انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 3:37am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 سوال در رابطه با طلسم از نوع یهودی! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت همه عزیزان و بزرگوارن
من خودم به شخصه به این اعتقادم که خیلی از مسائل به خودمون بستگی داره و هیچ شخصی نمیتونه زندگی شخص دیگه رو با یه کاغذ نوشته و یا هرچیزی تغییر بده مگه خود طرف در انجام اونکار یا چیز کوتاهی کنه ولی اینو قبول دارم که این دعاها و طلمسات منفی راه رو از حالت هموار خارج میکنه و کلا انرژی منفی دارن حالا از این گذشته یکی از اقوام مثه اینکه یه شخصی براش دعایی نوشته اونم از نوع یهودی!! که هرکسی انگار قادر به خنثی کردنش نیست حالا از دوستان عزیز میخواستم بدونم کسی هست اطلاعی داشته باشه و راهنمایی کنه در این زمینه!
ممنون میشم
ناگفته نماند من اینو برای اون شخص دارم تحقیق میکنم و نظر خودم در رابطه به دعا، طلسم این چیزا همونی بود که نوشتم و میگم توکل بخدا و حرکت از ما قطعا به اون چیز میرسیم و دیگری اینکه نگیم نه نمیشه... بهتره بگیم باید بشه باید و باید بهش برسم و بگیم خدایا کمک کن با توکل بهت شروعش میکنم.

شنبه 1 آبان1395 - 11:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ازونجاییکه سوال و جواب رو با هم فرمودید پس به دوستتون هم بفرمایید به خدا توکل کنه حتمن درست میشه ;)

یکشنبه 1 آبان1395 - 12:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهرافرین نوشته است:
ازونجاییکه سوال و جواب رو با هم فرمودید پس به دوستتون هم بفرمایید به خدا توکل کنه حتمن درست میشه ;)

درود
حرف شما صحیح اما برای کسی که به اینجور چیزا اعتقاد خاص داره نمیشه دلیل قانع کننده ای آورد که به این جمله بسنده کنه بجز اینکه واسش یه دعای خیر معرفی کرد که مثلا اینو بخونه یا همراه داشته باشه و اینجوری به نظرم اون شخص یه قدم به جلو میره.
من خودم به شخصه قبول ندارم یه شخصی بتونه با خوندن چندتا کلمه و نوشتن چیزی داستان زندگی یه شخص دیگه رو بهم بزنه چرا که اگه چنین اشخاصی وجود دارن اصلا روی کره زمین چیکار میکنن میتونن یه وسیله فضایی با همون سحر و جادوشون بسازن و برن یه سرزمین و یه کهکشان دیگه ولی می بینیم چنین چیزی شدنی نبوده و نشده و نخواهدم شد و اگه واقعا اینجور باشه که دیگه خدایی وجود نخواهد داشت و خیلی از مسائل دیگه هم هست که در آخر ممکنه به دین وصل بشه و دوستان بگن چقدر من بی دینم... اما من به تنها چیزی که اعتقاد راسخ دارم خداست چون هرچی فکر میکنم می بینم نمیشه جهان هستی به خودی خود به وجود بیاد بالاخره یه خالق داره هرچند که باز سوال پیش میاد اونی که اینارو ساخته چطور بوجود اومده... و البته بنده های خوبش مثه پیامبرهاش رد نمیکنم و هرچند به نظر من هستن اشخاصی که جایگاه بالایی مثه همونا دارن کسایی که موجب رفاه و آسایش بقیه میشن با از خود گذشتگی و...

خلاصه یه راهکار بدین که این بنده خدا انرژی مثبت بگیره.

یکشنبه 1 آبان1395 - 1:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی ضد و نقیض گویی شما برگرفته از نوع آموزشهایی هست که به شما داده شده..
میشه از بچگی یه فکر (غلط یا درست) رو توی ذهن یه انسان جا کرد بصورتی که وقتی بزرگ شد و دنیا رو جور دیگری دید دچار بحران هویت بشه تا جاییکه دست به خودکشی بزنه!!

اما اینکه این مسائل وجود داره یا نه لازمه ش اینه که علمی فراتر ازونچیزی که در اختیار آگاهی بشر هست داشته باشیم که متاسفانه فکر نمیکنم چنین انسانی وجود داشته باشه
اما اینکه نیروهایی ماورایی وجود دارند یا نه چیزی نیست که کسی بتونه انکار کنه!
و اما اینکه انسان بتونه به اون نیروها دست پیدا کنه و اینکه کیفیت این دستیابی به چه صورت هست جای بحث داره..!

دنیا پیچیده تر ازونیه که فکر میکنید و در این پیچیدگی سادگیه اسرار آمیزی نهفته.

@};-

یکشنبه 1 آبان1395 - 3:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

و برای کمک به دوستتون توصیه میکنم از روش تلقین استفاده کنید
به این صورت که تکه ای کاغذ رو بشکل دعانویسی باند پیچی و چسبکاری(اونجور که اساتید این رشته انجام میدن ;) ) کنید و برای تقویت این ایده یسری کارهای دیگه هم بهش بگید انجام بده(که بستگی به خلاقیت خود شما داره) تا ایمانش یا همون حس تلقین پذیریش نسبت به این قضیه قویتر بشه و به این باور برسه که حتمن کارآیی داره! ;) :D
اگه جواب نداد پس حتمن واقعن یه نیروی شیطانی دنبالش هست!! :-ss

ولی باید خیلی قوی و با اطمینان بهش سفارش کنید تا تردیدی نداشته باشه :)

پیروز باشید @};-

یکشنبه 1 آبان1395 - 3:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهرافرین نوشته است:
و برای کمک به دوستتون توصیه میکنم از روش تلقین استفاده کنید
به این صورت که تکه ای کاغذ رو بشکل دعانویسی باند پیچی و چسبکاری(اونجور که اساتید این رشته انجام میدن ;) ) کنید و برای تقویت این ایده یسری کارهای دیگه هم بهش بگید انجام بده(که بستگی به خلاقیت خود شما داره) تا ایمانش یا همون حس تلقین پذیریش نسبت به این قضیه قویتر بشه و به این باور برسه که حتمن کارآیی داره! ;) :D
اگه جواب نداد پس حتمن واقعن یه نیروی شیطانی دنبالش هست!! :-ss

ولی باید خیلی قوی و با اطمینان بهش سفارش کنید تا تردیدی نداشته باشه :)

پیروز باشید @};-

از لحاظ نیرویی دنبالش هست شک ندارم چرا که یکی از اقوام دارای نیروی خاصی هست(حس ششم قوی به نظر بنده) و قرار بود ما با این فامیل نزدیک بریم برا انجام یکاری که همون شخصی که دارای نیروی خاص هست گفت ایشون نبرید چراکه یه نیروی خیلی عجیبی از طرف ایشون میاد که کاملا منفی هست و موجب کار خرابی میشه و نه اینکه از جانب ذات این فامیل نزدیک باشه بلکه یه نیرو یا دعایی بوده! و ناگفته نماند در کاری که این شخص اقدام میکنه اطرافیان اصلا قدرت تصمیم گیریشون قاطی میشه مثلا میگن آقا باشه فردا میریم برا انجامش یهو می بینی فردا اونا هم ادا در میارن و یه سری مسائل اینچنینی و من توصیه ای که بهش کردم اینه وقتی می خوای کاری رو انجام بدی افکار منفی از خودت دور کن و انجام بده به قولی تنبلی بذار کنار و اون حسی که بهت منفی میده رو نپذیر ولی خب یه سری مسائل دیگه هست رو که من نمیدونم برا همین راهنمایی خواستم!
مسائل و نیروی های ماورایی وجود که دارن چراکه من از همین شخص که نیرو و حس خاصی داره چیزایی رو دیدم که خیلی جالب بود، حس ششم حتما شما میدونید چیه و این شخص که میگم دارای قدرت حس ششم بالایی هست نه دارای قدرت عجیب و تخیلی... حتی گاهی برای خودم چنین چیزای پیش میاد و یه سری در جاده پشت یه ماشینی در حال رانندگی بودم یه دفعه انگار بهم حسم بگه الان لاستیکش میترکه ازش فاصله بگیر و من زدم روی ترمز که سایرین گفتن چرا ترمز زدی... در همین حین بود که لاستیک ماشین جلویی ترکید و از جاده منحرف شد و یه سری چیزای دیگه... و به صورت کاملا تصادفی بوده نه اینکه توانایی انجامش رو داشته باشم و به نظرم اینکه اشخاصی بتونن زندگی اشخاصی رو دست کاری کنن و سرنوشت کسیو تغییر بدن و این چیزا برای من قابل پذیرش نیست و گفتم اگه چنین کاری انجام بشه پس نقش خدا این وسط چی میشه و اگه خودتون هم باشید این سوال براتون پیش میاد که یه انسان بتونه سرنوشت انسان دیگه رو تغییر بده...! خب بگذریم حالا بحث اینجاست چطور از شر این نیروی منفی و بد رها شد که موجب کار خرابی میشه؟! سوال اصلیم اینه

بنده دچار ضد و نقیض نیستم برای من مسائلی کاملا مبهم هست که واقعا جای ابهام داره از لحاظ عقلانی و منطقی، شما خودتون چطور مسلمان شدید؟ چون پدر و مادر... قطعا همینگونه بوده ما یه سری با استاد دانشگاه که مدرک دکترا داشت بحث کردیم سرکلاس که حرف منطقی برا گفتن نداشت و گفت بحث به حاشیه نکشیم... الانه دین شده آلت دستی برای رسیدن به اهداف شوم خیلی ها... بخوام وارد بحث بشم ممکنه حالت سیاسی هم پیدا کنه که این انجمن جاش نیست و شما اگه راهنمایی دارید در مورد همون نیروی های منفی و شر بکنید. @};-

یکشنبه 2 آبان1395 - 11:30am
کاربر فعال
کاربر فعال

در اصل باید عنوان موضوع رو میذاشتم چگونگی مبارزه با انرژی های منفی و بد و دور کردن آنها از خود. :)

یکشنبه 2 آبان1395 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شما دوست گرامی..

اتفاقن اینکه کسی بتونه رو زندگی و سرنوشت کس دیگری تاثیر بگذاره نه تنها تعجبی نداره بلکه کاملن طبیعیه و هر روز و هر لحظه اتفاق میافته دانسته یا ندانسته فرقی نداره ما همه بهم وابسته ایم هر تغییر روی زندگی یکی از اطرافیان روی زندگی تمام آدمهای دور و نزدیکش تاثیر مستقیم و غیر مستقیم خواهد داشت..
پس اگر بپذیریم که نیروهای ماورایی وجود دارند و این رو هم بپذیریم که افرادی هستند که به این نیروها دسترسی دارند پس باید بپذیریم که محتمل هست این افراد از اون نیروها برای تاثیر روی انسانها و حیوانات و احتمالن اشیا هم استفاده کنند،
ازینرو پس از آسیب شناسی و یافتن علت باید بدنبال درمان باشیم..
در این زمینه عقل و منطق حکم میکنه که بدنبال شخصی باشیم که در این زمینه تجربه داره و چگونگی کارکرد این نیروها رو میشناسه..
در همه جای دنیا چنین انسانهایی هستند و مربوط به یک قوم یا یک دین و آئین نیست
این علم یا به تفسیر امروزی شبه علم از هزاران سال پیش بین انسانها رواج یافته و اینکه سرمنشاٌ اون از کجاست کسی اطلاع نداره اما تئوریهایی هست که از بحث خارج میباشد..
و زیاد هم تو فکر خدا هم نباشید ظاهرن تو دنیا تنها کسی که کاملن تماشاچیه شخص خود ایشان میباشد و بس!! :))

پیروز باشید @};-

دوشنبه 2 آبان1395 - 12:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهرافرین نوشته است:
درود بر شما دوست گرامی..

اتفاقن اینکه کسی بتونه رو زندگی و سرنوشت کس دیگری تاثیر بگذاره نه تنها تعجبی نداره بلکه کاملن طبیعیه و هر روز و هر لحظه اتفاق میافته دانسته یا ندانسته فرقی نداره ما همه بهم وابسته ایم هر تغییر روی زندگی یکی از اطرافیان روی زندگی تمام آدمهای دور و نزدیکش تاثیر مستقیم و غیر مستقیم خواهد داشت..
پس اگر بپذیریم که نیروهای ماورایی وجود دارند و این رو هم بپذیریم که افرادی هستند که به این نیروها دسترسی دارند پس باید بپذیریم که محتمل هست این افراد از اون نیروها برای تاثیر روی انسانها و حیوانات و احتمالن اشیا هم استفاده کنند،
ازینرو پس از آسیب شناسی و یافتن علت باید بدنبال درمان باشیم..
در این زمینه عقل و منطق حکم میکنه که بدنبال شخصی باشیم که در این زمینه تجربه داره و چگونگی کارکرد این نیروها رو میشناسه..
در همه جای دنیا چنین انسانهایی هستند و مربوط به یک قوم یا یک دین و آئین نیست
این علم یا به تفسیر امروزی شبه علم از هزاران سال پیش بین انسانها رواج یافته و اینکه سرمنشاٌ اون از کجاست کسی اطلاع نداره اما تئوریهایی هست که از بحث خارج میباشد..
و زیاد هم تو فکر خدا هم نباشید ظاهرن تو دنیا تنها کسی که کاملن تماشاچیه شخص خود ایشان میباشد و بس!! :))

پیروز باشید @};-

سخن شما صحیح اما منظور من از اینکه سرنوشت کسیو تغییر بده این سری مسائل نیست، بله مثلا اگه برق رو توماس ادیسون اختراع نمیکرد معلوم نمیشد الان شرایط به چه سویی بود و... این سری مسائل منظور من اصلا نیست مسائلی که مثلا یه نفر با یه دستخط نوشته و خوندن چندتا کلمه بیاد داستان زندگی یه شخصی رو بهم بریزه و به سوی بدبختی ببره، منظور من این هستش و اگه اشخاصی واقعا چنین قدرتی داشته باشن اینجور باید روی واژه "خدا" تامل و تفکر کرد و بجای اینکه توکل برخدا کرد به اون اشخاص کرد!!!
به قول زنده یاد حسین پناهی "هرکجا میروم ظلم میبینم و همه میگویند "نگران نباش خدا جای حق نشسته " خدایا میشود از جای حق بلند شوی تا حق سرجایش بنشیند"
@};-

دوشنبه 2 آبان1395 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی وقتی از نیروهای ماورایی و ناشناخته صحبت میکنیم دقیقن به این معناست که چگونگی علل و مبنای این نیروها برامون نا آشناست..
اما چگونگی کارکردشون تا حدی معلومه ولی اینکه آیا با نوشتن دعا و خواندن اوراد چه کارهایی میشه با استفاده از این نیروها انجام داد چیزیه که شخصی آشنا به این نیروها باید جواب بده و بنده نه تایید و نه رد میکنم فقط میتونم بگم که بله من هم چنین داستانهایی رو شنیدم!

درود به شرف همه ی انسانهای بزرگ هموچون حسین پناهی.. ^:)^

دوشنبه 2 آبان1395 - 1:42am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure