انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 10:49am

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 37  بعدی
 به ماورا خوش آمدید 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
lrl نوشته است:
درود بر شما.
استاد اینکه میفرمایید در بهار به این شکل ادامه نداره یعنی چی؟یعنی بصورت دیگه ای ادامه پیدا میکنه یا کلا اعتراضات رو جمع میکنن.
ممنون میشم پاسخ بدید

جمع نمیکنن ، بهتره بگیم مردم خودشون تمومش میکنن
چون روزی مردم به این نتیجه میرسن که این روش اشتباهه

لا اله الا هو

دوشنبه 12 دی1401 - 8:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
سپاس کاک بزرگ
کسی ک نخاد حرفیو قبول کنه تلاش بیفایدس.
نشانها و موفقیت توی کلمات پیداست .
حتی اگر در کوچه ای رد بشیم و بچه ای سخنی بگه اونهم نشونس
شاد باشین

سه شنبه 12 دی1401 - 12:14am
استاد
استاد
آواتار کاربر

در مباحث عقیدتی و اثباتی ، معمولا با دو نوع از افراد ناباور روبرو هستیم
- یه دسته از افراد ، بدون تعصب و نقشه ی قبلی ، هستند . فقط هنوز به روشنی ، چیزی براشون اثبات نشده و دلایل کافی رو نداشته یا ندیده یا نشنیده یا لمس نکرده اند، که فلان چیز براشون اثبات بشه و قبولش بکنن . این افراد افرادی منطقی هستند و اگر دلایل روشن و کافی در مورد چیزی ، به آنها ارائه بدیم ، مطمئنا آن چیز رو قبول میکنن و اگه دلیلی نبینن ، قبول نمیکنن

- اما دسته ی دیگر ، افرادی متعصب هستند که با نقشه و تفکر از پیش تعین شده در مغز خود ، در برابر هر دلیل درست یا نادرستی ، فقط به یک شکل عمل میکنند و جواب و نظرشون ، همونه که هست و از قبل در ذهن داشتن . یعنی چه براشون دلیل کافی داشته باشی و چه نداشته باشی ، جواب نهایی آنها فرقی نمیکنه . جر و بحث با این دسته از افراد فایده ای نداره اما اینا نمیتونن به خود درونشون دروغ بگن ، چون درون و ذهن درونیشون پاسخی نداره که به خودشون ارائه بده
درنتیجه اگر مبحث مورد نظر در مورد عقیده و خداشناسی باشه ، خداوند هرگز بخششی برای این دسته افراد نداره و حتما به خاطر این نادیده گرفتن دلایل ، مجازات سختی خواهند کشید
حتی افرادی که در کشورهای خارجه زندگی میکنن و بعضیها تصور میکنن ، چیزی از دین نشنیدن و قسر درمیرن و لذت دو جهان رو میبرن .
هرگز اینطور نیست . فقط بخاطر حس دیدن که دارن ، کلی باید جوابگو باشن و عذاب بکشن
حداقلش اینه که عذاب کمتری داشته باشن و بجاش لذات کمتری بهشون داده بشه . همانطور که در قرآن بخوبی اشاره شده
ملاهای ناآگاه امروزی ، بهشت و جهنم رو اشتباهی برای مردم تفسیر کردن
بهشت و جهنم ، حد و مرز مشخصی ندارن که بگیم اینور دیوار بهشته و اونور دیوار جهنمه
متاسفم برای این تصورات اشتباهی که در ذهن مردم کاشتن

لا اله الا هو

پنج شنبه 15 دی1401 - 1:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد نمیتونم خصوصی بهتون پیام بدم .
یسری اسناد با طلسمیات دارم دوس داشتم حضوری نشونتون بدم فرد درستیو پیدا نمیکنم کسی راهگشا نیست و کار مجازی نیست .هر چ دیدم اونا از من سوال میپرسیدن :D
توی خیابان هزاران نفر میبیننت ما هم یکی از ان هزار نفر بلکه سوالی داشتم که حضور میطلبید.
خصوصی برای من پیغام بزار .
دفعه بعد هم درخواستم همینه .
سپاس

پنج شنبه 15 دی1401 - 3:24pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دفعه ی بعد هم جواب بنده همینه :D
بارها خدمت دوستان عرض کردم که بنده شرایط دیدار حضوری رو ندارم . حداقل فعلا
بعضی از دوستان نیز درخواست کردن که در فضاهای دیگه میخوان در ارتباط باشن ، که برای بنده مقدور نبود چون هنوز در جای دیگری فعالیت نداشتم
از بهار ، به امید خدا میتونم در فضاهای مجازی دیگر نظیر تلگرام و اینستا در خدمت علاقمندان باشم .
اما فعلا شرایط جامعه و بازار خرید و فروش فلزیاب و کارشناسی علائم ، در کشور ما وضع خوبی نداره و دنیا پر شده از کلاهبردار و آدم بد ، که با هزاران نقشه و دوز و کلک همراهه
در دنیای مجازی نیز نمیشه ، شناخت درستی از افراد مختلف داشت
ممکنه یه آدم خوب ، بیاد قسم بخوره که آدم بدی نیست و میخواد کارش راه بیافته یا چیزی یاد بگیره یا کاری رو براش کارشناسی بکنی
و متاسفانه ممکنه که یه آدم بد هم بیاد و همین حرفا رو بزنه و بگه آدم خوبیه
اینجا واقعا نمیشه خوب و بد رو براحتی از همدیگه تشخیص داد
حالا منظورم شخص شما یا شخص خاص دیگری نیست ، کلی عرض میکنم
وگرنه بنده ،به لطف خدا ، میتونم فقط با نگاه کردن ، آدما رو بشناسم و خصوصیاتی رو ازشون توضیح بدم که خودشونم تعجب بکنن . حتی اگه فرد مورد نظر رو قبلا ندیده باشم و هنوز باهام حرف هم نزده باشه
اگه حرف بزنه ، که خیلی بهتره
شرایطم خوب باشه ، بدون دیدن هم میتونم نظر بدم
اما همیشه شرایط طبق میل نیست و بنده هم وقت سروکله زدن با افراد مختلف رو ندارم

کارشناسی هایی که رفتم ، بیشترشون در منطقه خودم یا اطراف بوده و از طریق مجازی نبوده . تابحال هم هیچکس از کارشناسی بنده ناراحت نشده . درصد زیادی از کارشناسی های بنده نیز ، با علوم ماورایی همراه بوده و نتیجه همان بوده که گفتم . یعنی جدا از اینکه طبق علائم پیش برم ، به روشهای دیگری نیز ، مشخص میکنم که فلان کار خیر داره یا نه و احوالاتش چجوریه . آخرشم طرف هرکاری بکنه بازم به همان نتیجه میرسه که گفتم
منظورم فال و حدس و گمان و خیالات و خرافاتی نیست ، که بعضیها تحویل مردم میدن

و بیشتر از اینکه برای دفینه کارشناسی رفته باشم ، موارد ماورایی و عجایب و اسرار قدیمی و راههای غیرمعمول دیگر برای ثروت و حل مشکلات خصوصی و ماورایی مردم بوده . که شکر خدا مردم ، بنده رو دوست دارن و بهم اعتماد دارن
و هیچ اعتمادی رو بدون زحمت و اثبات واقعی ، از کسی جلب نکردم

از نظر ملاقات با مردم در دنیای واقعی ، هیچ مشکلی ندارم و خیلیها با بنده در ارتباط هستن . اما افرادی که اینجا بنده رو میشناسن ، ممکنه به دلایل و مقاصد دیگری بخوان حضوری بنده رو ببینن که بنده با شرایط حال ، نمیتونم در خدمتشون باشم
امیدوارم روزی برسه که شرایط فرق بکنه

لا اله الا هو

جمعه 16 دی1401 - 1:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنده دلیل انچنان خاصی مثل عموم ندارم چیزی هم درخواست نخواهم کرد همینکه با افرادی ک هم مسیر تو هستن مدتی صحبت کنی باعث رشد تو خواهند شد.لذا ادمیزاد درکنار یاد دادن بیشتر یاد میگیره.
با اینحال درخواست کردم ساعتی کمو بیش باهم صحبت کنیم.
ممکنه چیزی که فکر میکنید وباعث شلوغی شما بشه اما بنده جایی بدونم جام نیس یا احساس کنم اونجا نمیرم.
و فکر نمیکنم درست باشه یکی که میخاد صحبتی داشته باشه شما ردش کنین.بنده کسی که درتلاش باشه و جستجوگر باشه بسته به تلاشش کمکش میکنم شده کسی خاسته با من در تماس باشه اما بسته ب معرفت و اصرار که داشته پاسخگو بودم.سپاس فراوان شاد باشین

جمعه 16 دی1401 - 3:29pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

خب یه چیزایی پشت پرده هست که شما بهش فکر نمی کنید
متاسفانه تو چهارچوبای بدی هستیم

لا اله الا هو

جمعه 16 دی1401 - 4:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوارم قرارتون همیشه برقرار باشه .
لابد ما یجای کارمون اشتباه هستیم که وصل نمیشه .
موفق باشین

جمعه 16 دی1401 - 8:04pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

وقت همگی بخیر
دوستان مقداری عسل باستانی پیدا شده که هنوز سر جاشه
بنده شخصا جاشو دیدم و میتونیم با مدرک و شاخص روز ، برداشت کنیم براش
اگه کسی برای بیمار یا استفاده ی شخصی ، میخواد ، قیمت پیشنهادی خودشو بگه
انشالله فصل بهار میتونیم ، بریم سراغش

لا اله الا هو

شنبه 17 دی1401 - 6:26pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

این عسل با "عسل وحشی" که میبینید بعضیها روی شاخه ی درختا یا لابلای سنگا پیدا میکنن ، فرق اساسی داره
بصورت زنده س ، اما مال صدها یا شاید هزاران سال پیشه
اگه کسی تو این کاره ، یا میتونه به عنوان واسطه ، براش مشتری پیدا بکنه . سود خوبی نصیبش میشه

دوستانی که سالهاست ، میگردن و هنوز به نتیجه ای نرسیدن
بغیر از طلا ، گنجهای دیگه ای هم میشه تو کوهها پیدا کرد که عسل تنها یکی از اوناس
کوهها دل بزرگی دارن

لا اله الا هو

یکشنبه 17 دی1401 - 12:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure