انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 11:06am

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 ... 37  بعدی
 به ماورا خوش آمدید 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بسیار ممنونم از پاسخگویی @};- @};-
اینجا یه سوال پیش میاد ، شخصی که اون سر کره زمین به دنیا میاد و اصلأ نمیدونه نماز چیه و زبان عربی رو بلد نیست و نیاموخته و کلا با یه فرهنگی دیگه بزرگ شده ، بازم به خاطر نماز بازخواست میشه ؟
سپاس

To be willing is to be able

یکشنبه 7 اسفند1401 - 10:46pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بله . البته که بازخواست میشه
بعضیها میخوان با این بهونه ها ، از زیر بار خدا و عبادت ، دربرن
خداوند نمیگه تو ، تو اون سر دنیا بودی و خانوادت مذهبی نبودن
خداوند میگه ، آیا به تو چشم و گوش و عقل ندادم ؟
و آیا جهان رو ندیدی و شگفتی انسان رو ندیدی و جانوران رو ندیدی و آسمانها رو ندیدی ؟
آیا شب و روز رو ندیدی و حرکت زمین و ماه رو ندیدی ؟
و این همه مخلوق رو که من خلق کردم ندیدی و فکر نکردی که خالقشون کیه ؟
آیا این همه شگفتی و نظم در آفرینش رو ندیدی ؟
و اینجا بهش ثابت می کنه که همه رو دیده ، اما به خالق توجه نکرده و دنبال عیش و نوش خودش بوده
طبق اینکه کسی در خارج بزرگ شده باشه ، دلیل نمیشه که همان راه و روش پدر مادرشو ادامه بده . از دید خداوند ، باید بدنبال حقیقت بگرده
خداوند به اندازه ی کافی که نشانه های وجودشو ببینیم ، به همه عقل و شعور داده و بخاطر وجود این عقل و شعور ، کسی نمیتونه بهونه بیاره

ضمنا کمتر کسانی رو داشته باشیم تو دنیا که تا حالا اسم خدا رو نشنیده باشن و ندونن که دین چیه
همه ی اون خارجیها که مردم فکر میکنن گناه ندارن و مقصر نیستن ، بخوبی میدونن که منظور از خدا چیست
همه شون اسم پیامبران رو شنیدن و میدونن که پیامبر اسلام ص دقیقا اسمش چیه و میدونن که آخرین پیامبر خداست
اکثرشون قبلا در دین یهودی یا مسیحی بودن و هنوز هم هستن
کسی رو نداریم که ندونه عیسی مسیح کیه و خدا کیه
اکثر خانواده ها هنوز هم مسیحی هستن

منظورم این نیست که همه به خداوند و پیامبر اسلام ص و حضرت عیسی ع و اینا که گفتم ، عقیده دارن
منظورم فقط " دانستن " اینها است . و همین کافیه تا محاکمه بشن و عذاب بچشن
کسی نمیتونه بگه من نشنیدم و خبر نداشتم که خدا چیه و پیامبر کیه

همه ی خارجیها هم بخوبی میدونن که حجاب چیه و میدونن که مسلمانها حجاب دارن و میدونن که خدا در دین اسلام حجاب رو برای مسلمانها واجب کرده . بعدا نمیتونن بگن که ما نشنیدیم ندیدیم و نمیتونن بگن که اینا دستور خود آدما بوده
همه بخوبی میدونن ، اما نه به دین اسلام علاقه نشون میدن و نه حجاب رو رعایت می کنن و نه از زنا دوری میکنن
تقریبا همه ی دنیا میدونن که از نظر همه ی ادیان ، زنا حرامه . اما تقریبا همه شون انجامش دادن
نمیخواد اینجا کسانی بیان و از خارجیها دفاع کنن که گناهکار نیستن و فلان و بهمان . همه میدونیم که چطوری هستن و تا چه حد رعایت میکنن
( اگر کسی نمیدونه آداب زندگی واقعی خارجیا چطوریه ، به فیلمهای زیرنویس اصلی بدون سانسور نگاه بکنه تا بفهمه رفتار و کردارشون چطوریه . فیلمهای زیرنویس تلویزیون منظورم نیست )
درصد کمی از دختران خارج ، با باکرگی ازدواج می کنن و تقریبا اکثرشون قبل از ازدواج ، بارها و بارها با هر کسی که دوست داشتن رابطه داشتن ، بعدا که از لذات جوانی خسته میشن ، میرن ازدواج میکنن و جالبه که بعد از ازدواج ، خیانت کردن جرم بزرگی محسوب میشه و اگه ثابت بشه ، منجر به طلاق میشه . قبلش اشکالی نداره :D
برای همینه که خارجیا در سن بالا ازدواج میکنن و طعنه میزنن به کشورهای اسلامی که چرا دخترا در سن پائین ازدواج میکنن !
خوب خودتون در سن پائین همه کار کردین ، فقط اسمش ازدواج نبوده =))

باکره نبودن میان خارجیا در حدی است که اگه دختری قبل از ازدواج باکره باشه ، تعجب میکنن ازش و به عنوان یه دختر نرمال محسوب نمیشه ( ممکنه ببرن پیش روانشناس ببینن مشکل روانی داره یا نه )
و اگه دختری نتونه قبل از ازدواج رابطه داشته باشه و دوست پسر (نامشروع )نداشته باشه ، میگن تو از نظر روانی مشکل داری و بین دوستان مسخره ش میکنن

حتی مسیحی ها ، فقط اسم مسیحیت و دین رو یدک میکشن و در شان یک مسیحی هم نیستن
اگر مسیحیت رو رعایت میکردن ، در دین مسیح ع نیز ، حجاب اجباری بوده . خود حضرت مریم به عنوان نمونه ی مسیحیت ، روسری و حجاب کامل داشته و تا آخر عمر به همون شکل زندگی کرده
حالا کدوم مسیحی رو می بینید که حجاب داشته باشه ؟ خداوند حتی به عنوان مسیحی هم قبولشون نمیکنه . اتفاقا اگه دین مسیحیت رو نمی دونستن ، مجازاتشون کمتر بود

و خود حضرت مریم ، نماد مقدس باکرگی و پاکدامنی هست در دنیا و همه اینو میدونن ، اما اکثر مسیحی ها نه به حجاب و نه به باکرگی اهمیت میدن
درسته که دینشون اینو داشته اما اینا رعایت نمی کنن

و همه ی ادیان قبلی از جمله یهود و مسیحیت ، همانطور که قبلا عرض کردم ، در کتاباشون به وضوح اومده که بعد از آمدن پیامبر اسلام ص ، باید به دین جدید بپیوندن و دین قبلی رو ارتقا بدن .
اینو همه ی ادیان شنیدن و همه بخوبی می دونن که پیامبر آخر خدا ، یعنی دین آخر و دین برتر . همه ی بچه ها و جدیدا هم میدونن ورژن جدید یعنی چه
پس خداوند همینطوری ازشون قبول نمی کنه که در دین قبلی مونده باشن یا اصلا دین نداشته باشن

کسانی که تو قبیله های جنگلی و وحشی باشن و تا حالا اسم دین رو نشنیده باشن و طبق آداب جنگلی پدرانشون ، خدا رو طور دیگه ای فرض کرده باشن ، حسابشون کمی فرق میکنه و نسبت به نادانی و ناآگاهیشون ، جرمشون کمتر میشه

این نکته مهمه : اما اینا که دین و خدا رو نشنیدن ، با اون خارجیها که دین و خدا رو شنیدن اما دنبالش نرفتن و توجه نکردن ، در دادگاه خداوند خیلی فرق دارن با هم

هرکسی به اندازه ی کافی از دین و خدا شنیده و همین برای محاکمه ی خداوند کافیه
کسانی که در کشورهای مسلمان بودن و خیلی بهتر از گناه و حلال و حرام و دین شنیدن و میدونن که چی به چیه ، اگر مومن نباشن و دنبال عیاشی و خوش گذرونی بوده باشن ، عذابشون خیلی سخت تر و بدتر خواهد بود . چون بهتر و دقیقتر می دانستن که دین چیه و خدا چی گفته
و خارجیها که تو کشور و خانواده مذهبی نبودن ، جرمشون کمتره .
اما مسئله بر سر این مقدار جرم هست که مردم فکر میکنن چون خارجیا مذهبی نبودن ، جرمشون کمتره و خداوند ازشون میگذره . که اینطور نیست و عذاب سختی خواهند داشت چون شنیدن و دیدن و عقل هم داشتن ، اما دنبال حقیقت نرفتن (همین برای خدا کافیه که عذابشون بده )

قرار نیست ما اینجا ، همه ی عمر در سختی و رعایت حجاب و رعایت ادب و اخلاق و رفتار باشیم و یک عمر وضو بگیریم و طهارت نگه داریم و به نامحرم نگاه نکنیم و هزاران هزار بار نماز بخونیم و از خواب و آسایش خودمون بگذریم و روزه بگیرم و گرسنگی بکشیم و هزار سختی دیگر
و آقای یا خانم خارجی ، که دین و خدا رو شنیده و شگفتی جهان رو دیده و به اندازه ی کافی عقل هم داشته ، اما دنبال دین و خدا نرفته و همه ی عمرش بدنبال عیاشی و خوش گذرونی و مشروبات و رابطه نامشروع بوده
بعدا بیارن ما رو با اونا یکی کنن و همه تشریف ببرن بهشت

بله ، خارجیا با ما فرق دارن و نسبت به ناآگاهیشون از دین و خدا ، کمتر عذاب می کشن
اما این " کمتر " اونی نیست که فکر میکنید . مقدارش خیلی بیشتره
فقط چند درصد کمتر ، هیچ دردی رو از اونا دوا نمی کنه
بپای یک عمر لذت نامشروع و زنا و گناه و مستی و عیش و نوش ، یک عمر ابدی ، در جهنم خواهند بود و زندگی معکوسی خواهند داشت :-Q

به روایتی 124000 پیامبر فرستاده شده و همه ی اهل زمین به اندازه ی کافی میدونن خدا چیه و دین چیه . حتی اگر عقیده هم نداشته باشن ، از نظر خدا ، باید دنبال حقیقت خدا بگردن تا بهشون ثابت بشه یا رد بشه

حتی اگه تمام خرده گیریها و بهونه های ناباوران را جمع کنیم ( مثل تولد جهان از هیچ - و تکامل انسان از میمون - و خره گیری و نظرهایی که هیچکدام ثابت نشدن ) بازم در برابر نشانه های وجود خداوند ، هیچی نیستن و مقدارشون بسیار ناچیز است
پس بهانه ای برای کسی باقی نمی مونه که بگه من فکر میکردم خدا وجود نداره و ...
اگه منطقی باشه باید بغیر از دلایل خودش ، دلایل ایمانداران را نیز در نظر بگیرد و بسنجد . نه اینکه خودشو گول بزنه و خودشو به اون راه بزنه و همینجوری زندگی کنه و آخرشم مجازات نشه
دلایل خداوند شامل تمام عالم هستی میشه با تمام نظم و دقت و شگفتی هاش
و دلیل ناباوران ، فقط اینه که : اینا همه خودبوخود و شانسی بوجود اومدن
اگر انسان عاقل ، فقط به یکی از مخلوقات خداوند نگاه بکنه و تعصب رو کنار بزاره ، فقط با نگاه کردن به یک پرنده که در آسمان پرواز میکنه ، میفهمه که این نمیتونه خودبخود و شانسی یا حتی تکاملی بوجود آمده باشه
انسانها با این همه عقل ، بعد از هزاران سال ،بسختی تونستن پرواز رو شبیه سازی کنن و هرگز نتونستن خود پرنده رو بازسازی کنن . تازه اینا عقل داشتن و پرنده عقل انسان رو نداره

این فقط یک مورد بود بعنوان مثال ، وگرنه هزاران مورد رو شخصا جمع آوری کردم و نوشتم و به امید خدا در آینده بصورت یه کتاب بزرگ به چاپ می رسونم . مواردی با موشکافی کامل

بغیر از نشانه ها و شگفتی هایی که در مخلوقات خداوند مشاهده میشه ، معجزات قرآن را نیز داریم که همه ی ناباوران کور شدن و نمی بینن ( نصف شدن ماه - اثر انگشت - گردش زمین - کروی بودن زمین - حرکت خورشید - تشکیل نطفه انسان - بدن مورچه - پشت پشه - جاذبه - آب - مضرات طلا برای مردان - دو شکم زنبور و دهها مورد دیگر که همگی از نظر علمی ثابت شدن و قبلا هیچکس نمی دانست و هیچ علم و آزمایشگاهی نبوده که بتونه اینا رو استخراج و کشف بکنه )
برای یک انسان عاقل و غیر متعصب ، اثبات فقط یک نشانه کافیست

صدها معجزه صراحتا بیان شده و از نظر علمی کاملا مشخص شده که حقیقت داره ، اما ناباوران متعصب ، خودشونو به اون راه زدن و دارن دنبال خرده گیری از خدا و اشکال گیری از قرآن میگردن . بلکه نوک سوزنی بیابند و خدا رو زیر سوال ببرن
اگه راستگو بودید برای این معجزات هم جوابی داشتید و خودتونو به کوری و کری نمی زدین
دروغگو و منافق ، بدترین موجودات روی زمین هستن

روزی که آسمانها درهم بپیچه و کره ی زمین بلرزه و همه چی نابود بشه و مرده ها از قبرها برخیزن و همه ی انسانها و ناباوران ، با تعجب در حضور خداوند بایستند ، آن روز چشماتونو ببندید که خدا رو نبینید ، بلکه حرفتون راست دربیاد و خدایی وجود نداشته باشه

لا اله الا هو

دوشنبه 8 اسفند1401 - 10:46am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با تشکر از گذاشتن وقت و پاسخگویی با جزئیات @};- @};-
با توجه به گفته شما سال آینده ، سال زلزله هاست که از غرب کشور شروع میشه و به مرکز کشیده میشه و قید کردید که از زلزله کم به بزرگ . این زلزله بزرگ در حد چند ریشتری هست و اینکه خرابی های خیلی بزرگی در شهرهای غربی به بار میاره ؟ شهرهای مرکزی چطور ؟ ممنون میشم که اگه ممکنه جزییات بیشتری (میزان خرابی)توضیح دهید ؟
خانه های قدیمی و بافت قدیم شهر در معرض خطر جدی قرار داره . آیا خانه های نوسازی شناژ دار هم از این خطر در امان نیستند ؟

دوشنبه 8 اسفند1401 - 3:48pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

منظورم از غرب کشور ، نیمه ی غربی کشور هست ، نه فقط غرب
یعنی اگه یه + در وسط ایران رسم کنید ، از نصف غربی شروع میشه ، بسمت مرکز
زلزله های بیشتر :
در درجه ی اول ، شمال غرب ( چپ بالای + که شامل تهران هم میشه )
در درجه ی دوم ، دامنه غربی از کوهها به بعد
سوم ، مرکز
درجه های کمتر ، جنوب غرب و شمال . که قسمتهای شمالی ، تا رسیدن زلزله ی ترکیه ، خطری ندارن

نیمه ی غربی کم کم شروع میشه و هرچه به زلزله ی ترکیه نزدیکتر بشیم ، قدرت بیشتر میشه
از زلزله ترکیه به بعد ، نیمه غربی و بالای ایران ، درگیر میشن
-------------------------
از نظر قدرت ، اکثر زلزله ها ضعیف هستن و بزرگاشون اطراف 5 ریشتر
زمین لرزه های ضعیف ، مداومت دارن و تعداشون سالانه زیاده و همش در یک شهر یا منطقه نمیاد ( هر بار از یه شهر ) اما دوران بزرگا که برسه ، بیشتر روی همین نقاط تکرار میشن

اینکه چقدر خرابی به بار میاره ؟
چون زمین ایران از نظر داشتن کوه و ساختار ، غرب و شمالش با مرکزش فرق داره ،
با اینکه قدرت زلزله ، در نیمه غربی است ، مناطق غربی که کوهستانی هستن ، کمتر آسیب می بینن نسبت به بقیه
در حالی که همین زلزله های 5 ریشتری ، وقتی تو شهرهای بدون کوه و مرکزی میاد ، تخریبش خیلی بیشتر از قدرتشه
-------------------------------------------
در مورد خرابی خانه ها :
متاسفانه خانه های جدید ، در ایران ، بدلیل دزدی و رشوه خواری و بی توجهی ، با اینکه جدید هستن و اسکلت دارن ، استحکام لازم رو ندارن
و خانه های قدیمی هم که فرسوده هستن
تا اینجاشو ، همه مردم و کارشناسا میدونن و مشخصه

اما یه نکته رو پیشگویی می کنم که قضیه رو مقداری عوض می کنه
طرز حرکت زلزله ها ، طوری خواهد بود که خانه های قدیمی تر که اکثرا یک طبقه هستن ، کمتر آسیب می بینن ( با اینکه فرسوده هستن )
و در برابرش خانه های بلندتر ، بیشتر آسیب می بینن

در زلزله هایی که میاد ، طبقات بالایی آپارتمانها ، بیشتر ، از طرف دیوارها تخریب میشن
برعکس ، طبقات پائینی امن تر هستن و ضربه ای ببینن از آوار بالا خواهد بود نه از دیوارها
اینو مردم میتونن برای انتخاب جای خواب رعایت بکنن که کمتر ضربه ببینن
هرچند که روز و شب نداره
بیششترشون تو روز اتفاق میافته
اما کی میاد اینا رو به مردم اعلام بکنه ؟

لا اله الا هو

دوشنبه 8 اسفند1401 - 6:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود بر شما @};- @};-
به نظر شما چه موقع اوضاع اقتصادی مردم بهتر میشه و فشار روی قشر ضعیف کمتر میشه . زنده باشید استاد سنه دژ

سه شنبه 9 اسفند1401 - 12:57pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلامت باشید
در یک کلام ، اوضاع اقتصادی ملت ایران هیچوقت خوب نمیشه . بخصوص قشر فقرا
( هر کی ، هر شعاری میخواد بده و هر کی فکر میکنه بهتر میشه ، میتونه فکر بکنه )

هر روز بدتر و بدتر میشه
تا وقتی که ،
ایران وارد دور تازه بشه
در دوران تازه نیز ، اوضاع کشور بارها و بارها فراز و نشیب خواهد داشت و بزرگا و قوانین ، بارها عوض میشن
در بعضی از این فراز و نشیب ها ، ملت به نون و نوایی میرسن و در بعضی از حالها ، دوباره آرزو می کنن که کاش مثل قدیم می شد
اما کلی حساب کنی ، دوران تازه ، اوضاع بهتر خواهد بود

لا اله الا هو

سه شنبه 9 اسفند1401 - 1:23pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
نگفتین چقدر یقین دارین ک اتفاق میفته .قبلا چند بار اتفااتی ک قبلش حدس زدید اتفاق افتاده وچقدر خطا داشته!نگفتین سفر روحی هست یا خیر.
و ی سوال داشتم
مثلا خداوند ب قارون تذکر داده از اموالت ببخش و اون گفته ک بنده همشو خودم بدست اوردم و خداوند قارونو بخاطر غرورش و غیره با تمام ثروتش به خاک فرو برده‌
الان شما میتونید سفر روحی انجام بدین بفهمین کجاس :D
مثلا قبلا شنیدم بخشی از طلای ایشون ک جهیزیه خواهرش بوده دقیق یادم نیست توی کشور ترکیه پیدا شده ولی بقدری نحس بوده ک هر کسی دست ب دستش کرده بلایی سرش اومده اخرش از امریکا سر دراورده.

بنده زیاد به چیزایی که بهم ربط نداشته باشه ، کاری ندارم
مثلا به اتفاقات کشورهای اطراف و حتی کشور خودمون ، توجه و علاقه ندارم که روی پیش بینیشون وقت بزارم ( وقت گذاشتن همون توجه کردن هست نه محاسبات خاصی )
فقط اتفاقاتی که بزرگ و چشمگیر هستن و دوستان علاقه داشته باشن و روش بحث بشه ، ممکنه بهش توجه کنم . مثل زلزله ی ترکیه که فاجعه ای چشمگیر بود و کردهای ترکیه داغون شدن

قدیما هم همینطور بودم . بیشتر موارد کوچک و بزرگ شخصی و مواردی که به دوستان و اطرافیان ربط داشته باشه رو میدونستم
موارد کوچک که عادی شده ، مثل :
- امشب مهمون میاد
- کیه داره در میزنه
و از این جور موارد

موارد متوسط که مقداری مهمتر هستن و دوستان و آشنایان سراغ میگیرن یا مشکلی دارن
- خونه رو معامله بکنن یا نه
- با هم ازدواج کنیم یا مناسب نیست
و از این قبیل

و موارد بزرگتر ، مثل:
- مرگ و میر
- زلزله
- تصادف

هرچه بسمت بزرگترا پیش بریم ، امکان پیش بینی سخت تر میشه
و همینطوری نمیشه الکی حرف زد
مثلا با یه کلمه ، میتونیم زندگی کسی رو داغون کنیم یا برعکس . مثل ازدواج و معامله و شغل و ...
پس باید خیلی مطمئن بود وگرنه عاقبت خوبی نداره و گناه بزرگی مرتکب میشی

شکر خدا ، تا حالا رو سفید بودم و به خیلی ها کمک کردم و همه از لطف خدا بوده

این یه عالم پنهانه و شاید ظاهرا بعضیها از نظر عقلی چیزی رو قبول نکنن و طبق عقل و ظاهر تصمیم بگیرن
مثلا دوست داشتم که باید زمینشو میفروخت تا درگاهی باز بشه براش برای معامله های بهتر . اما چون خیلی آدم محتاط و عاقلی بود و بی گدار به آب نمیزد ، اگه بهش می گفتم که زمین رو بفروش هیچوقت این ریسک رو نمی کرد ( از نظر عقلی فروش زمین و خونه ضرر هست تو این زمونه . مگر اینکه چیز بهتری سراغ داشته باشی )

بعدش گفتم زمین رو بفروش بزار تو بورس ایران ، خیلی سود میکنی
در حالی که میدونستم بزودی بورس داغون میشه :D
چون حرفهای ماورایی بنده رو دیده بود و باور داشت . حرف بنده رو گوش کرد و زمین رو فروخت . اما بورس بد شد و پولشو تو بورس نزاشتیم
بعدش می گفت چرا گفتی بورس خوبه و زمین رو بفروش ؟
گفتم اگه اینطوری نبود ، زمین رو نمی فروختی و به حرفم گوش نمی کردی
الان خونه ی خوبی خریده :-BD ولی هنوز هم تو فکر زمینشه

لا اله الا هو

سه شنبه 9 اسفند1401 - 2:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
بنده از بورس بدم میاد تا حالا هم واردش نشدم و عقیده داشتم یسری ادم پول میزارن بعد یهو برمیدارن .اگ زود سود داد،زود بتونی خالی کنی بقیه ضرر میکنن و از این قبیل .کلا ب مسئولین و اونایی ک کاری انجام نمیدن وفکرشون زیاد اعتقاد ندارم.
بعدش با ارز دیجیتال اشنا شدم
اولش نمیدونستم پولها چطور کمو زیاد میشه
بعد ک فهمیدم مثل بورسه ولی دیگ پولمو وارد کرده بودم(البته بیشتر پول اطرافیان که بهم اعتماد دارن) و الان هم که ارز ریخته!!
بیتکوین تا ۲ میلیارد قیمت خورد پارسال .به قیمت 69 هزار دلار رسید و بعد ریزش کرد.پولهای من بالا گیر کرد :D
یکی گفت تا 12 هزار میاد
اما تا 15 امد و برگشت زد الان دوماهه رو23 هزار دلاره!
خب میتونید تمرکز کنید ببینین بهتر میشه یا بدتر؟
خودم دو تا نظر دارم .
_ممکنه کم کم به قیمت قبل برگرده
_ممکنه تا قیمت 12 هزار دلار بریزه و بعد برگرده.
این ریزش و افزایش توی خرید مهمه.
و اینکه بدونم ایا کلا ارز درسته در اینصورت اگر مطمئن شم نمیریزه خریدی انجام بدم.ناگفته نمونه حرفاتونو خیلی بهش توجه میکنم @};- .
برای منم دعا کنین همه کارام زودی حل بشه:x
سوال بعدی
شما که ی حالت خاصی و عبادت خاصی یا شاید مسیر خاصیو دنبال میکنید چه نیازی به سیستم دارید :-\ :)
_دوران جدید یعنی چی؟
و
نگفتید قارون میتونه کجا باشه امکانش هست از طریق روحی یا هر چیزی بدونید کجا زندگی میکرده؟
یسری اسناد خوندم سکه هاش و ملکه قارون نوشته سمت تقریبا غرب کشور هست.حالا خودش نمیدونم کدام کشور بوده

_و اونایی که شمشیر میزنن بخودشون و چیزیشون نمیشه چقدر به مذهب شما نزدیک هستن و چرا میزنن :-?

سه شنبه 9 اسفند1401 - 8:30pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

در مورد بورس و بالا پائین شدن ارز
و بی ارزش شدن پول کشور و امور اقتصادی ، نمیتونم چیز واضحی خدمت شما عرض کنم
خصوصا در عمومی
این باعث گناه و ضرر و زیان خیلی ها میشه
مطمئنا ذکر جزئیات اقتصادی بصورت عمومی ، باعث سواستفاده خیلی ها میشه که این خیلی ها ، خیلیهاشون از ثروتمندان و مفت خوران و سرمایه داران خواهد بود تا از قشر ضعیف که اصلا پولی ندارن یا سرمایه چندانی نزاشتن

سرمایه داران ، همیشه بدنبال سود بیشتر هستن و بشدت دنبال افرادی میگردن که بتونن پیش بینی واقعی بکنن ( خودشون در پیش بینی علمی و محاسباتی وارد هستن )
پیش بینی واقعی ، مهمترین اصل بورس و ارز و پول و سرمایه گذاری هست که سرمایه دارا همیشه دنبالش هستن و تمام سرمایه و زندگیشون به این پیش بینی وابسته هست
همینکه با اشخاصی مثل بنده روبرو میشن ، اولین سوال قبرشون بجای نماز :D از بورس و ارز هست
یعنی میخوان براشون بالا پائینا رو بگم و پول کلانی به جیب بزنن . اما از بنده چیزی دستگیرشون نمیشه :ymsmug:
البته بغیر از دوستان و اطرافیان فقیری که سرمایه زندگی و خانواده شونو گذاشتن و قصدشون سودهای کلان نیست . اینا رو راهنمائی کردم و هرکسی گوش نکرده خودش ضرر کرده

در مورد حلال و حرامش ، قرار بود کلا حلال باشه ، اما بعضیها عمدا حرکاتی انجام میدن که منجر به حرام میشه . البته بیشتر گناهش گردن اوناس

لا اله الا هو

سه شنبه 9 اسفند1401 - 8:59pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

در مورد چگونگی وضعیت بنده
شاید همه ی کسانی که بنده رو بصورت مجازی می شناسن ، فکر میکنن که بنده با چیزایی که میدونم و ماورا و پی دی و پیش بینی و ... الان پول پارو میکنم و از ثروتمندان نامی هستم

هرچند که کسی تو مجازی نمیاد از زندگی شخصی خودش چیزی بگه
اما بنده خدمتتون عرض می کنم که از آن ثروتمندانی نیستم که فکر می کنید
اتفاقا علم و اختیاراتی که دارم ، بخاطر همین ثروتمند نبودن هست وگرنه ثروتمند زیاد داریم که علم ندارن و از فقر دل ، نمیتونن یه نون خشک دست فقرا بدن

بنده هردو علم قدیم و جدید رو دوست دارم و به اون صورت که اگه دست بعضیها بود ، استفاده نمی کنم ( منظورم استفاده ی نارواست )

این وضعیت ، شاید برای خیلیها قابل هضم نباشه ، اما راز دوستی با خدا و دانستن نهان را اهل دلان دانند
و خوشحال هستم که از ثروتمندان نیستم
گنج واقعی در ماوراست نه در پول
و برای مردم معمولی ، پول بهتر است

درسته که فقر ، از بدترین چیزهاست که پیامبر ص هم فرمودن نزدیک است به کفر منجر بشه
اما برای همه اینطور نیست
جهان ظاهر و باطن ، خیلی با هم فرق دارن

فکر میکنید که پیامبر ص ، از نظر ماورائی قدرتی نداشتن ؟
بعضی وقتها تا چند روز چیزی برای خوردن نداشتن و خوراک چند روزش ، چند دانه خرما بود .
اطرافیانش هم همینطوری بودن
درحالی که کافی بود از خدا درخواست بکنه تا کل بیابان رو سفره ی غذا بندازه ( مثل حضرت موسی ع و بنی اسرائیل )
یا کافی بود از قدرت ماورائی استفاده بکنه که مستقیم از جانب خدا نباشه
کسانی که خداناباور هستن ، نمیتونن بگن که قدرت ماورائی نداشته . از همین عقاید در زمان پیامبر هم بودن و چنین قدرتها و حرکاتی از پیامبر ص دیده بودن و براشون ثابت شده بود که میتونه انجام بده
به گفته ی ناباوران اون زمان ، پیامبر جادوگر بود (کسی نمی گفت نمیتونه )

و اولیا و مشایخ قدیمی که اکثرشون کرامات و قدرتهای ماورائی بالایی داشتند که می توانستند ماهیت ماده رو ، بدون شیمی ، تغیر بدن
ما خاک ره را به نظر کیمیا کنیم @};- صد درد به گوشه ی چشمی دوا کنیم

اما بیشتر عمرشون رو در گرسنگی اختیاری بودن و همیشه با نفس خود در جنگ بودن
(اختیاری با اجباری فرق داره )
یکی از رازهای رسیدن به خدا ، دشمنی با نفس خود است . که مردم صورت ظاهرشو بشکل فقر و گرسنگی می بینن و ازش متنفر هستن
روزه ، گوشه ی کوچکی از آن حالت است که ای کاش مقدارش کمی بالاتر بود که گوشه ای از بعضی حالتها نمایان میشد

لا اله الا هو

سه شنبه 9 اسفند1401 - 9:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure