انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 6:55am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 سوال در رابطه با طلسم از نوع یهودی! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهرافرین نوشته است:
و برای کمک به دوستتون توصیه میکنم از روش تلقین استفاده کنید
به این صورت که تکه ای کاغذ رو بشکل دعانویسی باند پیچی و چسبکاری(اونجور که اساتید این رشته انجام میدن ;) ) کنید و برای تقویت این ایده یسری کارهای دیگه هم بهش بگید انجام بده(که بستگی به خلاقیت خود شما داره) تا ایمانش یا همون حس تلقین پذیریش نسبت به این قضیه قویتر بشه و به این باور برسه که حتمن کارآیی داره! ;) :D
اگه جواب نداد پس حتمن واقعن یه نیروی شیطانی دنبالش هست!! :-ss

ولی باید خیلی قوی و با اطمینان بهش سفارش کنید تا تردیدی نداشته باشه :)

پیروز باشید @};-

منو یاد یک داستان انداختی.یک بابایی کنار رودخونه بوده میبینه که یکی از حضرات میاد و یک وردی میخونه روی اب راه میره.زمانی که این اقا برمیگرده میره پیشش ومیپرسه شماچطور روی اب راه میری به من هم یاد بده ایشون میگن باید علمش رو داشته باشین واعتقادت قوی باشه.اون مرد هم میگه من به خدا خیلی اعتقاد دارم و معتقدم .حضرت میگه باشه من ورد رو برای شما مینویسم و اگر که اعتقاد داشه باشی حتما روی اب میتونی راه بری .بعد ایشون ورد رو برای این مرد مینویسه ومیده بهش ومیگه به هیج وجه بازش نکن وشک هم نکن به فضل خدا میتونی روی اب راه بری .مرد میگه باشه و ورد رو میگره و میره روی اب میبینه میتونه روی اب راه بره تا جایی میره جلو که از این حضرت دور میشه همینطور که روی اب راه میرفته میگه این ورد چی بود که من تونستم روی اب راه برم و غرق نشم .کاغذ رو که باز میکنه میبینه توش نوشته شده بسم الله الرحمن الرحیم همون لحظه شک میکنه ومیفته توی اب.. :D حالا هم شما میخوای همین کارو بکنی با این دوست دوستمون :D :-BD

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 3 آبان1395 - 9:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بهرام نوشته است:
مهرافرین نوشته است:
به این صورت که تکه ای کاغذ رو بشکل دعانویسی باند پیچی و چسبکاری(اونجور که اساتید این رشته انجام میدن ;) ) کنید و برای تقویت این ایده یسری کارهای دیگه هم بهش بگید انجام بده(که بستگی به خلاقیت خود شما داره) تا ایمانش یا همون حس تلقین پذیریش نسبت به این قضیه قویتر بشه و به این باور برسه که حتمن کارآیی داره! ;) :D

پیروز باشید @};-

منو یاد یک داستان انداختی.یک بابایی کنار رودخونه بوده میبینه که یکی از حضرات میاد و یک وردی میخونه روی اب راه میره.زمانی که این اقا برمیگرده میره پیشش ومیپرسه شماچطور روی اب راه میری به من هم یاد بده ایشون میگن باید علمش رو داشته باشین واعتقادت قوی باشه.اون مرد هم میگه من به خدا خیلی اعتقاد دارم و معتقدم .حضرت میگه باشه من ورد رو برای شما مینویسم و اگر که اعتقاد داشه باشی حتما روی اب میتونی راه بری .بعد ایشون ورد رو برای این مرد مینویسه ومیده بهش ومیگه به هیج وجه بازش نکن وشک هم نکن به فضل خدا میتونی روی اب راه بری .مرد میگه باشه و ورد رو میگره و میره روی اب میبینه میتونه روی اب راه بره تا جایی میره جلو که از این حضرت دور میشه همینطور که روی اب راه میرفته میگه این ورد چی بود که من تونستم روی اب راه برم و غرق نشم .کاغذ رو که باز میکنه میبینه توش نوشته شده بسم الله الرحمن الرحیم همون لحظه شک میکنه ومیفته توی اب.. :D حالا هم شما میخوای همین کارو بکنی با این دوست دوستمون :D :-BD

اتفاقا به نظرم تلقین و دور کردن افکار منفی و راه دادن افکار و انرژی های مثبت و دوری از تنبلی کارسازترین هست، من به شخصه چیزایی مثه اینکه یه شخص بیاد با دعا و نوشتن یا خوندن چندتا کلمه زندگانی یکی رو بهم بریزه اصلا قبول ندارم چراکه اینطور بود الان سنگ بالای سنگ بند نمیشد، فلان شرکت میخواست از یه شرکتی جلو بیوفته برای اون شرکت دعا می نوشت که پیشرفت نکنه و کلا منهدم بشه یا مثلا همین جناب احمدی نژاد که حرفا و اعتقاد توهمی راسخی داشتن چرا نتونستن با این چیزا نظر یه شخصی رو عوض کنن که ردش نکنه و مسائل اینچنینی
شما قطعا آلبرت انیشتن رو میشناسید و می دونید چه نابغه ای در تاریخ بشر بوده و هنوزم دارن از علمش استفاده میکنن و این شخص کلا به این چیزا اعتقاد نداشت که هیچ حتی خدا رو هم میشه گفت تاحد زیادی باور نداشت اما چطور هیچ ساحری نتونست جلوی پیشرفتش رو بگیره!!!
"انیشتین در این نامه ایمان به خداوند را "خرافات بچگانه" خوانده و ابراز داشته است یهودیان بر خلف تصورشان به هیچ وجه قوم برتر نیستند.
پیش از این هم آرای انیشتین درباره دین بحثهایی برانگیخته بود چراکه نظرات وی دراین باره مبهم و نامعلوم بود.
این نامه که تاریخ فوریه 1954 را دارد و در پاسخ به فیلسوفی به نام "اریک گوتکید" نوشته شده است نظر دینی انیشتین را آشکار ساخته است. انیشتین می نویسد"کتاب مقدس، مجموعه ایست از خرافات بدوی و بی نهایت بچگانه .
روزنامه گاردین پیش بینی کرده است این نامه که به زبان آلمان می گذرد تا 10 هزار یورو قیمت داشته باشد.
این فیزیکدان آلمانی که خود به قوم یهود منتسب است، همچنین در این نامه نوشته است" دین یهود تجسم خرافات کودکانه است. من چیزی در قوم یهود نمی بینم که آنها را بر دیگران برتری بخشده باشد". "

بعضی چیزا به نظرم به اعتقادات غلط خودمون برمیگرده و کارهای اشتباهی که کردیم و خیلی از مسائل رو به چیزای توهمی ربط میدیم.

سه شنبه 3 آبان1395 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب بله همیشه هم همینطور بوده افکار منفی وغلط تا الان کسی رو به جایی نرسونده اما باور به بعضی چیزها واعتقادات هم کارساز بوده چون کلا باعث تقویت موج مثبت درونی میشه ونیرویی ذهنی رو چندین برابر میکنه.مثلا به یک مریض بگو این دعا رو واست نوشتن کار دعا نویس هم حرف نداره خب بطبع باور میکنه و وچون روحیه شخص بالا میره سلامتیش هم بر میگرده..اما اینکه کسی که دکترای فیزیک رو داره وبیشتر مباحثش علمی بوده و اینکه این اشخاص بیشتر تمایل دارن چیزایی که با علم قابل ثابت شدن هستن رو بپذیرن کمتر دیده شده دین یا خدارو رو انکار نکنن .خب بستگی داره به چه چیزهایی بگیم اعتقاد یا خرافه چون این دو با هم فرق میکنن چیزی که خرافست معلومه و اگه بهش فکر کنی میبینی ریشه روانی وتوهمی داره این چیزیه که خودتون اشاره کردین اما اعتقاد میتونه خوب باشه و بد.اما دلیلی برای انکار بعضی چیزها وجود نداره حتی اگه یک اجر مونده باشه تا دیوار معما تکمیل بشه.بیشتر این دانشمندان نظریه های عجیب وغریبی دادن که هنوز هم امروزه دانشمندان و دکترا امروزی به دنبال حقیقت کشف نشده هستن مثلا دنیا چند بعد داره که یکی از این ابعاد دری هست به اون جهان یا مثال این.خب اگه به منطق باشه عقل حکم میکنه تا چیزی ثابت نشده قابل قبول هم نیست.ودر اخر حرفم به شمادوستان گل اینه مباحث دینی رو از مباحث علمی جدا کنید این دوتا همیشه با هم منافات دارن.براتون ارزوی سلامتی میکنم :)

سه شنبه 3 آبان1395 - 1:28am
کاربر فعال
کاربر فعال

مغز ما انسان ها البته باید بگم دانشمندها 5 درصدش هنوز فعال هستش و اگه به درجات بالاتر برسه که قطعا خواهد رسید که طی هزاره های آینده و اگه 100 درصد بشه بکل راز از پرده کل جهان هستی و همه چی برداشته میشه و اونوقت میشه گفت همین انسان ها به درجه ای در حد خدایی برسن :-ss و ماها زنده نخواهیم بود که ببینیم این بشر تا بکجا پیشرفت میکنه و میره البته ماها پیشرفتی نداریم منظورم همون دانشمندان هست.
مسائل دینی یه سری مسائلی هست که در مغز ما از کودکی پرورانده میشه و ممکنه ما نگاه دقیقی به تاریخ هم نندازیم و پیروی کنیم و یا اصلا تاریخ صحیحی گفته نشده باشه و این بشه باور ما و به نسل بعد هم انتقال بدیم، من خودم به خدا اعتقاد دارم و فقط خدا رو نماد همه چی در زندگیم میدونم چونکه به نظرم هرچیزی خالقی داره حالا اون خالق خودش چجور بوجود اومده رو نمیشه اصلا توضیحش داد و علت اینکه خیلی از دانشمندان دچار ابهام میشن همینه که چطور... و به گفته دانشمندان کل هستی حال انفجار اتم بوده و... حالا شاید حق با دانشمندها باشه یا شایدم نباشه.
اگه شما متوجه شده باشین و دیده باشین بیشتر همین افرادی که ادعای قدرت ماورایی و فرازمینی میکنن به قولی علوم غریبه دارن اکثرا وضع زندگی مناسبی ندارن و میان دعا می نویسن و پولی میگیرن... در حالی که اگه شخصی واقعا دارای توانایی خاصی باشه اولا هرگز به رخ کسی نمیکشه و دوما اگه کسی گره و مشکلی در زندگی اش داشته باشه سعی میکنه واسش انجام بده بدون هیچ چشم داشتی.
مثلا یه شخصی هست که به این چیزا اعتقاد شدیدی داره و سال هاست دنبال همین دفینه... ولی به هیچ جایی نرسیده اما چرا هیچکدوم از اون دعاها یا علوم غریبه بهش کمک نکرده تا یه سانتافه سوار بشه و فقط داره خرج روز مره اش رو در میاره!!! بجای این چیزا بهتر نیست تلاش درست حسابی کرد و کار رو با اصولش پیش رفت و به این باور رسید که من باید به این هدف برسم باید به خودش ثابت کنه، جناب استیو جابز همین کار رو کرد چندین و چندبار شکست خورد اما در آخر موفق شد اما هیچوقت موفقیتش با دعا و یا این چیزا نبود و بیل گیتس و...
پس این ذهن ماست که خیلی چیزا رو توش پرورش بدیم و باورش کنیم و یا از خیلی چیزا جلوگیری کنیم و ردش کنیم، ذهن من این چیزا رو رد میکنه ولی ممکنه ذهن شما خلاف من کاملا قبولش داشته باشه.

سه شنبه 3 آبان1395 - 2:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان گرانقدر پیچیده کردن مطالب نتیجه فهم نادرسته
بقولی دروغ هرچه بزرگتر باورش هم راحتتر!

اگر چیزی با عقل و منطق سازگار نیست باور نکنید(به همین سادگی)

اگر چیزی رو نمیتونید درک کنید بهش ایمان نداشته باشید زیرا در نهایت گمراه خواهید شد(همیشه چنین بوده اونقدر مدرک زنده و مرده براش هست که از شمارش خارجه)
بجای ایمان کورکورانه سعی در فهم درست داشته باشیم و اگر میدونیم که قادر به درک مطلبی نیستیم(که این خودش از نشانه های خردمندیست!)با کسانیکه عاقلتر و داناتر و خردمندتر هستند مشورت کنیم و باز هم اگر به جواب نرسیدیم اون مطلب رو بحال خودش بگذاریم چه بسا در راهی غلط پا گذاشته ایم و یا مطلبی نیست که در این زمان قابل رمزگشایی باشد!

ایمان کورکورانه یعنی اینکه نمیخواهم بدانم

خرد همراهتان @};-

سه شنبه 4 آبان1395 - 4:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Dark نوشته است:
مغز ما انسان ها البته باید بگم دانشمندها 5 درصدش هنوز فعال هستش و اگه به درجات بالاتر برسه که قطعا خواهد رسید که طی هزاره های آینده و اگه 100 درصد بشه بکل راز از پرده کل جهان هستی و همه چی برداشته میشه و اونوقت میشه گفت همین انسان ها به درجه ای در حد خدایی برسن :-ss و ماها زنده نخواهیم بود که ببینیم این بشر تا بکجا پیشرفت میکنه و میره البته ماها پیشرفتی نداریم منظورم همون دانشمندان هست.
مسائل دینی یه سری مسائلی هست که در مغز ما از کودکی پرورانده میشه و ممکنه ما نگاه دقیقی به تاریخ هم نندازیم و پیروی کنیم و یا اصلا تاریخ صحیحی گفته نشده باشه و این بشه باور ما و به نسل بعد هم انتقال بدیم، من خودم به خدا اعتقاد دارم و فقط خدا رو نماد همه چی در زندگیم میدونم چونکه به نظرم هرچیزی خالقی داره حالا اون خالق خودش چجور بوجود اومده رو نمیشه اصلا توضیحش داد و علت اینکه خیلی از دانشمندان دچار ابهام میشن همینه که چطور... و به گفته دانشمندان کل هستی حال انفجار اتم بوده و... حالا شاید حق با دانشمندها باشه یا شایدم نباشه.
اگه شما متوجه شده باشین و دیده باشین بیشتر همین افرادی که ادعای قدرت ماورایی و فرازمینی میکنن به قولی علوم غریبه دارن اکثرا وضع زندگی مناسبی ندارن و میان دعا می نویسن و پولی میگیرن... در حالی که اگه شخصی واقعا دارای توانایی خاصی باشه اولا هرگز به رخ کسی نمیکشه و دوما اگه کسی گره و مشکلی در زندگی اش داشته باشه سعی میکنه واسش انجام بده بدون هیچ چشم داشتی.
مثلا یه شخصی هست که به این چیزا اعتقاد شدیدی داره و سال هاست دنبال همین دفینه... ولی به هیچ جایی نرسیده اما چرا هیچکدوم از اون دعاها یا علوم غریبه بهش کمک نکرده تا یه سانتافه سوار بشه و فقط داره خرج روز مره اش رو در میاره!!! بجای این چیزا بهتر نیست تلاش درست حسابی کرد و کار رو با اصولش پیش رفت و به این باور رسید که من باید به این هدف برسم باید به خودش ثابت کنه، جناب استیو جابز همین کار رو کرد چندین و چندبار شکست خورد اما در آخر موفق شد اما هیچوقت موفقیتش با دعا و یا این چیزا نبود و بیل گیتس و...
پس این ذهن ماست که خیلی چیزا رو توش پرورش بدیم و باورش کنیم و یا از خیلی چیزا جلوگیری کنیم و ردش کنیم، ذهن من این چیزا رو رد میکنه ولی ممکنه ذهن شما خلاف من کاملا قبولش داشته باشه.

ذهن شما کاملا درست عمل میکنه خرافات جاش توی ذهن نیست بریز توی توالت سیفون رو بکش و خودت را رها کن از این موهومات.
نگاهی به زندگی دعا نویس ها این موضوع رو کاملا اشکار میکنه بدترین زندگی رو انها دارند انوقت میخواند زندگی یکی دیگه رو سر و سامان بدند !!
فقط اندکی تفکر

سه شنبه 4 آبان1395 - 9:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
مهرافرین نوشته است:

پیروز باشید @};-

اتفاقن داستان بسیار جالبی رو بازگو کردید :)
چند نکته تو این داستان هست که دیدم بازگو کردنش خالی از لطف نیست:

اول اینکه به روشنی نشون میده قدما و حکیمان خردمند ما در گذشته به اهمیت و تاثیر تلقین به خوبی واقف بودند!!
دوم اینکه اونها هم به خوبی درک کرده بودند که منشا بسیاری از نیروهای ماورایی خود انسان هست!!
و اینکه اونها چه ذهن روشنی داشتن و چقدر از این نظر جلوتر از ما بودن!!

باورهای خرافی همیشه در همه جوامع رواج داشته مصیبت از اونجایی شروع میشه که این باورها تبدیل به نوعی هنجار شده و گسترش بی سابقه ای در جامعه پیدا میکنه!!
واقعن جای تاسفه که مردم این روزگار چنان تهی از خرد شدند که به اینچنین روزگاری بد گرفتار آمدند..!!

پنج شنبه 5 آبان1395 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-BD

پنج شنبه 5 آبان1395 - 12:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure