انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 6:58am

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 37  بعدی
 به ماورا خوش آمدید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
بله سپاس :ymhug: منتظرم
استاد اون قد کوتاها موهاشون فره کله گنده پا کوچیک (۳م)اونا چه نوعین.؟
این میگه اسمشونو بدونی تمومه.
درمورد پول ما نگفت منظورو بد متوجه شدین.
بنده گفتم میگه توی این دنیا جنگ انسانها بر سر قدرت و پول هست
ولی جنگ اونا سر پول نیست سر خدا هست

چهارشنبه 11 بهمن1401 - 1:41am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
قدبلند دارن حدود دو برابر قد انسان . هم قد ما هم دارن - قدکوتاه هم دارن
شکل کلی پاهاشون اونطوریه و دلیل داره . فکر کنم چند سال پیش دلیلشو توضیح دادم
بله اسم رو بدونی راحتتر میتونی ارتباط بگیری یا احظار کنی
منظورم از پول ، توضیح برای عموم بود . میدونم اونا سر این جور مادیات ، دعوا ندارن
آدرس رو خصوصی براتون فرستادم

لا اله الا هو

چهارشنبه 12 بهمن1401 - 9:41am
استاد
استاد
آواتار کاربر

در بسیاری از نقاط کشور ، مکانهای مشکوکی داریم که قصه هایی از اجنه رو از قدیم در اون مناطق شنیدیم . مردم محلی همیشه این مکانها رو ترسناک میدونن و توصیه میکنن که کسی تنهایی اونجا نره
و چون نقاط خلوت و ترسناکی هم هستن ، معمولا گنج یا دفائنی رو در اون مناطق داریم
بعضی از داستانها شاید بنظر فلان استاد ، ساختگی باشن و چون دفینه ای اونجا پنهان کردن ، خواستن که مردم بترسن و زیاد تو اون منطقه جستجو و گردش نکنن . میگن اونجا جن داره و طلسم داره
این اساتید ، ناواردی خودشونو در مورد چگونگی تاثیرات طلسم و جن ، اینجوری ماست مالی میکنن :ymapplause:
واقعیتش اینه که اون مناطق بخاطر خلوت بودنشون ، واقعا محل وجود اجنه نیز هستن .
و بغیر از خلوت بودن ، مکانهای تک و استراتژیکی هم هستن که دور از دسترسه و بنوعی نقطه کور هستن و از قدیم جای خوبی برای دفینه گذاری هم بودن
هیچ استادی نمیتونه بگه ، این داستانها صرفا برای ترساندن مردم بوده و مکانها مشکلی ندارن . اگه بگه ، یا استاد نیست و تجربه کار نداره ، یا چیزایی شنیده و داره بازگو میکنه برای شما
بنده هر دو موردش رو یکجا شاهد بودم و چندین مکان اینطوری سراغ دارم
با بررسی هایی که از قدیم داشتم ، اکثر مکانهایی که گنج داشتن ، موقعیت خاص و ترسناکی داشتن
یعنی قدیمی ها ، داستان رو با واقعیت ادغام کردن و خوب میدونستن که دفائن رو کجا پنهون کنن که همه چی باهم ، همخونی داشته باشه . مثل دره های بن بست و تنگه های خلوت و ترسناک و صخره های صعب العبور و دور از دسترس
و بلندیهایی که معمولا کسی اونجا زندگی یا کشاورزی نمیکنه
اینطور نیست که قدیمیا جایی گنج بزارن و سعی کرده باشن با دو تا حرف ، مردم رو ترسونده باشن . مردم الکی نمیترسن . اگه فقط حرف بود ، خیلی زود همه ، حرفا رو فراموش میکردن و اون مکان با مکانهای دیگه فرقی نداشت براشون
پس تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

لا اله الا هو

جمعه 14 بهمن1401 - 10:39am
استاد
استاد
آواتار کاربر

بنده جایی رو تو روستا سراغ دارم که از قدیم جای اجنه بوده و هنوز هم اونجا تشریف دارن
یعنی مکان رو بنوعی مال خودشون میدونن و از قدیم اونجا بودن
بارها مردم رو اونجا صدا زدن و میزنن . اما بطور جدی قصدشون اذیت کردن نیست
هر وقت خلوت باشه ، صداهایی رو متوجه میشم
یکی از پیراشون ، تا همین 40 سال پیش ، با چند نفر افراد محلی اونجا ، ارتباط دوستی نزدیک داشته و اسمشم بلدم . یعنی دوستانه میومدن پیش بعضی از قدیمیا و با هم می نشستن صحبت میکردن . اما امروزه به مردم اطمینان ندارن
هیچ جنی تا مجبور نباشه ، یا بحث دوستی و رفاقت در میون نباشه ، اسمشو به کسی نمیگه
حالا بعضیها میگن نوبت اثبات کردن که رسید ، میگن نیستن و اطمینان ندارن
اما تا حالا چند نفر مخالف رو ، در مواقع خاصی ، اونجا بردم و بهشون ثابت کردم . یا بعضی از دوستان که علاقه داشتن به موجودات ماورایی
مکان عجیب و خاصی هست . حتی غریبه ها هم که میان به اون منطقه برای گردش ، چیزایی متوجه میشن .
از چندین نفر محلی شنیدم که وقتی تنهایی اونجا رفتن یا رد شدن از اونجا ، گاها صداهایی از یه جمعیت شنیدن
بعضی وقتا هم ممکنه کسی تنها باشه صداش بزنن ببینن چیکار میکنه . واسه خنده س وگرنه قصد اذیت ندارن . البته یه نفر رو دارم که تا صدها متر اونورتر دنبالش کرده بودن اما چیزی ندیده بود فقط با سروصدا ترسونده بودن
بنده خودم زیاد شنیدم و کارم از شنیدن هم گذشته . بجای ترسیدن ، بیشتر دنبال تحقیق و بدست آوردن نکات ریز هستم
شنیدن کی بود مانند دیدن :ymdevil:
اگه تنهایی اونجا باشی ، اولش صداها مثل یه زمزمه از دور میاد ، کم کم نزدیکتر و بلندتر میشه و انگار یه جمعیتی دارن صحبت میکنن . بعدش که بخودت میای میبینی که نه واقعا دارن حرف میزنن

اگه به صداشون خوب گوش بدی ، تقریبا از همین حروف رایج استفاده میکنن ، اما گاهگاهی زبانشون مقداری نامفهومه . یعنی اونجا به همین زبان محلی کردی صحبت میکنن اما فقط کلماتی رو متوجه میشم که چی میگن . همه ی جملات رو کامل متوجه نمیشم
( قابل توجه موکل داران دروغین که میگن اجنه فقط به زبان عربی حرف میزنن و شکلشون اونطوریه و ... )
مکانهای خاص ، از قدیم خاص بودن و ازشون استفاده شده . هم توسط اجنه و هم توسط انسان
البته اونجا دفینه هم داره و جای نامی هست . اما فعلا کسی کاوش نکرده تا ببینم واکنش اونا چیه . کارش آسون نیست . مردم به اونجا شک دارن اما کسی نمیدونه کارش از کدوم نقطه س که کاوش کنند . فقط در حد شک

امسال که برم سعی میکنم صدا رو ضبط کنم که برای نمونه موجود باشه
بنده که میرم اگه متوجه بشن حرکاتم مشکوکه ، صداها رو زودتر قطع میکنن و دور میشن
امسال یکی اونجا صداهایی شنیده بود ،بعدش رفتم یه گشتی زدم ، کمی اونورتر صداشون به وضوح میومد . همینکه توجه کردم دورتر شدن . شب و روز هم نداره براشون :D

اگه بخوای چیزی ضبط کنی باید مخفیانه برنامه بچینی و معمولی رفتار کنی وگرنه هیچی دستگیرت نمیشه
خیلیها از خارجی و ایرانی هم هستن که به اجنه و ماورا علاقه دارن . و گروه هم تشکیل میدن میرن دنبال اجنه و موجودات ماورا الطبیعه میگردن
اینا رو می بینم که همیشه دارن یه روال اشتباه رو پیش میرن . راه می افتن تو مکانهای مشکوک ، دوربین به دست میگیرن و خیلی تابلو دارن دنبال موجودی میگردن که ازش فیلم بگیرن [-X حتی روی فیلم توضیح هم میدن که داریم دنبال جن میگردیم و اینجا روح داره و ...
این یه کار کاملا اشتباهه ، اگه موجودی هم اونجا باشه ، با این حرکات ، فورا از اون مکان دور میشه
گاها اگه موفق شدن که تصاویر لحظه ای و کوتاهی رو مانند رد شدن یه نور عجیب ، ظبط کنن ، اینا بصورت اتفاقی هست و بنوعی سرزده وارد میشن و لحظه ی آخر کار هست که موجود ، داره دور میشه از مکان
کسی اگه بخواد چیزی ثبت کنه باید خیلی معمولی رفتار بکنه و نکات ریزی رو رعایت بکنه وگرنه معمولا چیزی نمی بینه

لا اله الا هو

جمعه 14 بهمن1401 - 11:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ینی شما میری نمیترسی حتی اگه کافر باشن؟
بعد ورد میخونی اونا میفهمن؟
ینی اینطور نیس قویاشون بیان سمتتون؟
یا اون منطقه اونایی که اذیت شدید بکنن نیستن

جمعه 14 بهمن1401 - 8:07pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

بنده اگه میترسیدم کارم به اینجاها کشیده نمیشد :D
از بچگی تا حالا اینقدر عجایبات دیدم که دیگه برام عادی شده
لازم باشه ، میتونم تنهایی تو هر جایی باشم . شب یا روز
و این نترسیدن از نادانی نیست . بدترین نترسیدن از نادانی میاد

اما میدونید ترس از چی میا ؟
ترس از دو چیز میاد : یکی از " ندانستن " یکی از " ضعف "
این برداشت خودم بوده . کسی علاقه داشت ، میتونم توضیح بدم

در مورد مکانهای مورد دار :
- اگه اجنه کافر باشن ، خطرش بیشتر میشه اما تا ضعفی در آدم پیدا نکنن یا آدم اشتباه خاصی انجام نده ، نمیتونن آسیبی برسونن .
ضمنا افراد معمولی ، فکر نکنن که ضعفی ندارن و کسی نمیتونه بهشون آسیب بزنه
خیلیها چون ضعیف بودن ، یا چون اشتباهی کردن ، بهشون حمله شده
این اشتباه میتونه یه حرکت غیرعادی باشه یا بسادگی، همون وارد شدن به اون مکان باشه

- مکانهایی که اجنه مسلمون هستن ، تقریبا امنه
اما بازم خالی از خطر نیست . خلق و خوی اجنه ، زیاد قابل پیش بینی نیست و گاهگاهی یه شیطنت هایی مرتکب میشن . جدا از این شیطنت ها ، بازم اگر کسی حرکت اشتباهی انجام بده ، میتونن مثل کفار ، ضرر برسونن
اگه بزرگترها کنترل نکنن ، ممکنه همون مسلمونا هم یه حرکاتی انجام بدن ( مثل مسلمونای خودمون )

لا اله الا هو

جمعه 14 بهمن1401 - 11:38pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

در مورد خواندن ورد یا بهمراه داشتن دعا ، هنگام ورود به مکانهای مشکل دار :

اگر کسی هنگام ورود به مکانی ، وردی بخونه که اون ورد ، واقعا درست و کارا باشه ، همین که شروع کرد ، بله اونا زود متوجه میشن
و بسته به اینکه ورد چی باشه و ضرری بحالشون داشته باشه یا اجباری برای اونا باشه ، فورا از اون مکان دور میشن
ولی اگه ورد معمولی باشه و خطری براشون نداشته باشه ، هیچ فرقی بحالشون نمیکنه

معمولا مردم عوام فکر میکنن که با گفتن بسم الله یا خوندن چند آیه از قرآن ، جن فورا فرار میکنه
اما بنده که تجاربی دارم ، خدمتتون عرض میکنم که اصلا اینطور نیست =((
گفتن بسم الله ، برای اجنه ، مثل همین یاالله گفتن خودمونه وقتی که داریم وارد خونه ای میشیم و میخوایم اهل خونه مثلا خبردار بشن از ورود ما
یعنی بسم الله فقط یه خبردار هست برای اجنه ، که ما وارد شدیم . نه اینکه کسی بترسه از بسم الله گفتن ما
هروقت همه ی آدما از بسم الله ترسیدن ، اونا هم میترسن
با اینکه همه ی اونا مطمئن هستن از وجود خدا ، اما بازم عده ای هیچ احترامی قائل نیستن و مستقیما مخالفت میکنن با خدا . حالا یارو فکر میکنه از یه بسم الله گفتن میترسن و فرار میکنن .
فقط اونایی که مقداری حیا دارن ، به بسم الله گفتن شما احترام میزارن

تلاوت آیات قرآن هم ، فقط در صورتی باعث فراری دادن اونا میشه که آیات خاصی رو با قواعد خاصی بخوانیم و اونا از اثرش بترسن
وگرنه اتفاقا از قرآن خوندن هم ممکنه خوششون بیاد و بعضیهاشون نزدیکتر میشن که بهتر گوش بدن :-J

این نظرات عامیانه مردم عوام ، حاصل تفکرات خودشون هست . حقایق در واقع چیز دیگریست

لا اله الا هو

شنبه 14 بهمن1401 - 12:02am
استاد
استاد
آواتار کاربر

اما بهمراه داشتن دعا :
بهمراه داشتن هرگونه دعا یا طلسم و حرز و غیره هم مثل همون خوندن ورد هست
اگه دعایی اصل باشه و با شرایط درستش نوشته بشه و بدرستی استفاده بشه ، هنگام ورود به هر مکانی ، اجنه فرار میکنن چون از اثر اون دعا میترسن
بعضی از دعاها ، اثر قوی دارن و بعضیها واقعا براشون خطرناکه در حد ضربه زدن به اونا

فرقی که بین دعای همراه (نوشته ) ، و وردی که خونده میشه ، وجود داره
اینه که ورد رو تا نخونی ، اجنه متوجه خطر نمیشن و ممکنه دور نشن . فقط مخفی میشن
اما دعایی که بهمراه کسی باشه ، قبل از ورود به مکان اجنه ، از دور متوجه میشن و اثرشو میبینن و زود دور میشن یا پناه میگیرن

لا اله الا هو

شنبه 14 بهمن1401 - 12:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

توی بیابان فقط وجود اجنه نیس
ممکنه مشکلی پیش بیاد
یا حیوانی بیاد
یا ادمی بیاد
تنهایی وسیله نمیشه برد
کسی باشه که در مواقع ضرور کمک حال باشه .
با اینحال خوبه ادم جاهایی خلوت کنه که کسی نباشه اما خیلی تنهایی حوصلت سر میره

یکشنبه 16 بهمن1401 - 11:48am
استاد
استاد
آواتار کاربر

بله فقط اجنه نیستن ، مشکل حیوانات وحشی هم هست
البته طرفای ما فقط گرگ و مار و عقرب داره که بنده مشکلی باهاشون ندارم . گاهی خودم دنبالشون میگردم که بگیرم یکی رو :D

دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد
بقول قدیمیا 1 نفر کمه و 2 نفر زیاده
اگه آدم یه دوست خوب داشته باشه ، بهترین حالت ، کاوش دو نفره هست
به دو شرط : یکی اینکه دوستت واقعا آدم خوبی باشه . دوم اینکه عاقل و حرف گوش کن باشه
آدم خوب که بسختی پیدا میشه .
خیلی ها که خیال میکنن ،دوست خوبی دارن ،اشتباه میکنن . چون دوستشون مثل خودشونه ، فکر میکنن آدم خوبیه X_X
اگه دوستت مثل خودت باشه ، این دلیل نمیشه که خوب باشه

دوستانی هم هستن که آدم خوبی هستن ، اما باهاشون بیرون نری بهتره
- پیشنهاد اشتباه میدن ( بیا از این طرف بریم ، بهتره )
- عاقل نیستن ( بنظرم اینجا هیچی نیست )
- عجله میکنن ( هیچی نیست بابا ، بیا بریم دیگه )
- حرف گوش نمیدن ( نه نه نه )
- امنیت رو رعایت نمیکنن ( بیخیال بابا ، هیچکی نمیاد . کسی نمی بینه )
- تو رو به خطر میندازن ( از همین صخره برو بالا ، آسونه )
- وقتی به جایی مشکوکی ، خیلی راحت با دو کلمه دلسردت میکنن ( قسم میخورم ، هیچی نداره . البته گاهی کار به طلاق هم میرسه )

خلاصه نمیزارن یک مکان رو باب دلت بگردی و بررسی کنی که برای همیشه از بود و نبود اون مکان مطمئن بشی
اگه با این نوع دوستا ادامه بدی ، بلاخره یه جایی کاری میکنن که نباید میشد
حتی اگه به موفقیت اولیه برسی ، در قدمهای بعدی ، حتما به فنات میدن :D

اگه قرار با چنین دوستانی بیرون برید ، همون تنهایی برید خطرش کمتره

لا اله الا هو

یکشنبه 16 بهمن1401 - 1:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure