انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت1403 - 2:21am

پاسخ به موضوع  [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 نظرخواهی آموزش مباحث نجوم 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سالار جان شما اگه به علم خودت ایمان داری باید راه خودتو محکم و استوار بری جلو در هر علمی نظرات ضد و نقیض وجود داره اگه به تاریخ گزشته رجوع کنیم بهتر موجه می شیم نمونه اش همین هیپنوتیزم که در قدیم و حتی امروزه افکار منفی در موردش می کنند ولی الان میبینیم پزشکان و روانپزشکان استفادهای
خیلی با ارزشی در جهت بهبود بیماریهای مختلف ازش می برند و این از لحاظ علمی به اثبات رسیده به نظر من خیلی از اعمالی که به شکل ماوارا طبیعه می بینیم شاید دار اینده جنبه علمیش به اثبات برسه از شما می خواهم به راهتون ادامه بدین به قول معروف هر که به اندازه ظرفش از این دریا اب بر می داره موفق باشید

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 8:45am
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
درود بنیامین جان....
هرکسی باید فقط به اندازه ظرفیت خودش بدونه و بس...
درسته میگن زکات علم نشر اونه ولی به هرکسی نه....منظورم به این موضوع که لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
ایشالا به تعداد محدودی که اقا بینا و بنده تایید شدند هرموضوعی اموزش داده میشه وبنده هم فقط دیگه تاپیک ها و میخونم و هیچ نظری نخواهم داد هر چند که به آقا حمید و استاد بینا گفتم مطالب ثبت شده بنده رو خواهشا حذف کنند...

الم یعلم بان الله یری

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 12:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اوشین ، شما خودتون هنوز هیچ فعالیت مفیدی انجام ندادین تا بحال مثل خودم ، پس اگه تو یه علم صاحب نظر هستین بفرماید نظرتون رو اعلام کنید و گرنه هیچ ، شما میتونی خیلی بهتر نظراتتون رو بگین مدیرای محترم هم خواهشنا حواسشون به فضای سایت بیشتر باشه و اقا بینا و سالار جان من بنوبه خودم از این بحث آموزشی استقبال میکنم و امیدوارم مطالب ارزنده و مفیدی از شما دو دوست عزیز تو سایت قرار بگیره

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 1:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان محترم
لطفاً در انتقاد و بحث در مورد اطلاعات و فرمايشاتي كه بعضي از دوستان زحمت ميكشند بيشتر به كلمات و لحن بيان خودتون دقت كنيد و مواظب باشيد جو دوستانه و صميمي انجمن متشنج نشود ، از اينكه اكثر دوستان اين انجمن انسانهاي با شخصيت و آگاه و عالم هستند شكي نيست ، و دراين بين ممكن بوده اختلاف نظرهايي ايجاد گشته كه طبيعي بوده ، اگر اختلاف نظرها وجود نداشته باشه انسان رو بسوي كشف حقيقت حركت نخواهد كرد ؛ خواهشمندم احترام يكديگر را در بيان كلمات نوشته شده حفظ بفرمائيد تا موجب ضايع شدن زحمات دوستان و كاربران نگردد ، اينجا همه اعضا به خاطر احساس دوستي و احترام به تمامي اعضاء در قبال انجمن يك مدير هستند و هركسي كه در جهت پيشرفت اهداف علمي و معنوي انجمن زحمت كشيده اين انجمن از او قدرداني مي كند ، اين رو اخطاري تلقي ميكنم به كساني كه آرامش انجمن و احترام به دوستان رو رعايت نكنند و براي دفعات بعد عواقب ناشي متوجه شخص خاطي خواهد بود ..سپاسگذارم @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 3:00pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان وقت بخیر
من نمیخام کسی رو خطاب قرار بدم یا خدای ناکرده کسی رو سرزنش کرده باشم فقط بطور اجمال عرض میکنم که :
اولا علومی که اینجا مطرح میشه از طرف بنده یا سالار عزیز و یا هیچ یک از دوستان ابداع و صادر نشده بلکه تماما منشاء هزاران و بلکه میلیون ساله داره و شخصی مثل بنده یا هر کس دیگری هرگز ادعایی مبنی بر این نداشتیم فقط همه میخوان مطالبی که شاید سالها طول کشیده مطالعه-تحقیق و تجربه کرده اند به راحتی و مفت و مجانی در اختیار عزیزان دیگه قرار بدن خوب شاید اختلاف نظزهایی هم باشه و این طبیعیه .
فقط توصیه ام به همه دوستان اینه که رسالت تعلیم و تعلم رو جدی بگیرن تا نقطه آغازی برای پیشرفت همگی بشه%
اگه کسی هم فکر میکنه بخاطر گرفتن هرعنوانی توی این انجمن بهش میز ریاست یا نفع مادی و ... تعلق میگیره بنده شخصا حاضرم عنوان خودم رو تودیع کنم .
و آخرین مطلب اینکه اگه این اختلاف سلیقه ها و مشکلات در جوامع امروزی وجود نداشت خب میشد مدینه فاضله %
یاعلی مدد --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 3:23pm
مدیر کل
مدیر کل

اوشین جان شما هم اگر مخالف نظریه اقای سالار هستین یا هرکسی دیگه موردی نداره حق اعتراض دارین و انتقاد فقط لطف کنین با لهن و بیان بهتر حرفتون رو بزنین که مخاطبتون ازتون ناراحت نشن یا حداقل بصورت پیام خصوصی به صورت کامل ازشون بخواین که براتون توضیح بدند و شما رو توجیه کنند و اگر هم توجیه نشدین به استاد مربوطه اون قسمت اطلاع بدین و اگر هم استاد مربوطه جواب قانع کننده به شما ندادند به مدیریت محترم شکایت خودتون رو اعلام کنید باید سلسله مراتب حفظ بشه تو این انجمن و قوانین رعایت بشه . و لطفا شما اوشین جان و سالارجان پستهای که باعث شد ناراحتی بوجود بیاد رو خودتون حذف کنید و اگر نتونستین مدیران محترم پیگیری کنند .
از الان اعلام میکنم هرکسی هر رشته کاری که میتونه فعالیت کنه و از خودش مطمئنه جوابگوی دوستان باشه حالا تو هر زمینه ای به من یا اقا حمید اعلام کنه تا تست های لازمه انجام بشه و ایشون رو مسئول اون قسمت کنیم و پست محوله رو اعلام کنیم .
مهندس حمید عزیز این سالار ما رو به استادیار ( علوم غریبه ) ارتقاع بدین تا با قدرت بیشتر به کارشون ادامه بدند .
ضمنا سالار جان از این ببعد هر وقت مطالبی میخواین بنویسین با استاد مربوطه اقای بینا هماهنگ کنین و مشورت کنین . موفق باشید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 3:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شرمنده دوستان منم متوجه شدم اشتباه کردم و تو اول صفحه معذرت خواهی کردم
دیگه چرا هی کشش میدین؟
اشتباه از من بود و با لجن بدی انتقاد کردم که بازم از آقا سالار عذر میخوام و منو ببخشن

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 3:47pm
استادیار
استادیار

درود جناب اشین خواهش می کنم.
خدا ببخشه......

الم یعلم بان الله یری

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 9:04pm
استادیار
استادیار

خیلی ممنون جناب مجتبی...
بنده چه استاد یار باشم چه استاد باشم چه کاربر فعال....
اونجایی که بتونم به دوستان عزیز کمک خواهم کرد...

الم یعلم بان الله یری

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 11:53pm

با سلام
در باب علوم غريبه بايد عرض كنم كه مطابق گفته دوستان مهم ترين و در اصل، اصلي ترين قضيه مربوط به نجوم ميباشد ، و آغاز علوم غريبه با شناخت به ستارگان و احوالات آنها(كواكب ) صورت پذيرفت . شناخت ساعات سعد ونحس و مسلط بودن كوكب و برج موثر در زمان حال و گذشته و آينده باعث برنامه ريزي همراه با حصول نتيجه ميگردد . با توجه به وسيع بودن موضوع و فراواني اين علم ، بر شما پوشيده نماند كه آگاه شدن به امور ستارگان به طور كامل بر كسي مقدور نباشد ! صور فلكي با رازهاي بزرگ و پيچيده خود اسراري پنهان در خود حمل ميكند كه با نگاه كردن به درون خويش ميتوان به راز آنها پي برد .

یکشنبه 21 اردیبهشت1392 - 12:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure