انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 5:38am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 127 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13
 طلسم 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
پارسی عزیز از این به بعد من از آقا مجتبی و اقا حمید و بقیه دوستان خواهش میکنم حق و حقوقی که به بنده میدن به شما بدن از این بابت خیالت راحت.
در ثانی صرف داشتن لقب و کتاب و مثلا استاد و ... ملاک نیست و بازم همش مال شما.
بنده نه در محضر اساتید X و Y و ... بودم و نه از روی کتبی که توی کوچه و بازار ریخته حرف میزنم%
اگه هم شما فکر میکنی غرور منو گرفته و با این حالت با شما صحبت میکنم شما به بزرگی خودت ببخش.
ثالثا بحث علوم غریبه مثل علومی نیست که بری بشینی کوچه و بازار و جار بزنی که اقا من فلان مدرک رو برای فلان موضوع دارم بیا ببر. نه دوست عزیز مطمئن باش حرفی که من میزنم حتما دلیلش هم دارم ولی اینکه حتما بیام اینجا عرضه کنم باید بگم شرمنده.
البته این حرفام دال برا این نباشه که خدای ناکرده بخوام بگم من کسی ام و خیلی بلدم و... نه عزیزان بنده حقیر در حد شاگرد هم نیستم چه برسه به این حرفا.
عنوانی هم که مدیران سایت لطف کردن برام زدن از اول عرض کردم اضافیه حالا هرکی خواست ارزونیش.
بازم میگم اینجا محل اشتراک تجربیات هستش نه ...
یاعلی مدد --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 1:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باشه ما که چیزی ندیدیم از تجربیات گرانبهای شما البته شاید قابل نبودیم
عناوین هم برای خودتون چون ما اطلاعاتمون کوچه بازاریه مثل شما استاد تبحر نداریم
به هر حال اگر بر فرض مدرکی بود که این مسئله رو اثبات کنه من به جمع طرفداران پرو پا قرص جابجایی دفینه میپیوندم مثل شما استاد گرانقدر!
موفق باشید ;)

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 2:38pm

xxx

جمعه 29 شهریور1392 - 10:31pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
اینجا نامه فدایت شوم برای کسی ننوشتن که بخواد منت بزاره رو گردن کسی، افراد خیلی زیادی هستند که توی این انجمن یه اسمی درست کردن و دارن سوءاستفاده میکنن " درخت هرچه پر بار تر باشه سر به زیر تره" و خودشون رو عالم میدونن!!
بهر حال بازم خواهش میکنم که به نظر هم احترام بزارید، هرکسی که میدونه اشتباه بگه! نه اینکه جدل کنه!!
واقعا چنین حرکتی شایسته نیست...

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 29 شهریور1392 - 12:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دستان نوشته است:
اینجا نامه فدایت شوم برای کسی ننوشتن که بخواد منت بزاره رو گردن کسی، افراد خیلی زیادی هستند که توی این انجمن یه اسمی درست کردن و دارن سوءاستفاده میکنن " درخت هرچه پر بار تر باشه سر به زیر تره" و خودشون رو عالم میدونن!!
بهر حال بازم خواهش میکنم که به نظر هم احترام بزارید، هرکسی که میدونه اشتباه بگه! نه اینکه جدل کنه!!

مثلا که چی دستان خان چی شده یه صحبتی بود مثلا کی داره سو استفاده میکنه اگه راست میگی نام ببر از وجنات صحبت کاربران محترم چه عمومی چه خصوصی معلومه که غرور و تکبر و تملق داره ریشه چه کسایی رو میسوزونه و معلومه کی منت بار کاربران محترم میکنه دوست عزیز مدیریت به زور و این چیزا نیست به تیزهوشی و درایته
در ضمن فکر نمیکنم این انجمن ارث پدری کسی باشه که کسی احتیاج به نامه فدایت شوم کسی داشته باشه که بیاد اینجا یک انجمن ازاده
کی اسم درست کرده بگو ؟ کجا اسم درست کرده؟ خوبه این انجمن پنج ماه نیست روی کار اومده
شما که اسم درست کردی کجا رو گرفتی و کو دنبه ات؟ معلومه کی عاشق پست و مقامه اگر منظورت بنده هست بنده هیچموقع تملق کسی رو ندادم که بخوام درجه بگیرم و اگر منظورت بنده بودم که خودم رو عالم میدونم نخیر بنده اصلا تا به حال عنوان نکردم چیزی میدونم و قضاوت در مورد این موضوعات رو بهتره بذاریم به عهده کاربران محترم انجمن هر کس از بنده بی احترامی یا بالا بزرگی دیده نسبت به خودش بیاد ارائه بده ولی بنده اندازه خودم میدونم و هر کس حاضر به مناظره هست میتونه عنوان کنه تا باش مناظره کنم سفت و سخت شونه به شونه تا اخرخط
عزت زیاد

شنبه 29 شهریور1392 - 12:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
اوایل که پارسی اومده بود من گفتم اینم مثل بقیه چیزایی رو میخاد کپی کنه و بندازه تو انجمن پستش زیاد شه و این حرفا یادتون هم باشه درگیریهای نامحسوسی داشتیم باهاش
بعدها و همین اواخر فهمیدم بابا این از اون سینه سوخته هاس و اینکه واقعا تجارب گرانبهایی داره و خوشم اومد از مطالبی که بهم گفت و فهمیدم که چثد ادم گرانقدریه اینو حقیقتا میگم پارسی واقعا خیلی چیزا بارشه در نگاه اول ادم فک میکنه کپی حرفای نمیدونم ع یا ف یا س یا این وبلاگها یا اقایون باشه اما نه اینطوری نیست
اقایون اینجا انجمن اینترنتیه مکان و دکان نیست و اداره هم نیست که برای پست بیشتر پاچه خواری بیشتری انجام بشه کسی کسی رو نمیبینه و نمیدونه که اون کس چقدر زحمت و زجر کشیده پس همه به هم احترام بگذارید در ضمن از مدیران بالاتر هم انتظار بیشتری میره ادم نباید سریع جو گیر بشه خود من که کوچیک همه هستم چند ساله دیگه تو هر انجمنی فعالیت دارم شاید عده ای هم فک کنن که منهم دنبال پست و مقام و نمیدونم احترام اطرافیان و بچه های انجمنم..اما برای من هیج ارزشی نداره کسی بیاد بگه ژنرال دمت گرم یا ممنون هرچند چیز باارزشی هم ندارم که پیشکش کنم
اصلا اینحرفا رو بیخیال و بگذریم از سمت مدیری و استادی و استادیاری و فلان
اخه مگه اینجا بخواییم برای یکی شاخ و شونه بکشیم چیزی میخاییم درقبالش بدست بیاریم؟ چون اکثرا برای گرفتن سهم و حق ادم مجبور میشه طلب ارث و میراث و ملک و املاک کنه...اینم انجمنیه مثل بقیه که هممون هم دوسش داریم و یادمون باشه هممون دنبال همون دفینه مشهوریم نه جنگ و دعوا...و در این راه چیزای حق رو ارایه میدیم و طلب میکنیم
حالا درمورد طلسم خدمتتون عرض کنم من هم به هیچ وجه من الوجوه به طلسم اعتقاد ندارم اوایل داشتم اما الان ندارم چون همش درحد حرفه چیزی در حقیقت وجود نداره
طلسم درواقع ترس ماست ;)
بقول یارو ملت رفتن گنجشونو دراوردن ماهم تو قرون وسطی هنوز خودمونو از دراوردن گنج منع میکنیم که مبادا موجود خیالی بیاد مارو بخوره..
جنها مگه بازار دارن؟؟؟
جنها صرافی دارن؟؟؟؟
طلا فروشی؟؟؟؟
النگو طلا میندازن دستشون؟؟؟
حقیقتا اینا جواب داره یا نه؟
اگر داره پس همشون میشه نه اگر هم نه که چرا بیان بشینن رو مال و وقتی از پایین مارو میبینن سریع گنجو بردارن برن 10 متر اونطرفتر و به ریشمون بخندن :))
بابا دیگه بسه اینهمه خود فریبی بهتره که با عقل و حقیقت بریم جلو دیگه بسه اینحرفای صدمن یه غاز
یادمه یکی از دوستان گفت رفتیم گنجو خواستیم برداریم یه قوچ حمله کرد بهمون هنوزم که هنوزه یدونه فیلم نتونسته از اون قوچ بگیره بیاره :D

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 29 شهریور1392 - 1:35am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
parsi نوشته است:
دستان نوشته است:

مثلا که چی دستان خان چی شده یه صحبتی بود مثلا کی داره سو استفاده میکنه اگه راست میگی نام ببر از وجنات صحبت کاربران محترم چه عمومی چه خصوصی معلومه که غرور و تکبر و تملق داره ریشه چه کسایی رو میسوزونه و معلومه کی منت بار کاربران محترم میکنه دوست عزیز مدیریت به زور و این چیزا نیست به تیزهوشی و درایته
در ضمن فکر نمیکنم این انجمن ارث پدری کسی باشه که کسی احتیاج به نامه فدایت شوم کسی داشته باشه که بیاد اینجا یک انجمن ازاده
کی اسم درست کرده بگو ؟ کجا اسم درست کرده؟ خوبه این انجمن پنج ماه نیست روی کار اومده
شما که اسم درست کردی کجا رو گرفتی و کو دنبه ات؟ معلومه کی عاشق پست و مقامه اگر منظورت بنده هست بنده هیچموقع تملق کسی رو ندادم که بخوام درجه بگیرم و اگر منظورت بنده بودم که خودم رو عالم میدونم نخیر بنده اصلا تا به حال عنوان نکردم چیزی میدونم و قضاوت در مورد این موضوعات رو بهتره بذاریم به عهده کاربران محترم انجمن هر کس از بنده بی احترامی یا بالا بزرگی دیده نسبت به خودش بیاد ارائه بده ولی بنده اندازه خودم میدونم و هر کس حاضر به مناظره هست میتونه عنوان کنه تا باش مناظره کنم سفت و سخت شونه به شونه تا اخرخط
عزت زیاد

منظورم دقیقا خود شما بود!!
من میخوام خود دوستان قضاوت کنن:
اولا اینجا تبادل اطلاعاته هرکسی یه نظری داره و قابل احترامه و شما که دم از استادی و عقل و درایت میزنید حق ندارید مسخرش کنید خوب میدونید که انجمن آزاده هر چند که اشتباه!! دوم قبل اینکه شما استادیار بشید خیلی خوب بودین و منم به چشم داداش نگات میکردم و کوچک نظم بودی تا اینکه من 40 روز نبودم اونم بخاطر فوت پدرم بود که نتونستم بیام که به من پیام خصوصی میدی پستاتو به رخم میکشی و تا اصلا به کلی تغییر کردی! این معنی چی میده جز غرور!! ، سوم میخوام همه دوستان قضاوت کنن: شما که تو تایپیک "اسرار گنجهای گمشده و عوامفریبی" اومدی باقری و عزیزیان رو مسخره کردی حتی با خود عزیزیان تو تایپیک"زبان فارسی باستان" با خود عزیزیان حرفت شد" حالا واسه وعده های هدیه و تخفیف شده رفیق عزیزیان!! این کار رو تو انجمن تازه تاسیس هادی کردی!! اینا معنی چی میده جز طمع و اینکه شما قابل اعتماد نیستید!! مگه کار مدیر این نیست؟! چهارم بقرآن همون انجمنی که شما توشی من اوایل مدیر ارشدش بودم اونم به خواهش خود مدیرش بعد بخاطر اینکه نمیزاشتن مثلا بگم ردیاب انجمن خوبه و باید پستهام مطابق میل همایونی باشه، نخواستم! پنجم خودت خوب میدونی و خداییش بگو کی واسه استادیار معرفیت کرد و می گفتی که استادیار بشم تخفیف بگیرم و با این حال که مدیران دلخوشی از سابقه شما نداشتن (به خاطر حرفای شما یه استاد خیـــــلی مجرب رو از دست دادیم) با اصرار من قبول کردن!! ششم به قران نمیگم همش ولی جواب بچه ها رو که داده بودی چندین بار دیدم اشتباه بود، نمونه بارزش که الان هست چند سوال گفتی هچی نیست و من با دلیل ثابت کردم و یا نمونه شبیه سازیهایی که میکردی و کلی انتقاد گر داشت و من بخاطر اینکه خراب نشی هیچی نگفتم ویا اینا که میگفتی جوغنها هیچ پایه و اساسی نداره(که با مدرک ثابت کردم و بعدش حرفی برات نیومد) یا آثار و علائم دوره خاصی نداره و یا اینکه گفتید انسان فقط شش هزار سال بوده بقیش حرفه و یا... بیشتر دوستان عزیز که سوال میپرسن از کارشناسی چیزی نمیدونن که میان سوال میپرسن یعنی اگه بگی زیر پات جنسه قبول میکنن و کلی خوشحال میشن و فکر میکنن این بهتر از همه هست... این رو دوستان باید تصمیم بگیرن که با این حالا خدایی باید مناظره هم بدن؟! هفتم همه میدونن و میتونن نگاه کنن ببینن من از روزای اول انجمن که عضو شدم تا الان با کی کوچیکترین بحثی کردم؟! ولی شما چی؟؟!! این یعنی چی؟! هشتم...

بیشتر بچه ها و حتی گزارشهایی که دادن میگن که لجبازی و حتی میدونی هم اشتباه ولی....
همه ی دوستان بیان یک مورد از موارد بالا که من کرده باشم رو بگه؟! درصورتی که من نه تهمت زدم نه دروغ گفتم همه رو با دلیل و مدرک گفتم!
خلاصه از همه حرفات این مناظره رو خوب اومدی اول از همه دوستان میخوام که مطالب من رو با مطالب تو رو با چشم باز مقایسه کنن بعد تصمیم بگیرن اگه باز قانع نشدی چشم من در خدمتم و تمام دوستان و عزیزان هم شاهد!!

عزت زیاد........

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 30 شهریور1392 - 3:37am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 127 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure