انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 5:38am

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 ... 37  بعدی
 به ماورا خوش آمدید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
خب وقتی گره مشکل من با پوله بنده از نماز بپرسم .؟
هر چند درمورد نماز و روزه تو خانواده ای بزرگ شدم ک ب اندازه کافی درموردش میدونم. قران و تورات رو تا حدودی ترجمشو خوندم و باز هم میخونم چون توی تصمیم گیریا تاثیر داره بعضی از داستاناش کلا حفظم.
من ک از ماورا چیزی نمیدونم ولی در حد کوچکی بعضی وقتا ممکنه حسی داشته باشم مثلا وقتی از خانه ب بیرون در امدم سر کوچه شخص غریبه ای دیدم
توی ذهنم گفتم اون شخص چ چیزی میخواد بهم بگه نمیدونم مسیرمو کج نکردم وقتی بهش رسیدم یچیزی بهم گف .و این اتفاقی نبود.
نمیدونم چرا!!
و از لحاظ محاسباتی خیلی وقتها اشتباه اقتصادی نمیکنم و خانواده ازم میپرسن.اما میخام بیشتر بدونم و مطمئن تر.و ب همین ک همینقدر دانش و صبوری دارم راضی هستم .
خب سیستمارو بر چی درست کردی و تلاش میکردی مخصوصا بعضی سیستمهای سخت . :D
در مورد ثروتمند نبودن بنظرم این باور شماس ک ثروتمند بشی یسری احوالات ازت گرفته میشه .
بنظرم میتونی خیلی ثروت داشته باشی و باز همون احوالات و بیشترشو بدست بیاری.
اگر باور داشته باشم ب هر چیزی اونو جذب میکنم یا بدست میارم
باور ب امام
باور ب درخت
باور ب میله
مثلا شیعه های مرکز کشور ب عمر میگن عمر .ولی سنی ها و سمت شماها همه میگن حضرت عمر.
این باور شماست که عمر حضرت هست
ولی مرکز کشور باورشون نیس.
مثلا بسیاری از حمله ها ب ایران زمان عمر به ایران صورت گرفته و خودشم بوده اینور کشور شرق شاید ازش خوششون نیاد ولی اونور کشور غرب خوششون میاد.
همه چیز باور انسانه اگر بخاد باور داشته باشه ب هر چیزی میرسه .
خوب یا بد.
چون باور داری نباید ثروت زیاد داشته باشی اگر داشته باشی خیلی چیزا رو از دست میدی،پس از دست میدی.
_اونایی ک شمشیر میزنن یا تیغ و غیره از مذهب شما هستن؟

سه شنبه 9 اسفند1401 - 10:40pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
در مورد گنج قارون نکات عموی رو عرض میکنم
به اضافه ی اشاره به نکاتی که نمی دانستید :

گاها بعضی از گنج یابها ، در گوشه کنار جهان ، ادعا می کنن که گنج قارون رو پیدا کردن
بعضیها واقعا گنج پیدا کردن اما نه گنج قارون ( گنج قارون مقدار خیلی بیشتر از ایناس )
و بعضیها دروغی هستن و مقاصد دیگری دارن

در قرآن به وضوح از گنج قارون صحبت شده . در سوره قصص ، خداوند چندین نکته رو فرموده که از مشخصات گنج هست
فرموده :
- حمل کلیداش از عهده ی گروهی نیرومند برنمیاد
- و فرموده ثروت را به قارون عطا کردیم
- پس او و خانه اش را در زمین فرو بردیم

چون قرآن به منظور دیگری آمده ، حجم داستان رو زیاد نکرده . جزئیات بیشتر رو باید استخراج کرد
- از حمل کلیدها ، نتیجه میگیریم که مقدار گنج ، بقدری زیاد هست که فقط حمل کلیدهاش ، از عهده ی گروهی نیرومند برنمیاد .
این یعنی اولا صندوقهای زیادی بوده که هرکدام را قفل زده بوده
و کافیه تعداد کلیدها رو خودتون حدس بزنید که چقدر بوده . کلیدها قدیمی بودن و زیاد کوچک نبودن اما هر نفر نیرومند میتونه 40 تا 70 کیلو حمل بکنه ، هر کدام حداقل هزار کلید میشه
یه گروه نمیتونن ، یعنی حداقل 10 تا 40 نفر
حداقلش 10 نفر ضرب در 1000 ، میشه 10000 کلید و صندوق :-o

به روایتی دیگر : میگن چهل بار کلید داشته
پس هرکسی نمیتونه ادعا بکنه که گنج قارون رو پیدا کرده

بعدش خداوند میفرماید :
- این گنج را به قارون عطا کردیم و خودش میگه این گنج را از راه دانشی که نزد من است بدست آوردم !
پس تصور نکنید که این گنج از راه گرفتن از مردم یا تجارت و امثالهم بدست اومده
و قارون هم کسی نبوده که خداوند مستقیم گنج رو بهش داده باشه

این یک نکته ی مهم است که داستان داره و وارد ماورای ماده میشه
فقط میتونم بگم که از راهی مثل تبدیل مواد به همدیگر و بهره گرفتن از گیاه خاص @};-

ضمنا قارون عموزاده ی حضرت موسی علیه سلام بوده و با همدیگه رازهایی رو بلد بودن که منظور خدا از عطا کردن ، در واقع عطا کردن این راز و دانش بوده نه اینکه مستقیم طلاها رو بده به قارون

بعضی از نکات ریز رو میتوان با توجه به جزئیات ، از قرآن استخراج کرد که یه آدم عاقل یا بعضی از علما میتونن استخراج کنن
اما قرآن یه بعد دیگه هم داره که میشه نکات قویتر و مهمتری رو ازش استخراج کرد .
خدا رو شکر ،این دیگه تو نوشته هاش نیست که هر عالم معمولی بتونه چنین چیزایی رو از ظاهرش استخراج بکنه

( یه درویش فقیری تو کردستان داشتیم که پیر بود و سواد خوندن نوشتن هم نداشت ، یکی تو مسجد قرآن میخونده برای مردم ، بعدش به قاری میگه که پسرم فلان آیات رو اشتباه میخونی ، سعی کن انشالله درستشو یاد بگیری .
در طول چند سال به مناسبتهایی تو مسجد قرآن خونده میشد ، باز همین داستان تکرار میشه و به چند نفر میگه که درست بخونید .
تعداد دفعات که زیاد میشه ، حرف به گوش شیخ میرسه که بزرگ دراویش آن زمان بودن
بلاخره پیرمرد رو صدا میزنه و مردم دورش جمع میشن
شیخ میگه فلانی ، شنیدم که به قاریها گفتی اشتباه میخونن . تو که سواد نداری ، چطور میدونی اشتباه خوندن ؟!
پیرمرد میگه : قربان معلومه که سواد ندارم ، اما هروقت قاری اشتباه میخونه ، نوری که بالای قرآنه گم میشه و دوباره برمیگرده
از اون نور متوجه میشم که اونجا کلمات رو اشتباه میخونه )

اینو عرض کردم که بعضیها بدونن ، قرآن معجزات باطنی هم داره و پر از رازه و میشه از راههای مختلف ، عجایب بزرگی رو بدست آورد . اما برای خواص ، نه علمای شریعت

و در آخر ، خداوند در آیه 81 میفرماید که قارون را بخاطر فخر فروشی و بخشش نکردن ( در برابر نیکی که به او کردیم ) با خود و خانه اش در زمین فرو بردیم و هیچ گروهی نتوانست به او کمکی بکند و خودش نیز نتوانست دفاع بکند

اینجا نیز ، قرآن فقط ظاهرشو شرح داده
در واقع ، قارون را با گنجش ، چنان در زمین فرو برده که به روایتی میگن در قیامت از آنسوی زمین بیرون میاد X_X
این قسمتش بدرستی مشخص نیست ، اما حتی اگر از همون نقطه بیرون بیاد ، حداقلش اینه که تا قیامت بیرون نمیاد

در سوره هایی که به واقعه ی قیامت پرداخته ، اشاره شده که در قیامت ، زمین هر آنچه در خود دارد را بیرون می اندازد

همه مرده ها
همه ی اسرار
و همه ی گنجها و دفینه هایی که پنهان شده
هیچی زیر زمین پنهان نمی مونه

اما در آن روز کسی از کاوشگران عزیز ، بدنبال جمع کردن گنج نیست :D
همه در ترس و تعجب خیره شدن

لا اله الا هو

سه شنبه 9 اسفند1401 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سوال بعدی
جن ها چون سنشون بالاس مطعن در زمان پیامبر بودن اگرم نباشن یقینن پدرشون بوده
چون دیدن خودشون دیگه طبق روایتها و ... مذهب انتخاب نمیکنن
قاعدتا ۲ گروه باید باشن یا مسلمان یا کافر

از اونجایی که پیامبر گفته امت من ۷۲گروه میشن و تنها یک گروهشون حق هستن و مسیر درست میرن

پس اون جن مسلمان ها هم از همون یک گروهن چون دیدن و میدونن چه خبره

مذهبشون چیه

سه شنبه 9 اسفند1401 - 11:47pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سعی کنید موارد رو یکی یکی مطرح کنید که جوابهای بنده ، زیاد طولانی نشه و بشه هرکدام را در جای خودش مطالعه کرد
و بنده وقت میزارم بدقت مینویسم ،شما لطفا به دقت بخونید ( خوندن راحت تر از نوشتنه )

- در مورد بورس و ارز ، عرض کردم که درست نیست پیش بینی کرد خصوصا در نظر عموم که سواستفاده میکنن ازش

- سوال از نماز رو بعنوان شوخی عرض کردم و بحث سر ثروتمندانی بود کلی سرمایه دارن و از خدا بیخبرن . منظورم شما نبودید

- در مورد سیستمها ، برای دانش بیشتر و علاقه شخصی درست کردم و بیرون هم میرم ، دکوری نیستن :D

- در مورد ثروت ، وقتی میگم درست بخونید برای اینه . بنده از درست نخوندن یا عوض کردن حرفام خوشم نمیاد . امیدوارم که شما اینطور متوجه شده باشید

بنده نگفتم که باور دارم که اگر ثروتمند بشم ، احوالات ازم گرفته میشه
بلکه این خودش یه حال هست
و بدنبال ثروت هم هستم و تلاش هم می کنم . همانطور که شما هم عقیده دارین ، میشه ثروت هم داشت و ماورایی هم بود
احوالات مقداری فرق داره و رازآلوده و اینجا نمیشه بعضی نکات رو گفت
ثروتی که بدست بیارم ، بیشترشو برای خودم نمی خوام و مثل اکثر کاوشگرا ، بدنبال رسیدن به ثروت کلان و لم دادن و خوابیدن و عیش و نوش نیستم
ثروتی که چهارچوبامو به هم بزنه ، میبرم همونجا خاکش میکنم :-s

- بنده عرض کردم که مردم ما چون احترام میزارن و علاقه دارن ، میگن حضرت علی
و بله حضرت عمر هم میگن .
در حالی که بقیه شهرها خیلی ساده میگن علی
اینو عرض کردم چون خیلی از شهرهای دیگه فکر میکنن ما خدای ناکرده با حضرت علی دشمنی داریم
ما با هیچکی خصومتی نداریم . اونا اینقدر مقام و درک بالایی داشتن که اگه جزئیاتی پیش اومده باشه ، با هم حل کردن و باهم مشکلی نداشتن وگرنه با هم وصلت خانوادگی نمی کردن در حالی که همه قدرت پیش بینی آینده رو داشتن
حضرت رو معمولا برای پیامبران میگن اما اینجا منظور احترامه نه اینکه کسی پیامبر بوده باشه
بله هر کسی باور خودشو داره و برای خودش محترمه

بنده عقیده ندارم که همه ی اولیای بعد از پیامبر ، هیچ اشتباه یا گناهی رو نداشتن
اما این به این منظور نیست که گناهکار بوده بوده باشن یا اشتباهات بزرگی رو مرتکب شده باشن . اونم در حد حمله ی بدون دلیل به یک کشور
پاک بودن و معصوم بودن اولیا ، از نظر اهل سنت ، در حدی بوده که کمترین گناه رو مرتکب میشدن و کلی ، حساب کنی معصوم بودن ، نه اینکه صددرصد معصوم
اما متاسفانه همین که میگیم شاید یه نوک سوزن اشتباهی رو مرتکب شده باشن ، بعضیها فکر میکنن که منظورمون گناهکار بودن هست

معصوم بودن رو پیامبر ص داشتن ، اونم بصورتی بوده که هر بار که متوجه نبوده و خواسته خطای کوچکی یا اشتباهی رو مرتکب بشه ، فورا وحی اومده و بهش تذکر دادن و مورد رو رفع کرده . نه اینکه خودش نکرده باشه
حالا عقاید سر این جزئیات ، مهم نیست
مهم اینه که آدم با خدا باشه

یه نکته رو هم بهتره همه بدونن ، هر نکته و جزئیاتی رو میشه در عالمهای دیگر ، بدرستی مشخص کرد و واقعیت موضوع رو فهمید . خصوصا اگه سوال و مطلب دینی باشه
عالم ماورا ، جای حرف و حدیث نداره
عالم ماورا فقط سوال از جن نیست و چندین بعد دیگه داره

اما قبلا هم عرض کردم اگه قرار باشه اینجا بحث عقیدتی و دینی پیش بیاد ، یهو دیدین رفتم و تعطیل شد
بنده دوست ندارم سر بعضی چیزا بحث کنیم که خدای ناکرده کسی دلگیر بشه
دید بنده درویشانه است و دنبال این نیستم ببینم کی خوبه و کی بده
اگه کسی دیدش به دین این باشه ، خدا رو فراموش میکنه و مشغول میشه به مردم

ما درون را بنگریم و حال را @};- نی برون را بنگریم و قال را

لا اله الا هو

چهارشنبه 9 اسفند1401 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود
جناب سنه دژ
نزدیک فرات میگن گنج عظیمی نهفته هست و اونجا سد زدن
ایا زلزله ای که در پیشه ایا میتونه سد اونجارو کاملا بشکونه و گنجی ک میگن رو بالا بیاره؟!

جمعه 12 اسفند1401 - 11:34pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

زلزله های معمول ، اینقدر قدرت ندارن که سد رو بشکنن ، فقط ترک برمیدارن
از اون سد هم خبر ندارم
هیچ گنجی هم با شکستن سد بیرون نمی افته
چیزی که همه رو متعجب میکنه ، در کوههای کردستان خواهد بود . اما فعلا خیلی مونده تا برسه به اون دوران

لا اله الا هو

شنبه 13 اسفند1401 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جسارتا شما موکل دارین؟

شنبه 13 اسفند1401 - 11:11pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

تقریبا 99 درصد دعانویسان و رمالان و ابلیسی ها و ... افراد دروغین ماورائی ،ادعا می کنن که موکل دارن
انگار موکل ریخته ، اینا رفتن یکی برداشتن :D
اکثر اینایی که ادعای داشتن موکل دارن ، اگه موکل ببینن حتما فرار خواهند کرد
و عده ای هم ، از ترس بیهوش خواهند شد . چون بعضی از خانوما هم میگن داریم =))

لا اله الا هو

شنبه 13 اسفند1401 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

روی سخنم با شماست ؟!
چون توی قران گفته ما اینها را از حس شما جدا کردیم و دلیل داشته و صلاح ندونسته با انسانها یکی باشند.پس اگر وارد دنیای اونها بشیم ایراد داره.زندگی عادی نخواهد بود.
بعضیاشونم قدرتشون خیلی زیاده حتی از اسمان هم خبر داشتن و یسری رمزارو ب زمین اوردن.قدرت زیادی میخاد کنترل اینها.

برای ساخت سیستمهاتون از نیروی خاصی کمک گرفتین یا با صبوری و ارامش انجامش دادین؟

یکشنبه 14 اسفند1401 - 11:45am
استاد
استاد
آواتار کاربر

با اینکه علمای دینی ، نظرات متفاوتی در مورد ارتباط با اجنه دارند ، و نظر شخصی خود را ، به عنوان نظر شرعی ، بیان می کنند
زندگی و دوستی با اجنه ، از نظر شرعی مشکلی نداره ،
فقط بدلایل ناآگاهی انسانها و تفاوتهای شکلی و نیرویی و ساختاری و رفتاری اجنه ، اگر با انسانها بودن ، مشکلات زیادی پیش می آمد . انسانها از طرق مختلف از آنها استفاده و سواستفاده می کردن و آنها نیز بر زندگی انسانها تاثیراتی می گذاشتن و نفوذ می کردن
در نتیجه ، روال زندگی معمول انسانها و همچنین آنها نیز بهم میخورد
بهمین دلایل ، خداوند دیواری از خواص ، بین ما و آنها قرار داده که همدیگر را نبینیم و نشنویم و کلا ارتباط عمومی نداشته باشیم
اما این دیوار برای افراد خاص ، غیر قابل نفوذ نیست

به غیر از ارتباط با اجنه خوب ، که مشکلی ندارد ، ارتباط با اجنه ی بد نیز ، در ضرورت ، و بدون مرتکب شدن گناه ، مشکلی ندارد ( یعنی در این ارتباط ، انسان به آنها کمک نکند و مرتکب گناه نشود ، و قصد خاصی داشته باشد که خیر باشد )
همانطور که ما در کنار آدمهای بد ، زندگی می کنیم و مشکلی نداریم :D اما خداوند دوستی و همکاری و ازدواج با بدها را منع کرده ( چیزی که انسانها رعایت نمی کنند و خیلی ها فکر می کنن که خداوند چنین نظری نداره )

ازدواج با اجنه نیز ممکن است و برای کسی که بتواند کنترل کند و تسلط داشته باشد ، مشکل شرعی ندارد
اما برای عموم مردم معمولی ، به اندازه ای مشکل دارد که حکم مکروه و حتی حرام گرفته

مسئله ی ارتباط و ازدواج با اجنه ، مثل مسئله ی وضو و موارد حساس است ، که نمیتوان از نظر شرعی ، حد و حدود خاصی را به روشنی مشخص کرد و هر عالمی ممکن است نظری داشته باشد
اما اگر عالمی ، حکم قطعی ، مبنی بر حلال یا حرام بودن بدهد و اصل موضوع را نتواند شرح دهد ، عالم نیست و نظرش ارزشی ندارد
در شرع ، نظر شخصی معنی ندارد . مگر اینکه مسئله ای آنقدر حساس باشد که جوابش در قرآن و حدیث و رفتار پیامبر ص و اولیا ی خدا ، بدست نیاید . آنوقت نظر شخصی بزرگترین علما ، می تواند باارزش باشد
نه اینکه هر ناعالمی ، بدون آگاهی ، و بدون دلیل ، نظر شخصی خودش رو در دین وارد بکنه

لا اله الا هو

سه شنبه 16 اسفند1401 - 9:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure