انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت1403 - 2:10am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 127 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی
 طلسم 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dust نوشته است:
ماشاله توی این فروم که هر کسی چنتا اکانت داره. فکر میکنم این دوستمونم یکی از هموناییه که به شدت اصرار داره طلسم وجود داره حالا با یه نام کاربری دیگه سعی داره به زور این بحث رو به دیگران القا کنه :D دوست عزیز هر چیزی که وجود نداشته باشه رو ما نفی میکنیم مگه اینکه با مدرک خلافش ثابت بشه. شما به گفته خودت تا حالا چند بار رفتی اونجا . برای من این سواله که چرا تا حالا یکبار از این طلسمی که میگی فیلم نگرفتی!؟ یعنی انقدر برات قضیه عادیه؟! هر کسی با همچین قضیه ای مواجهه بشه اول محو طلسم میشه تا بار و از اون فیلم میگیره :)) شما برو یه فیلم از اونجا بگیر من قول میدم کل بچه های انجمن بسیج بشن مشکل شما رو حل کنن :) درضمن اگه هم میخواین بگین طلسم توی فیلم نمی افته از بار و محوطه اطرافش فیلم بگیر که ثابت بشه اصل ماجرا وجود خارجی داره یا نه :D
حالا که شما اولین نفری هستی که طلسم دیدی لطفا با مدارک به کل دنیا این قضیه رو ثابت کن لطفا :D
قربون همگی :x

:D
دقیقا موافقم
یک موبایل ییا دوربین با کیفیت بردن و عکس انداختن از طلسم اگر هم نیوفته از جنس واقعا خیلی کار اسونیه...اگر تا چند روز بعد نیای و فیلمرو نشون ندی دیگه اون یذره اعتقادمون هم به طلسم کلا از بین میره.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 30 تیر1392 - 2:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اصلن فیلم هم نمیخوایم فقط بگو جنسه چه جنسی بود که برش میداشتی گوچ میومد واست :D

یکشنبه 30 تیر1392 - 2:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dust نوشته است:
ماشاله توی این فروم که هر کسی چنتا اکانت داره. فکر میکنم این دوستمونم یکی از هموناییه که به شدت اصرار داره طلسم وجود داره حالا با یه نام کاربری دیگه سعی داره به زور این بحث رو به دیگران القا کنه :D دوست عزیز هر چیزی که وجود نداشته باشه رو ما نفی میکنیم مگه اینکه با مدرک خلافش ثابت بشه. شما به گفته خودت تا حالا چند بار رفتی اونجا . برای من این سواله که چرا تا حالا یکبار از این طلسمی که میگی فیلم نگرفتی!؟ یعنی انقدر برات قضیه عادیه؟! هر کسی با همچین قضیه ای مواجهه بشه اول محو طلسم میشه تا بار و از اون فیلم میگیره :)) شما برو یه فیلم از اونجا بگیر من قول میدم کل بچه های انجمن بسیج بشن مشکل شما رو حل کنن :) درضمن اگه هم میخواین بگین طلسم توی فیلم نمی افته از بار و محوطه اطرافش فیلم بگیر که ثابت بشه اصل ماجرا وجود خارجی داره یا نه :D
حالا که شما اولین نفری هستی که طلسم دیدی لطفا با مدارک به کل دنیا این قضیه رو ثابت کن لطفا :D

دوست عزیز من هم به طلسم چندان اعتقادی ندارم اما شما حرفی زدین که آدم رو به شک میندازین . شما میگین هر چیزی که وجود نداشته باشه رو ما نفی میکنیم . حال من از شما میپرسم که با این حساب چون شما خدا رو نمیبینی و درکش نمیکنی پس باید بگی خدا وجود نداره . چون جریان برق رو نمیبینی باید بگی برق وجود نداره . عجب حرفی میزنی شما . B-) [-X :ymsmug:

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 30 تیر1392 - 5:40pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
البته یه موضوع هم در مورد طلسم عرض کنم .
موضوع توهم رو که دوستان مطرح کردن اینهم یکی از منشاهای طلسم هست که میتونه شخص رو متوهم بکنه .
البته باید عرض کنم که علم طلسم واقعا گستره و تنوع زیادی داره%
مثلا همون داستان حضرت موسی و جادوگران که طنابها رو بصورت مار نشون میدادن و ....
یاعلی مدد

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 31 تیر1392 - 9:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

معراج نوشته است:
dust نوشته است:
ماشاله توی این فروم که هر کسی چنتا اکانت داره. فکر میکنم این دوستمونم یکی از هموناییه که به شدت اصرار داره طلسم وجود داره حالا با یه نام کاربری دیگه سعی داره به زور این بحث رو به دیگران القا کنه :D دوست عزیز هر چیزی که وجود نداشته باشه رو ما نفی میکنیم مگه اینکه با مدرک خلافش ثابت بشه. شما به گفته خودت تا حالا چند بار رفتی اونجا . برای من این سواله که چرا تا حالا یکبار از این طلسمی که میگی فیلم نگرفتی!؟ یعنی انقدر برات قضیه عادیه؟! هر کسی با همچین قضیه ای مواجهه بشه اول محو طلسم میشه تا بار و از اون فیلم میگیره :)) شما برو یه فیلم از اونجا بگیر من قول میدم کل بچه های انجمن بسیج بشن مشکل شما رو حل کنن :) درضمن اگه هم میخواین بگین طلسم توی فیلم نمی افته از بار و محوطه اطرافش فیلم بگیر که ثابت بشه اصل ماجرا وجود خارجی داره یا نه
حالا که شما اولین نفری هستی که طلسم دیدی لطفا با مدارک به کل دنیا این قضیه رو ثابت کن لطفا

دوست عزیز من هم به طلسم چندان اعتقادی ندارم اما شما حرفی زدین که آدم رو به شک میندازین . شما میگین هر چیزی که وجود نداشته باشه رو ما نفی میکنیم . حال من از شما میپرسم که با این حساب چون شما خدا رو نمیبینی و درکش نمیکنی پس باید بگی خدا وجود نداره . چون جریان برق رو نمیبینی باید بگی برق وجود نداره . عجب حرفی میزنی شما . B-) [-X :ymsmug:

سلام دوست عزیز
به نظرم شما دارین مغلطه میکنین. این دو موضوع ربطی به هم ندارن. من عرض کردم اگه چیزی وجود نداشته باشه برای اثبات وجودیتش باید مدرک وجود داشته باشه. مثلا مثل این که یه نفر بگه من آدم کوتوله دیدم یا دیو دیدم. خب باید برای ادعاش مدرک ارائه بده. در مورد جریان برق هم بله نمیشه با حس بینایی درکش کرد ولی با حس لامسه بدجور میشه فهمید که وجود داره :)) وجودیت خدا هم که با هزار دلیل منطقی قابل استدلاله که اینجا جاش نیست به مسائل خداشناسی بپردازیم ;)
در کل ما همچنان منتظر فیلم مذکور هستیم که به جهانیان ثابت بشه طلسم وجود داره :D

دوشنبه 31 تیر1392 - 12:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اون دوست عزیزمون 2 پیچ بعد از گذشت چند روز نیومد و فیلم نشونمون نداد و همین نشون میده که ایشون درعالم رویا بسر میبرده اند :)) ;;)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 31 تیر1392 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
یه مجسمه شکل گوچ در محل وجود داره که وقتی این اقا بار رو برمیداره سنگینی زیر بار از بین میره و مانع جلو گوچ کنار میره و گوچ به جلو میاد و بالای سرش قرار میگیره و وقتی بار رو سر جاش میذارن گوچ به حالت اول بر میگرده اگه دوست دارن من میتونم براشون بار رو بیارم بیرون :D

دوشنبه 31 تیر1392 - 7:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
استاد بینا لطفااگه میشه بهم بگین چطور از جابجایی مال توسط اجنه جلوگیری کنم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 12:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
استادایا قبل حفاری اداب خاصی هست که باعث بشه اجنه متوجه ما نشوند تا مال را جابجا نکنند

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jafar نوشته است:
استادایا قبل حفاری اداب خاصی هست که باعث بشه اجنه متوجه ما نشوند تا مال را جابجا نکنند

سلام جعفر جان کی به شما گفته مال جابجا میشه دوست عزیز اینا حرفای خنده داریه که یه مشت رمال و کلاهبردار دراوردن شما یه کم عاقلانه فکر کنید این خرافات رو رها کنید و به واقعیت بنگرید

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 1:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 127 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure