انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 5:06pm

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 37  بعدی
 به ماورا خوش آمدید 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون
قبلا یه استاد خبره ای بود که در پروژه های سنگین مثل خزانه کار میکرد من هم فقط یه بار دیدمش
اون میگفت که در دربار پادشاهان جادوگرهایی بودن که افراد دونژاده رو شناسایی میکردن
ودر کارهای حفر جاهای عمیق از اونها استفاده میکردن مثل خزانه های بزرگ که عمقشون خیلی بالاست

جمعه 28 آذر1399 - 10:37pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بله ،افراد ماورائی رو افرادی مثل خودشون ، میتونن شناسایی بکنن
اما چقدر قدرت داشتن ، زیاد دست خودشون نیست . به هر حال میتونن خیلی کمک بکنن
همچنین اگه کسی بتونه جن خاصی رو تسخیر بکنه ، بسیار کمک کننده خواهد بود در خیلی از کارها
البته احضار را با تسخیر اشتباه نگیرید و
تسخیر جنی معمولی ، با تسخیر جنی خاص ، خیلی نتایجش متفاوت خواهد بود

خیلی از درویش نماها و افراد قلابی ماورائی هستن ، که ادعای داشتن جن دارن و اتفاقا سر و کله شون بیشتر در مباحث گنج یابی و کاوش ، پیدا میشه ( خودشون دنبال همچین جایی میگردن که یه لقمه گیرشون بیاد )
اما بعد از کلی اذیت کردن و بهانه گرفتن و انجام حرکات من در آوردی و گرفتن پول و ترساندن حاضرین و هدر دادن وقت ، نهایتا کار خاصی نمیتونن انجام بدن و تقصیر رو میندازن گردن یکی دیگه
مطمئن باشید که اینا اصلا تا حالا جن هم ندیدن ، اگه ببینن مطمئنا از ترس فرار میکنن :D

یک نکته رو شاید همه نشنیده باشن : قدرت اجنه با هم برابر نیست و بسیار متفاوت هستن باهم
اما در میزان سرعت ، تقریبا همه میتونن کمک کنن

بنده تمام داستانهای مربوط به جن و ماورا رو در منطقه خودمون جمع آوری کردم و از حفظ هم هستم . هر داستانی در هر روستای نزدیک یا دورافتاده ی باشه . همه رو بررسی کردم و نتایج مشخصی رو تعین کردم و راست و دروغ حرفا رو بدرستی تشخیص میدم . چون از همه ی نکات بخوبی مطلع هستم که چی به چیه
سعی میکنم که هرجا لازم بود ، داستانی که به بحث مربوط بود رو بازگو کنم که دوستان در اون مورد روشنتر بشن
برای بیشتر گفته هام نیز مدرک دارم و میدونم کی بوده و کجا بوده و چی گفته

لا اله الا هو

شنبه 28 آذر1399 - 12:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد ممنون
در مورد جن داستانهای واقعی دارم اما الان یه چیز دیگه میخوام بپرسم
زمان قدیم وقتی یه نفر از چیزی به شدت میترسید یک تکه طلا مینداختن داخل آب
و آب رو میدادن اون کسی که ترسیده بود میخورد و خوب هم میشد
به نظر شما این طلا چه خاصیتی داره که باعث رفع ترس و اثرات ناشی از اون میشه

شنبه 29 آذر1399 - 2:43pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

در مورد آب طلا ، نکته ی علمی خاصی دستگیرم نشده و اینکه تا چه حد میتونه موثر باشه رو تست نکردم

اما تو کردستان یه روشی عجیبی رو از قدیم انجام میدن برای کسی که خیلی ترسیده باشه و بهش " گرفتن دل " میگن
یه چیزیه مثل گرفتن ناف و چون یه روش قدیمیه ، شاید اکثر کردها هم چیزی در موردش نشنیده باشن
با دل گوسفند انجام میشه و از کارهای انجام دادنی هست نه از کارهایی که دعا یا ورد میخواد
شاید تو استانهای دیگه ، چنین چیزی نباشه اما موثر هست و قلب طرف رو آروم یا ترمیم میکنه . بنده اینو از نزدیک دیدم و میتونم انجام بدم
دانشمندان هم اخیرا به این نتیجه رسیدن که دل شکستن ، حقیقت داره و وقتی کسی برای چیزی ، خیلی غمگین میشه ، واقعا دلش میشکنه و ترکهایی برمیداره
اما افتادن دل ، با شکستنش فرق داره

لا اله الا هو

شنبه 29 آذر1399 - 4:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر همه
جناب سنه دز عزیز خسته نباشین
آیا اجنه در گنج یابی میتونن کمک کنن یا نه
تجربه بنده نشان میدهد که معمولا 90 در قضیه رو راست میگن ولی سر 10درصد اخر و رسیدن به نقطه دروغ میگن
به نظر شما قضیه چی هست؟
تشکر از شما

شنبه 29 آذر1399 - 7:59pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلامت باشید
قضیه ی کمک کردن اجنه مقداری پیچیده ست
اولا اشخاص زیادی رو داریم که ادعای داشتن موکل و جن و پری دارن و تقریبا بیشتر از 99 درصدشون ، دروغ میگن و قصد سواستفاده از اشخاص دیگر و سودجویی یا معروف شدن ، دارن
از میان آن تعدا کمی ، که واقعا دارای موکل هستن ، بیشتر از 99 درصدشون ، به هیچکس چیزی نمیگن . و اصلا لازم ندارن که کسی بدونه
اونایی هم که ادعا دارن ، معمولا تو مسائل گنج یابی زیاد هستن ، چون جای خوبی برای سودجوئی و ... هست
طبق تجربه و دیده ها و شنیده ها ، بیشتر موارد هم به نتیجه ی خاصی نمیرسه و چون در این کار ، جای بهانه ، زیاده ، آخرشم دروغ ،شکست یا ناتوانی رو قبول نمیکنن و قضیه رو با یه حرفی ، ختم به خیر میکنن
-------------------------------------
حالا برگردیم سر اونایی که راست میگن و دارن
این ارتباطات به چند صورت انجام میشه که دو حالت کلی داره :

- یا جنی رو احظار میکنن و ازش سوال میپرسن
- یا جنی رو در تسخیر دارن و همیشگی در اختیارشون هست

در احظار کردن ، مثل اینه که بری پیش بزرگی و عرضی داشته باشی و خواهش کنی که کمکی بکنه
اونم میتونه جواب درست رو بده و میتونه هیچی هم نگه ، امکان داره بدلخواه دروغ هم بگه ( بشرطی که جن خوبی نباشه )
معمولا برای دفینه و اینا هم چیزی نمیگن چون خودشون دوستشون دارن و حق شما نمیدونن

اما در تسخیر ،جنی در اختیار انسان است و حتی اگر کنترل کنی ، نمیتونه دروغ هم بگه
همش بستگی داره به اینکه چه جنی رو در تسخیر داشته باشی و چقدر قدرت داشته باشه و شخص نیز چقدر قدرت داشته باشه . این نوع تسخیر در حد اولیا هست و هرکسی نمیتونه
- اگر تسخیر معمولی باشه و موفق باشه ، جنها از میان خودشون یکی از ضعیفترین جنها رو تحویلت میدن ( مثل اینکه پادشاهی بیاد تو یه روستا بگه یه نفر رو باید با خودم ببرم ، مطمئنا مردم هم از میان خودشون ، دیونه ترین و خل ترین و ضعیف ترین و بی کسترین نفر رو انتخاب میکنن و تحویلش میدن که ببره ) حالا اون نفر رو تصور کنید که چه کمکی میتونه بکنه
- اما اگر در تسخیر ، هدف جن خاصی باشه و موفق هم باشه ، مطمئنا با یه جن معمولی فرق خواهد داشت

یه چیزی رو هم همیشه در نظر داشته باشید ، کسانی که به دنیای ماورا وارد میشن ، معمولا مال دنیا در نظرشون ارزش خاصی نداره و همش در دنیای دیگری سیر میکنن که اونجا رو اگه شما هم ببینین ، مثل اونا ، به این دنیا نگاه هم نمیکنید
بله میان اونا فقر هم بیداد میکنه و ممکنه که طرف یه دیونه یا یه شلخته ی ندار باشه که همه بهش میخندن

یه روز شیخ حسن خرقانی علیه رحمه ،سطلشو انداخت تو چاه که آب بیاره ، سطلو کشید بالا و دید پر از نقره ست
سطلو ریخت تو چاه و دوباره کشید بالا ، اینبار پر طلا بود
نگاهی به آسمان انداخت و گفت : خدایا دیگه از ما گذشته که با اینا دل ما رو آزمایش کنی
من فقط یکم آب میخوام که وضو بگیرم . اینبار سطلو انداخت و آب رو برداشت و وضو گرفت
یعنی اگه طلا رو هم برمیداشت ، بازم اتفاق خاصی نمیافتاد ولی برنداشت . ثروتمند هم نبود . اطرافشم آدم فقیر زیاد بود ، اما او در مقام خودش بود و کارش درست بود
شاید از دید افراد معمولی ، کارش خوب نبوده اما اون در دنیای دیگری سیر میکرد و گاهی در یک شب ، صدها پرده از جلو چشمانش برمیداشتند

------------------------------
خلاصه اونایی که چنین اختیاری دارن ، انگشت شمار هستن و نمیان برای من و شما دفینه یابی بکنن
درنتیجه قضیه اینطوری میشه که میبینین

لا اله الا هو

یکشنبه 29 آذر1399 - 12:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
درود
ضمن تشکر از جناب سنه دژ,
واقعا این تاپیک ضروری بود و هست.

برادر سنه , آیا امکان داره اجنه, همون موجودات فضایی باشن ?
که بعد وجودی اونا با بعد زندگی ما متفاوته

۲ شما فرمودید که یا با احضار یا با تسخیر , ازشون کار,یا درخواستی میشه.
ولی فکر کنم یه گروه سومی هم باشن که ذاتا و بدون هیچ تلاشی از چنین موجوداتی برخوردار هستن. فکر کنم بهشون میگن بهره دار
انسانی,که چنین بهره ای داره , توان هر کاری,داره ??

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

یکشنبه 30 آذر1399 - 9:40am
استاد
استاد
آواتار کاربر

درود
در مورد وجود داشتن یا نداشتن آدم فضایی ، به اون صورتی که مردم تصور میکنن ، هنوز اطلاعات کافی و قانع کننده همگانی در دسترس نیست
مشاهداتی زیادی هم که توسط انسانها بوده ، چیزی رو بدرستی مشخص نکرده و رد هم نمیکنیم
ما برای هر چیزی میتوانیم به قرآن رجوع کنیم
یک نکته رو بدونید که قرآن به معنی واقعی کامل است . ظاهرا توضیح ، اثبات یا رد ، خیلی از مسائل را نمیتوان در آن دید اما با موشکافی آن ، میتوان همه چیز را استخراج کرد
از آیات قرآن اینگونه برداشت میشود که موجودات دیگری هم آفریده شده اند و در آسمانها و جاهای دیگر هستی ، هستند
از این موجودات ، جن و فرشته و پری را میشناسیم که هزارن شاخه و حالت دارن و وجود انواع دیگری که ما به فکرمون نمیرسه هم ، بعید نیست . خداوند میفرماید میتونم موجودات دیگری را بصورتهای دیگری بیافرینم .

اما اینکه اجنه ، همون آدم فضایی ها باشن ، خیر اصلا اینطور نیست
همه ی کسانی که تابحال ادعای دیدن آدم فضایی رو داشتن ، اونا رو با سفینه و لباسها و تجهیزات پیشرفته ، دیدن
اما از همه ی کسانی که اجنه رو دیدن ، هیچکدام به وجود سفینه و وسیله و لباس و تجهیزات پیشرفته اشاره ای هم نکردن و میان این دو هیچ شباهتی وجود نداره
اجنه از نظر تجهیزات و وسایل ، خیلی ساده هستن و معمولا تجهیزات خاصی با خود بهمراه ندارن . بجز لباس یا جواهرات مورد علاقه شون . خیلی هاشونم حتی اینم ندارن و فقط خودشون هستن و خودشون :D
به سفینه و وسیله هم هیچ احتیاجی ندارن ، چون خیلی سریع میتونن کیلومترها اینور اونور برن و برگردن
ضمنا ، تعدا مشاهدات اجنه توسط انسانها ، بسیار بالاتر از مشاهدات انگشت شمار آدم فضایی بوده
تقریبا در کل دنیا و در هر کشوری ، مشاهدات زیادی رو از اجنه داشتیم
امروزه افراد خداناباور ، به هر نحوی سعی میکنن که مشاهدات جنی مردم رو بصورت مشاهدات آدم فضایی جلوه بدن و داشته های دینی مردم را بسمت دیگه ای منحرف بکنن
برنامه های تلویزیونی زیادی هم ساختن و میسازن و اینقدر در مورد تکامل و امثالهم ، حرف زدن و تکرار کردن ، که متاسفانه بچه ها و جوانان و افراد ناآگاه ، تقریبا به وجود خدا مشکوک شدن
حتی سعی میکنن که دلایل وجود خدا رو ، بسمت وجود خدایی از جنس آدم فضایی با توانایی های بیشتر ، سوق بدن و به هر صورتی که شده ، وجود خدای واقعی رو رد کنن
یعنی اکثرشون به وجود موجودی بالاتر ایمان دارن و بارها اشاره میکنن اما نمیخوان که اون موجود رو خدا معرفی بکنن . فقط بخاطر اینکه با دین مخالف هستن
-------------------------
بنده عرض کردم که ارتباط با اجنه ، بصورت کلی دو دسته هست
وگرنه ارتباط به چندین صورت دیگر هم اتفاق میافته که فرعی تر هستن و هیچ احظار و تسخیری در کار نیست . مانند:
- دوست شدن یک جن با انسان
- دوست شدن انسان با جن
- ارتباط جن با انسان ( اولیا ) برای حل مسائل دینی
- ارتباط جن با انسان ( معمولی ) برای حل مشکلات دنیوی
- وارد شدن انسان به مراسمات آنها بصورت اتفاقی
- کنجکاوی همزاد جن در مورد همزاد انسان خودش
- و ارتباط بدون تسخیر و بدون احظار که فقط در مقام پیامبران یا اولیای دین بوده که درجه شون بقدری بالا میره که اجنه رو میبینن و باهاشون ارتباط تنگاتنگی هم دارن و در حد خودش میتونن از اجنه استفاده بکنن و بهشون دستور هم بدن
در اصل ، مقام انسان از اجنه بالاتر است اگر در مقام خود بماند

لا اله الا هو

یکشنبه 30 آذر1399 - 11:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
ممنونم از شما
رنده باشی
بسیار با صبر و حوصله و با جزئیات صحبت میکنید.

اگه مشکلی نیست , لطفا بگین آیا خود شما تا کنون از نزدیک با اجنه برخورد داشتید ?

یه سوال درباره طلسم دارم :
آیا استفاده از,طلسم دخالت در نظام طبیعت نیست ? کسی که به ناحق طلسم میشه و عوارض و گرفتاریهاش تا آخر عمر اذیتش میکنن , این چه حکمی پیش خدا داره ? به هر حال حق حیات , مهمترین نعمتیه که خداوند به موجودات داد ! فردی که با ناحق طلسم شده از روال زندگی خارج میشه و گرفتار عذاب, این چه جوری با عدل خدا سازگاره ?
صرفا جهت آگاه شدن شخص,خودم پرسیدم. و هیچ,گوته غرضی ندارم
خدا یاورتان باد,

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

یکشنبه 30 آذر1399 - 12:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان این اتفاق برا شما هم پیش میاد یا اینکه فقط برا بندست.
بعصی مواقع در خواب میبنم که در یک منطقه هستم که بنده زبانشان رو خوب بلد نیستم ولی انها به زبان خودشان حرف میزنند.با اینکه متوجه معنی حرفشان نیستم ولی گویششان کاملا دقیق و بدون ایراد هست. مثلا انگلیسی رو کاملا و دقیق گفتگو میکنند و یا کردی و یا هر زبان دیگر ولی بنده ان کلماتی رو متوجه میشم که بلدم و یا شنیدم.
سنه دژ جان یه توضیحی رو هم در این مبحث بدین لطفا
چون بنده این اعتقاد رو دارم که یه بخشی از مغزمان را نمیتوانیم ازش بهره ببریم اگر اون بخش از مغزمان را بتوانیم فعال کنیم دیگر به تمامی علوم آگاهی خواهیم داشت.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

یکشنبه 30 آذر1399 - 1:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure