای انسانها در موارد مهم پیش میاد . اینطور نیست که با برداشتن یه ریگ تا 7 نسل دخلتو بیارن
- هر جنی هم که باشه با دعای خاص خودش نمیتونه بمونه و میره . کیه که مقاومت بکنه در برابر آیات خاص ؟

در یک توضیح کوتاه نباید این همه خطا داشت

خیلی ممنون ازشما
این استاد کاوه در یوتیوب کانالی داره ودر مورد دنیای اجنه وماورا مطالب خوبی داره و طبق گفته خودش از بچگی چشم سومش باز بوده و اجنه ها رو می‌دیده این هم لینک یوتیوب اگه وقت داشتید یه نگاهی بندازید باز هم شما وارد هستید
https://youtube.com/@ostadkaveh110?
si=QFCVICMkNxeX4u8Z

دوشنبه 18 دی1402 - 9:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

من خودن ده ساله که تو این کار هستم وهیچی پیدا نکردم و کسانی رو دیدم که چهل سال هست که کتاب گنج نامه دستشون هست و اونها هم هیچی پیدا نکردن و به همین خاطر به ماورا مشکوک شدم سعی میکنم که از اساتید مختلف نظرشون رو جویا بشم که اگر نمیشه چیزی پیدا کرد دیگه دنبال این کار نرم البته یکی از شرایط مهم دفینه پیدا کردن دستگاه خوب هست که اکثرا هیچ کس نداره اما خب اجنه هم دخالت دارن
من یه نفر رو سراغ دارم که تقریبا ۲۰ سال پیش یک دفینه رو پیدا کرده بود
بعد اینکه پیدا کرده بود سرطان گرفت و مرد

دوشنبه 18 دی1402 - 10:11am
استاد
استاد
آواتار کاربر

کتابای گنج نامه که خوباشون رو خیلیا گشتن و قبلا بردن و همه ی نوشته ها هم ممکنه صحیح نباشن
یجور آگاهی از اطراف بوده که در درجات بالا برای عارفا پیش میاد و از همه چی اطلاع پیدا میکنن حتی دفائن
کسانی هم بودن که سطحشون و آگاهیشون کامل نبوده و اشتباهاتی داشتن
و شاید کسانی هم برای خودنمایی چیزایی نوشتن که مشخصات نسخه با محل جور درمیاد اما دفینه ای درکار نیست

پیدا کردن یا نکردن آدما ربطی به درست بودن ماورا نداره
مشکل اینجاست که 99 درصد اونایی که ادعای ماورا دارن ، دروغ میگن یا در توهمش هستن یا در درجات پائین که توانایی چنین کارهایی رو ندارن
و در ماورا تا کامل نباشی ، بدرد نمیخوره . مثلا داریم که در درجات اولیه هست و اگه به باغ یا خانه یا زمین شما بیاد و اونجا واقعا دفینه ای داشته باشه ، حس میکنه و بهتون میگه .
اما وقتی میخواید عملا کار کنید ، نیاز به تعین نقطه و عمق دارید که اکثرا نمیتونن نقطه رو مشخص بکنن . فقط میگن داره
درنتیجه معمولا چیز خاصی دستگیرتون نمیشه
هرکسی نمیتونه کامل راهنمایی بکنه مگر اینکه واقعا ریاضت کشیده باشه و کار کرده باشه . وگرنه خیلیها میتونن بگن فلان کوه بار داره . حتی آدمای معمولی . ولی به چه درد میخوره این حرفا ؟

لا اله الا هو

دوشنبه 18 دی1402 - 11:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود اوله کتابهای گنجنامه رو بخونین مثلا نوشته
من احمد وزیر با وزیران دیگر مشغول به جمع اوری اسناد شدیم و سهم هر کس را مشخص کردیم و مقداری رادراوردیم مقداری را در جای دیگر دفن کردیم و بخشی را به طلسمات مختلف نوشتیم .
نسخه هایی ک ترجمه شده درست هستن اما نکته دارن بنده روی یدونش سالها وقت گزاشتم و رمزگشایی کردم اما چون خزانه بود و زورم نرسید سالها همونطور رهاش کردم .
دستگاه خوب داشتن مستلزم ظرفیت خوب هست
جنس باشه دستگاه باشه ادمم خوب باشه
باید محیط سالم باشه و جنس رو برداشتی هیچگونه عواقبی نداشته باشه .و این دشواره

دوشنبه 18 دی1402 - 12:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نظر یکی از اساتید در مورد کلیپ استاد کاوه

https://s31.picofile.com/file/847140635 ... 1.m4a.html

پنج شنبه 21 دی1402 - 8:33am
استاد
استاد
آواتار کاربر

وقت همگی بخیر
همونطور که عرض کردم ، مجازی پر شده از اساتید و نظرهای مختلف و حرف و حدیث
و 99 درصد این اساتید فقط حرف هستن . 1 ساعت حرف گوش میدی 1 جمله ی بدرد بخور توش پیدا نمیشه
حرف زدن آسونه . مهم اینه که چی بگی و راست بگی
حالا کاری نداریم ، حرف بزنن مشکلی نیست ، اما مشکل اینجاست که چون چیزی بلد نیستن ، حرفای دروغ و اشتباه بخورد مردم میدن . خصوصا در مورد موارد ماورائی مثل جن و روح و طلسم و دعا و ...
این موارد رو چون مردم عوام از جزئیاتشون بی خبر هستن ، اینا هرچی بگن مردم باور میکنن . چون مردم در این زمینه ها ناوارد هستن
کسی میتونه بگه وارد هستم که عملا کار کرده باشه و برای تک تک حرفاش دلیل بیاره و اگه حرف کسی رو رد میکنه برای رد کردن حرفش بازم دلیل بیاره
اینکه هرکی بیاد بگه من راست میگم و هر کی بیاد بگه اون دروغ میگه که نمیشه . باید دلایل داشته باشه و بتونه موضوعی رو موشکافی بکنه

حالا این وسط می بینیم که یکی از اساتید یه حرف اشتباهی رو میزنه و حرفش درست نیست اما چون دروغش جالبه ، اون حرف مد میشه تو جامعه و هر به ظاهر استادی بلند میشه ، اون حرف رو تکرار میکنه
والا هیچکدومتون کارش این نیست و 99 درصدتون تا حالا جن ندیدن
مثلا باب شده که میگن " اجنه دفینه رو برمیدارن به عنوان مهریه زناشون "
خوب تو که اصلا شرع رو بلد نیستی ، شماهایی که تا حالا جن ندیدین ، فکر نمی کنید بجای حرف زدن از اجنه ، بهتره روی خواص سکوت کردن ،بیشتر تمرکز داشته باشید ؟

حالا موشکافی این نکته :
اولا که شرع و حکم اجنه در مسائل دینی ، طبق شرع و حکمی هستش که انسانها استفاده میکنن . یعنی اگه اجنه دین نداشته باشه که هیچ و اگه دین داشته باشه پیرو همین ادیان و بزرگانی هستن که انسانها استفاده میکنن . حتی برای حل اختلافات و مسائل شرعی خود ، اگه اختلاف شدیدی پیدا بکنن که کار میون خودشون حل نشه ، میان پیش یکی از بزرگان و اولیای دینی و مشکل خودشونو حل میکنن
لذا بحث مهریه هم برای زناشون مثل آدماست و از همون قوانین پیروی میکنن . کسی هم که به خدا و دین اهمیت نده ، به مهریه هم اهمیت نمیده چون مهریه برای مومنان هست نه برای اون دسته شون . بجاش ممکنه به انواع دیگری تفاهمی کار رو حل کنن
حالا کدوم جنی اینقدر احمق هست که دفینه ای رو که خود اجنه روش تسلط ندارن و نمیتونن اونو از زمین بردارن ، بعنوان مهریه قبول بکنه ؟
زن نفهمه که ایل و تبارش میفهمن که چنین مهریه ای رو قبول نکنن
بس کنید این حرفای احمقانه و بچگانه رو
فلان جن که بعد از مثلا 200 سال همسرش رو طلاق بده ، همسرش چه نفعی میبره از فلان دفینه که نمیتونه یه دونه سکه ازش برداره ؟

قبلا هم عرض کردم که بحث دفینه ها بحث علاقه ست . اجنه دوست دارن زیورآلات رو و دور و بر دفائن هستن و علاقه دارن . دفائن بزرگ و جاهای اتاق دار رو بیشتر اشغال میکنن و کنارشون هستن . اما وقتی عملا انسانها میرن دفینه ای رو بردارن ، اکثرا بصورت فیزیکی نمیتونن جلو کسی رو بگیرن وگرنه نمیزاشتن هیچکس تا حالا یه سکه برداره

اونایی هم که عمدا گذاشته شدن برای محافظت ، فقط برای محافظت هستن . حتی اونا هم نمیتونن بردارن مگر اینکه صاحب مال اینقدر قوی بوده باشه که این اجازه رو داده باشه وگرنه معمولا چنین اجازه ای نمیدن و لازم نبوده
اگه اجنه توانایی برداشتن دفینه رو داشتن ، سراغ هر دفینه ای میرفتی ، اونو برمیداشتن و در کمتر از یک چشم برهم زدن میرفتن و چاله ش برای شما جا می موند

بنده اهل بدگویی و بحث و جدل نیستم و نمی خوام احترام کسی شکسته بشه اما خوب وقتی کسی حرفی میزنه و اینجا مطرح بشه مجبورم پاسخ بدم و نظرمو اعلام کنم
حالا از فردا همه اساتید با دلایل بنده شروع میکنن به سخنرانی در مورد مهریه
کسی هم دلیلی بحثی داشت با بنده ، در خدمت هستم

لا اله الا هو

پنج شنبه 21 دی1402 - 11:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

انکس ک سخن نگفته باشد.
عیب و هنرش نهفته باشد :D
بله درسته بله تاییدش میکنم
بله من اینکارم
چند دیقه ویس گوش دادم فقط ادعا :D

پنج شنبه 21 دی1402 - 2:07pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام بر همگی
دوستان میخوام موضوعی رو مطرح کنم
همه ی کسانی که تو کار دفینه یابی بودن از قدیم تا حالا ( خصوصا اساتید و خاک خورده های این کار ) بنظر شما بهترین و دقیقترین روش دفینه یابی چیه ؟
نظرات خودتونو اعلام کنید. بنده نیز در پستهای آینده نظر خودمو عرض میکنم

لا اله الا هو

جمعه 22 دی1402 - 11:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure