انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 4:30am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 127 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13  بعدی
 طلسم 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان هر کدوم درباره طلسم (وجود یا عدم وجود . تجربیات و ...) نظری دارند بدن ببینیم تو دنیا چه خبره با تشکر :YMPEACE:

یکشنبه 5 خرداد1392 - 9:54pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
من با اینکه مدت زیادیه تو این کارم و به صورت فشرده هم کار میکنم خودم با چشم
چیزی ندیدم ولی حرف و حدیث تا دلتون...

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

سه شنبه 7 خرداد1392 - 6:33pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
ممنون میشم اگه بزگواران عزیز و اساتید محترم در این باره نذراتشونو بیان کنند
ببینیم واقعا چنین چیزی صحت داره یا اگه هست چجوری دیدن!!؟؟
چون واقعا تو کاری که میکنیم کسانی هستند که از اعتقادات مردم سوء استفاده
میکنند...

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

سه شنبه 7 خرداد1392 - 6:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست من من این پست رو گذاشتم که بالاخره یه چیزایی دست کسانی که تازه میخوان برن تو کار یا کسانی هستند و همه چیز رو زود باور میکنند بیاد طلسم به نظر بنده چیزی جز خرافه نیست کاری هم ندارم به اینکه تو این چند ساله که تو کار بودم و چیزی ندیدم میخوام این موضوع رو از مقوله ی علمی و هم مقوله ی عقلی توضیح بدم 1- مقوله عقلی بنده به عقل خودم رجوع میکنم ایا عقل با چنین چیزهایی سازگاری داره و ایا این موارد موردقبول و استنباط عقلانیت هست یا نه ؟ عقل چیزهایی رو باور داره که در مخیله شخصی بگنجد نه مسائلی که باور کردنشون بسیار سخته به عنوان مثال بعضی وقتها دیدم طرف جایی رو حفاری کرده چیزی نداشته میگه نمیدونم چرا اونجا گنجش درون زمین جابجا میشه و طلسم جابجایی داره حتما جن ها جابجاش میکنند/ اخه کدام عقل سلیمی قبول میکنه چیزی که در زیر زمینه یا مثلا به قول طرف موکل مال بفهمه کسی داره حفاری میکنه گنج رو ببره یک متر اونورتر که دست طرف بهش نرسه 2- از منظر علمی اینکه ما باور کنیم کسی وردی خونده و چیزی رو طلسم کرده و هنوز بعد از مرگ خود شخص طلسم کننده که این سحر رو بوجود اورده وجود داشته باشه قابل قبول نیست از منظر علمی هم اینگونه نگریسته شده که سحر موقتی است و زمان زیادی نمیتونه دوام داشته باشه در یک صورت میتونیم از منظر علمی طلسم رو باور کنیم اینکه طلسم حاصل یک معجزه باشه!!!!!!!!!!!!1 که همونطور که میدونید معجزه خاص انبیا بوده و اونها هم معجزه رو برای هدایت انسانها به توحید و خداشناسی اون هم به قدرت خود خالق یکتا به کار میبستند و این رو هم میدونیم که بله خدا هرکاری میتونه بکنه ولی نه خدا کاربیهوده انجام میده و نه انبیا از معجزات برای امور بی ارزش دنیایی مانند طلسم دفینه استفاده میکردن!!!!!! :-?
به قول دوستمون طلسم شده باب سواستفاده یک مشت رمال و دعانویس گرسنه که مردم ساده رو با این اراجیف سرکار میذارن یا جیباشون رو خالی میکنند پیغمبر خدا هم ادعای داشتن موکل نکرد که این بی خردان چنین ادعایی دارند [-X
انشاالله یک مورد از تجربیات رو در باب طلسم خیالی بیان خواهم کرد :YMPEACE:

سه شنبه 7 خرداد1392 - 9:58pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

786
سلام دوستان شب بخیر
parsi عزیز خیلی زود قضاوت کردی عزیز%%
ببینید توی عالم امکان همه چیز ممکنه بنابراین غیرممکنی وجود نداره . من بارها عرض کردم جهل و عدم اطلاع از امری موجب نفی اون نمیتونه باشه.
اما در مورد طلسم بایدو عرض کنم سوای سوء استفاده هایی که بعضی ها دارن انجام میدن یک قاعده علمی و عملی داره که اثبات شده هست ولیکن کار هرکسی نیست که بهش پی ببره اما اجمالا عرض میکنم ربطی به انبیا و ... نداره بلکه قاعده دو دو تا چهار تا هستش و با استفاده از علوم غریبه امکان پذیره و مضافا طلسم از سحر محزا هست و همچنین از موکل و جن و ... نیز جداست اما بعضی اوقات دفینه تحت تاثیر موجوداتی غیر ارگانیکی مثل جن و روح و موکل و ... قرار میگیرن که اونهم قاعده ای جدا درش وجود داره.
دوستان تااینجا رو داشته باشید تا بعد%
یاعلی مدد --- غقیائیل
@};- :-H

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 7 خرداد1392 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب بینا اگر میشه این مطلب رو اثبات کنید یا اگر تجربه ای داشتید بیان کنید ما که خودمون و هزار هزار ادم رودیدیم چه موفق شدند چه نشدند هیج جایی ندیدیم ، که هرکس رو دیدیم گفت ندیدیم ولی شنیدیم اخه یکی نباید ببینه گه بگه :YMPEACE:

سه شنبه 7 خرداد1392 - 10:18pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب خوش
parsi عزیز بحث علوم غریبه و حالا طلسم و ... از پیچیده ترین علوم عالم سفلی هستش که سابقه دیرینه ای داره و مختص طلسم عرض کرده باشم قواعد مختلفی براش متصوره که از حوصله انجمن خارجه.
اما اجمالا عرض میکنم طلسم از ترکیب قوای ارضی و سماوی و نیز موجودات و اجرام و اجسام هر دو بعد حاصل میشه که منجر به یک نتیجه خاص میشه.
شاید شما فقط طلسم رو شنیده باشین( که البته اونهم خیلی به ندرت اتفاق میافته چراکه این علوم از علوم شریف و مقدس در قدیم به حساب میومد و فقط برای کارایی که ارزش زیادی داشت استفاده میشده ) ولی من بارها باهاش برخورد داشتم حالا بماند چگونه و کجا؟؟؟
فقط خلاصه کنم که وقتی عوام صحبت از طلسم میکنن بعلت جهت در ماهیت آن است و تشبیه در امور میکنن و شاید شخصی مثل شما هم با شنیدن و یا رفتن به محل چیزی مشاهده نکنین چرا که وجود نداشته.
اما اکثر دفاین و محیطهای خاص همونطور که قبلا هم عرض کردم تداخل در موجودات غیر مادی مثل جن و ... داره که بیشتر مردم شاید باهاش برخورد کنن.
یاعلی
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 7 خرداد1392 - 10:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پارسی جان
هم طلسم وجود داره
هم سحر
هم جادو
شما میرین یه قبر ساده میکنین انتظار دارین طلسم بزارن واسش؟
طلسم واسه گنجینه های بزرگ هست

سه شنبه 7 خرداد1392 - 11:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان
این قضیه طلسم خیلی خنده داره. آخه اگه در زمان قدیم طلسم وجود داشت که توی جنگهاشون استفاده میکردن و همیشه برنده میشدن. چرا چیزی رو که ندیدین باور میکنین. هر کسی هم میگه دیده بیاد ادرس بده باهم میریم اونجا. همه خرج سفرشم با من. شاید من از این جهل بیرون اومدم :))

چهارشنبه 8 خرداد1392 - 11:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dust نوشته است:
سلام به همه دوستان
این قضیه طلسم خیلی خنده داره. آخه اگه در زمان قدیم طلسم وجود داشت که توی جنگهاشون استفاده میکردن و همیشه برنده میشدن. چرا چیزی رو که ندیدین باور میکنین. هر کسی هم میگه دیده بیاد ادرس بده باهم میریم اونجا. همه خرج سفرشم با من. شاید من از این جهل بیرون اومدم :))

سلام بالاخره یکی پیدا شد از روی خرد و نه از روی شنیده ها و تخیلات حرف حساب بزنه و با ما هم عقیده باشه ما که نگفتیم سحر و جادو نیست بلکه شرایط سحر و جادو رو هم توضیح دادم جناب بینا میگن هیچ چیز در این دنیا غیرممکن نیست اگه میشه ماشاالله ماشاالله شما هم طلسم دیدین هم باطل کردین اگه میشه این انجمن رو طلسم کنید که دیگه کسی نتونه توی سایت وارد بشه شما که میگید همه چیز ممکنه و ماشاالله توی علوم غریبه خبره اید پس بفرمایید تا ما ندیده ها استفاده ببریم شما میگید ما نمیتونیم طلسم رو ببینیم و فقط افراد ماورایی قادر به رویت اون هستند این چه حرفیه دوست من اگه میشه این دودوتا چهارتای طلسم رو اثبات کنید یا یکی از تجربیات فراوانتون در دیدن طلسم رو بیان کنید اگر قرار بود جایی طلسم داشته باشه غار کلمانکره لرستان با ان انبوه ثروتی که در خود نهفته داشت حداقل خوب بود ده تا طلسم داشته باشه اخه اگر طلسم جود داره یکی از طلسمات به قول شما غیب شدن مال در حین دسترسی به اونه اگه اینطوره مگر طرف مریض بوده مال رو مثلا ببره توی یک غار و پنج تا تله هم براش بذاره و درشم جوری محکم ببنده که دست کسی بهش نرسه خوب روی زمین غیبش میکرد و خیال خودش رو هم راحت میکرد به همین سادگی :D /البته شاید بعضی دوستان طلسم رو با تله اشتباه میگیرند دوستان در قرن 21 هستیم تا کی در تصورات انسانهای نخستین باقی بمانیم :YMPEACE:

چهارشنبه 8 خرداد1392 - 5:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 127 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure