انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 3:42am

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 فاصله دروغ تا واقعیت در علوم غریبه! 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

بچه ها کدومتون تا حالا جن دیدین؟؟؟

دوشنبه 17 تیر1392 - 11:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش نوشته است:

اقا ارش حقیقت رو میگم بهت
ما در روستامون یک خونه داریم تعطیلات و بعضی وقتها میریم اونجا یک شب که تو این خونه داشتم میخابیدم از پنجره به داشتم به ماه نگاه میکردم یه 20-30 دقیقه ای شد که ماهو تماشا میکردم در همین حین یهو سه تا کله زن از بیرون پنجره اویزون شدن و با اون چشماشون منو نگاه میکردن..
یه 20-30 ثانیه اینا همینطور منو نگاه میکردن خوب منم سنم کم بود خیلی ترسیده بودم و صدام درنمیومد که بزور یک فریادی زدم و پدر گرامی بیدار شد و گفت چته بچه :))
بعد جریانو گفتم و پسفردا که اومدیم شهر و پدرم رفت پیش دعانویس گفت بچم ترسیده و فلان اونم گویا کتاب باز کرده بود و گفته که بچت جن دیده
در مورد قیافشون بگم شبیه حمیرا بودن سه تا زن کلا هر وقت یادش میوفتم هنگ میکنم @-)

باور کنید حقیقتو گفتم..هر چند میدونم همین الانش هم بهم میخندید :D

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

سه شنبه 17 تیر1392 - 1:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جون دوست دارم ازم ناراحت نشو . من جن نیستم اما تا دلت بخواد جن دیدم . البته تو خواب .

...جواب ابلهان خاموشیست....

سه شنبه 18 تیر1392 - 8:36am
استادیار
استادیار

ژنرال نوشته است:
آرش نوشته است:

اقا ارش حقیقت رو میگم بهت
ما در روستامون یک خونه داریم تعطیلات و بعضی وقتها میریم اونجا یک شب که تو این خونه داشتم میخابیدم از پنجره به داشتم به ماه نگاه میکردم یه 20-30 دقیقه ای شد که ماهو تماشا میکردم در همین حین یهو سه تا کله زن از بیرون پنجره اویزون شدن و با اون چشماشون منو نگاه میکردن..
یه 20-30 ثانیه اینا همینطور منو نگاه میکردن خوب منم سنم کم بود خیلی ترسیده بودم و صدام درنمیومد که بزور یک فریادی زدم و پدر گرامی بیدار شد و گفت چته بچه :))
بعد جریانو گفتم و پسفردا که اومدیم شهر و پدرم رفت پیش دعانویس گفت بچم ترسیده و فلان اونم گویا کتاب باز کرده بود و گفته که بچت جن دیده
در مورد قیافشون بگم شبیه حمیرا بودن سه تا زن کلا هر وقت یادش میوفتم هنگ میکنم @-)

باور کنید حقیقتو گفتم..هر چند میدونم همین الانش هم بهم میخندید :D

اتفاقا یکی از دوستام هم همینو تعریف میکرد زمانی که بچه بوده 5 تا سر زن دیده ابروهاشون پیوسته بوده خیلی خوشکل بودن داشتن بهش نگاه میکردن!!! فکر کنم اینها فرشته نگهبان هستن :)

سه شنبه 18 تیر1392 - 12:40pm
استادیار
استادیار

معراج نوشته است:
آرش جون دوست دارم ازم ناراحت نشو . من جن نیستم اما تا دلت بخواد جن دیدم . البته تو خواب .

نه عزیزم ازت ناراحت نیستم : :)

سه شنبه 18 تیر1392 - 12:43pm

سلام بالاخره باید به این علوم غریبه باید معتقد بود یا خیر یکی از آشنایان با گرفتن اسم شما و مادرتان برایتان از روی قران استخاره و یک جورایی فال می گیرد که خیلیهاش درسته.
انسان بسیار معمولی است و وارسته نیست می گوید موکل دارد من در زمانهای مختلف به یک نیت این کارو انجام دادم که تمامی حرفهاش همان بود و تغییری نکرد(سه سال متوالی به فاصله حداقل 11 ماه)
سحر و طلسم وجود دارد یا خیر ؟

سه شنبه 8 مرداد1392 - 10:16am

تو رو خدا این بند و بساط رو جمع کنین .
کدوم جن ، کدوم موکل و کدوم ...
الان اونایی که اعتقاد دارن میان هزار تا دلیل از مادر بزرگ و پدربزرگ و دوست همسایه و بقال محلو غیره میارن که هست چرا باور نمیکنی . خوب داداش چیزی که نیست لازم هم نیست که باورش کنی .

یکشنبه 3 آذر1392 - 4:44pm

سلام دوست گرامی اینیکه میگن جایی که داری حفاری میکنی بستس یعنی چی

شنبه 9 آذر1392 - 1:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیام جاوید نوشته است:
سلام دوست گرامی اینیکه میگن جایی که داری حفاری میکنی بستس یعنی چی

درود عزیز
فکر میکنم منظور همان پلمپ باشد که باز کردن پلمپ هم فقط بدستان توانمند استاد! اجرایی خواهد شد :D

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

سه شنبه 17 دی1392 - 3:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure