انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:22pm

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 37  بعدی
 به ماورا خوش آمدید 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
میدونم که خیلی ها به پرتاب کردن سنگ ، علاقه دارن ، برای همین گفتم
در واقع ، دنیای اجنه همین دنیای ماست و بر روی همین زمین و در کنار ما زندگی میکنن

در مورد آسیب زدن توسط سنگ و تیر و اجسام پرتابی :
اینا همیشه آسیب نمیزنن . یعنی اینطور نیست که هر تیر و سنگی که پرتاب میشه ، بخوره به هر جنی که در مسیرش باشه . اگه اینطور بود الان بین ما و اونا شده بود میدان جنگ
تا وقتی که مجسم شدن اونا به حد خودش نرسه ، از ضربات فیزیکی ضربه نمیخورن
این مجسم شدن ، اکثرا مثل حالت به دید آمدن است ، اما نه کاملا و نه همیشه
یعنی در بعضی از حالتها ، پیش میاد که هنوز به دید نیومدن اما ضربه میخورن . این به ساختار فیزیکی اونا بستگی داره که تا چه حد تشکیل جسم ضربه پذیر بدن
و منظورمون از ضربات فیزیکی ، همیشه برخورد سنگ و اینا نیست ، بلکه تاثیرات دیگری میتونه بهشون آسیب بزنه ، در حالی که هنوز به دید نیومده باشن . مثل گرما که قبلا به ریختن آب داغ اشاره کردم

اگر به داستانها و اتفاقات رخ داده ، توجه کنید ، میبینید که اکثرا بچه های اجنه مورد آسیب توسط انسان قرار میگیرن
بنده راجب به این نکات مطلبی چاپ شده یا مطرح شده نیافتم اما طبق تحقیقات و شناختی که دارم ، میدونم که بچه های آنها نمیتونن بدرستی آنها مجسم شدن خودشونو کنترل کنن و تا موقعی که بزرگ میشن ، گاهگاهی در معرض خطر هستن و حرکاتشون در کنترل نیست
یعنی هم به مجسم شدن نزدیک میشن و هم به دید میان و در اون موقع ، بسیار در خطر هستن . چیزی مثل بچه ی آدم که در نوزادی ، کاملا در کنترل نیست و ممکنه حرکات خطرناکی انجام بده
خود اجنه ی بزرگتر هم در چندین حالت ، کنترل کافی ندارن و گاهی عمدا و گاهی سهوا ، مجسم میشن

پس در این حالت نزدیک به مجسم شدن و خود مجسم شدن تا حدی که دیده بشن ، میتونن ضربه بخورن
وقتی انسانی به محوطه ی اجنه وارد میشه ، اونا معمولا مواظب هستن و یا دور میشن یا حالتشونو بهتر کنترل میکنن که مشکلی پیش نیاد
اما گاهی حواسشون به آدم نیست و خبر ندارن که کسی داره میاد . اکثر دیده شدن اجنه توسط انسان ، در همین حالت اتفاق افتاده و بعد از اینکه متوجه میشن که انسان اونا رو دید ، زود غیب میشن
در وسایل پرتابی ، خصوصا پرتابی دوربرد مثل تفنگ ، ممکنه در اون دوردستها ، اونا متوجه ما نباشن و اصلا در حالت مجسم هم باشن .
وظیفه ی شرعی انسان است که با ورود به هر جای بسته ای یا ورود به اماکن خلوت مثل کوهها و دره ها و غارها ، بسم الله بگه و تلفظ هم بشه .
و قبل از پرتاب هر چیزی به اطراف ، موجودات اون محدوده رو به هر نحوی که میتونه خبردار بکنه .
با نشان دادن خود
با صدا
با آواز یا هر چیزی
این قانون حتی برای آدمها نیز هست . نمیشه که همینطوری سنگ بندازیم یا تو جنگل تیراندازی کنیم ، ممکنه انسانی در مسیر باشه و آسیب ببینه

انفجار نیز میتونه به اجنه ضربه بزنه . به سه صورت :
- یکی همان ضربه ای که از پرتاب شدن تکه سنگها به اطراف هست
- و دومی موج انفجار که به آدم هم ضربه مغزی و شنوایی میزنه ( شنیدین که میگن یارو تو جنگ موجی شده اما جسما جانباز نشده . یعنی در کنار دستش بمب یا خمپاره افتاده و موج انفجار ، به درون جمجمه نفوذ کرده و مغزش آسیب دیده و حالت عادی نداره )
- حالت آخر هم گرمای انفجار هست که میتونه بسوزونه

البته در حالت انفجار ، کمتر پیش میاد که آسیب ببینن چون انسان رو در حال عملیات میبینن و معمولا نزدیک اونجاها نمیشن . اما اگه نادانسته قبل از انفجار وارد مکان بشن ، آسیب میبینن و نمیشه گفت آسیب ، بهتره بگیم که میمیرن

اگر هم به هر دلیلی نخوان مکان رو ترک کنن ( مثل موکل اجنه و نگهبان گنج ، یا از روی سماجت و مالکیت مکان یا از روی نادانی و ناآشنایی با انفجار ) اونایی که میدونن چه خبره ، میتونن همونجاها باشن اما آسیب نبینن اما اونایی که نمیدونن خطرش چطوریه ، بازم آسیب میبینن
اگه نکته ای رو متوجه نشدید ، بفرمائید که توضیح بدم

لا اله الا هو

جمعه 25 دی1399 - 12:55am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون استاد سنه دژ عزیز متوجه شدم @};-

جمعه 26 دی1399 - 2:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همگی .به به استاد سنه عزیزحالتون چطوره.واقعا این چیزها واقعیت محض نباید خودمون گول بزنیم یا از سر ترس بگیم وجود ندارن.من خیلی وقت بود یک بابایی تو یوتوب فیلم میزاره در مورد ماورا دنبالش میکنم.خیلی از ویدوهاش دیدم وبهتر از ویدوهای تقلبی تو نت هست البته سایت تیک تاک خارجی بیشتر تو این موضوع ماوراء وپارا نرمال فعال هستن .اما این بابا رو تا حدودی تایید میکنم.اسم کانالش پویا بیگ بوی هست یک ویدیو هم هست که علاقه مندان عزیز حتما باید ببینن این ویدیو واقعیت داره میتونین نحوه ارتباط برقرار کردن با جن ها رو ببینین.فقط سعی کنید تنها نبینید دوستانی که میترسن مخصوصا اجتناب کنن..
من خودم ویدیوی که جستجوگر روس فیلم گرفته رو بیشتر قبول دارم سعی کنید فیلمهای روسه رو نگاه کنید البته یک عرب هم هست بد نیست اما فیلمهای روس کاملا واقعیت دارن مثل همین ویدیو پایین. یک ویدیو دیگه هم هست دقیقا نمیتونم نظر بدم اون واسه یک جستجوگر عرب هست اما واقعا ترسناکه قضاوت باخودتون.. @};-
بزارین تا حدودی بگم جریان این کلیپها چیه.اینا مثل دوستانی که دنبال کشف حقیقت هستن ومیخوان با دنیای متافیزیک و ماورآ ارتباط برقرار کنن یا به خودشون بقبولونن که این چیزا حقیقت داره دنبال اینکار میرن وازشون فیلم وعکس بگیرن.مخصوصا این بابای روس که هم تجهیزات داره همه جا دوربین میزاره دید در شب داره حتی اسلحه با خودش میبره ووو. کلیپ هاش رو من قبول دارم مابقی ویدویهای که تو نت گذاشته شده رو نه .همش دروغ وتقلبیه

جستجوگر روس
https://www.youtube.com/watch?v=bSoAx-8 ... reload=101

https://www.youtube.com/watch?v=sCF9rZt5fUs

ترک
https://www.youtube.com/watch?v=g2kFdaA14gQ

عرب
https://www.youtube.com/watch?v=A-Hefjd ... reload=101
https://www.youtube.com/watch?v=TBRYU_Wq3uc

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 27 دی1399 - 4:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم یک ویدیوی جدید از سری فیلمهای تیک تاک هستش .گربه رو نگاه کنید چه بلایی سرش میاد اینها رو دیگه نمیشه ادیت کرد یا ترفندی چیزی باشه.کاملا مشخصه واقعیت داره.مخصوصا من شنیدم جن ها از گربه ها خوششون نمیاد.البته درست یا غلط بودنش رو نمیدونم..در کل بدم نیومد این ویدویها رو از دست بدین شاید نظرتون در مورد جن ها عوض بشه

https://www.youtube.com/watch?v=z9hfKa4DuZ8

شنبه 27 دی1399 - 6:07am
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام بهرام جان ، خوبین استاد
ممنون از به اشراک گذاری و معرفی موارد ماورایی
بله فیلمهای زیادی تاکنون در جهان ظبط شدن که خیلیهاشون ساختگی نیستن و واقعا تونستن چیزای قانع کننده ای ضبط کنن
اما خوب برای کسانی که باور ندارن ، هرچی بزاریم بازم میگن کافی نیست . حتی خودشونم با چشم خودشون چیزی ببینن ، یا نسبت میدن به کسی دیگه یا به علمهای کشف نشده یا میگن خیالات بوده
طرفای ما یه خداناباور داریم که هرگاه با افرادی مثل بنده روبرو میشه ، فورا سر صحبت رو باز میکنه و شروع میکنه به رد اجنه و موارد ماورایی و دینی و غیره . بنده از نظر قانع کردن و اثبات ، میتونم سرسخت ترین آدمها رو قانع کنم و خیلی ها رو قانع کردم که خودشونم انتظار نداشتن بتونم باهاشون حتی بحث کنم .اما از اونجا که اکثر این افراد ، با دین و خدا و مسائل مربوطه، دشمنی دارن . حتی اگه دلیل هم بصورت فیزیکی بزاری جلو دستشون بازم انکار میکنن . یعنی اینا نمیخوان باور بکنن نه اینکه دنبال روشن شدن حقایق فلان موضوع باشن . اگه کسی دنبال حقیقت چیزی باشه ، هر طوری بخواد بهش اثبات میکنم اما اگه ببینم از اوناست که فقط ساز مخالف میزنه ، دیگه باهاش بحث نمیکنم چون ارزشی نداره
خلاصه این یارو چندین بار باهام روبرو شده بود اما مستقیم بحث نمیکرد و اشاره میکرد . بنده هم گذاشتم تا یه شب داشتم شبگردی میکردم تو یه جاده خاکی . مهتاب در اوج بود و زمین روشن شده بود . دیدم اونم از دور داره میاد اما یه گردنه بینمون بود و هنوز اون بنده رو نمیدید . خلاصه هر طوری که بود ، یکی سر راهش سبز شد و شروع کرد به جست و خیز . اونم اینقدر بی باور بود به اجنه که صددرصد مطمئن بود که این باید آدم باشه و اومد جلو که اونو بگیره . یهو شکلش از حالت نرمال که شبیه انسان بود ، خارج شد و همون لب جاده ، جلو چشمش خیزی زد و رفت پائین و غیب شد .
یارو هل شده بود و با سرعت اینور اونور رو میگشت و صداش میزد و چیزی نمی یافت
پائین جاده هم یه شیب تند بود که کسی نمیتونست توش غیب بشه . چند تا بوته کوچک بودن . فکر میکرد که اونجا پنهون شده ، اینقدر با سنگ زد به بوته ها و زد به اینور اونور که دیگه خسته شد
بنده هم پیچ جاده رو رد کردم و همینطور عادی راهمو رفتم ، یهو بنده رو دید و انتظار نداشت که اونجا باشم . سراسیمه سلام کرد و فورا پرسید یکی رو ندیدی تو جاده فرار کنه ؟ گفتم نه مگه چی شده . گفت بابا یکی همین جا بود دنبالش کردم گم شد . هیچ جایی هم نبود که بشه توش پنهان بشه ، نمیدونم چطور در رفت ؟
گفتم نه ندیدم ، همینطوری اومدم شبگردی . خلاصه اون اطراف رو اینقدر گشت تا خسته شد و بنده هم وانمود کردم که اونور بودم چیزی ندیدم . همینطور با لحن شوخی بهش گفتم لابد جن دیدی ، عصبانی میشد و اسرار داشت که آدمیزاد بوده و برای اینکه حرف بنده دروغ از آب دربیاد بازم میگشت که پیداش کنه
هنوز هم داره دنبالش میگرده =))
اینو عرض کردم که بدونید افراد خدا ناباور اگه از اون دسته باشن که دشمنی دارن با دین ، حتی اگه با چشم خودشونم ببینن ، بازم فایده ای نداره . از این بهتر هم دیگه جن نمیاد جلوشون بایسته و تعظیم بکنه و بگه من اینم بیا لمسم کنن و بررسیم کن و یه تکه هم ببر آزمایشگاه برای تشخیص دی ان ای
اتفاقا سعی میکنن که توسط اینگونه افراد کمتر دیده بشن که هیچوقت چیز مشخصی نبینن و تو همون جهل و بی دینی خودشون بمونن

بنده مثل همین جستجوگر روس و امثالهم ، سالهاست که دارم میگردم و چیزای زیادی دیدم
البته این جستجوها ، بیشتر بخاطر علاقه و ثبت مدرک بود وگرنه خودم اینقدر دیدم که برام طبیعی شده . فقط وقتی برای شخص دیگری تعریف میکنی ، معمولا ازت مدرک میخواد . ثبت این لحظات هم که بسیار سخت هست و کمتر اتفاق میافته و وقتی هم اتفاقی میافته و دوربین هم حاضره ، زمان ظاهر شدن بسیار کوتاهه
بنظر بنده تنها راهی که بشه به بهترین نحو اثبات کرد ، دو حالت داریم
- یا باید بصورت حضوری باشه ، که بنده خیلی ها رو حضوری بردم به محلهایی و بهشون ثابت کردم
- یا باید یه جن تسخیری رو بیاریم و ازش تصویر بگیریم و همه ی شک ها برطرف بشه . این کارم خوب نیست و عاقبت خوبی نداره برای آدم
قابل توجه اونایی که ادعای داشتن موکل میکنن . ازشون میخوام که فیلم بزارن . این دیگه جای بهونه گرفتن نداره و موکل نمیتونه سرپیچی بکنه . تصویر خودتونم نمیخوام
امروزه هر بچه مامانی و تازه به دوران رسیده ای که دهن باز میکنه ، میگه من موکل دارم و ماورای هستم و فلان هستم و فلان میکنم . اما در عمل هیچی نیستن . مطمئنم که تابحال جن هم ندیدن وگرنه شلوارشون خشک نبود . این یکی از مشخصه ای تشخیص افراد دروغگو هست :D
جالبه که حتی دخترا هم ادعای موکل دارن )) :))
بعضی ها رو دیدم که ادعا داشتن اما اصلا نمیدونن که موکل چی هست
یارو ادعا داشت که موکل داره ، از آشنائی باهاش خوشحال شدم ، وقتی باهاش حرف زدم دیدم که همیشه در تنهایی میترسه و احساس میکنه که کسی کنارشه و نهایتش بعضی وقتها یه صداهایی تو خونه ش میشنیده :D خوب فرض کنیم که جنی هم تو خونه ش باشه و حرکاتی هم داشته باشه . این کجاش موکل داشتن هست آخه ؟! اگه اینطوری باشه که همه موکل دارن

بنده خیلی از این فیلمها رو میبینم اما خیلیهاشون برای اثبات به دیگران خوب نیستن . سعی میکنم که از این به بعد لینک تصاویری رو که میبینم اینجا بزارم و مقداری هم نقد و بررسی کنم که دوستان بهتر آشنایی داشته باشن با موارد ماورایی
با تشکر

لا اله الا هو

شنبه 27 دی1399 - 12:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

زنده وپاینده باشی استاد عزیز.خب درک بعضی مسائل خاص واسه خیلیها دشواره همین معقوله جن.اکثر آدمهایی که میشناسم اصلا درک درستی از این قضیه ندارن تا اسم میگیری یا کسی اسم میبره سر شوخی رو باز میکنن مثل اینکه این موجودات فقط تو کتابها نوشته شدن صرفا هم کاریی به قران نداریم که موکدن تاکید داره به زیست این موجود قبل از بشر.اون دسته از افرادی که میگن جن وجود نداره دوتا منطق واسه خودشون دارن یکی ترس یکی هم دوری از تفکرات عقلانی که فکر میکنن اگه بگن جن وجود داره حتی اگه ندیده باشن مورد تمسخر قرار بگیرن در صورتی که الان حال حاضر پیشرفته ترین کشورهای دنیا تو حوضه موجودات پارانرمال وماورا دارن تحقیق میکنن سیتمهای خاصی هم ساخته شده وپیگیر این موضوع هستن.همین برادر روس کشور اینا دیگه جز دسته کشورهای قدرتمند تو همه حوضه ها هست نظامی .قتصادی.ورزشی بااین وجود شاهد هستیم صرفا طرف با اینکه خودشو از ترس ببخشید عذر میخوام خراب میکنه اما برای اینکه بفهمه درست یا غلط کدومه چندین نوع ابزار الکترونیکی خاص با خودش میبره تا به خودش اول بعد به دیگران اثبات کنه دیدم هزاران بار عکس گرفته نتونسته بود تصویری ازشون ضبط کنه بعد اینجا ملت ما که باید پیشگام دین ومذهب باشن اکثریت قبول ندارن البته از سر جهل نیست.فشار اقتصادی وقتی نمیزاره تا دوستاران این کار آزادانه دنبال این کار برن واکثر اونهایی هم که رفتن فقط به قصد خودشیرینی یا شیطنت بوده که سرانجام خوبی هم نداشتن مثل قضیه کلبه وحشت ایران خودمون که الان حضور ذهن ندارن کدوم استان شمالی بود.چند نفر جونشون از دست دادن یک نفر هم دیوانه شده بود..
اما دیدن جن هم به نظرم جالب نیست هر قدر کمتر تو زندگی اونا سرک بکشیم به نفع خودمون هست هر چقدر بیشتر با اونها در ارتباط باشیم تفکراتمون هم نسبت به دنیای امروزی تغییر میکنه ودچار افسردگی میشیم.اما بشخصه خود من از زمان بچگی تا الان بارها به عینه دیدم حتی در حالت تجسم یعنی هردومون قافلگیر شدیم یک مکان مناسب اما زمان نامناسب.اما وحشتناکترین جنی که دیدم اصلا نمیدونم چه نوع جنی بود واقعا به طور عجیبی وحشتناک بود.تا الان خیلیها فقط دنبال این هستن که یک بار ببینن اصلا بهش فکر هم نکردن که صدای این موجود چه شکلی هست.من در یک شب دوبار دو جن متفاوت رو دیدم و هم صداشون رو شنیدم که شاکی بودن .یکی به من حمله هم کرد به قصد ترس وکشتن.چون تحقیقی که کردم یک مدت طول کشید تا در موردش مطلبی پیدا کنم.یک زن لاغر با لباسهای سفید با موهای سیاه و وز خورده با صورتی وحشتناک رو بیابون دیدم البته قبلش صدای پچ پچ های عجیبی رو شنیدم حتی راه رفتن روی خاک میشد شنید که گامهای سنگینی داشت.آدم کاملا بیخیالی هم هستم بیابون اما هوشیارم.ناگفته نمونه دره ایی هست که بارها بومیای منطقه بارها اونجا دیده بودن و فرار کرده بودن.من دقیقا بالای همون دره بودم اما بفکر کاوش خودم بودم نه اینکه جبهه گرفته بشه بگن از سر ترس یا توهم بوده.نخیر اصلا اینطور نیست من هحتی جزییات صورتش رو هم بیاد دارم. لباسهای تور مانند که یکم محو بود انگار با دود سفید لباس دوخته بودن واسش.در کل موجود وجشتناکی بود که چندین بار با صدای جیغ وفریاد از کنار عبور میکرد من هم کاملا بیخیال داشتم به اون نگاه میکردم.باورتون نیمشه ی کصدای خشدار وبم ودورگه بود.بعدش رفتم دنبال کاوش خودم نه اینکه فرار کنم.بعدش تحقیق که کردم در موردش تو اینترنت نوشته بودن یک جن زن تو بیابون زندگی میکنه وقصدش کشتن افرادیه که تنها گیرشون بیاره و از گوشت بدنش استفاده میکنه اسمش هم صعلب یا صعالب بود چون قضیه واسه چندسال پیش بود.بعد این جریان و تموم کردن کارم به یک کلبه پناه بردم که چیزی تا صبح نمونده بود.بعد صرف چای که جای همتون رو هم خالی کردم.اضافه چای رو به یک گوشه کلبه ریختم یک دفعه یک صدای عجیبی بلند شد صدا داخل کلبه کنار من بود نه بیرون.چون یک موش اونجاها پرسه میزد گفتم صدای اونه البته به یک باره کل تیر حمالهای سقف انگار یک تانک گذاشتن روی سقف صدای خورد شدنشون شنیدم.بازم دوهزاریم نیافتاده بود.گفتم من تو فکر این چیزا نیستم زیاد. دوباره کارم تکرار کردم از سر بی توجهی.دوباره صداش بلند شد وصدای تیرهای سقف دراومد.اونجا بود که فهمیدم این جن بوده ازشون عذر خواهی کردم وتو غذای که داشتم شریکشون کردم حالا استفاده کردن یا نه نمیدونم.صداش هم شبیه یک آروغ زدن پشت سر هم وطولانی حساب کنین همچین صدای داشت.من از بچگی خیلی جن دیدم انواع مختلفی هم دارن.یادم میاد یکی بود کلا یک صورتک خالی بود نه بدنی داشت نه دست وپایی هیچی فقط یک صورتک ماسک مانند سفید با چشمهای کشیده وبزرگ بالغ بر 20 دقیقه به همدیگه زل زده بودیم نمی دونم چرا اومده بود سراغم اون موقع شمال کار میکردم و داستان هم از شمال دارم عجیب یک جن5 یا6 متری هم دیدم سیاه ولاغر وبلند اما هیچکدوم اینهایی که دیدم به اندازه اون زن تو بیابون وحشتناک نبوده امیدوارم کسی اون رو نبینه واقعا ترسناک بود من خودمو زده بودم به بیخیالی اونجا صدای دورگه بدی هم داشت فقط نشستم وبهش خیره شده بودم که تو هوا معلق بود وجیغ میکشید.بزار بگم شبیه کدوم جن بود یک فیلم ژاپنی 10 سال پیش درست کرده بودن یک زن از تو تلویزیون میومد بیرون و وحشتناک بود دقیقا شبیه به اون اما لاغر تر وبلندتر با موهای وز و صورت دفرمه.به قول قدیمیا القصه ببخشید طولانی شد.انتظار رد یا تایید هم ندارم چون واسم زیاد مهم نیست من میدونم چیا دیدم و فرقشون با خطای دید وتوهم چیا هستن.اما یک نصیحت کوچیک به دوستان عزیز دنبال جن و این چیزا نباشین بهتره . اون دسته که قبول ندارن هم راحتترن هم ممکنه اصلا هیچ وقت هم نبینن اینطوری خیلی بهتره ممکنه کسی واقعا وحشت یا خوف بدی بهش دست بده یا جونش رو ازدست بده.در پناه خدا

دوشنبه 28 دی1399 - 3:20am
استاد
استاد
آواتار کاربر

ممنون از توضیحات خوبتون
بله واقعا اجنه گاهی بسیار ترسناک هستن و دیدنشون توصیه نمیشه
خدمت خیلیها که میگن خیالات و تصوراته ، عرض کنم که ، نهایت وضوح خیالپردازی یک فرد ، از حالت دیدن در خواب که بیشتر نیست
اگر به خوابهای خود توجه کنید ، با اینکه مغز در حال ایجاد بهترین تصویر با بهترین وضوح هست ، بازم تصاویر تار و کمرنگ ( معمولا بیرنگ ) هستن و تا به نقطه یا مورد خاصی نگاه نکنیم ، اون نقطه وضوح و دقت خاصی نداره و جزئیاتش برامون واضح نیست . یعنی مغز داره شکل مکان رو برای خودش به تصویر میکشه و تصویر سازی میکنه برای خودش ( خوابهای روحگردی رو منظورم نیست )
وقتی هم در خواب به مکانی نگاه میکنیم ( مثلا خانه ای رو در میان خانه های دیگر از دور نگاه میکنیم ) فقط اون نقطه رو میبینیم و اطرافش تار و کمرنگ هست ، تا زمانی که به جاهای دیگر نگاه نکنیم
تازه این بهترین حالت تصویری هست که مغز میتونه تصور بکنه . حالا این حالت رو مقایسه کنید با حالت بیداری واقعی که ارتباط مغز برای تصویر سازی کامل وصل نیست . در حالت بیداری ، فقط قسمت کوچکی از مغز که به چشم ارتباط دارد ، فعال است و چشم انسان سعی میکنه تصاویر ناقص رو مثل پازل حل بکنه و خودش قطعات گمشده رو بازسازی میکنه
یعنی شما در تاریکی اگه یه چیز گردی ببینید که تقریبا به اندازه ی کله ی آدم باشه ، ممکنه مغزتون ، بنا به اطلاعات قبلی که از کله ی آدم داره ، دو تا چشم و یه دهن نیز روی اون گردی تصور بکنه و فکر کنید که کله ای میبینید . اما چون فقط تصور هست ، هیچوقت چشمها و دهن ، وضوح خوبی ندارن و جزئیات مشخص نیست
اما وقتی که واقعا با موجودی مثل جن روبرو بشید ، یا حیوان یا هرچیز دیگری که واقعی باشه ، اینجا دیگه تصاویر ، کمرنگ و تار و خیالی نیستن . بلکه با جزئیات ریز و شکل و رنگ ، بوضوح دیده میشن .
یعنی اون دو تا چشم روی گردی ، در حالت واقعی جزئیات و وضوح دارن اما در حالت ترس و خیالپردازی ، جزئیات و وضوح ندارن چون اصلا وجود ندارن که جزئیات داشته باشن
این میزان وضوح و دیدن جزئیات ، بالاترین تفاوت مشخص هست که تصاویر خیالی رو از تصاویر واقعی ، جدا میکنه

تازه ترس هم فقط یکمی میتونه تصاویر رو پازل سازی بکنه نه اینکه جزئیات رو ایجاد بکنه
همانطور که استاد بهرام عزیز هم فرمودن و براشون پیش اومده ، واقعا خیلی ها رو داریم که حتی با دیدن جن هم نمیترسن و از ترس نیست که قبلش تصوری کرده باشن

اکثرا مردم در شب اجنه رو دیدن و این بهونه ی خوبی شده برای ناباوران که میگن تاریک بوده و خیال کردی و تو تاریکی یه چیزی رو با چیز دیگری اشتباه گرفتی و اینا . اما بگم اگه تو روز اجنه رو ببینیم چه ؟

بله تو روز روشن و آفتابی
بدون هیچ ترسی
بدون خیالات قبلی
یه زنی نشسته بود روی بلندی و کنار دستش بچه ی کوچکش نشسته
حداکثر فاصله تا جن ، کمتر از 5 متر
خود جن ، صورتی معمولی ، با لباسهای محلی و تمام زیورالات قدیمی کردی که از کلاه و گردن و لباس آویزان بودن
حتی نوع سکه های روی لباساش مشخص بود
پیوست:
سرپوش کردی.jpg

بچه نیز با انواع مهره های سنگی طبیعی تزئین شده بود
موی سر بچه هم از جلو با نخ و مهره مخصوص بسته بود ( یه مدل قدیمی بستن موی سر در کردستان هست )

قابل توجه اونایی که میگن خیالات و تصورات حاصل از ترس هست
نه هیچ ترسی در کار نبود و اتفاقا اینقدر با جزئیات دیده شده که حتی بیننده نمیدونسته که این جن هست و فکر کرده بود که یه انسانه و جلو رفته بود که بره پیشش .
علت تجسم هم این بوده که جن ، صورت و حواسش به روبروش بوده و خبر نداشته که یکی داره میاد سمتش . یعنی جن از نیم رخ دیده شده بود
بعد که انسان به چند متری نزدیکش میرسه ، جن سرشو برمیگردونه و نگاهی به انسان میندازه و درجا با بچه ، غیب میشه . تو روز روشن و آفتابی و بدون هیچ ترس قبلی
یارو بعد از غیب شدن ، تازه متوجه میشه که این جن بوده . پس هیچ بهونه ای نیست که بگیم ترسیده یا تصور کرده

این مورد یکی از بهترین موارد دیدن اجنه توسط انسان هست که در روز اتفاق افتاده . بیننده نیز هنوز در حال حیات هست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

لا اله الا هو

دوشنبه 29 دی1399 - 11:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت استاد سنه دژ عزیز و دوست داشتنی.
حالا که بحث جن شده منم یه چیزایی بگم ما قبلا خونمون یه جای دیگه بود تو اون کوچه معروف بود که یه جن داره که چادر میزنه و قد بلنده و من خودم به عینه ندیدمش چون ترس داشتم و دارم و خیلی سخته دیدن اجنه .چند مورد ازش رو تعریف میکنم منو داداش بزرگم چندین سال پیش کنار هم میخوابیدیم دادشم تعریف میکرد که ساعت 3 نصف شب بیدار شدم دیدم یه زن بالا سرت نشسته و داره دست میکشه رو سرت فرداش امده بود به مادرم گفته بود دیشب چرا دست میکشیدی رو سر داداش گفته بود من نبودم فهمیده بودن کار جن بوده
استاد سنه این جن قبلا که پسر خوبی بودم ب قول دوستان زیاد میومد به خوابم به جرات میگم هر شب میومد به خوابم حتی توی خواب میگفت من دوست دارم از من نترس حتی اسمشو بهم گفت توی عالم خواب ولی یادم رفت .پدرم یه دوست داره که دعا نویس بقولی موکل داره( اثبات شده برامون ) یه شب رفته بودیم خونشون برای بار اولم بود که میرفتم پیشش رفتیم نشستیم تو اتاق سید یه سری کتاب باز کرد و ... اول امد پیشونیمو بوس کرد و جوری باهام گرم بود انگار چند ساله رفیق هستیم بعد گفت یه جن هست که دوست داره باهات ارتباط برقرار کنه جن مسلمان هست و ازاری نداره باعث خیره برات اگه موافق بودی 40 شب هر شب یه شمع روشن کن تو اتاقت و یه دعا بهت میدم که بهت نزدیک بشه ولی من چون ترسیدم راستش انجام ندادم

برای اثبات که میگم موکل داره این اقا سید و برای دوستانی که مثل من قبلا به این چیزا بی اعتقاد بودن این خاطره رو میگم
یه اشنای نزدیکی داریم که هر کاری میکرد زندگیش خوب نمیشد هر چی کار میکرد زحمت میکشید بازم بقولی بدبخت بود چند جا هم رفته بود دعا کرده بود ولی بی فایده بود ولی چند نفر هم بهش گفته بودن طلسم شدی
خلاصه راضیش کردیم بردیمش پیش این اقا سید که اقا سید گفتن یکی طلسمش کرده و باید طلسم رو بشکنیم خلاصه اشنا ما راضی شد و اون اشنای ما با خانمش و مادر خانمش و پدرم رفته بودن واسه باطل کردن طلسم محل خونه همون اشنامون بود پدرم میگفت یه قابلمه اب اورده بود سید یه پارچه روش بود که ما چند نفر حلقه زده بودیم به دورش و هر نفر یه گوشه پارچه رو گرفته بود و اقا سید تاکید میکرد که به زیر پارچه نگاه نکنید اقا سید هم یه طناب به دیوار میخ کرده بوده و به پای خودش بسته بوده پدرم میگفت سید یه چیزایی گفت یهو سرو صدایی امد تو اتاق دیگه سید با موکل هاش حرف میزد که صدا های عجیبی امد یهو سید گفته بود طلسم رو اوردن دست بکنید تو قابلمه درشون بیارید گفت وقتی درشون اوردیم یه قفل زنگ زده لباس زیر اون اشنامون که گفت تا دیدش گفته بوده عه این مال من بوده با موهای خانمش که بعد این ماجرا خداروشکر وضعش خیلی خوب شد ماشین خونه و زمین و ... خرید .دوستان همه اینا واقعیت محضه البته خدا هم خودش میگه در قران به صراحت که جن وجود داره و شاید بجز جن چیزای دیگم وجود داشته باشه که ما بی خبریم
خیلی پر حرفی کردم دوستان ببخشید البته نحوه نگارشم هم خرابه ببخشید
استاد سنه جان یه سوال داشتم خدمتت استا من وقتی که میخوابم نصف شبا اکثر اوقات یهو بیدار میشم و میشینم رو جای خودم انگار ک کسی بیدارت میکنه بنظرت استاد دلیلش چیه ؟ و اگه راه حلی داره لطف کنید بگین با تشکر

شنبه 3 بهمن1399 - 1:31am
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام
ممنون از بیان تجربیاتتون
در مورد اون جنی که ظاهرا دوستتون داشته ، اگر به هر صورتی ، مطمئن میشدید که مسلمان هست ، میتونستید ارتباط بگیرید و در خیلی از مسائل میتونست کمک بکنه . البته به هر کسی توصیه نمیکنم اما اگه قدرت و شرایطشو داشته باشید ، بسیار عالی میشه
--------------------------------
خوابیدنها مختلفه:
- یه عده هستن که خوابشون سنگینه اما زیاد خواب نمیبینن ، اینا هنگام خواب ، بکلی ارتباطشون قطع میشه و اگه کسی بخواد بیدارشون کنه ، به سختی بیدار میشن . گاهی با لگد :D
- یه عده هستن که خوابشون سنگینه اما ارتباطشون قطع نیست ، بلکه میزان وابستگیشون به دنیای خواب زیاده ، اینا هم دیر بیدار میشن . اما هنگامی که بیدارشون میکنیم ، یجورایی شوکه میشن و میشینن سرجاشون یا یهو بلند میشن سرپا و میگن : چیه ؟ ها ؟ چی شده ؟ یعنی باید یه نگاهی به اطراف بندازن بعد میدونن که کی هستن و کجا هستن و چی شده
- افراد معمولی هم که معمولی با یکی دو بار صدا زدن بیدار میشن
- اما افراد ماورایی ، یا افرادی که روحشون یا ذهنشون بنوعی بیدار هست ، اگه صداشون بزنیم ، فقط با یک بار صدا زدن ، فورا چشم باز میکنن . حتی هنگام خواب نیز ، اگه افرادی در کنارشون رفت و آمد بکنن و از اتاق خارج بشن یا وارد بشن ، اونا میفهمن و خوابشونم بهم نمیزنن و اگه زیاد ماورایی باشن ، حتی میدونن که چه کسی بود که از کنارشون رد شد و دنبال چه کاری رفت

حالا برای اینکه بدونیم علت بیدار شدن شما چی هست ، باید چند مورد رو بررسی کنید . خصوصا نحوه ی خواب دیدن شما
احتمال داره از دسته ی دوم باشید و کسی یا عاملی شما رو بیدار بکنه
خواب بد هم میتونه انسان رو بیدار بکنه اما برای دانستنش باید دید که خواباتون چی هستن و یادتون میاد یا نه ؟
اگه خوابتون یادتون میاد و داستان خواب اغلب کامل میشه ، پس از خواب نیست

علت بعدی هم مربوط میشه به تحریک خارج از خواب ، که میتونه از اجنه باشه یا از وجود دعا و امثالهم در منزل
یعنی هرگونه نوشته یا عمل یا جسمی که باعث کشیده شدن عوامل ماورایی مثل اجنه و غیره به اتاق خواب شما بشه

برای روشن شدن هرکدام از اینها هم باید یک به یک آزمایش بشن اما علت پیدا میشه
- اتاق خواب رو برای وجود دعا بگردید . خصوصا جای خواب
- اگر در اتاق خواب قرآن ندارید ، بزارید . اما خیلی نزدیک سر نزارید و خیلی هم دور نباشه . یکم بالاتر و دورتر از محل سر
- اگر کتابهای دعا و علوم غریبه دارید ، از اتاق خارج کنید
- اگه دعایی یا جسمی در اتاق خواب باشه که عامل ورود اونا باشه ، میتونید برای آزمایش ، اتاق خواب را تا 3 شب عوض کنید . هیچ چیز از اتاق خواب با خودتون به اتاق جدید نبرید حتی بالش شخصی . و اگر کسی جایگزین باشه و جاتون خالی نباشه ، بهتر معلوم میشه
- برای آزمایش ، با وضو بخوابید
- قبل از خواب آیت الکرسی و معوذتین بخوانید و بر خود بدمید . مطمئنا اگر درست بخوانید هیچ عاملی نمیتونه در شما تاثیری داشته باشه
- اگر متاهل هستید ، در حین آزمایش تمیز باشید
ضمنا هر کدام از اینها را تک به تک انجام بدید وگرنه وقتی مشکل رفع شد ، نمیدونید از کدام علت بوده
مثلا اگر اتاق خواب رو عوض میکنید ، دیگه آیات رو استفاده نکنید که ببینیم مشکل از اتاق است یا از شرایط خودتون
بعدا که مشکل رفع شد ، اوراد رو میتونید همیشه بخونید

لا اله الا هو

شنبه 4 بهمن1399 - 12:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم استاد سنه عزیز از پاسخ کامل و جامع ک دادین .استاد هیچگونه دعا یا کتاب طلسمی تو اتاق یا منزل نیست پس اینا رد میشه .اما در مورد خواب اینو بگم استاد من خواب هام معروفه و خواب هام دقیق بدون کم و کاست تعبیر میشه جوریه که دیگه میدونم روزم چ اتفاقی میخواد بیفته
گاهی هم امام معصوم رو تو خواب میبینم و استاد من یه جورایی خابم سبکه همین امسال رفته بودم خونه یکی از اشناهامون جو گرفتم گفتم من امشب پیش گوسفندا میخابم گوسفندا هم تو فاصله 200 متری خونه بودن تو یه محوطه نزدیک به کوه یه همسایه داشتن دزد تشریف داشت بنده خدا امده بود دزدی فهمیده بود من اونجام با خودش گفته بود بچه روستا نیست خوابش سنگینه شاید ساعت 3 بود خواب بودم ولی حس کردم یکی بالا سرمه درجا بیدار شدم دیدم همسایشونه گفتم چی شده گفت امدم سری بهت بزنم ببینم چیزی نمیخای گفتم ن عمو برووووو خودتی .ولی قبلا ها اون جن هر شب میومد خوابم برای برقراری ارتباط ولی من تو خواب خیلی میترسیدم و گاهی خوابم جوریه استاد که بین خواب و بیداریه حس میکنم بیدارم اگه ترسی دارم تو خواب و بدنم تکون میخوره کاملا حس میکنم یا تو خواب حرف میزنم کاملا خودم میدونم دارم حرف میزنم ولی اواخر که اون جن رو میدیم ترسم خیلی کم شده بود تو خواب با جن حرف زدم بهم گفن از من نترس من دوست دارم میخام کنارت باشم باهم حرف میزدیم تو خواب حتی میگفت من بچه دارم .اسمش هم گفت ولی یادم نمیاد اون اقا
سید میگفت اگه اسمش رو بدونی و شرایط داشته باشی شمع روشن کنی براش و اسمشو صدا بزنی میاد سمتت ولی من ترسیدم و هیچ وقت اینکارو نکردم .از مسلمان بودنش شکی ندارم چون اون جن علاوه بر خونه ما خونه یکی از همسایه هامون بود و زندگیش خیلیییی خوب بود ولی خونه رو فروخت و رفت جایی دیگه بقول خودش بدبختی هاش و بد بیاری هاش شروع شد و بعد فروختن خونه اعتراف کرد که جن رو دیده یه خانم بوده و برای زندگیش برکت داشته حتی میگفت شب ها میفتاده پشت سرم باهام حرف میزده ولی بعد فروختن خونه دیگه هیچ وقت ندیدمش
چند سال پیش هم استاد همسایمون رفته بود مسافرت کلید خونشون رو داده بود به من که خونشون بخوابم خلاصه شب شد رفتم خوابیدم ساعت 2 نصف شب بود تو عالم خواب و بیداری حس کردم چیزی افتاده روم هیچ گونه حرکتی نمیتونستم بکنم حتی تکون دادن انگشت هام فقط توی دلم میتونستم قران و دعا بخونم بعد چند دقیقه یهو تونستم تکون بخورم از خونه رفتم بیرون از ترس تو حیاط خوابیدم
واقعا دل شیر میخواد که با جن رو برو بشی

شنبه 4 بهمن1399 - 10:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure